DNC، احزاب ایالتی با داده های مورد نظر رای دهندگان مواجه هستند

[ad_1]

پارملی گفت: “واقعاً اینطور است که چگونه می توانیم چهار ایالت اولیه خود را به دلیل مسئولیت اضافی آنها ورشکست نکنیم؟” و افزود که مذاکرات با رهبران حزب ادامه دارد اما “ما هنوز آنجا نیستیم”.

بر اساس اسناد کمیسیون انتخابات فدرال، حزب ایالتی کارولینای جنوبی از جو بایدن، رئیس جمهور فعلی، 120 هزار دلار برای دسترسی به پرونده انتخاباتی خود در سال 2020 طلب می کند، هزینه ای که شامل هزینه ای نیز می شود. امنیت، مدیریت رویداد و سایر هزینه ها.

در نوادا، یکی دیگر از نامزدهای سابق، جودیت ویتمر، رئیس حزب، محدودیت 5000 دلاری را به عنوان “درآمد زیادی از دست رفته” توصیف کرد و رهبران DNC را به سازماندهی “تسخیر واقعی قدرت” متهم کرد.

این مناقشه آخرین نقطه مناقشه بین DNC است که به دنبال احیای خود به عنوان نیروی مسلط در سیاست ملی است و احزاب ایالتی که در بیشتر دهه گذشته احساس می کردند مورد غفلت قرار گرفته اند – و برخی مانند نوادا به جلو حرکت کرده اند. از نظر ایدئولوژیک در سمت چپ بایدن و دموکرات های دی سی.

یکی از دستیاران DNC گفت که رهبران حزب سقف 5000 دلاری را برای دسترسی به آنچه که “طرح پرونده رای دهندگان سبک وزن” نامیده اند به دلایل متعدد پیشنهاد کرده اند: آنها خواهان کمپین های بیشتر ریاست جمهوری – نه فقط با بهترین بودجه – برای دسترسی به داده های رای دهندگان هستند. این مقام گفت که او همچنین نمی خواهد متقاضیان مجبور به خرید فایل از یک ارائه دهنده شخص ثالث شوند. در عین حال، دستیار DNC گفت، آنها درک می کنند که سازماندهی انتخابات زودهنگام و مقدماتی گران است، بنابراین احزاب ایالتی اولیه می توانند برای داده های “خود” هر چه بخواهند، که جزئیات بیشتری دارد، هزینه کنند.

“فهرست جلسه در آیووا، داده های نیوهمپشایر در مورد اینکه چه کسی چه علامتی برای حیاط ساخته است – هر چه می خواهید بپردازید. کارمند DNC گفت: این هنوز ارزشمند است. دستیار مذاکرات بین حزب ملی و احزاب دولتی اولیه را «بدون فاصله» توصیف کرد و پیش بینی کرد که آنها «به زودی» امضا خواهند کرد.

اما برخی از دموکرات‌ها نسبت به امضای فوری آن تردید دارند و تلاش‌های لابی‌گری در چارلستون برای تغییر آن را توصیف کرده‌اند. یک سخنگوی اولیه ایالت گفت راجر لاو معاون مدیر اجرایی DNC با احزاب اولیه ایالتی در کارولینای جنوبی ملاقات کرده است.

(یکی از دستیاران DNC گفت که “هر گونه بحث در کارولینای جنوبی مذاکرات رسمی نیست، بلکه گفتگوهای گسترده تر با ایالت های مختلف در مورد راه پیش رو در ایالت های آنها و اینکه چگونه DNC می تواند برای آنها در ماه های آینده مفید باشد.”)

سایر احزاب دولت نیز بر ایالت های اولیه تکیه دارند. هندرل رموس، رئیس‌جمهور تنسی، گفت: «فکر می‌کنم باید به این روند اعتماد کرد» و از غیر امضاکنندگان خواست که «سرعت بخشند». او گفت که DNC می تواند – و باید – راه های دیگری برای اطمینان از اینکه نامزدهای اولیه در طول انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری حمایت مالی می شوند بیابد.

به گفته چندین منبع از طرف های دولتی، DNC دارای یک اهرم قدرتمند در مذاکرات است: برخی از کمک های مالی را تا زمان امضای توافق به ایالت ها خودداری می کند. DNC به سوالی در مورد این بیانیه پاسخ نداد.

ری باکلی، رئیس حزب دموکراتیک نیوهمپشایر، گفت که مذاکرات ادامه دارد و اولین ایالت ها پیشنهاد متقابلی را برای بررسی به DNC ارائه کرده اند. بر اساس نسخه‌ای از زبان دریافتی از پولتیکو، نامزدهای اولیه می‌خواهند داده‌هایی را که کمپین‌های ریاست‌جمهوری می‌توانند از مکان‌های دیگر در صورت خرید پرونده اصلی انتخابات خود به دست آورند، محدود کنند.

یکی از مقامات اولیه ایالتی گفت این پیشنهاد متقابل “هر گونه امکان را برای DNC یا هر منبع دیگری برای ارائه مستقیم اطلاعات پشتیبان خود متقاضیان مسدود می کند.”

هفته گذشته، مقامات ایالتی خوش بینانه رای دادند که کسانی که هنوز آن را تایید نکرده اند، می توانند آن را در آینده نزدیک تکمیل کنند. به گفته یکی از کارکنان DNC، بیست و هفت کشور توافقنامه اشتراک داده را امضا کرده اند و انتظار می رود 13 کشور دیگر به زودی امضا کنند.

در بیانیه ای، جیمی هریسون، رئیس DNC پیشنهاد کرد که این یک معامله است: «این توافقنامه طوری طراحی شده است که برای تمام ایالت ها برای دوره های مختلف کار کند و به هدف ما برای ذخیره داده ها در سیستم به نفع همه متقاضیان دست می یابد. ما هیجان زده هستیم که سال 2022 را با این هدف آغاز کنیم و مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با شرکای حزب ایالتی خود در مورد اولویت های انتخاباتی آنها و حمایت از نامزدهای انتخاباتی بالا و پایین هستیم.

به اشتراک گذاری داده ها یک منبع متداول تنش در میان مقامات ارشد دموکراتیک است. در اوایل سال 2018، طرح متمرکز کردن داده ها در یک نهاد شخص ثالث در تلاش برای رقابت با مدل ملی، Data Trust، در ابتدا پس از عقب راندن طرف های دولتی با شکست مواجه شد. این نبرد در نهایت منجر به تشکیل تبادل اطلاعات دموکراتیک شد، ساختاری مستقل که به کمپین‌ها، گروه‌های شخص ثالث و کشورهای دولتی اجازه می‌دهد تا به طور قانونی داده‌های ناشناس را در سال 2019 به اشتراک بگذارند.

در اوایل سال جاری، رهبران DNC و مقامات احزاب ایالتی در مورد بند دیگری در توافقنامه اشتراک گذاری داده ها که به نامزدها اجازه می دهد در صورت اختلاف با یک ایالت حزبی به پرونده اصلی انتخابات از حزب ملی دسترسی داشته باشند، اختلاف نظر داشتند. مقامات حزب ایالتی گفتند که هدف این زبان بستن زانوی حزب دموکراتیک نوادا پس از تسخیر سوسیالیست های شورشی بود.

یکی از دستیاران DNC گفت که بحث در مورد این بخش از توافق متوقف شده است و مذاکرات در مورد قیمت گذاری پرونده های رای دهندگان آخرین موضوعی است که هنوز حل نشده است. تعداد معدودی از دموکرات‌ها در ایالت‌های اولیه با این موضوع مخالف بودند و گفتند که دیگران همچنان با این تغییر مخالف هستند.

تام مک ماهون که مدیر اجرایی DNC در زمان هاوارد دین، رئیس جمهور وقت آمریکا بود، می گوید: «داده های با کیفیت – و دسترسی به آنها – تعیین می کند که چه کسی برنده و چه کسی بازنده است، بنابراین یک دارایی فوق العاده ارزشمند است. “به ناچار، همیشه علاقه به این وجود دارد که چه کسی آن را کنترل می کند، و چالش طولانی مدت همچنان این است که هیچ اتفاق نظری در مورد اینکه رویکرد صحیح باید چه باشد، ملی شدن یا حفظ آن در ایالت ها، وجود ندارد.

اما در حالی که ایالت های اولیه برای حفظ جریان درآمد خود تلاش می کنند، چندین رئیس جمهور و مشاور سابق دموکرات برای سال 2020 نسبت به سیستم فعلی ابراز نگرانی کرده اند و اغلب نقل می کنند که هزینه هنگفت ایالت های اولیه برای سوابق انتخاباتی آنها به برخی از آنها این امکان را نمی دهد که از عهده آن برآیند. .

“ببین، خوب است که یک معامله انبوه انجام دهیم زیرا به نیوهمپشایر، نوادا و کارولینای جنوبی رفتیم. برد ماسکویتو، که رهبری نامزدی اولیه جان هیکنلوپر، فرماندار وقت کلرادو را بر عهده دارد، گفت: اما ما سابقه رأی‌دهی برای ایجاد یک اوباش نداشتیم، بنابراین این می‌تواند مانعی برای ورود باشد. اما بدیهی است که این یک ابزار را از دولت‌های عضو می‌گیرد، بنابراین من درک می‌کنم که چرا دولت‌های اولیه، که از آن به عنوان راهی برای جمع‌آوری سرمایه برای هر کاری که انجام می‌دهند، استفاده می‌کنند، در برابر آن مقاومت می‌کنند.»

پرونده رای دهندگان حزب ایالتی – که شامل همه چیز از اطلاعات اولیه در مورد رای دهندگان فردی گرفته تا تاریخچه رای دادن آنها و شرکت در گروه می باشد – منبعی ضروری برای مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری است.

همچنین برای احزاب ایالتی پول درآورده است: طبق کمیسیون انتخابات فدرال، حزب دموکرات آیووا برای کمپین ریاست جمهوری هر کدام حدود 120000 دلار برای استفاده از پرونده خود دریافت کرد، در حالی که حزب دموکرات نیوهمپشایر قیمتی حدود 100000 دلار داشت. سناتور برنی سندرز (I-Vt.) 117000 دلار برای پرونده دموکرات نیوهمپشایر هزینه کرد. بایدن پرونده حزب دموکرات کارولینای جنوبی را به قیمت 120000 دلار خریداری کرد، در حالی که ستاد انتخاباتی پیت بوتیگیگ 100000 دلار برای آن هزینه کرد.

پیت جیانگرکو، استراتژیست قدیمی دموکرات که در 9 کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری حضور داشته است، می گوید: «هر ایالت اولیه، نامزدهای ریاست جمهوری را می دوشید و پرونده رأی دهندگان اولین گام در فرآیند شیردوشی است. آنها می توانند کمی کمتر در مورد آن غارتگر باشند.

یکی دیگر از دستیاران سابق کمپین ریاست جمهوری حزب دموکرات که نامش فاش نشده بود تا آشکارا در مورد سیاست داخلی صحبت کند، قیمت ها را در اوایل ایالات متحده یک “راکت” خواند.

این منبع ادامه داد: “هر کمپین، صرف نظر از اندازه یا مقیاس، باید به داده های دموکرات دسترسی داشته باشد.” “نگهداری داده ها هزینه دارد، اما آنچه آیووا و نیوهمپشایر دریافت می کنند معادل هزینه نگهداری آن داده ها نیست.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole