جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان بر سر قرارداد بدهی جمهوری خواهان سنا به جوش می آیند

[ad_1]

درو فرگوسن (R-Ga) معاون رئیس Whip گفت: “من می خواهم فکر کنم که به اندازه کافی بد است تا مجبور نباشیم آن را بشکنیم.”

جمهوری خواهان سنا می گویند این بهترین معامله ای است که می توانند با مجبور کردن دموکرات ها به افزایش سقف بدهی و تعیین رقم مشخص به 2 تریلیون دلار به جای تعلیق سقف بدهی برای یک دوره زمانی مانند از طریق انتخابات، به دست آورند. با توجه به آستانه مجلس سنا، جمهوری خواهان در سنا می گویند که آنها به سادگی مسئولیت متفاوتی با همتایان خود در مجلس دارند، که اغلب می توانند در اقلیت به آنچه که می خواهند رای منفی دهند و تأثیر کمی دارند.

سناتور مایک راندز (RS.D.) گفت: «رای دادن فقط برای رأی دادن به آن آسان است». هیچ کس در خانه فکر نمی کند که در ایالت های قرمز اصلاً باید با دموکرات ها همکاری کرد. من شخصاً فکر می‌کنم که ما مسئول آن چیزهایی هستیم که با کار دولت بر سر آنها توافق کرده‌ایم… این موضع چندان محبوبی نیست که در خانه بگیریم.

شکاف بین سنا و جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان به دو عامل کلیدی خلاصه می شود: دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق و قوانین پارلمانی. مجلس نمایندگان این نمایندگان را بسیار مستعد چالش‌های بزرگ می‌کند و غلبه بر ترامپ را به بزرگترین خطر برای شغل بسیاری از جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان تبدیل می‌کند. و ترامپ از هر توافقی که مک‌کانل قطع می‌کند متنفر است، از زیرساخت‌ها گرفته تا مخارج تا سقف بدهی.

علاوه بر این، دموکرات های سنا به کمک جمهوری خواهان نیاز دارند. حداقل 10 جمهوری خواه باید از لایحه ای حمایت کنند که شرایط آتی برای رای گیری در مورد سقف بدهی اکثریت ساده در سنا را تغییر می دهد.

دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان به کمک مشابهی نیاز ندارند و به جمهوری‌خواهان در مجلس اجازه می‌دهند تا بر روی همتایان خود در مجلس علیا نفس بکشند.

ما به شدت با این روند مخالفیم که در آن آنها به سادگی می توانند با اکثریت مجلس سنا لایحه ای را بر اساس تغییر در قوانین مجلس تصویب کنند. استیو اسکالیز از گروه اقلیت شلاق (R-La.) در مصاحبه ای گفت: این حتی نگران کننده تر است. «این یک سابقه جدید خواهد بود که به عنوان یک قاعده در قانون گذاری در مجلس بگوییم که می توانید یک لایحه با 50 رأی در مجلس سنا ارائه دهید. این هرگز قبلا انجام نشده است. خطرناکه.”

با این وجود، هر دو طرف در طول سال‌ها از استثناهای سریع قوانین فیلیباستر حمایت کرده‌اند. رهبران جمهوری خواه سنا آماده هستند حداقل در مورد پیشرفت رویه جدید رای دهند، که اجازه می دهد تا سقف بدون بدهی بدون فیلیباس رای گیری شود، زیرا این موضوع به مدت یک سال از روی میز برداشته می شود و به آنها اجازه می دهد تمرکز بر دموکرات ها حساب هزینه های آینده

جان تون، نماینده اقلیت سنا (RSD) گفت که جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان که از بازی های مک کانل انتقاد می کنند، با توجه به احتمال انشعاب دولت در مدت کمی بیش از یک سال، “کوته بینانه” هستند.

“امیدوارم آنها متوجه شوند که این مشکل باید حل شود. تون در مصاحبه‌ای بعد از ظهر سه‌شنبه گفت، زیرا اگر در ژانویه یا 23 فوریه اکثریت را به دست آورند، به افزایش سقف بدهی رای خواهند داد. “شما باید بازی طولانی را در اینجا انجام دهید. در حال حاضر نبردهای بزرگتری وجود دارد. نبرد بزرگ 5 تریلیون دلار مالیات و صورت حساب هزینه است.

مک کانل به دلیل کمک به دموکرات ها برای سرکوب رسوایی افزایش بدهی در ماه اکتبر با واکنش داخلی مواجه شده است، بنابراین او به شدت برای ریشه کن کردن آخرین شکایات جناح راست حزب خود حرکت می کند. آنها تنها پس از آخرین برنامه ترامپ در مورد تصمیم گیری مک کانل در روز سه شنبه افزایش خواهند یافت.

از آنجایی که دموکرات ها در نهایت به محدودیت بدهی رای خواهند داد، مک کانل روز سه شنبه تاکید کرد که “خط قرمز او دست نخورده است”.

“این به نفع کشور است و از نکول جلوگیری می کند. من فکر می‌کنم این به نفع جمهوری‌خواهان نیز هست، “مک کانل در پاسخ به سوالی درباره انتقادات داخلی که دریافت می‌کند، گفت. «صداهای مختلفی وجود دارد. اما واقعیت ها مورد مناقشه نیستند. این منجر به اکثریت ساده، رای بالا یا پایین برای افزایش سقف بدهی خواهد شد.”

213 جمهوری خواه در مجلس نمایندگان و 50 جمهوری خواه در سنا حضور دارند، اما در آرای کلیدی، جمهوری خواهان در سنا اغلب بیشتر از همتایان خود در مجلس رای می دهند. مجلس نمایندگان که در مقایسه با دوره شش ساله سنا هر دو سال یک بار انتخابات برگزار می کند، بیشتر در معرض هوس های سریع سیاست است.

تنها یک جمهوری خواه بازنشسته از مجلس نمایندگان، آدام کینزگر از ایلینویز، به تصویب لایحه بودجه موقت دولتی رای داد، که این امر تمایل حزب جمهوری خواه را برای غلبه بر آرای معمول، که معمولاً دو حزبی هستند، تقویت کرد. محافظه کاران در سنا تلاش کرده اند تا دستورات واکسن را در این لایحه حذف کنند، اما حتی پس از شکست، 19 جمهوری خواه در مجلس علیا از این لایحه حمایت کردند.

همین تعداد جمهوری خواه در سنا از قانون زیرساخت جدید حمایت کردند و چندین ماه را صرف مذاکره کردند. تنها 13 جمهوری خواه در مجلس نمایندگان از او حمایت کردند – و سپس برخی با تهدید به مرگ و درخواست از سوی همکاران خود برای برکناری آنها از نقش های رهبری در کمیته ها مواجه شدند.

سناتور کوین کرامر (RN.D.)، یکی از اعضای سابق مجلس که از لایحه زیرساخت حمایت کرد، گفت: “من نمی دانم که آیا این فقط یک طغیان شورشی است یا چیزی استراتژیک تر در آن.” «این موضوع برای من اتفاق افتاد [House Republicans] آنها احساس می کنند نابود شده اند، آنها احساس می کنند که توسط اکثریت نامناسب هستند. و احتمالاً حوصله همکاری ندارم.”

برخی از جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آشکارا ناامیدی خود را از همتایان سنا خود ابراز کرده‌اند و استدلال می‌کنند که اکنون زمان اعمال قدرت در حالی است که سنا و مجلس به شدت از هم جدا شده‌اند.

رالف نورمن، عضو جمهوری‌خواه (RS.C.) گفت که جمهوری‌خواهان “کارهای خود را درست بازی نمی‌کنند”، در حالی که مت گوتز، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا، گفت: “متاسفانه، نمی‌توانیم روی رهبری جمهوری‌خواهان در سنا برای انتخابات حساب کنیم. ستون فقرات چیزی غیر از FedSoc – قضات مبارک.

اندی بیگز (R-Ariz.)، رئیس حزب آزادی مجلس نمایندگان، گفت: “هیچ جمهوری خواه نباید اجازه دهد که هزینه های بی پروا برای دموکرات ها در دستور کار قرار گیرد.” این توهین آمیز و خطرناک است که رهبر مک کانل قانون 60 رای را دور می زند تا به سنا اجازه دهد سقف بدهی را با اکثریت ساده افزایش دهد.

در حالی که رهبران حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان در مورد مخالفت با این لایحه موضعی علنی اتخاذ نکرده اند، جمهوری خواهان می گویند مک کارتی مخالفت خود را با این طرح روز سه شنبه پشت درهای بسته به وضوح اعلام کرده است.

سایر جمهوری خواهان هشدار می دهند که تلاش ها برای مهار سازش های دو حزبی خطر رکود بیشتر را به همراه دارد. استثناء سقف بدهی با تلاشی برای جلوگیری از کاهش مدیکر بسته بندی شده است، تلاشی برای ارائه دلیلی به هر دو طرف برای حمایت از قانون.

دان بیکن (R-Neb) به نمایندگی از جو بایدن، رئیس کانتی، گفت: “ما باید در مورد چیزهایی که با آنها موافق نیستیم بسیار اصولی باشیم، اما در جایی که بتوانیم زمینه های توافق را پیدا کنیم، فکر می کنم کشور ما می خواهد پیشرفت کند.” در سال 2020

با این حال، بیکن با تسهیل کار برای دموکرات های سنا در مورد سقف بدهی مخالفت خواهد کرد، زیرا او دو موضوع نامرتبط را با هم مخلوط می کند. درست مثل اکثر همکاران محافظه کارترش.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma