“پول زیادی روی میز”: مبارزه با صورت حساب های پزشکی شگفت انگیز

[ad_1]

این نتیجه می‌تواند به میلیاردها دلار در پرداخت منجر شود، به طور قابل توجهی بر نحوه مذاکره پزشکان و بیمارستان‌ها در مورد قیمت‌ها با بیمه‌گران تأثیر بگذارد و احتمالاً بر حق بیمه میلیون‌ها آمریکایی تأثیر بگذارد.

“این احتمالاً یکی از مهم ترین تعمیرات در سیستم بهداشتی از آن زمان است [Affordable Care Act] ACA، “سخنگوی ائتلاف هزینه پزشکی شگفت‌انگیز، که نماینده بیمه‌گران، کارفرمایان و گروه‌های اتحادیه است و با گروه‌های بیمار کار می‌کند، گفت. ما مطمئناً هیچ پایانی برای نبرد برای اطمینان از اعمال این قوانین نمی بینیم.»

این ائتلاف از قانون نهایی موقت دولت بایدن حمایت می کند، که به داوران دستور می دهد در حل و فصل اختلافات بین تأمین کنندگان و پرداخت کنندگان، عمدتاً بر یک عامل واحد – میانگین درصد شبکه در منطقه جغرافیایی – تکیه کنند. او تعدادی از خریدهای تبلیغات دیجیتال شش رقمی را حمایت کرده است، از جمله خریدی که تا کریسمس ادامه دارد و از قانونگذاران خواسته است که این دوره را ادامه دهند.

یک مقام ارشد بهداشتی که خواست نامش فاش نشود، به پولیتیکو گفت که آژانس از سطح حمایت از این موضوع با توجه به مخاطرات موجود شگفت زده نشده است.

این مقام مسئول گفت: “این قوانین این سیستم خراب را اصلاح می کند و پول زیادی روی میز است.”

دو سال در حال ساخت

چگونه به اینجا رسیدیم: برای سال‌ها، داستان‌های بیمارانی که با صورت‌حساب‌های پزشکی فلج‌کننده‌ای از پزشکان و بیمارستان‌ها به‌صورت آفلاین مواجه بودند، یکی از اصلی‌ترین گزارش‌های خبری بود، که باعث شد قانون‌گذاران ایالتی و سپس کنگره تلاش کنند تا به این موضوع رسیدگی کنند. کنگره دو سال طول کشید تا آنچه را که به قانون بدون غافلگیری تبدیل شد تصویب کرد، در حالی که پیشرفت اغلب به دلیل کمپین های لابی شدید، از جمله کمپین های حمایت شده توسط گروه های پزشکی خصوصی که حدود 30 میلیون دلار هزینه داشت، با مشکل مواجه می شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، سال گذشته این مصوبه را امضا کرد، اما دولت بایدن قوانین مربوط به نحوه اجرای آن را نوشته است.

گروه‌های تامین‌کننده می‌گویند قوانین وزارت بهداشت و خدمات انسانی – که هنوز نهایی نشده‌اند – به نفع بیمه‌گران است و به اظهارات اخیر خاویر بسرا، وزیر بهداشت HHS درباره تامین‌کنندگانی که «بیش از حد تخمین می‌زنند» به‌عنوان دلیلی بر پشتکار دولت استناد می‌کنند.

کریس هالتمایر، معاون تحلیل سیاست در انجمن Blue Cross Blue Shield، گفت: گروه های بیمه تمایلی به گفتن اینکه استفاده از میانگین نرخ شبکه راه درستی است، نداشتند، زیرا “هزینه های پزشکی واقعی و پویایی بازار محلی را در نظر می گیرد.”

وی افزود: این رقم “منعکس کننده پرداختی است که ارائه دهندگان مشابهی که قرارداد را انتخاب کرده اند برای خدمات مشابه در این بازار پرداخت می کنند.”

یک لابی از گروهی از بیماران به پولیتیکو گفت که این لحظه “روز مارموت” است، زیرا بسیاری از مسائلی که اکنون در حال آشکار شدن هستند، همان مواردی هستند که روند قانون گذاری را مختل می کنند.

خطوط نبرد: بیمارستان‌ها و پزشکان می‌گویند تصمیم دولت بایدن برای تمرکز بر میانگین نرخ شبکه، رقمی که شرکت‌های بیمه محاسبه می‌کنند، به شرکت‌های بیمه بزرگ مزیت بزرگی در مذاکره درباره هزینه خدمات می‌دهد.

بیمه‌گران انگیزه‌ای دارند که نرخ‌های شبکه را پایین‌تر نگه دارند تا از پرداخت بیشتر به پزشکان غیرخط اجتناب کنند. و آنها می‌گویند که پرداخت‌کنندگان می‌دانند که پزشکان و بیمارستان‌ها در صورتی که تصمیم بگیرند از شبکه بیمه‌گر دور بمانند، حفاظت کمی دارند.

رندال کلارک، رئیس انجمن متخصصان بیهوشی آمریکا، گفت: «در واقع تنها کنترلی که پزشکان بر شکل قراردادهایشان دارند، آفلاین است. اگر شرکت های بیمه بتوانند با ما به طور مساوی رفتار کنند، چه آنلاین و چه آفلاین، هیچ انگیزه ای از سوی شرکت های بیمه برای مذاکره در مورد قراردادهای منصفانه وجود ندارد.

گروه‌های تجاری به نمایندگی از ارائه‌دهندگان می‌گویند قانون چندین فاکتور دیگر را فهرست می‌کند که باید به طور مساوی هنگام محاسبه هزینه خدمات سنجیده شوند، مانند تجربه پزشک و پیچیدگی این روش. اگر چه این شاخص ها هنوز می توانند در طول معرفی شوند در فرآیند حل و فصل اختلافات، قوانین دولت بایدن به اندازه میانگین سرعت شبکه به آنها وزن نمی دهد، که ارائه دهندگان می گویند که آنها را قبل از شروع فرآیند در معرض ضرر قرار می دهد.

دیگران وزن می کنند

همچنین واکنش شدیدی از سوی تامین کنندگان آمبولانس هوایی که عمدتاً خارج از شبکه های بیمه فعالیت می کنند، وجود داشت. به گفته آنها، یک فرآیند متعادل تر، عوامل دیگری مانند نوع هواپیمای مورد استفاده و تیزی بیمار را در نظر می گیرد.

این صنعت همچنین با قوانینی مخالف است که با تمام خدمات آمبولانس هوایی به طور مساوی رفتار می کند – کسانی که با بیمه گذاران به عنوان بخشی از سیستم بیمارستانی بزرگتر مذاکره می کنند و ارائه دهندگانی که به طور مستقل با هم مذاکره می کنند.

اگرچه صدای صنعت قوی‌ترین صدای تمام دوران بود، گروه‌ها و اتحادیه‌های بیماران – از جمله انجمن قلب آمریکا، AFL-CIO و خانواده‌های ایالات متحده آمریکا – با تفسیر دولت بایدن از قانون حمایت کردند و گفتند که این قانون هزینه‌ها و حق بیمه‌ها را کاهش می‌دهد.

نظر مدیریت: تنظیم‌کننده‌های فدرال این ایده را رد می‌کنند که فاکتورهای بی‌شماری باید به همین صورت در نظر گرفته شوند، و در قانون‌گذاری به این نکته اشاره می‌کنند که در قانون بدون غافلگیری چقدر فضا برای تعیین میانگین نرخ شبکه در یک منطقه جغرافیایی به نام QPA داده شده است.

یک مقام ارشد HHS به POLITICO گفت که بیمارستان ها و پزشکان در مورد آسیبی که این قوانین به حرفه آنها وارد می کند اغراق می کنند.

این مقام مسئول که با نمایندگان همه کشورها اعم از گروه های بیمار، اتحادیه ها، ارائه دهندگان و بیمه گران گفت وگو و جلساتی را برگزار می کند، گفت: برخی از مواردی که در این گفتگوها یا به طور کلی بیان می شود، افتضاح است.

رگولاتورها می نویسند، اهمیت دادن به یک عامل واحد نیز اطمینانی در مورد اینکه داوری چگونه خواهد بود را فراهم می کند و می تواند طرفین را به اجتناب از فرآیند حل اختلاف مستقل و رسیدن به توافق خود سوق دهد.

اکانت با فونت بزرگ است: HHS اخیراً گزارشی منتشر کرده است که نشان می‌دهد تقریباً از هر پنج آمریکایی یک نفر از مراجعه به بخش اورژانس یا پس از یک عمل جراحی برنامه‌ریزی‌شده یا زایمان در بیمارستان، صورت‌حساب صدها هزار دلاری دریافت می‌کند.

گروه های کارفرمایی که در مورد این موضوع لابی کرده اند و از پیوند دادن شرایط داوری به میانگین درصد در شبکه پشتیبانی می کند و به این نوع شواهد به عنوان دلیلی برای بدبینی ارائه دهندگان اشاره می کند.

جیمز گلفاند، معاون اجرایی در امور عمومی در این باره گفت: «این واقعیت که سیستم فعلی بدون توجه به کیفیت، مبالغ بسیار متفاوتی را برای خدمات یکسان در همان منطقه دقیق پرداخت می‌کند – این مزیت سیستم نیست، اینطور نیست؟» کمیته صنعت ERISA. “پس آنها شکایت دارند که ما در حال ایجاد تغییراتی در آن هستیم؟ یعنی رود من گریه کن.”

بسرا اشاره کرده است که تامین کنندگان از سیستم آسیب دیده ای که آژانس او ​​قصد تعمیر آن را دارد، استفاده کرده اند.

بسرا ماه گذشته به کایزر هلث نیوز گفت: «کسانی که بیش از حد تخمین می زنند یا باید کمربند خود را ببندند و بهتر عمل کنند، یا نمی توانند در تجارت بایستند. این منصفانه نیست که بگوییم باید به کسی اجازه دهیم که ما را به داخل ببرد تا در تجارت باشیم.

“خیلی ساده نیست”

در همین حال، تامین کنندگان می گویند که آنها به طور ناعادلانه هدف قرار می گیرند.

لورا ورسستر، معاون ارشد حمایت و عمل در کالج پزشکی اورژانس آمریکا، می گوید: «این به آن سادگی نیست که من فکر می کنم دولت یا امیدوار است یا تصور می کند.

«به نظر می رسد که تأمین کنندگان با این قلم مو به رنگ آمیزی ادامه می دهند، که آنها حریص هستند یا [they] آنها همیشه بهایی پرداخت کرده اند، “او گفت.

کاهش سرعت: حتی قبل از اجرایی شدن این قانون، ارائه دهندگان می گویند صنعت بیمه در حال حاضر از قوانین آتی استفاده می کند، قوانینی که اوایل امسال اجرایی می شوند.

بر اساس نامه ای که هفته گذشته کالج پزشکی اورژانس ایالات متحده به کنگره ارسال کرد، سه شرکت بیمه به ارائه دهندگانی در کارولینای شمالی نوشته اند و گفته اند که باید پرداخت های بین 20 تا 40 درصد را بپذیرند وگرنه قراردادهای شبکه آنها فسخ خواهد شد.

برای یک بیمه گر، ممکن است به نظر برسد، “خب، این کار را به پایان نمی رساند.” اما وقتی چهار یا پنج بیمه‌گر مختلف دارید و همه آنها این کار را انجام می‌دهند، “ووستر گفت” نمی‌توان آن را حفظ کرد.

این گروه گفت که برخی از قراردادها بین طرح ها و تامین کنندگان برای یک دهه یا بیشتر بدون تغییر باقی مانده است و شرکت های بیمه با استناد به اجرای آتی قانون بدون غافلگیری، این ادعاها را آغاز کرده اند.

یکی از بیمه‌گران، Blue Cross Blue Shield از کارولینای شمالی، در یک پست وبلاگ به این ادعاها پرداخت. این نشریه گفت: او “54 مورد از گران ترین اقدامات بهداشتی را در سراسر کشور شناسایی کرد.” ما از این تامین‌کنندگان خواسته‌ایم که با ما همکاری کنند تا قیمت‌هایشان را به گونه‌ای تنظیم کنند که مطابقت بیشتری با همتایان خود داشته باشند.»

چالش های حقوقی: سه شکایت جداگانه در دادگاه فدرال وجود دارد که قوانین را به چالش می کشد. دومی، توسط انجمن بیمارستان های آمریکا و انجمن پزشکی آمریکا، در 9 دسامبر آزاد شد.

او به دنبال افرادی از انجمن خدمات پزشکی هوایی و انجمن پزشکی تگزاس است که به ترتیب در ماه های نوامبر و اکتبر ارائه کردند. همه آنها به فرض میانگین نرخ توافق شده آنلاین در داوری حمله می کنند.

بعید است که دادگاه ها قبل از اجرایی شدن قانون تصمیمی اتخاذ کنند، اگرچه اولین داوری ممکن است در ماه مارس آغاز شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme