تیش جیمز برای فرمانداری نیویورک کاندید شده است. بیشتر از دفترش.

[ad_1]

اگرچه جیمز ماه‌ها بر چرخه‌های خبری بر سر تحقیقات دفترش علیه فرماندار سابق اندرو کومو که در ماه اوت استعفا داد، تسلط داشت، اما در هفته‌های اول مبارزات انتخاباتی جیمز کمتر از هر نامزد اخیر دیگری برای فرمانداری حضور داشت. او برنامه شلوغی از جلسات پشت درهای بسته با حامیان احتمالی دارد. اما برخلاف بقیه ولسوالی ها، او از برگزاری رویدادهایی که می تواند ظاهرش را در اخبار محلی جلب کند و ایده های سیاسی او را روشن کند، اجتناب می کند.

دادستان کل اخیراً یک ماه را بدون مشاوره در مورد رویدادی در هیچ نقطه ایالت سپری کرده است و از زمان شروع مبارزات انتخاباتی خود تنها یک مصاحبه تلویزیونی یا رادیویی انجام داده است.

«کمی عجیب است. بیل اوریلی، مشاور سیاسی جمهوری خواه، که رهبر مبارزات انتخاباتی برای دو انتخابات اخیر فرمانداری نیویورک بوده است، گفت: من فکر می کنم که این به عنوان یک ابزار ظاهر می شود. “تقریباً مانند این است که او از استراتژی باغ رز استفاده می کند، و کتی هوچول برای آن بسیار قوی است. … این یک انتخابات مقدماتی واقعاً رقابتی است، او در انتخابات عمومی عقب مانده است و هوچول هر روز به ایالت سفر می کند.”

به نظر می رسد که کمپین جیمز به آنچه افرادی مانند اوریلی فکر می کنند اهمیتی نمی دهد.

گابی سی، مدیر کمپین انتخاباتی در بیانیه ای به پولیتیکو گفت: «برای مدت کوتاهی، هیجان و اشتیاق زیادی پشت تغییر نامزدی لتیسیا جیمز، دادستان کل برای فرمانداری وجود داشت. دادستان کل جیمز قبلاً تأییدیه ده‌ها مقام و سازمان منتخب را دریافت کرده است که می‌دانند تنها نامزدی که می‌تواند تغییری تحول‌آفرین در این رقابت ایجاد کند، دادستان کل جیمز است.

دفتر ایالتی و کمپین هوچول شوراهایی را منتشر کرده است که 60 رویداد عمومی در نیویورک را از زمان نامزدی جیمز در 29 اکتبر و همچنین 10 رویداد عمومی دیگر در زوم منتشر کرده است. تقریباً در تمام بازارهای رسانه ای بزرگ و معمولاً چندین بار حضور داشته است.

در چند روز اول پس از ورود به رقابت، جیمز در هشت ایستگاه در ایالت پایین ظاهر شد و به نامزدهای محلی در روز انتخابات ماه گذشته کمک کرد. او برنامه رای خود را در روز انتخابات منتشر کرد.

در پنج هفته پس از آن، او تنها در مورد یک رویداد در سراسر ایالت توصیه کرده است، توقفی در White Plains در هفته گذشته، جایی که او تاییدیه مدیر اجرایی شهرستان را دریافت کرد، که قبلاً به طور علنی علاقه خود را برای کاندید شدن او ابراز کرده است. او در آن شب در NY1 ظاهر شد – که به نظر می رسد تنها جلسه تلویزیونی یا رادیویی او در طول مبارزات انتخاباتی باشد – و از آن زمان تاکنون هیچ حضور عمومی نداشته است.

هوچول و جیمز هر دو در کنفرانس سالانه SOMOS در پورتوریکو در اوایل نوامبر شرکت کردند و با دموکرات‌های همکار در نیویورک صحبت کردند. هر دو در ماه گذشته در رویدادهایی ظاهر شده اند که پشت درهای بسته یا بدون توصیه قبلی رخ داده است.

کمپین جیمز از اواخر اکتبر فهرستی از بیش از 50 رویداد مشابه را به اشتراک گذاشته است. او در مراسم شکرگزاری سالانه برنی کوچر شرکت می کند. یک “سخنرانی مجازی CCNY توسط استنلی فینگولد” و یک سخنرانی مهمان در دانشکده روابط عمومی و بین المللی کلمبیا ارائه کرد. و در جمع آوری کمک های مالی متعدد برای قانونگذاران ایالتی شرکت می کند.

اما به دلیل عدم مشارکت تقریباً کامل او در رسانه‌ها، شروع به تحلیل مواضع جیمز در مورد صدها موضوع، از برنامه‌های محلی برای ایجاد پل‌ها تا مسائل سیاست مالیاتی در سراسر کشور، غیرممکن بوده است.

مدت‌هاست که کاندیداهای غیرفعال برای فرمانداری نیویورک عادی بود که بلافاصله پس از اعلام نامزدی، تریبون‌های سیاسی باز کنند. اندرو کومو دو روز از انتشار آن در سال 2010 طول کشید تا جلد اول 214 صفحه‌ای از مجموعه‌ای طولانی از کتاب‌هایی را منتشر کند که جزئیات پیشنهادات سیاستی او را شرح می‌دهد. و هیچ کس که به روزهای اول کمپین سینتیا نیکسون، فعال و بازیگر “سکس اند شهر” در سال 2018 توجه کرده بود، نمی دانست که او می خواهد مالیات ثروتمندان را افزایش دهد و پول بیشتری را در مترو خرج کند.

در مقابل، آغاز مبارزات انتخاباتی جیمز حاوی چیزی نبود که مشخص کند او به جز هوچول چه خواهد کرد. ویدئوی راه اندازی او در 29 اکتبر وعده داده بود که “در مقابل قوی ها بایستد”، “نیروی تغییر باشد” و برای “شغل های با درآمد خوب” مبارزه کند. به عبارت دیگر، چیزی که اکثر نامزدهای شهرداری در دهه های اخیر گفته اند.

اولین بیانیه مطبوعاتی که نشان می داد جیمز چه تفاوتی با هوچول دارد در 20 نوامبر منتشر شد، زمانی که او گفت که ایالت باید “اقدامی جسورانه” برای مبارزه با این همه گیری انجام دهد. پس از چندین بیانیه مطبوعاتی دیگر، جیمز در طی سخنرانی هفته گذشته در NY1 عمق بیشتری ارائه کرد: او با دستورات واکسن مانند آنچه که توسط فرماندار تحمیل شده مخالف است، زیرا برخی از مردم هنوز برای دریافت واکسن مردد هستند و او معتقد است که باید دستوری برای ماسک وجود داشته باشد.

اما جزئیات زیادی در این بخش کوتاه از یک مصاحبه کوتاه وجود نداشت. آیا او فکر می کند که هوچول باید به طور یکجانبه دستوری برای ماسک تحمیل کند و در آزمایش محدودیت های قوه مجریه از هر کاری که کومو تا به حال انجام داده است فراتر رود؟ یا آیا او فکر می کند که قانونگذار ایالتی باید ابتکار عمل را در دست بگیرد؟ و آیا دستوری که ارائه می‌دهد به اندازه دستور Cuomo جامع است یا به سادگی زمانی که راحت باشد اعمال می‌شود – برای مثال، آیا وعده‌های غذایی داخل خانه مجاز است؟ چه کسی وظیفه دارد طرحی را تحمیل کند که احتمالاً با مقاومت گسترده در بخش‌هایی از ایالت مواجه خواهد شد؟

با چنین سؤالات مهم بی پاسخی، شاید تعجب آور نباشد که جیمز پس از مصاحبه مطبوعات بسیار کمی را به دست آورد.

به همین ترتیب، برای کاندیداهای فرمانداری عادی شده است که برای اولین بار اخبار خوبی را در مبالغ اولیه جمع آوری کمک های مالی خود پیدا کنند و سپس آن را به عنوان شاخصی برای زنده بودن خود تبلیغ کنند. نیکسون به دلیل بیانیه ای که اعلام کرد در اولین روز مبارزات انتخاباتی خود رکوردی را برای اهداکنندگان کوچک به ثبت رسانده است، مورد توجه ملی قرار گرفت. نماینده لی زلدین با اعلام این که به سرعت 2.5 میلیون دلار جمع آوری کرد، به ایجاد این تصور کمک کرد که او یکی از افراد مورد علاقه نامزدی GOP سال آینده است. کمپین هوچول ماه گذشته ارقامی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد او کمک‌های مالی را در یک ویدیوی ضبط‌شده دریافت کرده است.

در همین حال، کمپین جیمز در تلاش است تا انتظارات را کاهش دهد.

این نامزد در پاسخ به سوالی درباره رویداد دشت سفید گفت: من معتقدم که ما نباید روی جمع آوری کمک های مالی تمرکز کنیم، بلکه باید بر افرادی تمرکز کنیم که در حال حاضر در تلاش هستند تا غذا را روی میز بگذارند.

مانند هوچول، جیمز می تواند قدرت دفتر فعلی خود را برای به دست آوردن مطبوعات بسیج کند. اما خدمات ملکی او اخیراً به اندازه مبارزات انتخاباتی او سخت کار کرده است. از زمانی که او برای اولین بار در ماه اوت گزارش وحشتناکی را منتشر کرد که در آن کومو را به سوء رفتار جنسی متهم کرد، هر به روز رسانی بعدی تحقیقات از طریق یک بیانیه مطبوعاتی در جهان منتشر شد.

دفتر جیمز هفته گذشته اعلام کرد که به زنان ساکن بخش‌هایی از کشور که سقط جنین را محدود می‌کنند، کمک مالی می‌کند تا به نیویورک سفر کنند و این روش را دریافت کنند. این ایده در ایمیلی اعلام شد که جزئیات اولیه را از دست داده بود، مانند اینکه ایالت چقدر باید هزینه کند یا چه کسی واجد شرایط است. او کمتر مورد توجه قرار گرفت تا اینکه اتحاد آلبانی تایمز روز سه شنبه ستونی را منتشر کرد که در آن اشاره کرد که دفتر جیمز با پرسش های بی پاسخ “با سکوت مواجه شد”.

حتی بدون مشارکت منظم رسانه ها، فرصت های زیادی برای نامزدی جیمز وجود دارد تا پیام خود را ارائه دهد و به سرعت سرعت بخشد. در بین کارگران سازمان‌یافته بسیار محبوب است و اتحادیه‌های کافی که از آن حمایت می‌کنند و تلاش‌های داوطلبانه را سازمان‌دهی می‌کنند، می‌توانند شتاب زیادی ایجاد کنند. تحقیقات جنایی مستمر او علیه سازمان ترامپ به خوبی می تواند او را در صفحه اول همه روزنامه های جهان در برهه ای حساس از مبارزات انتخاباتی قرار دهد.

با این حال، تا کنون، دادستان کل سالی را که اقدامات او در تیتر خبرها تسلط داشته باشد، به بهبود نظرسنجی ها تبدیل نکرده است. در نظرسنجی ژانویه توسط مؤسسه تحقیقاتی کالج سینا، 52 درصد از دموکرات ها آن را مثبت و 8 درصد مخالفت کردند. در ارقام منتشر شده توسط سینا در روز سه شنبه، 56-18 است. هوچول از 29-13 در ماه مارس به 57-18 این هفته رسید و اکنون 18 امتیاز در مسابقات اسب دوانی برتری دارد.

و زمان برای تغییر پویایی دیگر نامزدها در حال سپری شدن است، قبل از اینکه توصیف گسترده هوچول به عنوان “مورد علاقه اولیه” به چیزی تاکیدی تر تغییر کند و به رئیس جمهور فعلی اجازه دهد تا استدلال های قوی تری را برای کمک کنندگان و حامیانی که در حصار مانده اند ارائه کند.

تقویم در ماه دسامبر به نقطه پایانی نزدیک می شود، زمانی که بیشتر مردم برای چند هفته دیگر به سیاست فکر نمی کنند. در ژانویه، پوشش سیاست عمومی بر آدرس هوچول و پیشنهاد بودجه برای ایالت متمرکز خواهد شد. و اگر جیمز یا نامزد دیگری نتواند تا زمان برگزاری کنگره حزب در هفته‌های اول فوریه از فرماندار فعلی جلوگیری کند، کمیته ایالتی دموکرات ممکن است تایید خود را – و همچنین اختیارات سازمانی و جمع‌آوری کمک مالی – را پشت سر بگذارد. به.

استیو گرینبرگ، سخنگوی سینا گفت: «شش ماه در یک کمپین خیلی سریع می گذرد. “اینها 180 چرخه خبری است، اما به سرعت می گذرد و زمان زیادی وجود ندارد، با توجه به این واقعیت که همه این نامزدها شغل دارند تا به رای دهندگان برسند و به رای دهندگان بگویند که چه کسانی هستند… هر روز یک نامزد در آنجا نیست با رای دهندگان ملاقات می کند. یکی از 180 موردی که باید خط کشیده شود.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme