چگونه یک روزنامه 100 ساله بهترین راه برای تأثیرگذاری بر بایدن شد

[ad_1]

این نقاط تاکید می‌کنند که چگونه، وقتی صحبت از معامله با نفوذ به میان می‌آید، سنگ تمام گذاشته نمی‌شود. آنها همچنین به این موضوع فکر می کنند که چگونه ریشه های بایدن در دلاور – و تعهد او به بازگشت منظم به ایالت خود – نحوه تفکر و عمل تأثیرگذاران را تغییر داده است.

شهرت دارد که بایدن در دوران معاونت ریاست‌جمهوری خود روزنامه‌های خبری را خوانده و برای کمپین 2020 مرتباً برای خبرنگاران سؤال می‌فرستد. این حداقل تا حدودی به دوران ریاست‌جمهوری او منتقل شده است. پولیتیکو در ماه مه گزارش داد که این روزنامه که ده ها خبرنگار را در اختیار دارد، بیش از 100 سال است که وجود دارد و عمدتاً بر دلاور تمرکز دارد، در کاخ سفید خوانده شد و به خانه بایدن در ویلمینگتون تحویل داده شد.

تنها چند هفته پس از انتشار داستان POLITICO، گروهی که از ایالت پورتوریکو حمایت می‌کند، آگهی‌ای در مجله خبری منتشر کرد که حمایت قبلی‌اش از این موقعیت را به رئیس‌جمهور یادآوری کرد و از او خواست از قوانین حمایت از ایالت حمایت کند. آگهی‌های سپتامبر از یک گروه پالایشگاهی مستقیماً از بایدن التماس می‌کردند که «برنامه سوخت‌های تجدیدپذیر را اصلاح کند»، در حالی که یک سازمان مدافع دیگر همین آگهی را چندین روز متوالی در اواخر اکتبر منتشر کرد و از رئیس‌جمهور برای بازگرداندن حفاظت به گوش خرس ملی تشکر کرد. بنای یادبودی در یوتا که سیاست دولت ترامپ در دفاع از سرزمینی را که برای چندین قبیله مقدس تلقی می شود، لغو می کند.

حداقل دو آگهی نیم صفحه ای از شرکت بیوتکنولوژی MIDI، Inc. مستقر در دلاور، از بایدن خواسته است که رهبری سازمان غذا و دارو را تغییر دهد و جانت وودکاک، کمیسر فعلی FDA را برای این نقش دائمی معرفی نکند.

در همین حال، اتحادیه دانشمندان نگران، تبلیغاتی را در مجله خبری منتشر کرد، زیرا شنیده بود که رئیس جمهور گهگاه خواننده باقی می ماند. در این آگهی‌ها، این گروه که دولت بایدن را به خاطر ده‌ها میلیارد دلار اختصاص داده شده به بودجه تسلیحات هسته‌ای خود مورد انتقاد قرار می‌داد، از رئیس‌جمهور می‌خواست که بودجه سلاح‌های هسته‌ای جدید را حذف کند و نقش سلاح‌های هسته‌ای را در سیاست امنیتی به حداقل برساند. استفان یانگ، سخنگوی ارشد این گروه در واشنگتن گفت، امید این است که رئیس جمهور در طی یک مطالعه معمولی با آن مواجه شود. به عنوان یک اقدام خوب، این گروه همچنین از حامیان خود خواست تا برای سردبیر روزنامه نامه بفرستند.

یانگ گفت: «ما در حال انجام مطبوعات قضایی کامل کلاسیک هستیم و هر کاری که فکرش را می کنیم برای رساندن پیام خود به رئیس جمهور انجام می دهیم.

او گفت که این گروه چهار مجموعه تبلیغاتی را خریداری کرده است که در هر مجموعه سه آگهی اجرا می شود. هزینه کل 22000 دلار یا 5500 دلار برای هر مجموعه بود.

سخنگوی گانت، شرکت مادر ژورنال نیوز، در ابتدا گفت که این شرکت اطلاعات مربوط به تبلیغ‌کنندگان را به اشتراک نمی‌گذارد یا «داده‌های تبلیغاتی را از این طریق ردیابی نمی‌کند». با این حال، این روزنامه به درخواست‌های بعدی برای اظهار نظر در مورد آگهی‌ها یا جزئیات، از جمله تیراژ روزنامه و قیمت تبلیغات، پاسخی نداد.

هدف قرار دادن بایدن از طریق تبلیغات چاپی استراتژیک در مجله نیوز از نظر استراتژیک – البته با دامنه ای کاملاً متفاوت – به اندازه روش های مورد استفاده برای دستیابی به سلف او، دونالد ترامپ، مهم است.

در دوران دولت ترامپ، منافع سیاسی مکرراً به فاکس نیوز روی آوردند تا پرونده خود را مستقیماً در مقابل رئیس جمهور لابی کنند، رئیس جمهور که اغلب روزهای خود را با شبکه خبری کابلی محافظه کار سپری می کرد. زمانی که همسر فرماندار سابق ایلینوی، راد بلاگویویچ، پتی بلاگویویچ، برای شوهرش عفو کرد، با حضور منظم در برنامه های متعدد فاکس نیوز، با موفقیت توجه رئیس جمهور را به خود جلب کرد. برخی از اولین افرادی که ادی گالاگر پس از تبرئه شدن از قتل از نیروی دریایی تشکر کرد ترامپ و فاکس نیوز بودند. پیت هگست مجری شبکه از رئیس جمهور وقت خواست در صورت محکومیت گالاگر را عفو کند.

گروه‌های سیاسی جناح چپ نیز از بینندگان معمول ترامپ در فاکس نیوز سوء استفاده کرده و گهگاه خشم او را برانگیخته‌اند. در بیانیه ای در سال گذشته، رئیس جمهور وقت از تبلیغاتی که در وقفه های تبلیغاتی پخش می شد، شکایت کرد که به نظر او منفی بود. ترامپ گفت: چه خوب است که فاکس نیوز از من به خوبی صحبت کند، وقتی آنها دائماً اجازه می دهند تبلیغات وحشتناک و دروغینی علیه ترامپ اجرا شود – و تعداد آنها زیاد است. این هرگز در روزهای خوب گذشته اتفاق نمی‌افتاد، و امروز هم همیشه این اتفاق می‌افتد.»

کمپین ریاست جمهوری خود ترامپ در سال 2020 گاهی متوجه شد که تنها راه رسیدن به آن تبلیغات در فاکس نیوز است. به گزارش دیلی بیست، کمپین در یک مقطع زمانی بیش از 400 هزار دلار در ماه برای تبلیغات تلویزیونی در فاکس نیوز، سی‌ان‌ان و ام‌اس‌ان‌بی‌سی خرج می‌کرد تا با ترامپ و برخی از معاونانش ارتباط برقرار کند و به او اطمینان دهد که کمپین او برای انتشار این پیام تلاش می‌کند. او در تلویزیون

تلاش‌ها برای دستیابی به بایدن از طریق The News Journal قطعاً کمتر چشمگیر هستند، اگرچه به نظر می‌رسد برخی از آنها برای کشیدن رشته‌های او طراحی شده‌اند. ائتلاف برای مشاغل آمریکایی – که نماینده پالایشگاه ها و کارگران مستقل اتحادیه است – آگهی هایی را منتشر کرده است که در آن تعدادی از کارگران پالایشگاه، برخی از ویلمینگتون، به عنوان بخشی از کمپین برای وادار کردن بایدن به تنظیم برنامه کاهش انتشار استاندارد خود برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برجسته شده است. .

یکی از سخنگویان این گروه در بیانیه ای گفت: “تبلیغات ما در مجله خبری استاندارد سوخت های تجدیدپذیر نه تنها با هدف دستیابی به رئیس جمهور بایدن بلکه هزاران مصرف کننده و کارگر در پالایشگاه دلاور که شغلشان در معرض خطر شکسته شدن RFS است، انجام شد.” . . “تبلیغات ما کمک کرده است تا اطمینان حاصل شود که این ساکنان دلاور و خانواده های آنها می دانند که رئیس جمهور بایدن قدرت تنظیم RFS و نجات هزاران شغل اتحادیه در ایالت اول، پنسیلوانیا، نیوجرسی و در سراسر کشور را دارد.

سایر آگهی‌های بازرگانی، از جمله برخی که دو سناتور دموکرات دلاور را هدف قرار می‌دهند، به بخش‌های کلیدی دستور کار بایدن می‌پردازند. Families USA، یک گروه حمایت از مصرف کنندگان سلامت، از Sens خواست. کریس کونز و تام کارپر برای حمایت از برنامه Build Back Better. AARP Delaware از هر دو برای حمایت از لایحه زیرساخت تشکر کرد.

این فقط گروه های متفکر مترقی نیستند که امیدوارند از طریق روزنامه نیوز به واشنگتن برسند و بر واشنگتن تأثیر بگذارند. در ماه اکتبر، Business Roundtable، ائتلاف قدرتمندی از مدیران عامل، از کنگره خواست تا با افزایش مالیات بر تبلیغات در مجله نیوز مخالفت کند.

در ماه سپتامبر، دولت بایدن برنامه خود را برای کاهش هزینه داروهای تجویزی با تصویب یک ماده کلیدی در لایحه قیمت داروی دموکرات ها، HR 3، اعلام کرد که به دولت اجازه می دهد در مورد قیمت برخی داروها مذاکره کند. در همان ماه، یک گروه اصلی برای گروه لابی صنعت داروسازی، یک سری تبلیغات تمام صفحه را در مجله خبری منتشر کرد که به طرح پیشروها حمله می کرد.

در آگهی امضا شده توسط ائتلافی از گروه‌های تجاری میان آتلانتیک آمده است: «رهبران کسب‌وکار موافقند: HR 3 شغل‌ها را می‌کشد». او از کنگره خواست تا پیشنهاد گسترده برای قیمت گذاری مترقی دارو را متوقف کند.

بر اساس 720 Strategies، یک شرکت روابط عمومی که برای این طرح از طرف PhRMA کار می کرد، We Work For Health، گروهی که هزینه این تبلیغات را پرداخت کرد، پروژه ای از تحقیقات دارویی و تولیدکنندگان آمریکا یا PhRMA است.

سخنگوی PhRMA گفت: «نباید تعجب آور باشد که سازمان های مدافع به دنبال فرصت هایی برای دفاع از یکی از قدرتمندترین سیاستمداران کشور باشند. او سوالات خاصی در مورد تبلیغات را به We Work for Health ارسال کرد که مستقیماً به سؤالات مربوط به تبلیغات پاسخ نمی داد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole