اتحادیه اروپا قصد دارد از جمع آوری بدهی های مالیاتی خود مالیات بگیرد – POLITICO

[ad_1]

برای شنیدن این مقاله بازی را فشار دهید

کمیسیون اروپا آماده پیشنهاد سه مالیات جدید با هدف بازپرداخت بدهی 800 میلیارد یورویی است که قصد دارد برای راه اندازی مجدد اقتصاد اتحادیه اروپا وضع کند.

بسته موسوم به “منابع خود” که قرار است در 22 دسامبر تصویب شود، شامل درآمد حاصل از مالیات قریب الوقوع بر 100 شرکت بزرگ جهان، مالیات برنامه ریزی شده بر روی مرزهای کربن اتحادیه اروپا و پیشنهاد تمدید سقف بالای اتحادیه اروپا است. بازار کربن بلوک و تجارت، همانطور که POLITICO هفته گذشته اعلام کرد.

کمیسیون در پیش نویس اطلاعیه ای در مورد پیشنهادات دریافتی از پولتیکو نوشت: «این ابتکارات مستلزم اقدام اتحادیه اروپا است و بنابراین مبنای مناسبی برای منابع خود اتحادیه اروپا فراهم می کند».

منابع خود – مالیات‌هایی که از طرف اتحادیه اروپا جمع‌آوری می‌شوند – در برنامه‌های کمیسیون برای پرداخت بدهی‌های اتحادیه اروپا نقش اساسی دارند، که بودجه عظیمی را برای بازسازی این بلوک تأمین می‌کند که قرار است در مجموع 800 میلیارد یورو سرمایه در آینده بپردازد. پنج سال . . بدون آنها، دولت ها مجبورند مبلغی را که به بودجه اتحادیه اروپا می پردازند افزایش دهند یا برنامه های موجود اتحادیه اروپا را کاهش دهند، که هر دو چشم انداز نامطلوب برای سیاستمداران هستند.

پیش نویس اطلاعیه بیان نمی کند که کمیسیون چقدر در صدد اختلاس از هر سیاست است، اما مقامات به پولیتیکو گفتند که بروکسل قصد دارد سالانه حدود 15 میلیارد یورو جمع آوری کند. سه مالیات جدید قرار است در سال 2023 اعمال شوند.

ثبت نام تمامی 27 کشور اتحادیه اروپا کار آسانی نخواهد بود و بسیاری از سپردن اختیارات افزایش درآمد بیشتر به بروکسل محتاط هستند.

یک دیپلمات از این کشور به اصطلاح صرفه جو گفت: “ما بحث خواهیم کرد، اما احساس اصلی ما این است که ما آن را نمی خواهیم.” ما باید قانع شویم.»

انتقادات نوظهور

برنامه‌های کمیسیون برای استفاده از بخشی از درآمد مالیاتی چندملیتی جهانی اتحادیه اروپا برای کمک به پرداخت بدهی‌های خود نیز می‌تواند توافق بین‌المللی برای اصلاح قوانین مالیاتی شرکت‌ها را پیچیده کند.

این هزینه که به عنوان ستون 1 شناخته می شود، بخشی از یک توافقنامه جهانی دوجانبه است که با میانجیگری سازمان همکاری و توسعه اقتصادی در پاییز انجام شد تا اطمینان حاصل شود که شرکت های چند ملیتی و غول های فناوری هزینه های عادلانه خود را پرداخت می کنند. ستون 2 در توافق با OECD حداقل نرخ مالیات شرکتی 15 درصد برای شرکت هایی با درآمد بیش از 750 میلیون یورو تعیین شده است. رهبران گروه 20 در اواخر اکتبر قرارداد مالیاتی جهانی را امضا کردند.

به کمیسیون در پیش نویس این اطلاعیه آمده است که مالیات چند ملیتی تنها زمانی معرفی می شود که یک “کنوانسیون چند جانبه” توسط سیاستمداران جهانی مورد مذاکره قرار گیرد و دستورالعمل مربوطه اتحادیه اروپا موافقت و لازم الاجرا شود. لایحه ستون اتحادیه اروپا در اواخر جولای انتظار می رود.

اما شکاکان زیادی وجود دارد. یکی از مقامات ارشد وزارت دارایی فرانسه گفت: «تا زمانی که این اهداف محقق نشود، به نظر من صحبت درباره امکان توزیع مجدد کمی بیهوده است».

همچنین سؤالاتی در مورد میزان درآمد حاصل از مالیات وجود دارد. هدف ستون 1 توزیع مجدد 125 میلیارد دلار از سود باقی مانده در سراسر جهان است که تنها تعداد کمی از آنها به اتحادیه اروپا ختم می شود.

پاول تانگ، عضو هلندی S&D، که ریاست کمیته فرعی مالیات پارلمان اروپا را بر عهده دارد، گفت: “اگر مقدار کمی را از مقدار کمی بگیرید، مقدار زیادی نیست.” او افزود که تغییر شرایط یک توافق بحث برانگیز جهانی نیز می تواند دشوار باشد. ما به یک منبع پایدار از منابع خود نیاز داریم.»

دو گزینه دیگر هم خالی از انتقاد نیستند.

کمیسیون پیشنهاد خواهد کرد که بخشی از درآمد حاصل از مجوزهای مناقصه برای انتشار گازهای گلخانه ای که هنوز مشخص نشده است و در حال حاضر در خزانه ملی انباشته می شود، به بودجه اتحادیه اروپا اختصاص یابد.

با توجه به برنامه ریزی برای گسترش بازار کربن اتحادیه اروپا به حمل و نقل و حمل و نقل هوایی، در حالی که ایجاد بازار جدید برای سوخت های گرمایشی و حمل و نقل و با در نظر گرفتن افزایش اخیر قیمت کربن، انتظار می رود درآمد حاصل از فروش مجوزهای انتشار به چند صد میلیارد یورو افزایش یابد. بر اساس برخی برآوردها تا سال 2050 یک سال.

اما انتقال بخشی از این پول به بودجه اتحادیه اروپا به ترازنامه کشورها در طول سرمایه گذاری عمومی بسیار مورد نیاز آسیب می رساند.

“شما مقداری بازتوزیع به کشورهایی با صنایع کمتر CO2 فشرده دریافت می کنید… ذینفعان کشورهایی مانند فرانسه با انرژی هسته ای هستند، نه فسیلی. [energy] کلمنس فوست، رئیس مؤسسه تحقیقات اقتصادی Ifo مستقر در مونیخ گفت: و غیره. اما او افزود که مالیات اتحادیه اروپا بر اساس بازار کربن خود منطقی است، زیرا “این امر به سیاست و یک موضوع سیاسی که واقعا اروپایی است مربوط می شود”.

“نتیجه این خواهد بود که شما بازنده هایی خواهید داشت. او گفت: «لهستان احتمالاً بزرگترین بازنده است.

بروکسل از این خطر آگاه است و بنابراین پیشنهاد می‌کند که کمک‌های کشورهای کم‌درآمد و مصرف‌کننده کربن محدود شود و تا سال 2030 حداقل سهم برای کشورهای کم‌کربن تعیین شود.

“این امر از مشارکت برخی از کشورهای عضو جلوگیری می کند [disproportionately] کمیسیون در بیانیه ای گفت: به بودجه اتحادیه اروپا در مقایسه با اندازه اقتصاد آنها، در طول گذار به اقتصادها و جوامع پایدارتر، و تضمین مشارکت عادلانه از سوی همه است.

در نهایت، بعید است که طرح کمیسیون برای هدایت بخشی از سود حاصل از هزینه مرزی جدید کربن با کشورهایی که تازه مذاکرات را آغاز کرده اند، به خوبی کار کند.

“توافق برای [a carbon border adjustment mechanism] این توافق بر سر یک منبع جدید مبتنی بر آن نیست. این دیپلمات اتحادیه اروپا گفت: این گام بعدی و بخشی از بحث گسترده تر در مورد منابع خود است.

طرح مالیاتی

دو لایحه مالیاتی دیگر در روز چهارشنبه با هم ظاهر می شوند، اما بی ارتباط با بسته منابع خود. هدف آنها مقابله با بهشت ​​های مالیاتی و شرکت هایی است که از ترفندهای حسابداری برای اجتناب از پرداخت سهم عادلانه بدهی خود استفاده می کنند.

عنصر بزرگ تلاش اتحادیه اروپا برای اعمال حداقل نرخ مالیات شرکتی 15 درصد به عنوان بخشی از توافق OECD است. این ابتکار در حال حاضر از حمایت سیاسی تمامی 27 پایتخت برخوردار است، اما برخی از مقامات مالی عمومی نگرانی‌هایی را در مورد استونی و مجارستان که از پایدارترین کشورها در مورد توافق OECD بودند، ابراز کرده‌اند.

مقامات گفتند که بوداپست ممکن است ابتکار عمل را در تلافی مذاکرات طولانی با کمیسیون برای دریافت پول از صندوق بازسازی گروگان بگیرد. در همین حال، تالین در مورد اینکه چگونه اصلاحات جهانی کد مالیاتی خود را پیچیده می کند، محتاط است. طرح های مالیاتی قبل از تبدیل شدن به قانون اتحادیه اروپا نیاز به اتفاق آرا دارند.

ابتکار دوم با هدف بی استفاده کردن شرکت های صندوق پستی در سراسر بلوک به عنوان وسیله ای برای دریافت معافیت های مالیاتی است. این ابتکار از مقامات مالیاتی ملی می خواهد که این شرکت های ساختگی را بازرسی کنند تا از عملکرد اقتصادی آنها اطمینان حاصل کنند. در غیر این صورت، مقامات مالیاتی باید آنها را تصفیه کنند.

همه پیش نویس اسناد قبل از تصویب هفته آینده توسط کمیسیون قابل تغییر هستند.

تصحیح: نسخه قبلی این مقاله به اشتباه روزی را مشخص کرده است دو لایحه مالیاتی به همراه پیشنهاد برای منابع خود برنامه ریزی شده است. چهارشنبه میاد

تجزیه و تحلیل بیشتری از سیاست? سیاست Pro سرویس اطلاعاتی درجه یک ما برای حرفه ای ها است. از خدمات مالی گرفته تا تجارت، فناوری، امنیت سایبری و موارد دیگر، Pro اطلاعات بی‌درنگ، بینش عمیق و داده‌های حیاتی را ارائه می‌کند که باید یک قدم جلوتر باشید. پست الکترونیک [email protected] برای درخواست آزمایشی رایگان[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma