لیبرال های شوکه کننده آماده اند تا مانچین را کنار بگذارند در حالی که سایر دموکرات ها به توافق امیدوارند

[ad_1]

جایپال (D-Wash) روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: «کاملا واضح است که ما نمی توانیم آنچه را که سناتور مانچین می گوید باور کنیم. هیچ کس نباید فکر کند که ما به بسته کوچکتری که مردم را پشت سر بگذارد یا از پرداختن به مسائل حیاتی مانند تغییرات آب و هوا امتناع کند، راضی خواهیم شد.

اگرچه جایپال نگفت که دموکرات ها باید از مذاکره امتناع کنند، اما او به صراحت گفت که آنها نباید تمام پول خود را روی میانه رو از ویرجینیای غربی شرط بندی کنند.

اما دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان می‌گویند که اگر حزب امیدوار است بخش مهمی از سیاست‌های اجتماعی و اولویت‌های آب و هوایی بایدن را در دوره اول ریاست جمهوری خود اجرا کند، اقدام اجرایی به سادگی یک گزینه نیست. در حالی که کنگره فقط یک راه باریک و دشوار را برای پیروزی ارائه می دهد، آنها می گویند که این تنها راه واقع بینانه است.

بسیاری از اعضای حزب می گویند که هنوز روی دست محکم مانچین کار می کنند که درست پس از موکول شدن دو سالن به تعطیلات تحویل داده شد. اما به گفته بسیاری از قانونگذاران و دستیاران آشنا با مذاکرات جاری، روحیه غالب در مجلس نمایندگان دموکرات این است که لایحه داخلی امضا شده آنها هنوز نمرده است.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، روز دوشنبه تکرار کرد که از لایحه بایدن که درست پیش از روز شکرگزاری با اختلاف اندکی به تصویب مجلس نمایندگان رسید، دست نمی کشد. او گفت که مانچین قابل لمس است.

پلوسی (دی-کالیفرنیا) در رویدادی در سانفرانسیسکو گفت: “ما اجازه نمی دهیم این فرصت از دست برود و این کار را انجام خواهیم داد.” “من به این رویا اطمینان دارم. مانچین از کشور ما مراقبت می کند و به زودی می توانیم به قانون رسیدگی کنیم. من اصلاً خودداری نمی کنم.”

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، روز دوشنبه در نامه‌ای به گروه خود متعهد شد که علیرغم مخالفت آشکار مانچین، همچنان در مورد لایحه رفاه اجتماعی تصویب شده توسط مجلس نمایندگان یک بار رأی‌گیری خواهد کرد. در همین حال، مقامات سنا روز دوشنبه با این نماینده مجلس دیدار کردند تا در مورد اینکه آیا برخی مقررات با قوانین اتاق مطابقت دارند یا خیر، گفتگو کردند، نشانه ای از اینکه سومر (DN.Y.) همچنان در حال برنامه ریزی برای حرکت به جلو است. دموکرات‌های سنا نیز سه‌شنبه شب برای نشست مجازی این گروه گرد هم می‌آیند تا درباره تغییرات قوانین با هدف تضعیف فیلی‌باستر، هدفی که مدت‌ها پیش ترقی‌خواهان به دنبال آن بودند، بحث کنند.

علیرغم بی‌میلی گسترده‌تر چپ‌ها برای ارائه مبنای بیشتر به این لایحه، چندین مترقی گفتند که وقتی با مصالحه چیزی یا هیچ‌چیزی مواجه شوند، پای میز مذاکره خواهند نشست. همانطور که این لیبرال ها می بینند، آنها به اندازه کافی صبر کرده اند تا به وعده های خود به رای دهندگان عمل کنند و می خواهند چیزی در مورد کنترل فعلی خود بر کنگره و کاخ سفید نشان دهند.

“ما می توانیم در مورد جزئیات توافق کنیم اگر [Biden] می خواهد چارچوب را ادامه دهد و سخت کار کند تا شکاف را پر کند. من برای آن باز هستم. رو هانا نماینده (دی-کالیفرنیا) گفت: “چیزی که من به آن علاقه ندارم این است که چیزی به دست نیاورم.”

مترقی‌ها می‌خواستند که طرح هزینه‌های اجتماعی به لایحه زیرساختی مرتبط باشد که مانچین به نگارش آن کمک کرد، و میانه‌روهای نگران در سنا دقیقاً همان کاری را انجام دهند که او انجام داد – عقب‌نشینی از حمایت از پیشنهاد جناح چپ برای گسترش شبکه امنیت اجتماعی. تحت فشار کاخ سفید و پس از اینکه دموکرات‌ها در انتخابات نوامبر متحمل شکست‌های سنگین شدند، مترقی‌ها در نهایت لایحه زیرساخت‌ها را پس از اطمینان از اطمینان بایدن مبنی بر همراهی 50 دموکرات سنا منتشر کردند.

نیم دوجین مترقی، تقریباً همه اعضای به اصطلاح لیبرال “جدا”، به هر حال به لایحه زیرساخت رای منفی دادند. پس از اعلام مانچین ثابت کرد که بایدن سناتورهای حزبش را زندانی نکرده است، برخی از این لیبرال ها احساس توجیه کردند.

وی افزود: در آن زمان با استراتژی تفکیک ناگهانی لوایح موافق نبودم و به همین دلیل رای منفی دادم. [infrastructure bill]. حالا من به وضوح با آن موافق نیستم. اما ما هنوز زیر آب نیستیم.

مانچین صبح دوشنبه با جیاپال تماس گرفت و دموکرات واشنگتن گفت که ناامید شده است، اگرچه از اظهار نظر در مورد طرف او در گفتگو خودداری کرد.

جایپال با اشاره به اینکه وی با مقامات کاخ سفید نیز صحبت کرده است، گفت: واضح است که ما نمی توانیم آنچه سناتور مانچین می گوید را باور کنیم.

از آنجایی که لایحه هزینه های اجتماعی برای آینده قابل پیش بینی به تعویق افتاد، جایپال از بیان اینکه چه اقدامات اجرایی را به کاخ سفید توصیه می کند خودداری کرد، اما گفت که رهبران مترقی مجلس دوشنبه شب در راه آینده با یکدیگر ملاقات خواهند کرد.

همه دموکرات‌ها به سرعت مانچین را حذف نکردند. آنها شیوع او در روز یکشنبه را با یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته مقایسه کردند تا هشدار دهند که او ممکن است از لایحه نهایی حمایت نکند و آخرین چرخش را کمتر از آخرین کلمه به تصویر کشیدند.

و در حالی که لیبرال ها خواستار این هستند که قانون بایدن تا حد امکان برنامه های اولویت دار را شامل شود، حتی اگر هر کدام برای مدت کوتاهی مجاز باشد، دیگر دموکرات های ارشد در حال آماده شدن برای تغییر این استراتژی هستند. آنها مدتهاست که به پیشنهاد مانچین مبنی بر تمرکز این لایحه بر چندین مزیت کلیدی که دوام بیشتری خواهند داشت، باز بوده اند. (رهبران ائتلاف دموکرات های نوین چپ میانه ماه ها این ایده را مطرح کرده اند).

به گفته چندین نفر از افراد آشنا به بحث، چند نفر از آشنایان گفتند که مانچین در مورد این اقدام هفته گذشته با کاخ سفید صحبت کرده و در مورد صورتحساب 1.8 تریلیون دلاری با برنامه های چندین دهه، از جمله تقویت اوباماکر و ایجاد یک پیشرفت جهانی K صحبت می کند. با بحث ها

این معامله، همانطور که چندین دموکرات اشاره کرده اند، در واقع یک نسخه کوتاه شده از لایحه تصویب شده نخواهد بود: قیمت آن تقریباً یکسان خواهد بود، تنها با برنامه های کمتری که برای دوره های طولانی گارانتی شده اند.

اگر مانچین دوباره وارد مذاکرات شود، رهبران دموکرات در مجلس نمایندگان هنوز راه درازی در پیش دارند. لایحه ای مبتنی بر مانچین که بتواند به اندازه کافی مترقی ها را به دست آورد، هنوز هم می تواند یک گروه کلیدی را ناامید کند: سه دموکرات در مجلس نمایندگان که آرای خود را به اصلاحات مهاجرتی گره زده اند.

قبل از اینکه مانچین این بسته را به طور کلی رد کند، داور سنا قبلاً مقررات قانون مهاجرت را به عنوان مغایر با قوانین سنا رد کرده بود. این امر ترویکای دموکرات های لاتین را که به لایحه هزینه های اجتماعی مرتبط با مهاجرت رای مثبت دادند، در موقعیت دشواری قرار می دهد.

برای من تقریبا غیرممکن خواهد بود که به Build Back Better رای بدهم [bill] اگر هیچ پیشنهاد مهاجرتی وجود ندارد. لو کوریا (دی-کالیفرنیا) در مصاحبه ای گفت و آنها بهتر است خوب باشند.

نماینده آدریانو اسپیلات (DN.Y.) افزود: “ما “نه” را به عنوان یک پاسخ نمی پذیریم، اگرچه او قاطعانه نمی گوید که آیا حساب را بدون مهاجرت مسدود می کند یا خیر.

عدم احتساب اصلاحات مهاجرتی نیز می تواند در مجلس علیا مشکل ساز باشد. سناتور الکس پادیلا (دی-کالیفرنیا) پیش بینی کرد: “اگر چیزی در مورد مهاجرت وجود نداشته باشد، عبور از سنا دشوار خواهد بود.”

سپس تعداد انگشت شماری از دموکرات های شمال شرقی وجود دارند که برای تغییر قوانین مالیاتی دوران ترامپ که معافیت های مالیاتی ایالتی و محلی را محدود می کند، فشار می آورند. این دموکرات ها به رهبری جاش گاتهیمر (DN.J.) و تام سواززی (DN.Y.)، از حمایت از لایحه بدون معافیت های مالیاتی قابل توجه برای ایالت های خود خودداری کردند.

هانا گفت: “من کمتر نگران این هستم که چه کسی چه اشتباهی انجام داده است و بیشتر نگران این هستم که چگونه کاری انجام دهم. و تنها راه انجام کاری این است که 51 رای در سنا و 218 رای در مجلس را بشمارم.”

ماریان لوین در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme