Bad Covid Winter سؤالاتی را در مورد آنچه “کاملاً واکسینه شده” ایجاد می کند

[ad_1]

یک مقام بهداشتی که با این بحث‌ها آشناست، گفت: «شکی در ذهن کسی نیست که رژیم تقویت‌کننده اولیه به‌علاوه ایده‌آل است، به‌ویژه با طرح کلی Omicron». ولی “[Biden officials are] من این را به زودی تغییر نمی‌دهم، زیرا جنبه‌های قانونی بسیار زیادی در مورد این موضوع وجود دارد که چه چیزی کاملاً واکسینه شده است.

تولیدکنندگان واکسن روی همین مسائل تمرکز دارند. مقامات فایزر روز جمعه گفتند که در حال بررسی این هستند که آیا دوز تقویت کننده را بخشی از رژیم خود قرار دهند یا خیر. مدیر عامل شرکت آلبرت بورلا حتی به نیاز بالقوه برای دوز چهارم اشاره کرد، اگرچه مقامات دولتی این چشم انداز را زودرس رد کردند.

سخنگوی کاخ سفید، POLITICO را به اظهارات عمومی مقامات ارجاع داد. ما همچنان علم را دنبال می کنیم و به معنای واقعی کلمه هر روز در حال تکامل است. روشل والنسکی، مدیر CDC روز چهارشنبه گفت و همانطور که این علم در حال تکامل است، ما به بررسی داده ها و به روز رسانی توصیه های خود در صورت لزوم ادامه خواهیم داد.

مقامات برای ماه ها در حال ارزیابی داخلی این موضوع بوده اند و در مورد اینکه چنین اقدامی چه تاثیری بر کمپین گسترده تر واکسیناسیون و اثرات احتمالی آن بر اقتصاد خواهد داشت، بحث کرده اند. برنامه‌های اصلی در پاسخ جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا به کووید-19، بر این موضوع متمرکز بود که آیا مردم «کاملاً واکسینه شده‌اند»، مانند سفر به ایالات متحده، بازگشایی دستورالعمل‌ها و مجموعه‌ای از قوانین واکسیناسیون برای مقامات فدرال، کارکنان بهداشتی و مشاغل بزرگ.

یک مقام بهداشتی آشنا با این بحث گفت که دولت مدت ها قبل از Omicron انتظار زمستان بدی را داشت، با افزایش وقوع پیشرفت در بین افراد کاملاً واکسینه شده و عملاً واکسیناسیون های جدید متوقف شد. نرخ تقویت کننده در میان افرادی که قبلا واکسینه شده اند به آرامی در حال افزایش است، اما بیش از 100 میلیون نفر هنوز به تزریق سوم واکسن Pfizer-BioNTech یا Moderna نیاز دارند.

این مقام مسئول گفت: “همه این مواد برای پرش زمستانی بسیار مفید هستند، البته هنوز Omicron را ذکر نکنیم.” “ما Omicron را بر این امر تحمیل می کنیم و شما با وضعیت جدی روبرو هستید.

CDC در اواخر هفته گذشته بیش از 150000 مورد جدید کووید-19 را ثبت کرد. این میانگین از اکتبر به طور پیوسته در حال افزایش بوده است، مدت کوتاهی پس از اینکه سازمان غذا و دارو مجوز اولین دوزهای تقویت کننده Pfizer-BioNTech را صادر کرد.

یک مقام ارشد دولت گفت: همه چیز به یک پیام بسیار ساده اشاره دارد: برو قوی تر شو.

اما در حالی که دولت تقویت کننده ها را به عنوان ابزاری کلیدی برای هموارسازی شیوع های زمستانی و بستری شدن های احتمالی در بیمارستان قرار داده است، مقامات باید بر سردرگمی عمومی در مورد اینکه چگونه واکسن ها از مردم در برابر بیماری ها محافظت می کنند و سؤالات در مورد خردمندی انگیزه های گسترده برای آمریکایی های جوان و سالم غلبه کنند.

“با آمپرها که امیدوارند ما را از این جهش زمستانی عبور دهند”، حتی با وجود اینکه بحث گسترده تری در مورد اینکه رژیم کامل واکسن چگونه به نظر می رسد وجود دارد، مردی که با مذاکرات در دولت بایدن آشنا بود، گفت. وی افزود: «من فکر نمی‌کنم این به هیچ وجه یک راه‌حل بلندمدت باشد. “شما نمی توانید هر چهار تا شش ماه یک بار تقویت کننده دریافت کنید.”

مقامات بهداشت عمومی خاطرنشان می کنند که واکسن ها هنوز تا حد زیادی از بیماری های جدی و مرگ محافظت می کنند و اکثر شیوع ها خفیف و گاهی بدون علامت هستند. اما توضیح این خطرات می تواند چالش برانگیز باشد، به ویژه در مواجهه با مقاومت پایدار واکسن در میان شاید 30 درصد از جمعیت ایالات متحده و پیش بینی ها مبنی بر اینکه موارد روزانه Omicron ممکن است دو تا سه برابر بیشتر از آنچه در زمان موج نوع دلتا مشاهده می شود باشد. .

خاویر بسرا، وزیر بهداشت و خدمات انسانی این هفته در طی یک نشست خبری با خبرنگاران گفت: گفتگو باید از موارد به وزن آنها تغییر کند، اما “ما هنوز آنجا نیستیم.” “من فکر می کنم این جایی است که ما داریم می رویم – تلاش می کند تا بتواند آن را به مردم بگوید.

بایدن در هشداری تند درباره جهش زمستانی پنجشنبه، پیام خود را بر کسانی متمرکز کرد که هنوز به دنبال کمک نبوده اند.

او پس از تشریح پرش پیش رو گفت: خبرهای خوبی وجود دارد. “اگر واکسینه و تقویت کننده باشید، از بیماری جدی و مرگ در امان هستید.”

این تقویت کننده تجدید شده همزمان با بحث در مورد معنای واکسینه شدن کامل برگزار می شود.

تغییر این تعریف اکنون خطر تغییر پیام و طرح مسائل جدید خاردار را به همراه دارد، به ویژه در مورد دستورات فدرال، که در حال حاضر در مرکز نبردهای دادگاهی برجسته قرار دارند. این حرکت همچنین یک تغییر بزرگ برای ایالت ها، شهرها و شرکت های فردی است که واکسیناسیون کامل را استاندارد شغلی یا حتی چیزی به سادگی دسترسی به یک رستوران قرار داده اند.

این پیچیدگی ها به این معنی است که بعید است دولت برای چنین تغییر چشمگیری در هفته های آینده چراغ سبز نشان دهد، در عوض به کسب و کارها و جوامع برای اتخاذ تصمیمات اولیه خود در مورد نحوه برخورد با این موضوع متکی است.

اسکات گوتلیب، کمیسر سابق سازمان غذا و دارو و عضو هیئت مدیره فایزر، روز جمعه در CNBC گفت: “من فکر می کنم دولت فدرال احتمالاً آخرین کسی خواهد بود که این کار را انجام می دهد.” آنها تصمیمات زیادی را به تعریف معنای واکسینه شدن کامل گره زدند.

این سردرگمی با راه اندازی یک تقویت کننده از روزهای اولیه آن همراه است، زمانی که سؤالات در مورد اینکه چه کسی شرایط را برای جذب آهسته مقصر دانسته شد.

مقامات ارشد بایدن سرعت سرکوب‌ها را از زمان ظهور Omicron به طور علنی تبلیغ کرده‌اند و بر کاری که در هفته‌های اخیر برای در دسترس‌تر کردن عکس‌ها انجام داده‌اند، تاکید کرده‌اند.

با این حال، نگرانی زیادی وجود دارد که نزدیک به 70 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده هنوز این کار را انجام نداده اند تقویت کننده ها را در دو ماه و نیمی که در دسترس بودند دریافت کنید. سرعت روزانه تقویت کننده ها تنها اکنون به مرز 1 میلیون نزدیک می شود. این بدان معناست که ده‌ها میلیون نفر که برای دریافت واکسن اصلی خود در اوایل امسال رقابت می‌کنند و اکنون واجد شرایط دریافت واکسن هستند، با همان اشتیاق به دنبال این تزریق نیستند.

بسیاری در دولت پیام های مختلط را مقصر می دانند. در ابتدا، کاخ سفید اعلام کرد که تمام بزرگسالان می توانند تا پایان ماه سپتامبر واکسینه شوند و بلافاصله در نبرد با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و کارشناسان بهداشت خارجی غرق می شوند. آیا چنین استفاده گسترده ای موجه است یا خیر.

CDC تنها برای اهداف خاص با تقویت کننده های چراغ سبز ادامه داد گروه هایی مانند آمریکایی های مسن تر و کسانی که در معرض خطر ابتلا به کووید-19 شدید هستند. اما این روند باعث ایجاد عدم اطمینان در مورد اینکه چه کسی واجد شرایط است و چگونه مردم باید فوراً به دنبال آنها باشند، ایجاد کرده است. حتی در میان افراد بالای 65 سال، ارقام CDC نشان می دهد که تنها حدود 54 درصد تا کنون یک تقویت کننده دریافت کرده اند.

مقامات بایدن، که از ابتدا از تقویت همه حمایت می کردند، دو ماه گذشته را فرصتی از دست رفته می دانستند – با چندین دستیار که CDC و مشاوران خارجی آن را به دلیل سرعت کند اجرا و سردرگمی دستورالعمل آسانی که برای همه بزرگسالان می تواند مقصر دانستند. تقویت کننده دریافت کنید

از آن زمان، تیم پاسخ‌دهی به کووید-19 کاخ سفید بیشتر انرژی خود را بر ساده‌سازی پیام خود و تلاش برای برانگیختن همان احساس فوریتی متمرکز کرده است که اکثر آمریکایی‌ها هنگام عرضه واکسن‌ها احساس می‌کردند.

یکی از مقامات گفت: «تقریباً 100 میلیون نفر در حال حاضر واجد شرایط برای تقویت کننده هستند که قبلاً واکسینه شده اند، بنابراین ما می دانیم که آنها پذیرای این پیام هستند که «واکسن ها کار می کنند».

در حالی که دولت روی تعدادی از اولویت‌های دیگر کار می‌کند، از جمله افزایش آزمایش کووید-19 و استقرار تیم‌های واکنش سریع، اعلامیه‌های عمومی آن همچنان باقی است. تا حد زیادی بر روی کارهایی که افراد می توانند شخصا انجام دهند تا از پریدن خودداری کنند، متمرکز شده است.

این مقام مسئول گفت: یک نفس بکشید، خانواده و فرزندان خود را واکسینه کنید، ماسک بزنید و آزمایش بدهید، اینها اقداماتی است که مردم می توانند انجام دهند.

این کمپین احتمالاً در چند هفته آینده تشدید خواهد شد، به خصوص پس از شواهد بیشتر مبنی بر اینکه افراد تقویت شده در مقابل Omicron بسیار بهتر از کسانی که فقط سری اصلی واکسن‌ها را دریافت کرده‌اند محافظت می‌شوند.

در همین حال، کارشناسان بهداشت انتظار دارند زمستان شدید و سردرگمی عمومی در مورد واکسن ها و تقویت کننده ها ادامه یابد.

لارنس گوستین، استاد حقوق جهانی بهداشت در دانشگاه جورج تاون گفت: «ما قطعاً شاهد عفونت خواهیم بود و همچنین شاهد عفونت مجدد خواهیم بود. و از آنجایی که موارد بیشتری خواهیم داشت، افراد بیشتری وارد بیمارستان خواهند شد، حتی اگر این یک بیماری کمتر جدی باشد.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme