هرگز توییت نکنید: پست های رسانه های اجتماعی نامزدهای بایدن برای FCC و FTC را تحت تاثیر قرار می دهد

[ad_1]

عقب‌نشینی حزب جمهوری‌خواه، تلاش‌های دموکرات‌ها برای به دست آوردن مجدد اکثریت را با رأی دادن در این دو آژانس، که نقش مهمی در موضوعاتی از جمله بی‌طرفی شبکه، رقابت و محرمانه بودن داده‌ها دارند، کاهش می‌دهد. کمیته تجارت سنا هفته گذشته بر سر نامزدی بدویا به بن بست رسید و به موانع رویه ای که دموکرات ها برای تایید آن باید بر آن ها غلبه کنند افزود، در حالی که بسیاری از جمهوری خواهان به پولیتیکو گفتند که در صورت ادامه حضور سون سون را حفظ خواهند کرد.

انتظار می‌رود که سنا یکی دیگر از نامزدهای بایدن برای FCC، جسیکا روزن‌ورسل، رئیس آژانس دموکرات، را بر اساس هر دو حزب راحت تا روز سه‌شنبه تأیید کند. اما با این حال هر آژانسی بین دموکرات ها و جمهوری خواهان تقسیم 2-2 خواهد شد.

ارنستو فالکون، مشاور ارشد قانونگذاری در بنیاد Electronic Frontier، گروهی از فعالان فنی که از سون و بدویا حمایت می کنند، گفت: «سینک های آشپزخانه زیادی به امید جلب و متقاعد کردن سناتورها برای پرسیدن این سؤالات عجیب پرتاب می شوند. (سون یکی از اعضای هیئت مدیره EFF است.) “من واقعاً فکر می کنم که مخالفان اساساً به این موضوع می پردازند که آیا FCC و FTC واقعاً می خواهند با اکثریت فعال کار کنند – و فکر می کنم کاملاً واضح است که آنها این کار را نمی کنند، اما نمی کنند. آنها هم می خواهند با آن کنار بیایند.”

عذرخواهی و وعده‌ها به نمایندگان پارلمان ختم نمی‌شود

جمهوری خواهان قبلاً به این استراتژی متمایل شده بودند و پس از جمع آوری انبوهی از سخنان شخصی او در توییتر، نامزدی بایدن برای نیرا تاندن برای ریاست دفتر مدیریت و بودجه را در ماه مارس کنار گذاشتند.

کروز در جلسه تایید صلاحیت خود در روز چهارشنبه پوسترهای متعددی را با توییت‌های سون رونمایی کرد که نشان می‌دهد این پوسترها تمایل به سانسور محافظه‌کارانه را نشان می‌دهند.

کروز سون، مدافع پیشرو و مشاور سابق FCC بایدن که در ماه اکتبر برای تصدی کرسی دموکرات ها در کمیته پنج نفره استخدام شد، گفت: «شما توئیت های زیادی دارید که مستقیماً فاکس نیوز را هدف قرار می دهد.

توییت های سون، از جمله یکی از سال گذشته، که شبکه خبری جناح راست را اینگونه توصیف می کند:تبلیغات دولتیمحافظه کاران مانند مجری فاکس تاکر کارلسون به او حمله کرده اند. گزارش وال استریت ژورنال توسط دادستان کل سابق ترامپ نیز به یک توییت برای سال 2020 که در آن او رئیس جمهور وقت را به “تخریب قانون اساسی و این کشور” متهم کرد.

در طول جلسه تایید صلاحیت خود، سون اظهار داشت که اظهارات قبلی او “شاید بیش از حد خشن” بوده است، اما گفت که نظرات او به عنوان یک مدافع منافع عمومی بر تصمیمات او به عنوان یک تنظیم کننده تاثیری نخواهد داشت. او متعهد به مراقبت مناسب با متخصصان اخلاق در صورت لزوم است.

او به سناتورها اطمینان داد: “شما همیشه خواهید دانست که من از کجا آمده ام و درب من همیشه باز خواهد بود.”

همین نوع تیراندازی، بدویا، استاد دانشکده حقوق جورج تاون را که مرکز حریم خصوصی و فناوری دانشگاه را تأسیس کرد، عذاب داد. بدویا علاوه بر محکوم کردن “تظاهرات” ICE – در توییتی که به مطالعه جورج تاون استناد می کند – مقایسه ای بین کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال 2016 و تجمع سفیدپوستان را بازنشر کرد.

بدویا کروز در یک جلسه استماع در 17 نوامبر هشدار داد: «من ضبط شده فردی را می بینم که یک فعال چپ، یک تحریک کننده، یک بمب افکن و یک افراطی بود.

بدویا در جلسه استماع عذرخواهی کرد و از برخی پست ها در پاسخ های کتبی خود به سوالات سناتورها ابراز “تأسف” کرد.

وی افزود: “در صورت تایید، متعهد هستم که به عنوان یک کمیسر بی طرف و بی طرف خدمت کنم.”

با این حال، همه جمهوری خواهان در کمیته تجارت سنا هفته گذشته با تغییر نامزدی بدویا مخالفت کردند.

ساعت در دستور کار دموکرات ها در حال حرکت است

رئیس جمهور ماریا کانتول (D-Wash) به خبرنگاران گفت که مخالفت مشترک حزب جمهوری خواه با بدویا “واقعاً مایه تاسف بود” و افزود که او همچنان امیدوار است که هر دو نامزد را در هفته های آینده جابجا کند.

“مردم، همانطور که سن می گوید. کروز، آنها حق آزادی بیان دارند و مردم با کیفیت های مختلف به اینجا می آیند. و ما باید از آنها در مورد مواضع سیاسی خود بپرسیم.»

دموکرات‌ها همچنان می‌توانند بدون رای جمهوری‌خواهان 50-50 نامزدی سنا را به پیش ببرند، اما تنها در صورتی که مجمع آنها با هم باقی بماند – و موانع رویه‌ای جمهوری‌خواهان می‌تواند زمان کمیاب را کاهش دهد. اپوزیسیون جمهوری خواه همچنین امکان تایید سون و بدویا را با توافق متفق القول رد خواهد کرد، ابزاری متداول برای اطمینان از تایید سریع برای نامزدهای غیرقابل رقابت درست قبل از خروج سناتورها از شهر.

سون همچنین در جلسه استماع جکی روزن دموکرات از نوادا و کرستن سینما از آریزونا با شک و تردید مواجه شد. روزن گفت که نگرانی‌هایی در مورد پخش‌های گذشته سون و دیدگاه‌های کپی رایت شنیده است، در حالی که سینما از او خواست به کنگره اجازه دهد درباره سرنوشت بی‌طرفی شبکه تصمیم بگیرد. (سون گفت که ترجیح می داد قانون وضع شود، اما گفت که FCC باید قوانین بلندمدت خود را برای احیای پادمان های بی طرفی شبکه در دوره اوباما آغاز کند).

جمهوری خواهان اصرار دارند که دیدگاه های گذشته نامزدها به نحوه انجام کارشان مرتبط است، به ویژه در مورد سون.

سناتور دان سالیوان (آلاسکا) در مصاحبه ای گفت: “بسیاری از توییت های او دقیقاً به قدرتی که او به عنوان کمیسر FCC در سخنرانی خواهد داشت اشاره دارد.” “این یک نیروی عظیم است.”

پژواک «دکترین عدالت»؟

FCC معمولاً از شرکت در جنگ‌های سیاست محتوا اجتناب می‌کند، اما بازارهای تلویزیون و رادیو، از جمله مجوزهای پخش، قوانینی که بر ارائه‌دهندگان خدمات کابلی و ماهواره‌ای تأثیر می‌گذارد، و تأییدیه‌هایی برای ادغام صنعت رسانه در زمانی که مجوزها اعمال می‌شوند، نظارت می‌کند.

دهه‌ها پیش، FCC محدودیت‌های بیشتری را بر محتوای تلویزیونی اعمال کرد – از جمله مجموعه‌ای از سیاست‌های قدیمی که به عنوان دکترین عدالت شناخته می‌شوند – و هنوز هم اعمال می‌کند. در یک زمینه محدود مانند قواعد فحاشی. معمولا به طور مستقیم محتوای شبکه های کابلی مانند فاکس نیوز را تنظیم نمی کند.

با این حال، جمهوری خواهان می ترسند دموکرات ها تلاش کنند شرکت های رسانه های سنتی را مجبور به مبارزه با اطلاعات نادرست کنند، مشابه فشاری که لیبرال ها بر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر اعمال می کنند. جمهوری خواهان می گویند که چنین تلاش هایی به اشتباه توسط آرای محافظه کار هدف قرار گرفته است. (سکوهای آنلاین چنین سوگیری را رد می کنند.)

جمهوری‌خواهان خاطرنشان می‌کنند که گروه‌های چپ‌گرا از FCC می‌خواهند پخش‌کننده‌های تلویزیونی را که ادعاهای نادرست درباره همه‌گیری می‌کنند، تحریم کند. علاوه بر این، تعداد انگشت شماری از دموکرات‌ها و شخصیت‌های عمومی – گروه مدافع سون، که او سال‌ها از بنیانگذاران آن بوده است – ارائه‌دهندگان تلویزیون را مجبور کرده‌اند تا کانال‌های کابلی محافظه‌کار مانند One America News را به دلیل دروغ‌ها و تئوری‌های توطئه ترک کنند. دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان همچنین از FCC می‌خواهند که فروش یک ایستگاه رادیویی اسپانیایی زبان را بررسی کند و به‌طور بالقوه مانع از آن شود و دلیل آن ترس از اطلاعات نادرست و “سرکوب آرای مترقی” توسط مالک جدید است.

قانونگذاران جمهوری خواه عمدتاً سکوت کردند زمانی که ترامپ از نقش خود به عنوان رئیس جمهور برای درخواست سرکوب علیه “مجوز” شبکه هایی مانند NBC News و CNN به دلیل گزارش های دروغین ادعایی آنها استفاده کرد. (در واقع هیچ شبکه ای مجوز پخش صادر شده توسط FCC را ندارد). او همچنین پس از اینکه توییتر شروع به بررسی حقایق وی در توییت‌ها کرد، FCC را تحت فشار قرار داد تا حمایت‌های مربوط به مسئولیت را در سیستم عامل‌های آنلاین محدود کند.

آجیت پای، رئیس وقت FCC، در مورد این درخواست‌ها اقدامی نکرد و در یک مقطع گفت که “به اصلاحیه اول اعتقاد دارد”.

جوزف سیمونز، رئیس جمهوری‌خواه سابق کمیسیون تجارت فدرال، به طور مشابه از انجام درخواست ترامپ مبنی بر اقدام آژانس در برابر تعصبات ضد محافظه‌کار ادعایی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی خودداری کرد.

وزن “توشه”.

سون هفته گذشته در شهادت گفت که وقتی از فاکس انتقاد می کرد، معمولاً این کار را انجام می داد تا ادعا کند که اطلاعات نادرست نه تنها به صورت آنلاین، بلکه توسط شرکت های رسانه سنتی نیز منتشر شده است. او در یکی از توییت‌های نقل‌شده توسط جمهوری‌خواهان نوشت (با وجود تمام نگرانی‌های من در مورد #فیس‌بوک، معتقدم فاکس نیوز بیشترین تأثیر منفی را بر دموکراسی ما داشته است). و او گفت که به برنامه نویسان جوان از همه اقشار کمک کرده است تا در تلویزیون کابلی مشارکت کنند، از جمله شبکه های محافظه کار کوچکتر مانند One America News و Newsmax.

به همین دلیل OAN و Newsmax از نامزدی سون حمایت می کنند. کریس رودی، رئیس نیوزمکس، هفته گذشته با کروز تلفنی صحبت کرد و از سون حمایت کرد.

در اوایل سال جاری در مصاحبه ای با POLITICO، سون از هرگونه تلاش برای احیای دکترین عدالت فاصله گرفت و استدلال کرد که هیچ کس با نفوذ در واشنگتن از چنین اقدامی حمایت نمی کند.

متحدان نامزدها می گویند که استدلال های حزب جمهوری خواه نادیده گرفته می شود.

بسیاری از حملات به بیزاری ضد محافظه کار ادعایی سون، به عنوان مثال، به الف اشاره می کنند توییت برای سال 2018 در آن او گفت FCC باید بررسی کند که آیا گروه رادیویی راستگرای Sinclair “اصلا واجد شرایط دریافت مجوز پخش است یا خیر.” اما سون در آن زمان نوشت که او در حال پاسخ به سوالاتی بود که توسط گزارشی در POLITICO در مورد اینکه آیا سینکلر FCC را در حالی که به دنبال تایید برای ادغام پیشنهادی 3.9 میلیارد دلاری با Tribune Media بود، گمراه کرده است یا خیر. (این ترس ها پای را به سمت مخزن همجوشی).

منتقدان سون گفتند که آنها همچنین نگران موضع او در مورد تعدادی از بحث ها در مورد حق چاپ و محتوای رسانه ای هستند. اما فالکون گفت FCC حتی بسیاری از این مسائل را تنظیم نمی کند.

حامیان سون و بدویا برای دور زدن این نبردها عجله دارند، به خصوص که بایدن ماه ها منتظر بوده تا برگزیدگان خود را برای بهترین پست های فنی معرفی کند. فالکون که قبلاً با سون در Public Knowledge کار می کرد، گفت: “اکثر موارد مهمی که FCC روی آنها کار خواهد کرد حدود یک سال طول می کشد تا پردازش شود.”

قانونگذاران جمهوری خواه اصرار دارند که این توییت ها رد صلاحیت شوند.

سالیوان با نام‌هایی که به نظر او مجموعه‌ای از «نام‌های چپ افراطی» بایدن، از جمله نامزدهای پست‌های پنتاگون و دفتر کنترل ارز، در سون مداخله می‌کند. او پیشنهاد کرد که دموکرات‌های میانه‌رو از «پیروی از هیئت مدیره» در دفاع از سوابق خود خسته شده‌اند.

او همچنین گفت که بیم آن دارد که کاخ سفید پس از تایید سنا، سون را به عنوان رئیس FCC منصوب کند، همانطور که بایدن در اوایل سال جاری با لینا هان، رئیس FTC انجام داد. سون انجام چنین مذاکراتی با کاخ سفید را رد کرد، اما سالیوان محتاط بود.

این جمهوری خواه آلاسکا گفت: «آمریکایی های ماهر زیادی وجود دارند که دموکرات هستند و چمدانی برای مطابقت با خلق و خوی شغلی او ندارند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma