مترقی ها در سیاست پنتاگون مداخله می کنند

[ad_1]

دموکرات ها برای اولین بار در بیش از یک دهه گذشته قدرت را در مجلس نمایندگان، سنا و کاخ سفید در دست داشتند، اما لایحه دفاعی عالی رتبه از حزب جمهوری خواه بیشتر از حزب خود بایدن رای آورد. در حالی که قانونگذاران مترقی به وضوح از هزینه بالای این لایحه ابراز نارضایتی کرده اند، دموکرات های میانه رو می دانستند که برای تصویب مجلس نمایندگان و سنا به حمایت جمهوری خواهان نیاز دارند.

این پویایی بر شکاف بین انتظارات باورنکردنی دموکرات ها و واقعیت اکثریت قاطع آنها در کنگره تأکید می کند، که اغلب آنها را ملزم به جلب حمایت جمهوری خواهان برای تصویب قوانین برجسته می کند.

«از لحاظ تاریخی، لایحه دفاعی ابزاری برای تغییر تدریجی نبوده است. سناتور برایان شاتز (دی-هاوایی)، معاون رئیس مجلس اعلا، گفت و فکر می‌کنم این در اینجا نیز صادق است. “این تابعی از سنا 50-50 و فیلیباستر موجود است.

و حزب جمهوری خواه به اندازه کافی شجاع است که به سختی در اقلیت کاوش کند: جمهوری خواهان هفته گذشته بسته ای از اصلاحات را مسدود کردند و نمایندگان مجلس نمایندگان و مذاکره کنندگان سنا را مجبور کردند تا نسخه اجماع از لایحه دفاعی را تهیه کنند تا اطمینان حاصل شود که می تواند تا پایان این لایحه به تصویب برسد. سال – معیاری که کنگره تقریباً همیشه رعایت کرده است.

جمهوری‌خواهان به‌ویژه از این که مذاکره‌کنندگان زبان کنترل اسلحه را از لایحه حذف کردند، هزینه‌های اساسی را ۲۵ میلیارد دلار به مجموع ۷۴۰ میلیارد دلار برای پنتاگون افزایش دادند و صرفاً به دلیل امتناع از واکسن کووید-۱۹ اخراج مفتضحانه نیروها را ممنوع کردند.

سناتور راجر ویکر (R-Miss.)، یکی از اعضای کمیته نیروهای مسلح، گفت: “چند چوب دینامیت واقعی بود که دور ریخته شد.” «و من خوشحالم که پیشنهاد دفاعی بایدن را به طور قابل توجهی بر مبنای دو حزب افزایش داده ایم.

سناتور الیزابت وارن (D-Mass)، که معمولاً علیه لایحه دفاعی سالانه رای می‌دهد، این بسته سازش را به دلیل “شکست در ارائه پاسخ قوی به خشونت جنسی و مقابله با افراط‌گرایی در ارتش” رد کرد.

وارن در مصاحبه‌ای کوتاه گفت: «و من نگران چیزهایی هستم که باقی مانده است، و این 25 میلیارد دلار اضافی برای هزینه‌های دفاعی است که کاخ سفید حتی درخواست آن را نکرده است». “من فکر می کنم هر دو اشتباه می کنند.”

قانونگذاران GOP از محصول نهایی استقبال کردند – یعنی چیزی که از مصالحه حذف شده بود.

سخنگوی مارک گرین (R-Tenn.) گفت: “من از نزدیک با همکارانم برای حذف چندین اولویت مترقی رادیکال کار کرده ام.”

و نماینده اندرو کلاید (R-Ga.)، یکی از اعضای تندرو پارلمان آزادی، مذاکره کنندگان جمهوری خواه را به خاطر تلاش هایشان برای “حذف قرص های سمی که من به عنوان یک محافظه کار سرسخت هرگز نتوانستم از آنها حمایت کنم” تحسین کرد.

جیم اینهوف، جمهوری‌خواه ارشد کمیته نیروهای مسلح سنا، از اوکلاهاما، گفت: «در این لایحه چیزهای زیادی برای محافظه‌کاران وجود دارد».

مجلس نمایندگان اواخر روز سه‌شنبه با 363 رای موافق و 70 رای مخالف، با حمایت 194 جمهوری‌خواه و 169 دموکرات، مصالحه دفاعی را تصویب کرد. این بیش از 90 درصد از کنفرانس GOP و تنها سه چهارم از گروه دموکرات است. این همچنین تغییری نسبت به زمانی است که مجلس نمایندگان لایحه خود را در سپتامبر تصویب کرد، زمانی که دموکرات‌ها به میزان قابل توجهی بیشتر از جمهوری‌خواهان از این لایحه حمایت کردند.

پیش از طرح لایحه سه‌شنبه شب در مجلس نمایندگان، جمهوری‌خواهان از حذف لایحه گسترش، دفتر پیشنهادی پنتاگون برای مبارزه با افراط‌گرایی و ماده «پرچم قرمز» که قانون‌گذاران جمهوری‌خواه می‌گویند حقوق سربازان را تهدید می‌کند، استقبال کردند. متمم دوم.

اگرچه بسیاری از دموکرات‌ها، به‌ویژه ترقی‌خواهان، ممکن است امید بیشتری به اکثریت خود در شکل‌دهی سیاست امنیت ملی داشته باشند، اما واقعیت بسیار سخت‌تر بود. اکثریت محدود دموکرات ها آنچه را که در نهایت در توافقنامه دفاعی نهایی که می تواند از هر دو مجلس عبور کند، به دست آورند، محدود کردند.

جک رید، رئیس نیروهای مسلح سنا، در پاسخ به سوالی درباره انتقادات پیشروها گفت: «فکر می‌کنم این یک لایحه عالی است.

رئیس نیروهای مسلح مجلس نمایندگان، آدام اسمیت (D-Wash.)، از قانونگذاران خواست تا به جای آنچه که لازم الاجرا نشده است، بر بسیاری از مقررات موجود در این لایحه تمرکز کنند.

“این حساب خوبی است. کامل نیست. اسمیت روز سه شنبه گفت: «هر کس چیزی در آن دارد که دوست ندارد و چیزی که در آن وجود ندارد و می خواستند داشته باشند. “و ما توانستیم به توافقی برسیم که فکر می کنم یک قانون انحصاری ایجاد می کند که ما را مسئول می داند … مانند کنگره.

با اکثریت تنها هشت رای در مجلس نمایندگان و گروه بزرگی از مترقی‌ها که هر ساله علیه هزینه‌های بالای قانون‌گذاری رای می‌دهند، رهبران دموکرات برای پاک کردن نسخه خود از لایحه در سپتامبر و همچنین توافق نهایی به آرای جمهوری‌خواهان نیاز داشتند.

جمهوری خواهان در سنا 50-50 که 60 رای برای تصویب قانون لازم است، برگ برنده بزرگتری داشتند. این مانع در نهایت منجر به از بین رفتن تلاش های چاک شومر، رهبر اکثریت برای تصویب لایحه سنای خود شد، زمانی که جمهوری خواهان هفته گذشته در بحبوحه اختلاف بر سر اصلاحات، قانون را به حالت تعلیق درآوردند. بسیاری از این اصلاحات، در صورت تصویب، لایحه را برای مترقیان مستعدتر می کند.

قانونگذاران مترقی در مجلس نمایندگان و سنا در سال جاری خواستار حفظ خط مخارج دفاعی و حتی کاهش بودجه پنتاگون و هدایت پس‌اندازها به سایر نیازهای فوری شده‌اند.

با این حال، سایر دموکرات‌ها در کنار فشار جمهوری‌خواهان برای افزایش پیشنهاد دفاعی ۲۵ میلیارد دلاری بایدن برای جبران دستاوردهای نظامی چین و پیش‌بینی افزایش تورم قرار گرفته‌اند.

طرفداران تغییرات گسترده تر در سیستم قضایی نظامی نیز احساس می کردند که رها شده اند. لایحه نهایی شامل تغییراتی است که تصمیمات مربوط به تعقیب جرایم جنسی و جرایم مرتبط – مانند آدم ربایی، قتل و قتل – را به دادستان های ویژه خارج از زنجیره فرماندهی نظامی منتقل می کند.

اما نتوانست به بازنگری اساسی که سناتور کریستن گیلیبراند (DN.Y.) دنبال می‌کرد، دست یابد، که تصمیمات مربوط به همه جنایات بزرگ را لغو می‌کرد.

گیلیبراند از رهبران نیروهای مسلح به دلیل مخالفت با نمایندگانی که از پیشنهاد هر دو حزب حمایت کردند، انتقاد کرد.

گیلیبراند گفت: «بیشتر همکاران ما اذعان کرده‌اند که لایحه ما از حمایت اکثریت دو حزبی و باثبات در سنا و اکثریت در مجلس برخوردار است». «اما اراده این اعضا در NDAA نادیده گرفته شد، جایی که رهبران کمیته اصلاحات را از لایحه پشت درهای بسته حذف کردند، علیرغم اطمینان از اینکه از قوانین منظم پیروی خواهند کرد.

حتی سناتور جاش هاولی (R-Mo.) – که با موفقیت علیه ماده ای که زنان را ملزم به ثبت نام در این پروژه می کند، لابی کرده است – شکایت می کند که مذاکره کنندگان “از شر قوانین خشونت جنسی فرار کرده اند.”

هاولی گفت: «شگفت‌انگیز است که شما می‌توانید با حمایت هر دو طرف، چنین حمایتی را برای تأمینی که کرستن برای آن سخت کار کرده است، داشته باشید، و با این حال، وزارت دفاع همیشه موفق می‌شود هر بار آن را از بین ببرد. وزارت دفاع از پیشنهاد محدودتر حمایت کرد.

نماینده آنتونی براون (D-Md.)، یکی از اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان، پس از بازنگری کامل در عدالت نظامی و پیشنهاد وی برای ایجاد دفتر پنتاگون برای مقابله با افراط گرایی، با لایحه سازش مخالفت کرد.

«در زمانی که دموکرات‌ها مجلس نمایندگان، سنا و قوه مجریه را کنترل می‌کنند، تصویب یک قانون مجوز دفاع ملی که با ارزش‌های عدالت و انصاف که مدت‌هاست به دنبال آن بوده‌ایم، یا یک لایحه، یک شکست غیرعمدی است. براون گفت که آنها به طور معناداری از پایه های دموکراسی ما دفاع نمی کنند.

این احساسات توسط تروئیکای دموکرات در مجلس نمایندگان در سراسر طیف ایدئولوژیک حمایت می شد – رو هانا از کالیفرنیا، تام مالینوفسکی از نیوجرسی و گری کانولی از ویرجینیا – که پس از چندین مفاد مربوط به عربستان سعودی با لایحه دفاعی نهایی مخالفت کردند. رها شده است. در حالی که مخالفت مترقی هانا لزوماً غافلگیرکننده نبود، مالینوفسکی و کانلی معتدل‌تر هستند.

این گروه “گروه کوچکی از سناتورها” را هدف قرار می دهد که به گفته آنها “این اقدامات را وتو کرده اند”.

«روابط ما با عربستان بهبود نخواهد یافت، اگر هر زمان که حاکمان این کشور با نگرانی‌های آمریکا مخالفت کنند، تلاش کنیم تا این نگرانی‌ها را از زیر فرش پاک کنیم. این سه نماینده در بیانیه ای اعلام کردند که بار حفظ این روابط باید به طور مساوی تقسیم شود.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma