از ورق های مولتی استایل چه می دانید ؟

فضاهایی که به هر شکل ورق­ ها در تماس با آب هستند. قسمت ­های که ورق­ ها باید در معرض مستقیم نورخورشید باشند. چاپ مستقیم مولتی استایل کیفیت، دوام و ماندگاری رنگ بالایی داشته و در برابر حرارت، نور، رطوبت، خراش و سایش مقاومت بالایی دارد. یعنی شما به منظور راهنمایی مخاطبین از این حروف یا لوگو ها استفاده می شود مولتی استایل. علاوه بر ان این ورق ها توسط برندهای مختلفی تولید می شوند که می تواند داخلی یا خارجی باشد. و چاپ بر روی ورق مولتی استایل طلایی و نقره ­ای به رنگ فلز درمی آید.

برخی ورق های مولتی استایل چسب دار هستند که میتوان آن ها را روی سطوح مختلف چسباند, فروش ورق مولتی استایل در شیراز برای نصب این ورق ها باید سطح مورد نظر را با الکل اتانول کاملا تمیز کرد. در حال حاضر برش ورق مولتی استایل با استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزری انجام می مولتی استایل دیجی کالا شود.

می توان به راحتی ان ها را برش داد. بطوری که می توان گفت در طراحی انواع پلاک و تابلو، مولتی استایل یک گزینه اصلی محسوب می شود. یکی از محبوب ترین انواع ورق مولتی استایل بوده و به راحتی نور را منعکس می کنند. همان طور که از نام ورق مولتی استایل نقرهای براق پیداست این ورقها براق است و در مورد خش دار هم همین طور. هزینه ساخت تابلوهای فلزی به مراتب از این نوع ورق بالاتر است اما استفاده از این ورق در تابلوسازی باعث شده است همه این مشکلات برطرف شده و حتی جلوه و زیبایی بیشتری به تابلوها بدهد.

مغزی در ورق سیاه بوده و بیشتر پلاک­ها بعد چاپ و حکاکی به رنگ سیاه جلوه می نمایند. عدم وجود محدودیت در رنگ و طرح چاپی و ابعاد و تیراژ چاپ، سبب شده تا در کارهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. ما با پیشنهادات ویژه خود می توانیم به شما مشاوره بدهیم که چگونه و برای چه قسمت هایی می توانید از ورق های مولتی استایل استفاده کنید. از ورق های طلایی و نقره­ای در ساخت انواع پلاک استفاده می شود. طلایی رنگیست که در انواع دکوراسیون ها قابلیت استفاده داشته و برای انواع فضاهای داخلی و خارجی به کار می رود.

ایندکسر