حامیان مالینوفسکی از ترس اینکه او در توزیع مجدد “قربانی” شود منطقه را سیل کردند.

[ad_1]

مالینوفسکی گفت که با این حال، پیروزی اندک او در انتخابات 2020 در برابر سناتور جمهوری خواه تام کین جونیور، نگرانی دموکرات ها در مورد فضای سیاسی فعلی، روابط کین با جمهوری خواهان در پانل تغییر مسیر، و رسوایی مربوط به معاملات سهام او. به دنبال یک دوره سوم، یک نامزد آشکار برای انداختن به زیر اتوبوس.

مالینوفسکی که نماینده ناحیه هفتم نیوجرسی است، احتمالاً سال آینده با انتقام از کین، وارث سلسله سیاسی صدها ساله ای که در سال 2020 با اندکی بیش از 1 درصد شکست – نزدیک ترین اختلاف در انتخاب مجدد – مواجه خواهد شد. عضو اتاق دموکرات در کشور.

میریام کوهلر، حامی مالینوفسکی، یکی از ساکنان این منطقه، در جلسه مجازی کمیسیون توزیع مجدد در 20 نوامبر، گفت: “ایمن کردن منطقه ما برای فرزندان هر سلسله سیاسی برای شهروندان NJ7 غیرقابل قبول است.” “لطفا ما را قربانی نکنید. ”

هیچ یک از اعضای هیأت کنگره به نیوجرسی مانند مالینوفسکی فعالیت نزدیکی با حامیان جلسات جابجایی نداشته است. به گفته دو منبع آگاه با این روند، که معتقدند مالینوفسکی آن را هماهنگ می کند، این باعث عصبانیت برخی از کمیسران حزب دمکرات می شود.

اردوگاه مالینوفسکی این موضوع را رد می کند.

مرزهای کنگره نیوجرسی هر 10 سال یک بار توسط یک کمیسیون 13 نفره متشکل از شش دموکرات، شش جمهوری خواه و یک عضو منصوب شده توسط دادگاه عالی ایالت ترسیم می شود: قاضی سابق دادگاه عالی جان والاس جونیور، قاضی سابق دادگاه عالی امسال، تساوی شکسته شد. دموکرات ثبت شده این کمیسیون تا هفته دوم ژانویه فرصت دارد تا نقشه ای از 12 منطقه تقریباً مسطح را تهیه کند تا تغییر جمعیت ایالت را منعکس کند.

اگرچه جمهوری خواهان در سال 2011 با ترسیم نقشه ای که در ابتدا هیئت آبی تیره مجلس نمایندگان نیوجرسی را 6-6 تقسیم می کرد، برنده این دعوا شدند، کمیسیونرهای جمهوری خواه آن زمان انتظار نداشتند رای دهندگان به دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق واکنش نشان دهند.

این هیئت پس از انتخابات 2016 کمی به نفع دموکرات ها تغییر کرد، قبل از اینکه دموکرات ها اکثریت 11-1 را پس از انتخابات میان دوره ای در سال 2018 به دست آوردند. دموکرات ها اکنون اکثریت 11-2 را پس از تغییر احزاب، نماینده جف ون درو (RN.J.) دارند.

منطقه 7، بخش ثروتمند و تحصیلکرده ای از سنترال جرسی، تا دوره موقت ترامپ در سال 2018، زمانی که مالینوفسکی پسر 10 ساله را شکست داد، برای جمهوری خواهان امن تلقی می شد. لئونارد لنس، رئیس جمهور فعلی جمهوری خواه – چیزی که حامیان مالینوفسکی بارها در طول شهادت وی در کمیسیون بر آن تاکید کرده اند.

لیسی رززووسکی، حامی مالینوفسکی، در جلسه ای شخصی در 13 نوامبر به کمیسیون گفت: «مردم نباید به خاطر کاری که ما برای ایجاد انگیزه در همسایگان خود انجام داده ایم، مجازات شوند. من از کمیسیون می خواهم که تمام تلاش خود را برای حفظ ماهیت عادلانه و رقابتی این منطقه به کار گیرد.»

شاهدان در حمایت از مالینوفسکی بر روی همین پیام متمرکز شدند: منطقه را تا حد زیادی دست نخورده نگه دارید، در حالی که چندین شهر دموکراتیک را از یونیون کانتی اضافه کنید تا از نیاز خود برای اضافه کردن هزاران نفر از ساکنان حمایت کنید. ده سال پیش، آنها گفتند، این شهرستان به سمت یک جمهوری خواه کشیده شد، اما از آن زمان به شدت رقابتی شده است و باید همینطور باقی بماند.

دموکرات ها در دو انتخابات ریاست جمهوری گذشته این منطقه را افزایش دادند – هیلاری کلینتون با یک درصد در سال 2016 و جو بایدن با 10 درصد در سال 2020.

با این حال، دموکرات‌ها می‌دانند که مالینوفسکی احتمالاً مشکل‌سازترین عضو آنها در دوره‌های موقت در سال 2022 است.

ماه ها پس از پیروزی قریب الوقوع خود در انتخابات 2020، مالینوفسکی به دلیل ناتوانی در افشای صدها هزار دلار معاملات بورس و فروش سهام کوتاه مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

با آگاهی از آسیب پذیری احتمالی مالینوفسکی و شایعاتی مبنی بر اینکه دموکرات ها مایلند او را قربانی کنند تا از دیگر دموکرات ها در مناطق مختلف حمایت کنند، هر شش رئیس دموکرات ناحیه هفتم در ماه می بیانیه ای احتیاطی صادر کردند و اعلام کردند “این ایده که ما آماده خواهیم بود کرسی مالینوفسکی را به کنگره بدهیم. برای 10 سال کاملاً پوچ است.”

اما از آن زمان به بعد، سرنوشت مالینوفسکی بهتر نشد.

چند روز پس از بیانیه مطبوعاتی ماه می، جمهوری خواهان کمیسران خود را برای جابجایی منطقه انتخاب کردند – دو نفر از آنها توسط کین، رهبر اقلیت اقلیت سنا که در حال خروج است و در سال 2022 دوباره مالینوفسکی را به چالش خواهد کشید، منصوب شدند. هریسون نیلی، مدیر اجرایی جمهوری خواه، مشاور کین بود. کمپین 2020 علیه مالینوفسکی.

در همان زمان، رسوایی بازار سهام پیشرفت کرد و دفتر اخلاق کنگره دریافت که “دلایل قابل توجهی برای این باور وجود دارد که مالینوفسکی قوانین فدرال یا تضاد منافع را نقض کرده است، و این خبر توجه کمیته اخلاق مجلس نمایندگان را به خود جلب کرد.” این امر جمهوری خواهان را برانگیخت تا دورنمای نزاع دموکرات ها را افزایش دهند.

کامیل گالن، سخنگوی کمیته ملی جمهوری خواهان گفت: «تمایل تام مالینوفسکی به سود بردن از یک بیماری همه گیر رسوایی، او را به هدفی آسان برای دموکرات های نیوجرسی تبدیل می کند تا در فرآیند توزیع مجدد قربانی شوند.

سپس در ماه گذشته، انتخابات فرمانداری و قانونگذاری نیوجرسی نزدیک‌تر از حد انتظار بود، فیل مورفی فرماندار دموکرات به سختی در انتخابات پیروز شد و اکثریت دموکرات‌ها در این ایالت کوچک شدند، که خبر از انتخابات میان‌دوره‌ای سخت برای سه جدید دیگر داد. دموکرات ها، جرسی، که سپس در سال 2016 کرسی های حزب جمهوری خواه را رد کرد: جاش گاتهیمر، اندی کیم و میکی شریل. همه حوزه های انتخابیه آنها به جک چتارلی، نامزد جمهوری خواه مورفی رای دادند.

اما این توییت دیو واسرمن، سردبیر گزارش سیاسی کوک، کارشناس توزیع مجدد و بومی منطقه مالینوفسکی بود که باعث مخالفت مداوم حامیان مالینوفسکی شد.

واسرمن بر اساس آنچه که از افراد درگیر در روند تغییر مسیر شنیده بود، نقشه ای از ظاهر منطقه ترسیم کرد. طبق این نقشه، شهرستان 7 شامل تمام شمال غربی نیوجرسی می شود و برخی از محافظه کارترین مناطق شریل و گوتهیمر را به خود جذب می کند، در حالی که کیم قرمزترین منطقه شهرستان خود را از دست خواهد داد.

دموکرات‌هایی که اکنون با آنها صحبت کردم معتقدند که به اندازه کافی خوش شانس خواهند بود که با تقسیم 9D-3R در سال 2022 (در برابر 10D-2R در حال حاضر) ظاهر شوند، که شانس انجام معامله با کمیسران GOP را افزایش می‌دهد. # NJ07 نماینده تام مالینوفسکی (D) زیر اتوبوس برای صعود # NJ03، # NJ05 و # NJ11واسرمن توییت کرد.

در بیانیه ای، ناری کتودات، سخنگوی مالینوفسکی، گمانه زنی های واسرمن را رد کرد.

او گفت: «ما به این روند و همه دست اندرکاران اعتماد داریم. «ساکنان CD07 در طول سال با گزارش‌های سیاسی بمباران شده‌اند و گمانه‌زنی می‌کنند که منطقه آنها در حال افزایش است. این جلسات عمومی فرصت آنها برای پاسخگویی است و از آن استفاده می کنند.”

اما یک منبع نزدیک به مالینوفسکی که خواست نامش فاش نشود، گفت که توئیت واسرمن “همه چیز را منفجر کرد”، اگرچه آنها سطح هماهنگی دفتر نماینده کنگره با کسانی را که به کمیته تغییر انتصاب رفتند کم اهمیت جلوه دادند و گفت که حامیان پرسیدند که چگونه می تواند کمک کند، “و ما به آنها توضیح دادیم که شما می توانید شهادت دهید.”

POLITICO با برخی از دموکرات‌های دخیل در روند استقرار مجدد تماس گرفت، اما همه از اظهار نظر عمومی خودداری کردند. با این حال، آنها در خلوت از آنچه فکر می کردند مالینوفسکی مملو از جلسات با شاهدان دلسوز است که اغلب همان نکات را تکرار می کردند، ابراز ناراحتی کردند. آنها همچنین وجود برنامه ای برای قربانی کردن نماینده کنگره را رد کردند.

انتظار می رود روند تغییر جهت در این ماه به اوج خود برسد، زمانی که کمیسیونرها در مکانی هنوز نامشخص برای ترسیم خطوط منطقه ای می نشینند.

واسرمن در یک مصاحبه تلفنی گفت که شک دارد نقشه نهایی منطقه 7 شبیه نقشه ای باشد که او ترسیم کرده است، اما این “معماری اساسی یک طرح است که اساساً مالینوفسکی را قربانی می کند.”

او گفت: «کمیسیون تغییر جهت‌دهی در طول تاریخ بیشتر به دفاع از مواضع فردی پرداخته است تا یک محاسبات کاملاً حزبی. «دموکرات‌های دیگری هم هستند که متحدان نزدیکی در کمیته دارند. مالینوفسکی هرگز دموکرات ماشینی نبود. و در این صورت می توان او را به خاطر آن مجازات کرد.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme