یک جمهوری خواه ارشد هشدار می دهد که اگر کار دی جوی تهدید شود، اصلاحات پستی در خطر است

[ad_1]

اگرچه لایحه پستی احتمالا بدون توجه به رای کامر تصویب خواهد شد، اما به لطف حمایت متقلبانه در میان جمهوریخواهان سنا، از دست دادن یکی از رهبران کمیته های پیشرو در مجلس نمایندگان و سنا به تجربه دموکرات ها برای اتحاد دو حزب لطمه خواهد زد. و حمایت سایر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان را به خطر می اندازد. و با توجه به اینکه کامر قرار است رئیس بعدی نظارت باشد، اگر جمهوری‌خواهان در سال آینده مجلس نمایندگان را مسئول احضاریه‌ها و دیگر تلاش‌های تحقیقاتی برگردانند، بیگانگی او از اصلاحات پستی منجر به اکثریت جمهوری‌خواهان خواهد شد که یک نکته تقریبی برای دولت است. از بایدن

کومر و دیگر جمهوری‌خواهان استدلال می‌کنند که دموکرات‌ها دی‌جوی را فقط به این دلیل سیاسی کردند که ترامپ او را به این سمت منصوب کرد و به دلیل کاهش‌های مالی سنگینی که برای جلوگیری از ضررهای مالی در USPS انجام داد، او به کیسه بوکس برای دموکرات‌ها تبدیل شد. جانشین دی‌جوی، که برای خودکفایی USPS نیازی به درخواست‌های سخت نخواهد داشت، برای کومر که خواهان شفاف‌سازی بایدن در مورد هرگونه جایگزینی احتمالی است، ورشکسته است.

سلف دی جوی، مگان برنان، نتوانست به ضرب الاجل تعیین شده خود برای ارائه یک طرح تجاری 10 ساله به کمیته در سال 2019 عمل کند. در آن زمان، رئیس هیئت مدیره و یک جمهوریخواه ارشد از کار خود ابراز ناامیدی کردند. یک USPS دو حزبی طرح اصلاحات

اما نگرانی های کومر در مورد حذف DeJoy ممکن است زودرس باشد. چندین منبع که از نزدیک با USPS کار می کنند و به شرط نامش فاش نمی شوند، با توجه به اینکه جلسات استماع در مورد نامزدی بایدن در شورای پست ماه ها طول کشیده است، نگرانی ها از برکناری قریب الوقوع را کاهش داده اند. در مقابل، قانون اصلاحات پستی اگر حمایت دو حزبی باقی بماند، می تواند سریعتر از کنگره عبور کند.

با این حال، نشانه هایی وجود دارد که دولت بایدن به دنبال متزلزل کردن رهبری USPS است. یکی از نگرانی‌های ویژه برای کومر: بایدن دانیل تانگرلینی را که ریاست دولت خدمات عمومی در دوران باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق را بر عهده داشت، به جای ران بلوم، رئیس فعلی هیئت مدیره USPS، معرفی کرد.

بلوم یک دموکرات است که تمایل خود را برای ماندن در هیئت مدیره ابراز کرده است، اما بایدن او را برای دور دوم منصوب نکند. به گفته دو نفر از نزدیکان اداره پست، این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که بلوم از دی جوی در میان کاهش هزینه هایش حمایت کرد.

ترکیب چریکی در هیئت مدیره USPS ممکن است پس از انتصاب بایدن تغییر چندانی نکند. یکی از نامزدهای آینده او، درک کان، توسط جمهوریخواهان نامزد شد. این هیئت نمی‌تواند بیش از پنج نفر از نه فرماندار منصوب شده توسط کاخ سفید متعلق به یک حزب سیاسی باشد.

کاخ سفید از اظهار نظر در مورد نیات بایدن خودداری کرد و در عوض به اظهارات جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در یک نشست خبری در ماه نوامبر اشاره کرد که طی آن وی اشاره کرد که رئیس جمهور هیچ اختیاری برای اخراج رئیس پست ندارد. با این حال، ساکی تاکید کرد که کاخ سفید نگران رهبری دیجوی است.

قانون اصلاحات پستی که Comer و Maloney روی آن کار می‌کنند، تضمین می‌کند که USPS دیگر نیازی به پیش‌پرداخت مزایای بهداشتی دوران بازنشستگی خود ندارد. همچنین تضمین می کند که کارکنان پست واجد شرایط در Medicare ثبت نام کنند. علاوه بر این، قانون خدمات پستی را ملزم می کند تا استاندارد خود را برای ارسال نامه حداقل شش روز در هفته، در پاسخ به نگرانی برخی از قانونگذاران در مورد کاهش خدمات، حفظ کند.

هیئت مدیره USPS معمولاً صلاحیت رسیدگی به سیاست‌های آژانس، هزینه‌ها و برنامه‌ریزی بلندمدت را دارد و کمی قبل از انتخابات 2020، زمانی که فرمانداران وقت – که همگی توسط ترامپ منصوب شده بودند – DeJ، اهداکننده اصلی ترامپ را به رهبری خدمات پستی انتخاب کردند، با نظارت جدی مواجه شد. سپس دموکرات ها دی جوی را به تلاش برای خرابکاری در انتخابات از طریق پست متهم کردند که توسط ناظر USPS در حال بررسی است.

رونی استاتس، رئیس انجمن ملی نویسندگان روستایی، گفت که به نظر نمی رسد دموکرات ها قادر به تفکیک نارضایتی دی جوی از قانون اصلاحات پستی باشند.

«به همین دلیل است. ما به اصلاحات پستی نیاز داریم تا مستقل باشیم، “استاتز در مورد قانونگذارانی که تلاش می کنند اخراج دی جوی را به اصلاحات پستی مرتبط کنند، گفت. «همه چیز در مورد سیاست است، همه چیز در مورد سیاست است. این موضوع تا آنجا پیش رفته است.”

دی جوی در طول شهادت خود در ماه فوریه در کمیته نظارت مجلس از لایحه اصلاحات حمایت کرد و همچنین بر اجرای یک برنامه آزمایشی برای بانکداری پستی، هدف دیرینه ترقی خواهان، تمرکز کرد. برای کومر، این تعهد به این معنی است که او کارهایی را انجام می دهد که مدت هاست در USPS مورد نیاز بوده است.

«ما چندان علاقه ای نداریم که بدون مشاهده اصلاحات لازم، پول بیشتری به اداره پست بدهیم. بنابراین جو بایدن یک بوروکرات بی کفایت دیگر را استخدام می کند یا سعی می کند فردی را که واقعاً درخواست می کند، استخدام کند. [reform]کومر پرسید؟

وقتی از مالونی در مورد اظهارات هفته گذشته کامر پرسیده شد، مالونی ناآماده دستگیر شد.

مالونی گفت: “من هرگز در مورد آن نشنیده ام.” من همین الان آن را در جلسه کمیته گذاشتم. او به آن اشاره نکرد – آیا او آن را برای شما ذکر کرد؟

قانون دو حزبی در اوایل سال جاری توسط سناتور گری پیترز (D-Mich.) و سناتور راب پورتمن (R-Ohio) در سنا معرفی شد و اکنون بیش از دوجین حامی دو حزبی در سنا دارد. با این حال، این لایحه هنوز در کمیته سنا پیشرفت بیشتری نکرده است. کمیته نظارت مجلس نمایندگان نسخه خود از این لایحه را در ماه جولای ارائه کرد.

دیوید پارتنهایمر، سخنگوی USPS، تاکید کرد که قانون اصلاح خدمات پستی بخشی جدایی ناپذیر از طرح بازیابی آژانس است. وی افزود که به نظر می رسد اولویت های قانونی موجود در پایان سال “مهمترین مانع برای جلوگیری از بررسی آن در کوتاه مدت” باشد.

پارتنهایمر در بیانیه‌ای گفت: «این مهم‌ترین اقدامی است که کنگره می‌تواند انجام دهد تا بر پایداری مالی خدمات پستی تأثیر بگذارد، و همانطور که در حال حاضر در حال تدوین است، لایحه اصلاحات به بالاترین حمایت مشترک دو حزبی تا به امروز برای اصلاحات پستی دست یافته است.» . ما مشتاقانه منتظر هستیم که این لایحه را در اسرع وقت در سال 2021 یا اوایل سال 2022 به مجلس و سنا منتقل کنیم.

یکی از دستیاران دموکرات سنا در کمیته امنیت داخلی و دولتی که خواست نامش فاش نشود، از این لایحه دفاع کرد: «ما مشتاقانه منتظر ادامه کار سازنده برای تصویب آن هستیم. ما متقاعد شده ایم که دموکرات ها متحد هستند.”

دفتر پورتمن، جمهوری خواه پیشرو در کمیته ای که صلاحیت آن بر USPS است، از اظهار نظر خودداری کرد.

قانون پست در زمان سختی برای آژانس شبه دولتی خواهد آمد. در گزارش ماه مارس، خدمات پستی اعلام کرد که در 14 سال گذشته 87 میلیارد دلار از دست داده است و برنامه ای برای معکوس کردن خسارات پیش بینی شده 160 میلیارد دلاری طی 10 سال آینده اعلام کرد. این برنامه 10 ساله، در میان ابتکارات دیگر، اصلاحات قانونی مانند لغو الزامات پیش مالی را شامل می شد.

طرح تعمیرات اساسی همچنین شامل حمایت اتحادیه های پستی بزرگ است که بر لغو الزامات پیش مالی تاکید دارند.

فردریک رولاندو، رئیس انجمن ملی نویسندگان، گفت: «بهترین کاری که کنگره می‌تواند برای خدمات پستی ایالات متحده و افرادی که به آن خدمت می‌کند انجام دهد این است که این لایحه را به زمین بگذارد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma