او کیست؟ رابطه ایکس فاکتور که به زودی می تواند خانه را اداره کند

[ad_1]

نه مک کارتی و نه جفریس در کنگره بعدی جایگاه اول مجلس نمایندگان را تضمین نمی کنند. اما هر دو رهبران واضحی هستند.

و با توجه به ترجیح جمهوری خواهان برای به دست آوردن مجدد کنترل در سال 2023، به علاوه گمانه زنی های فراوان در مورد آینده نانسی پلوسی به عنوان رهبر، به طور فزاینده ای محتمل است که مجلس نمایندگان در مدت کمی بیش از یک سال دچار تحول زمین ساختی نسبت به دوران مک کارتی-جفریس شود. این تأثیرات هم نسلی و هم نهادی برای اتاقی است که مدت‌هاست بر اساس هنجارهای قدیمی‌تر و در مورد دموکرات‌ها، توسط همان رهبران ارشد اداره می‌شود.

«هر دو باهوش هستند. کلی آرمسترانگ (ND)، که با جفریس در کمیته قضایی کار می کند، گفت: من فکر می کنم آنها هر دو مدافع کشور خود هستند. “آنها اعتراف می کنند – امیدوارم – که نیمی از کشور هستند که با آنها موافق نیستند و مردم می خواهند که این مکان شروع به کار کند. فکر می‌کنم هر دوی آن‌ها توانایی این کار را دارند.”

در صورتی که جمهوری خواهان در دوره موقت قدرت را در دست گیرند و جفریس سخنگوی یا رهبر اقلیت شود، بسته به اینکه چه کسی مجلس را کنترل می کند، سناریویی که مک کارتی به سخنرانی می پردازد. تغییر قدرت دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان پس از دو دهه تحت رهبری پلوسی، که اخیراً نگفت آیا از محدودیت‌های رهبری که در سال 2018 تعیین کرده بود پیروی می‌کند یا خیر، در یک دوراهی حساس برای مجلس قرار خواهد گرفت. سنت‌ها و قواعدی که آن را حتی در دوره‌های جناح‌گرایی متهمان در نظر می‌گیرد، از قیام 6 ژانویه تقریباً از بین رفته است.

و روابط بین دو رهبر فعلی مجلس نمی تواند بدتر باشد. مک کارتی معمولاً با پلوسی صحبت نمی کند، بلکه با دومین دموکرات، رهبر اکثریت، استنی هویر، که خودش احتمال نامزدی برای پست بالاتر در صورت استعفا را رد کرده است، صحبت می کند.

اما سوالی که در کاپیتول هیل مطرح می شود این است که آیا حتی یک پویایی رهبری کاملاً جدید می تواند یک موسسه را اصلاح کند یا خیر که اکنون بیشتر انرژی خود را بر روی تصویب لوایح ساده ای متمرکز می کند که از حمایت گسترده برخوردار هستند – زمانی که نگرانی های شخصی اعضا را برآورده نمی کند. ورطه بی اعتمادی که پس از 6 ژانویه دو حزب را از هم جدا کرد، اکنون هر جنبه ای از مجلس را تحت تأثیر قرار داده است، از ظرافت های شخصی گرفته تا حرفه ای و نهادی تا قوانین تاریخی.

مک کارتی و جفریس هر دو از مصاحبه برای این مقاله خودداری کردند.

مارک بدنار، سخنگوی مک کارتی گفت: «رهبر مک کارتی در حال حاضر در دسترس نیست و صادقانه بگویم، علاقه ای به صحبت در مورد جاه طلبی های شغلی دموکرات در قفقاز ندارد.

جفریس به طور کلی به حزب جمهوری‌خواه گفت: «مگر آن‌ها آماده کنار گذاشتن ترامپ، سیاست‌های سمی و ترامپ‌گرایی او نباشند، چالش‌هایی در اداره این نهاد به صورت گروهی با جمهوری‌خواهانی که همچنان به رئیس‌جمهور سابق تعظیم می‌کنند، وجود خواهد داشت».

مزیت “ناشناخته” جفریس

قانون‌گذارانی که هر دو مرد را می‌شناسند، اما اکنون رابطه چندانی جز ضربات لفظی آنها در کنفرانس‌های مطبوعاتی ندارند، گفتند که مک کارتی و جفریس دوباره با یکدیگر صمیمانه‌تر بودند.

با این حال، این دو در گذشته منحرف نشده اند تا به روش خود از مسیر عبور کنند. جمهوری خواهان جفریس را به دلیل رهبری او در قوانین دو حزبی، از جمله بررسی عمده عدالت کیفری که توسط رئیس جمهور وقت دونالد ترامپ امضا شده بود، تحسین کردند. مک کارتی مجموعه ای از نمایندگان هر دو حزب داشت که با آنها در باشگاه تمرین می کرد یا با آنها شام می خورد.

این پل ها حتی زمانی ساخته شدند که تجدیدنظر ترامپ در مورد حزب جمهوری خواه روابط بین کشورها را تیره کرد. اما سخنرانی مک کارتی که در روز افتتاحیه کنگره از دموکرات ها انتقاد کرد و سه روز بعد شورش مرگبار کنگره را به دنبال داشت که نتوانست وفاداری جمهوری خواهان به مجلس نمایندگان ترامپ را متزلزل کند، به گفته کسانی که می دانند، نقطه عطفی برای جفریس بود. به او.

حملات جفریس به مک کارتی تنها در هفته های اخیر تشدید شده است. رئیس مجلس دموکرات مجلس نمایندگان بارها از رهبر جمهوری خواه خواسته است که اعضایی مانند پل گوسار (رئیس آریز) و لورن بوبر (رئیس کالیفرنیا) را به دلیل لفاظی های خشونت آمیز و اسلام هراسانه علیه دموکرات ها سرزنش نکند. . . او همچنین به دنبال پیوند دادن کنفرانس گسترده جمهوری خواهان به افراطی ترین اعضای آن است.

در حالی که جمهوری خواهان معمولاً احساس می کنند که اظهارات جفریس زیر پوست مک کارتی نمی رود، در مورد پلوسی اینطور نیست. خصومت متقابل بین رئیس مجلس و رهبر اقلیت به قدری علنی است که پلوسی در اوایل سال جاری مک کارتی را “احمق” خطاب کرد و مک کارتی هم سبک دل بود زیرا به شوخی گفت که وقتی پلوسی یک سخنران شد با چکش ضربه زد.

این بدان معناست که در حالی که جفریس برای آنها معمای بزرگتر از رهبران دموکرات مسن تر است، برخی از جمهوری خواهان می گویند که تنها جایی برای پیشرفت بین جانشین پلوسی و مک کارتی وجود دارد.

پاتریک مک‌هنری، نماینده جمهوری‌خواه در کمیسیون خدمات مالی مجلس نمایندگان، گفت: پلوسی و هویر بازیگران مشهوری هستند و ویژگی‌های خاصی دارند. «ویژگی اصلی قدرتمند سیاسی جفریز این است که او از نظر مهارت های عملیاتی و نحوه برخوردش با قانونگذاری و حکومت ناشناخته است.

راه های رسیدن به قدرت

مک کارتی و جفریس در مواردی مشترک هستند: آنها هر دو 50 ساله از ایالت های ساحلی هستند که قبل از کاندیداتوری برای کنگره در مجلس قانونگذاری ایالتی خدمت می کردند. اما این دو مرد کاملاً متفاوت عمل می کنند، زیرا آنها برای کار عالی در مجلس تلاش می کنند.

مک کارتی که زمانی سخنران بود، اکنون از جستجوی چکش خجالت نمی کشد. هم جمهوری‌خواهان و هم دموکرات‌ها او را حیوانی سیاسی توصیف می‌کنند که دوست دارد حتی حزب مخالف او را دوست داشته باشد.

لی زلدین (RN) گفت: “هر عضو مجلس می تواند به کوین برود و نه تنها می تواند در مورد هر چیزی حرفه ای در مقابل ما صحبت کند، بلکه می تواند گفتگویی داشته باشد که هیچ ربطی به سیاست ندارد.” .).

جفریز با دایره کوچکی از افراد معتمد بیشتر محافظت می شود. دموکرات نیویورکی آرزوهای رهبری خود را زیر سوال نمی برد و به خبرنگاران می گوید که بر روی کار پیش رو متمرکز است.

گریگوری میکس (DN.Y.) سخنگوی، یکی از متحدان نزدیک، گفت: «حکیم می‌تواند تقریباً با هر کسی کار کند. اما شما همیشه به دو نفر نیاز دارید.

هر دو تمام تلاش خود را می کنند تا موقعیت خود را به عنوان رهبران حزب حفظ کنند – میلیون ها دلار در مبارزه برای مجلس جمع آوری کرده و تلاش می کنند از آسیب پذیرترین اعضای خود حمایت کنند. مک کارتی در 9 ماه اول سال جاری نزدیک به 58 میلیون دلار از جمله 8.3 میلیون دلار جمع آوری کرد که امسال به عنوان بخشی از رکوردشکنی خود به موقعیت های آسیب پذیر منتقل شد.

کریستی استیونسون، سخنگوی جفریز، از ارائه جزئیات در مورد این گردآوری کمک‌های مالی خودداری کرد و تنها گفت که او «در مدت کوتاهی که در مقام ریاست جمهوری خود بود، میلیون‌ها دلار برای دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان جمع‌آوری کرده است» و سابقه قانون‌گذاری جفریس را برجسته کرد. او همچنین یک PAC را برای محافظت از مقامات فعلی ایجاد کرد که ضربه ای مستقیم به تلاش های مترقی برای برکناری دموکرات های میانه رو بود.

اگرچه هر دو مرد ایده روشنی از پست های بالای حزب خود پس از دوره موقت دارند، مسیر آنها به سمت قدرت تضمین نشده است.

مک کارتی سال ها برای استحکام موقعیت خود در کنفرانس تلاش کرده است. در اقلیت پس از ترامپ، این به معنای پرهیز مجدانه از هر گونه حرکتی است که می تواند اعضای آن را بیگانه کند، از جمله امتناع از محکوم کردن علنی اعمال تفرقه یا لفاظی های غیرقابل قبول توسط محافظه کاران فوق العاده او. ایمن کردن چکش اسپیکر در سال 2023 برای مک کارتی یک بازی اعداد است و هر چه GOP در سال آینده به پیروزی نزدیک‌تر شود، برای او سخت‌تر خواهد بود.

و در حالی که از جفریس به عنوان رهبر گروهی از اعضای جوان تر و جاه طلب تر یاد می شود، دو معاون پلوسی، هویر و جیم کلیبرن (DS.C.) به ویژه با محدودیت های زمانی پیشنهادی او مخالف بودند.

ناگفته نماند همکاران جفریس، که می توانند در کنگره بعدی به دنبال پست های رهبری نیز باشند، از جمله کاترین کلارک (D-Mass)، آدام شیف (D-California)، Pete Aguilar (D-California) و Pramila Jayapal. شستشو.).

قانونگذاران می گویند که به هر طریقی، کنگره برای کارکرد نیاز به تعمیرات اساسی دارد.

مک هنری گفت: «ما یک بهبود نهادی بزرگ در پیش داریم. «ما باید افرادی داشته باشیم که بتوانند حتی در میان چالش‌برانگیزترین موقعیت‌ها برای عملکرد مکان صحبت کنند. این چیزها واقعاً مهم هستند.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme