خسته از نقاب ها: فرمانداران دموکرات با خستگی کووید مبارزه می کنند

[ad_1]

فیل مورفی، فرماندار نیوجرسی، در مصاحبه ای در مورد تماس قریب الوقوع خود در ماه نوامبر، آن را به بسیاری از مردم نسبت داد. به نظر من که ناامید هستند.”

مورفی در صریح ترین ارزیابی خود از پیروزی 3 امتیازی خود تاکنون، گفت که برخی از ساکنان نیوجرسی “احساس می کنند دولت با آنها تماس نمی گیرد.” خسته از ماسک‌ها، به آنها گفته می‌شود در مورد واکسن‌ها چه کنند، احتمالاً از آنچه احساس می‌کنند در واشنگتن اتفاق می‌افتد هیجان‌زده نیستند، ممکن است شغل یا کسب‌وکاری را که ورشکست شده از دست داده باشند – یا یکی از عزیزانشان، و در عین حال بدتر.»

مورفی – که همانطور که در اینجا اعلام شد، DGA را در سال 2023 رهبری خواهد کرد – گفت که عملیات سیاسی او هفته آینده مجموعه ای از گروه های متمرکز را راه اندازی خواهد کرد تا درباره پیروزی نزدیک خود در نوامبر بیشتر بدانند.

برای بسیاری از دموکرات‌ها، پاسخ از قبل روشن است: آغاز همه‌گیری ممکن است منجر به شکست تایید فرمانداران شده باشد، اما انعطاف‌پذیری آن تهدیدی وجودی برای قدرت آنها در سراسر نقشه است، از ایالت‌های متخاصم سنتی گرفته تا حتی مناطق دموکراتیک مانند ویرجینیا. و نیوجرسی

با توجه به مصاحبه با نیم دوجین فرماندار دموکرات در طول و قبل از کنفرانس، همراه با گفتگو با دستیاران و مشاوران ارشد حزب، حزب باید پیامی بیابد که عصبانیت رای دهندگان را در مورد ویروس و اثرات اقتصادی و اجتماعی آن تصدیق کند.

فرماندار کارولینای شمالی گفت: «من فکر می‌کنم ما باید بپذیریم و بپذیریم که خانواده‌ها در دو سال گذشته روزهای سختی را گذرانده‌اند، چه از نظر سلامت – چه کووید یا نه، چه سلامت روانی – و چه از نظر اقتصادی. . روی کوپر، رئیس جدید DGA به خبرنگاران گفت.

کار کاملا جدید

از 13 فرماندار دموکرات که می خواهند در سال 2022 مجدداً انتخاب شوند، همه برای اولین بار در سال 2018 انتخاب شدند یا در اواسط همه گیری همه گیر به قدرت رسیدند – به این معنی که کووید در قلب بسیاری از کارهایی است که از آن زمان در این پست انجام شده است. آنها انتخاب شدند.

استیو سیسولاک، فرماندار نوادا، یکی از آسیب پذیرترین مقامات دموکرات در سال آینده، گفت: «زمانی که نامزد انتخابات شدم، حتی در چند ماه اول در رادار نبودم. “و بعد این آمد. او گفت: «صادقانه بگویم، این بر هر تصمیمی که می‌گیرم تأثیر می‌گذارد.

تونی اورز، فرماندار ویسکانسین، یکی دیگر از دموکرات‌های آسیب‌پذیر دیگری که برای اولین بار در سال 2018 انتخاب شد، گفت: «در بیشتر موارد، سلامت عمومی به عهده قوه مجریه است. بنابراین همه ما تا حدودی در این زمینه متخصص شده‌ایم، اگرچه می‌توانیم. ما انتظار نداریم که باشیم.»

همه‌گیری سایر اهداف سیاسی را که برخی تعیین کرده بودند، از مسیر خارج کرد. فرماندارانی که در سال آینده مجدداً انتخاب می‌شوند، به‌جای یک دوره کامل چهار ساله، قبل از اینکه با همه‌گیری یک نسل مواجه شوند، کمی بیش از یک سال کار کردند.

جانت میلز، فرماندار مین، گفت: «این بدیهی است که بر نقش‌ها و توانایی ما برای انجام بسیاری از کارهای دیگری که می‌خواستیم انجام دهیم، تأثیر گذاشت. “این تغییرات آب و هوایی، مراقبت های بهداشتی، آموزش و پرورش بود – ما نیز کارهای زیادی در این راستا انجام دادیم. اما این 22 ماه پیش به طرز چشمگیری همه چیز را قطع کرد.

میلز می‌گوید: «هیچ‌کس برای فرمانداری کاندید نمی‌شود، به این فکر می‌کند که «خب، یک روز من فرمانداری خواهم شد که فارغ‌التحصیلی، عروسی‌ها، مراسم تدفین، رژه‌های 4 ژوئیه، پیک‌نیک‌های روز کارگر را متوقف می‌کند، کافه‌ها را به دلیل یک ویروس بسیار سرایت در آنجا می‌بندد». ادامه داد. او در سال آینده با فرماندار سابق جمهوری خواه پل لی پیج روبرو خواهد شد. “و با این حال، بسیاری از ما مجبور بودیم تا حدی از این نوع کارها را انجام دهیم… که بسیار دشوار است.”

جی اینسلی، فرماندار واشنگتن، رئیس سابق DGA که سال گذشته برای سومین بار در انتخابات انتخاب شد، به اهمیت هر تصمیمی اشاره کرد. او گفت: “من چند مورد اضطراری داشتم: ما یک رانش زمین داشتیم، یک پل روی I-5 خود داشتیم که خاموش شد.” “مثل یک هفته بود، نه؟” این دو سال هر روز است. و هزاران جان وجود دارد، نه ده ها نفر که در خطر هستند.»

آنها به طور جهانی خاطرنشان کردند که خود بیماری همه گیر تمام نشده است. همه مکرراً بر اهمیت واکسیناسیون آمریکایی ها تأکید کرده اند و قول داده اند که ایالت آنها شاهد کاهش برخی از تاریک ترین روزهای زمستان 2020 نخواهد بود.

اما در مورد چگونگی دستیابی به این امر اتفاق نظر وجود ندارد. دو فرماندار دموکرات که در سال آینده با انتخاب مجدد روبرو هستند، نسبت به مأموریت جو بایدن برای واکسینه کردن کارفرمایان خصوصی ابراز نگرانی کرده اند: گرچن ویتمر از میشیگان و لورا کلی از کانزاس. کلی لایحه ای را امضا کرد که مستلزم استثنائات در اختیارات ایالت او بود و ویتمر ابراز نگرانی کرد با اشاره به اینکه او پیشنهادی نداده است و دولت کارکنان خود را از دست خواهد داد.

(کلی در جلسه DGA شرکت نکرد و سخنگوی ویتمر با استناد به یک برنامه شلوغ از ارائه آن برای مصاحبه در آنجا امتناع کرد.)

همچنین تفاوت های قابل توجهی بین فرمانداران دموکرات در مورد نحوه مدیریت سال دوم همه گیری، جدای از واکسیناسیون وجود دارد. آنها قول تعلیق در مقیاس بزرگ را داده‌اند، اما برخی از ایالت‌ها شروع به بازگرداندن ماسک‌ها به شکلی کرده‌اند، در حالی که فرمانداران دیگر می‌گویند که آنها را بازگردانند.

در نوادا، سیسولاک مجدداً در ماه ژوئیه در اکثر شهرستان‌ها حکم ماسک را اعمال کرد. سیسولاک که در سال 2022 نیز دوباره در حال رقابت است، گفت: “ما گردشگران زیادی داریم که به اینجا می آیند و در حال استراحت هستند.” اما من نمی خواهم کووید بماند.”

کتی هوچول، فرماندار نیویورک، که برای اولین دوره کامل خود در سال آینده نامزد می شود، دوره جدیدی را معرفی کرده است که از این هفته آغاز شده است، که برای همه افراد بالای 2 سال در همه مکان های عمومی داخل خانه – به جز شرکت ها – ماسک لازم است. مشتریان واکسینه شده

هاچول اصرار داشت که اقدامات سخت‌تر برای کووید همیشه ممکن بوده است. او روز جمعه به خبرنگاران در نیویورک گفت که “اگرچه در نیویورک احساس چندانی نسبت به این موضوع ندارید، اما بیمارستان‌های شمال این ایالت هنوز با افراد بیمار و در حال مرگ واکسینه نشده در بحران هستند.

او گفت: “مردم در سراسر ایالت برای کمک التماس می کنند.” گفتم: از هوا به آنها پوشش می دهم. من از آنها محافظت خواهم کرد تا بر اساس علم، داده ها و آنچه که می بینیم، دستوری داشته باشند، علیرغم اینکه کاملاً از این امر اجتناب شده است.”

2022 در افق

اکثر فرمانداری هایی که دموکرات ها در نوامبر سال آینده از آنها دفاع خواهند کرد در ایالت هایی هستند که از نظر سیاسی رقابتی تر از نیویورک هستند. و این فرمانداران در رای گیری سال 2022 اذعان می کنند که سرنوشت آنها به روشی که کشورشان را در طول همه گیری جهانی رهبری کردند گره خورده است – و شاید مهمتر از آن، اینکه آیا رای دهندگان می توانند راهی برای پایان ببینند یا خیر.

اِورز، فرماندار ویسکانسین گفت: «درباره آن زیاد صحبت خواهم کرد. “و من در مورد این نه تنها از نظر دستاوردهایی که به دست آورده ایم صحبت خواهم کرد… بلکه با ورود به انتخابات بعدی، همچنان مردم را تشویق می کنم تا کارهای درست را از نظر کاهش و واکسیناسیون انجام دهند.

کوپر، رئیس جدید DGA، گفت که او معتقد است رای دهندگان به حاکمان دموکراتی که ایالت های خود را از طریق بیماری همه گیر رهبری کردند، پاداش می دهند و دموکرات ها روی اینکه بتوانند در انتخابات سال آینده به یک رونق اقتصادی قوی دست یابند حساب می کنند.

او گفت: “این نقشی را در این خواهد داشت که مردم شایستگی فرمانداران دموکراتیک را ببینند و فکر می کنم آنها متوجه خواهند شد که ما تلاش می کنیم بر اقتصاد تمرکز کنیم و مردم را روی پای خود بازگردانیم.”

اما آن‌ها همچنین می‌دانند که احتمالاً با حملات جمهوری‌خواهان به دلیل پاسخ به همه‌گیری و پیامدهای اقتصادی آن مواجه خواهند شد.

سیسولاک گفت: «فکر می‌کنم قطعاً این چیزی است که آنها سعی خواهند کرد از آن برای ایجاد گوه استفاده کنند. “این واقعا آسان است که یک کوارتربک در صبح دوشنبه باشد. … هیچ برنامه ای برای کاری که در غیر این صورت انجام می دهند ندارند. آنها فقط می خواهند از کاری که من کردم شکایت کنند.”

دو فرماندار جمهوری خواه که در بالاترین سطح انتخابات فرمانداری سال آینده انتخاب خواهند شد – برایان کمپ از جورجیا و ران دیسانتیس از فلوریدا – علیرغم انتقادات اغلب مضر کارشناسان بهداشت عمومی، رویکردی نسبتاً بی پروا در پیش گرفتند و نشان دادند که قصد دارند تا در این سال 2022 شرکت کنید.

کمپ که همچنین در مصاحبه اخیر با WXIA-TV با چالش بزرگی از جانب سناتور سابق دیوید پردو مواجه است، گفت: «می‌دانم که انتخابات مجدد دشواری خواهد بود، اما ما یک کارنامه عالی برای کار داریم. “من برای این مسائل می جنگیدم – برای باز کردن اقتصادمان، بازگرداندن بچه هایمان به کلاس درس، باز نگه داشتن کلیساهایمان…”

برخی از دموکرات‌ها سعی کرده‌اند DeSantis را به‌ویژه به‌عنوان ورقه‌ای برای مدیریت دموکراتیک این همه‌گیری پخش کنند، نقشی که او مشتاقانه از آن استقبال کرد. تبلیغی از پیشنهاد ناموفق فرماندار سابق ویرجینیا، تری مک آلیف در اوایل سال جاری هشدار می دهد: “نه فلوریدا، ویرجینیا ما”.

با این حال، همه گیری حداقل نقشی در جلوگیری از نامزدی چارلی بیکر، فرماندار ماساچوست برای سومین دوره ایفا کرد. زمانی که جمهوری‌خواه میانه‌رو در سال 2022 از رقابت‌های انتخاباتی کناره‌گیری کرد، بارها گفت که او و معاون فرماندار، کارین پولیتو، که از نامزدی مجدد برای انتخاب مجدد یا کسب مقام عالی امتناع ورزیدند، می‌خواستند بر مدیریت همه‌گیری تمرکز کنند و نه بر “تصادف نفرت”. با مبارزات سیاسی می تواند تبدیل شود.”

بیکر در اوایل ماه جاری در پاسخ به سوال خبرنگار پولیتیکو گفت: «ما می‌خواهیم سال 2022 اینجا در ماساچوست مرتبط با کار باشد و فرزندانمان را در مدرسه نگه داریم، مردم را ایمن نگه داریم و اقتصادمان را دوباره باز کنیم». نه برای مبارزات سیاسی و شعارهای انتخاباتی».

و در حالی که مخالفت با محاصره و انواع مختلف مأموریت‌ها برای برخی از رأی‌دهندگان جمهوری‌خواه از آغاز همه‌گیری انگیزه‌بخش بوده است، حزب جمهوری‌خواه اکنون بر اقتصاد به عنوان یکی از پیام‌های اصلی خود برای سال جدید تمرکز کرده است.

با ادامه افزایش تورم، جمهوری خواهان در واشنگتن و سراسر کشور دموکرات ها را شکست می دهند. در بیانیه مطبوعاتی اخیر انجمن فرمانداران جمهوری خواه، با تمرکز بر سیاست هزینه و انرژی واشنگتن، آمده است: “تورم دوباره در حال افزایش است: جو بایدن و فرمانداران دموکرات مقصر هستند.”

با نزدیک شدن به انتخابات جدید، مورفی می گوید که دموکرات ها می توانند چند درس از پیروزی کوچک او در نیوجرسی در ماه گذشته بیاموزند.

“دو کار را انجام دهید: آن را درست از کووید انجام دهید. او گفت: “من همه این افراد را می شناسم و آنها از قبل این کار را انجام می دهند، اما آنها همچنان نه بر اساس سیاست، بلکه بر اساس واقعیت های علم و داده ها تصمیم می گیرند.” “و دوم، مطمئن شوید که روی میز آشپزخانه خانواده های کارگر در ایالت خود هستید، مطمئن شوید که آنها هم آنچه شما به عنوان فرماندار انجام می دهید و هم آنچه رئیس جمهور و کنگره در سطح ملی انجام می دهند را درک می کنند.” بحث عصر آنها.

آنا گرونولد، لیزا کاشینسکی و شانون یانگ در این گزارش مشارکت داشتند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter hovardaYabancı Dizi İzle