بایدن در حال برنامه ریزی برای فشار قوی برای حق رای است. یاورها از نظر موفقیت خرس هستند.

[ad_1]

برای تقویت این موضوع، رئیس جمهور و تیمش امیدوار بودند که تا سالگرد 6 ژانویه، عرشه قانونگذاری را پاک کنند. اما به نظر می‌رسد لایحه هزینه‌های اجتماعی رئیس‌جمهور، معروف به قانون بهبودی بهتر، برای آینده قابل پیش‌بینی در سنا متوقف شده است، با امتناع مانچین از تعهد 1.75 تریلیون دلاری قانونی که احتمالاً این اقدام را زودتر از موعد آغاز خواهد کرد. 2022

بایدن روز چهارشنبه اعلام کرد که فعلاً می‌تواند اصلاحات انتخاباتی را در اولویت قرار دهد و گفت: «اگر بتوانیم به حق رأی در کنگره دست پیدا کنیم، باید این کار را انجام دهیم. هیچ چیز در کشور مهمتر از حق رای نیست.» اما پیش از آن، مقامات کاخ سفید بارها نشان داده اند که خواهان لایحه ای در مورد هزینه های اجتماعی و حق رای در مرحله دوم هستند.

این سکانس خشم برخی از سرسخت ترین حامیان رئیس جمهور را برانگیخته است، آنها می ترسند که او ممکن است به هیچ کدام نرسد.

کشیش الشارپتون، رئیس شبکه ملی اقدام و معتمد بایدن، که مانند دیگران استدلال کرد که حق رای باید یک حق رای باشد، گفت: “اکنون زمان آن فرا رسیده است. اولویت اصلی دولت پس از اقدامات تقریباً 20 قانونگذار تحت رهبری جمهوری خواهان برای تشدید قوانین انتخابات ایالتی است.

“یک انفعال در این مرحله منجر به انفعال رای دهندگان سیاه پوست می شود. رهبر حقوق شهروندی گفت: «مردم می گویند اگر رأی ندهند، من رای نمی دهم». مردم می گویند احساس می کنند به آنها خیانت شده است.

شارپتون با انعکاس تعداد فزاینده‌ای از دموکرات‌ها که معتقدند بایدن حفاظت از حق رای و انتخابات را در مرکز ریاست‌جمهوری خود قرار نداده است، گفت که فعالان اکنون به سمت روز مارتین لوتر کینگ جونیور در اواسط ژانویه به عنوان ضرب‌الاجل غیررسمی در حرکت هستند. حداقل پیشرفت واقعی در حق رای نشان می دهد. او و سایر فعالان قصد دارند در صورت عدم اقدام، انتقاد از دموکرات‌ها را افزایش دهند – با تهدید احتمالی مبنی بر خودداری از تبلیغات پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای.

نماینده امانوئل کلیور (D-Mo.) گفت: “من نمی‌خواهم خیلی دراماتیک باشم، اما حق رای ممکن است تنها چیزی باشد که حداقل راه دموکراسی را متوقف کنیم.”

تاکنون رویکرد رئیس جمهور به حق رای و اصلاحات انتخاباتی پراکنده بوده است. یک سخنرانی آتشین در مرکز ملی قانون اساسی فیلادلفیا در ماه ژوئیه با یک سری دستورات اجرایی همراه بود، اما کمی بیشتر. به همین ترتیب، هیچ اقدامی از سوی کاخ سفید به دنبال رئیس جمهور که دفاع پرشور دیگری از رای گیری هفته گذشته در مورد نشست دموکراسی مجازی ارائه کرد، صورت نگرفت.

کاخ سفید همچنین یافته‌های کمیسیون انتخابات 6 ژانویه را منتشر نکرد که در آن پیام‌های متنی از سوی مارک میدوز، رئیس دفتر ترامپ، مبنی بر هماهنگی با قانون‌گذاران جمهوری‌خواه برای جلوگیری از پیروزی بایدن مشاهده شد. تاکنون، مستقیم ترین اقدام توسط وزارت دادگستری انجام شده است، که این ماه از تگزاس به دلیل تغییر مسیر کارت هایش شکایت کرده است و ادعا می کند که قانون حق رای را نقض کرده است.

عدم تمرکز پایدار تا حدی به ماهیت ریاست جمهوری برمی گردد. تصویب طرح های قانونی بایدن بیش از حد انتظار طول کشید. علاوه بر این، او باید یک بیماری همه گیر طولانی مدت، خروج اجباری از افغانستان و بلایای طبیعی، از جمله گردباد کنتاکی این هفته را مدیریت می کرد.

اما بخشی از این به دلیل تفاوت های استراتژیک در رتبه ها است. در کاخ سفید در مورد چگونگی برگزاری سالگرد قیام 6 ژانویه اختلاف نظر وجود دارد. برخی از دستیاران می گویند که سزاوار است که به احترام کشته شدگان، اما همچنین در محکومیت کامل حمله به دموکراسی در کاپیتول، یادی بد اما قابل توجه شود.

دستیاران دیگر می‌گویند جشن کوچک‌تر مناسب‌تر است، زیرا نمی‌خواهند دروغ‌های ترامپ را افشا کنند یا خطر دامن زدن به تنش‌های حزبی در طول انتخابات ۲۰۲۰ را ندارند.

مقامات گفتند در حالی که میزان کامل برنامه‌ریزی کاخ سفید همچنان نامشخص است، انتظار می‌رود بایدن سخنرانی کند که این روز را به حفاظت از رأی‌دهی مرتبط می‌کند.

اما مشارکت کنندگان همچنین اذعان می کنند که مطبوعات قضایی کامل در مورد حق رای – حتی اگر سیاست خوبی باشد – بدون تغییر قانون محکوم به شکست است. و آنها نسبت به اینکه بتوانند دموکرات های بی میل را به چنین تغییراتی جذب کنند، شک دارند. اگرچه مانچین گفت که آماده اصلاح قوانین مجلس به روشی دو حزبی است، اما از بمباران هسته‌ای مجلس قانونگذاری حمایت نکرد. سناتور Kirsten Cinema (D-Ariz.) هشدار داده است که ضایعات این فیلم ممکن است برای تعقیب دموکرات ها بازگردد. به این ترتیب، به کارکنان کاخ سفید دستور داده شده است که از عبارت “اصلاحات فیلیباستر” که به گفته آنها سمی شده و مخالفان را به زانو درآورده است، اجتناب کنند.

اما دیگر دموکرات ها صبر خود را از دست می دهند. سناتور رافائل وارنوک (D-Ga.) این هفته یک سخنرانی پرشور در سنا ایراد کرد که باعث شد دموکرات ها در مورد حق رای عمل کنند و خاطرنشان کرد که سنا به تازگی آستانه 60 رای را برای شکستن سقف بدهی حذف کرده است. نماینده جیم کلیبورن (DS.C.)، که با وارناک در تماس است، گفت که او معتقد است دموکرات‌ها “در شرایط خوبی با لایحه رای‌گیری قرار دارند”، اگرچه این “مهلتی نیست که من می‌خواهم”.

من نمی خواهم خودم را محدود کنم، سعی می کنم قبل از پایان سال این کار را انجام دهم. کلیبرن، سومین دموکرات در مجلس نمایندگان و متحد نزدیک بایدن، گفت: نمی‌دانم باید این کار را قبل از پایان سال انجام دهید یا نه. من فقط می خواهم لایحه ای تهیه کنم که به حفظ این دموکراسی کمک کند، زیرا اگر این کار را نکنیم، فکر می کنم این دموکراسی را از دست داده ایم.

با افزایش فشار، گروهی از دموکرات‌های سنا در حال کار بر روی تغییرات احتمالی در قوانین مجلس هستند که به طور بالقوه می‌تواند باعث اطمینان بیشتر اعضای حزب میانه‌رو شود. این سناتورها – آنگوس کینگ (I-Maine)، تیم کین (D-Va.) و جان تستر (D-Mont.) – روز چهارشنبه با مانچین و رهبر اکثریت، چاک شومر برای گفتگو در مورد اصلاحات حکومتی سنا ملاقات کردند.

کینگ گفت: «هرچه بیشتر منتظر بمانیم، ایالت‌ها شیطنت بیشتری انجام می‌دهند.

اما تغییرات در قوانین پیچیده، زمان‌بر است و اکثر دموکرات‌ها انتظار دارند تلاش‌هایی برای رسیدن به اوج در ژانویه انجام شود. و تعداد کمی از دموکرات‌ها انتظار موفقیت دارند مگر اینکه بایدن از قدرت دفتر خود برای تأثیرگذاری بر حامیان میانه‌رو استفاده کند، کاری که او تاکنون از انجام آن خودداری کرده است.

جان پودستا، مشاور سابق باراک اوباما، رئیس‌جمهور کاخ سفید، که گفت بایدن باید به موضوع حق رای مستقیماً در ایالت آتی خود بپردازد، گفت: صدای او برای بیان این داستان که دموکراسی در واقع در خطر است، بسیار مهم است. آدرس اتحادیه

آنتونی براون، سخنگوی آنتونی براون (دکتر) گفت: «می‌خواهم ببینم بایدن به مردم اجازه ورود و خروج به کاخ سفید را بدهد». می‌خواهم کار را با استفاده کامل رئیس‌جمهور از کابینه‌اش شروع کنم. این یک بحران در دموکراسی است و رئیس جمهور باید با آن مقابله کند.

اگر کاخ سفید به یادآوری فشارهای پیشرونده ای که در این جبهه با آن مواجه است نیاز دارد، نیازی به نگاه دوردست ندارد. طی هفته گذشته، حدود 20 دانشجوی آریزونا در مقابل کاخ سفید در میدان لافایت دست به اعتصاب غذا زده و خواستار اقدام در مورد قانون حق رای شدند. این گروه سیاسی غیرانتفاعی که توسط سازمان‌دهندگان سابق کمپین برنی سندرز به نام Un-PAC تأسیس شده بود، در مورد این موضوع با سینما دیدار کرد و انتظار می‌رود روز پنجشنبه با سناتور مارک کلی (D-Ariz.) دیدار کند. دانشجویان درخواست ملاقات با بایدن را داشتند، اما تاکنون فقط با جاستین لویت، مشاور ارشد سیاسی کاخ سفید در امور دموکراسی و رای‌گیری در تماس بوده‌اند.

لورن دورن، 20 ساله، دانشجو و برگزارکننده دانشگاه ایالتی آریزونا، گفت: ما واقعاً می خواستیم با دولت بایدن صحبت کنیم و به آنها نشان دهیم که اینجا هستیم. دورن به دلایل بهداشتی مجبور شد تا چند روز دیگر به اعتصاب غذای خود پایان دهد. صدها و هزاران نفر در سراسر کشور به این مشکل اعتقاد دارند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin hovardaYabancı Dizi İzleturkuaz korsan taksi