تضاد بین اسلام هراسی و یهودستیزی بر کنگره غالب است. دیپلماسی، نه چندان.

[ad_1]

قانون‌گذاران و حامیان دو کشور از این رویدادها نگران شده‌اند و هشدار می‌دهند که هدف تضعیف جدی آن چیزی است که زمانی هدف دو حزبی برای کمک به پایان دادن به دهه‌ها درگیری در خاورمیانه بوده است – و نه به ارعاب هر دو طرف. مسیر جستجوی راه‌حل‌های واقعی. .

«آنچه می بینیم میل به سلاح و سیاست زدگی است که ما را از مسائل اساسی و اساسی سیاسی دور می کند. جوئل روبین، مدیر اجرایی کنگره یهودیان آمریکا، گفت: «انواع تاکتیک‌های ضروری امنیت ملی که کنگره دوست دارد در آن شرکت کند و در مورد آنها بحث کند، ناگهان به یک اثر جانبی تبدیل می‌شوند.

کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، روز جمعه اشاره کرد که او نیز از این جنجال خسته شده است و آن را به عنوان “چیزهایی که ما نمی خواهیم با آنها برخورد کنیم” توصیف کرد.

لفاظی کاپیتول هیل پس از آغاز حمله تلافی جویانه اسرائیل به غزه در تابستان که دموکرات های اردوگاه های مترقی و اردوگاه های مستقر از آن انتقاد کردند، به شدت تغییر کرد. جمهوری خواهان از مبارزات نظامی دفاع کردند و گفتند کسانی که از آن انتقاد کردند ضد اسرائیلی بودند و حمایت دموکرات ها از حق اسرائیل برای دفاع از خود در برابر افراط گرایان را زیر سوال بردند زیرا اعضای مترقی حزب ریاست جمهوری به نفع حقوق فلسطینیان صحبت می کردند.

شدت پاسخ حزب جمهوری خواه فقط این باور را در بسیاری از دموکرات ها تقویت کرد که طرف مقابل در مورد حمایت از کشور فلسطین جدی نیست، دیدگاهی که با خشم هفته گذشته در بیبرت و گرین برجسته شد.

سناتور کریس مورفی (D-Conn.)، یکی از اعضای کمیته روابط خارجی گفت: «تصادفی نیست که با افزایش اسلام‌هراسی در حزب جمهوری‌خواه، حمایت از راه‌حل تشکیل دو کشور از بین رفته است». «در میان بسیاری از جمهوری‌خواهان این احساس وجود دارد که معتقدان مسلمان دشمنان ما هستند، و من حدس می‌زنم که این احساس باید به طرز فکر آنها در مورد خاورمیانه نیز تعمیم یابد.

سناتور الیزابت وارن (D-Mass.) حملات علیه عمر را “تعصب آشکار و شهرت سیاسی” خواند که “به هیچ پیشنهاد جدی سیاست خارجی مربوط نمی شود.”

با این حال، حتی قبل از آن تابستان، حمایت جمهوری خواهان از تشکیل کشور فلسطین رو به کاهش بود. تنها پنج جمهوری‌خواه در مجلس نمایندگان از قطعنامه‌ای در سال 2019 حمایت کرده‌اند که از حل و فصل مناقشه دو کشور حمایت می‌کند و متعهد شده است که «از هر دو طرف که به درگیری خارج از دسترس پایان می‌دهد، از جمله الحاق یک‌جانبه قلمرو، دلسرد شود».

سلاح قوی تصمیم برای دو کشور در خاورمیانه یکی است. مخالفت مترقیانی که از یک کشور فلسطینی حمایت می کنند، موضوع کاملاً متفاوتی است. اما انجام هر دو می تواند از نظر سیاسی برای محافظه کاران نتیجه دهد.

روبین، که امور قانونگذاری وزارت امور خارجه را در دوران اوباما رهبری می کرد و در دوران ریاست جمهوری سناتور برنی مشاوره می داد، گفت: جمهوری خواهانی مانند بیبرت و گرین “دریافتند که وقتی به اسلام هراسی متوسل می شوند، آرا و منابع سیاسی در دسترس آنها وجود دارد.” سندرز در مبارزات انتخاباتی 2020.

در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ، ایالات متحده سفارت خود را از تل آویو به بیت المقدس منتقل کرد و حمایت بلندتر از دولت راست‌گرای کشور، اقداماتی که دموکرات‌ها می‌گویند پیگیری صلح را تضعیف می‌کند. با این حال، جمهوری خواهان به میانجیگری ترامپ در توافقنامه آبراهام – توافقات دیپلماتیک بین اسرائیل و کشورهای عربی نزدیک – به عنوان دلیلی بر متعهد شدن حزب جمهوری خواه به ترویج صلح در منطقه اشاره می کنند.

برخی از دموکرات‌ها، به همان اندازه که نسبت به لفاظی‌های ضد مسلمانان حزب جمهوری‌خواه انتقاد دارند، حتی توافق ابراهیم را نقطه شروعی برای مذاکرات صلح آینده می‌دانند.

سناتور تیم کین (D-Va.) گفت: «اکثر دموکرات‌ها نمی‌خواستند بگویند ترامپ کار خوبی انجام داده است.» اما توافق آبراهام می‌تواند فرصت‌هایی را برای گفتگوهای مسالمت‌آمیز باز کند که قبلاً وجود نداشت.

حزب دموکرات به طور کامل با تصمیم دو ایالت موافق نیست: چهار دموکرات در مجلس نمایندگان به اکثریت قاطع جمهوری‌خواهان پیوستند و با قطعنامه سال 2019 مخالفت کردند. این چهار دموکرات، اعضای اصلی تیم مترقی مجلس نمایندگان، دائماً در مرکز طوفان چریکی کنگره بر سر سیاست ایالات متحده و اسرائیل قرار دارند.

یکی از آنها، رشیده طلیب (دموکرات)، همچنان اسرائیل را “دولت آپارتاید” می خواند – بیانیه ای که بویژه دموکرات های یهودی را ناراحت کرد و باعث نگرانی اعضای هر دو حزب شد و آنها این بیانیه را یهودی ستیزانه توصیف کردند.

تد دویچ (D-Fla.)، یهودی، گفت: عبارت طلیب «با کسانی که از نابودی تنها کشور یهودی جهان حمایت می کنند، همخوانی دارد». وی افزود: وقتی در نقشه جایی برای یک کشور یهودی وجود ندارد، این یک یهودی ستیزی است.

اما اکثریت قریب به اتفاق دموکرات ها با مشروعیت یک کشور فلسطینی در مجاورت اسرائیل همسو هستند و با شهرک سازی تهاجمی دولت اسرائیل مخالفند.

جرمی بن آمی، رئیس گروه حامی اسرائیل جی استریت گفت: «راست افراطی حزب جمهوری خواه در حال دور شدن از دو کشور است. و 98 درصد دموکرات‌ها به این مفهوم متعهد هستند که تنها راه برون رفت از این درگیری از طریق دیپلماسی و دو کشور است.

بن امی به طور قابل توجهی اضافه کرد که اغلب 2 درصد بیشترین توجه را به خود جلب می کند. جی استریت – که به‌عنوان یک جایگزین لیبرال‌تر برای کمیته امور عمومی آمریکا، اسرائیل تأسیس شد، اما اکنون در جریان اصلی حزب – بومن، یکی از اعضای جدیدتر جوخه، بود که درخواست‌های مترقی برای تمجید را برانگیخت.

بومن یک محله یهودی نشین در شهر نیویورک است و بر این اساس رای داده است و از بودجه سیستم دفاع موشکی گنبد آهنین اسرائیل و سفر به اسرائیل علاوه بر تمجید از خیابان جی حمایت کرده است. برای سوسیالیست‌های دموکرات آمریکا، که بومن تحت لوای آن‌ها فعالیت سیاسی خود را آغاز کرد – با برکناری یک رهبر دموکراتیک طرفدار اسرائیل در سال گذشته – این سه اعتصاب بود و شما بیرون هستید.

گروه کاری DSA در مورد فلسطین اکنون از سازمان گسترده تر می خواهد که بومن را به خاطر اسرائیل اخراج کند. روز پنجشنبه، کمیته ملی سیاسی DSA گفت که بومن را برکنار نمی کند، اما او را مجازات کرد و گفت که در صورت عدم وجود شرایط خاص، انتخاب مجدد او را تایید نخواهد کرد.

متحدان بومن خاطرنشان کردند که نماینده جدید پارلمان پس از بازگشت از سفر به اسرائیل، از رویکرد دولت در قبال کرانه باختری و نگرش آن نسبت به فلسطینی ها انتقاد کرد.

ترقی خواه دوره اول از اظهار نظر در مورد اقدام DSA خودداری کرد، اما گفت که “سیاست صحیح و اقدام سیاسی” باید “برای تضمین راه حل دو دولتی” اتخاذ شود. او گفت که این شامل دیپلماسی و دیدار با هر دو طرف درگیری است.

“این فقط یک موضوع گفتگو نیست، چیزی است که باید انجام شود. بومن در مصاحبه ای کوتاه گفت: «از آنجا که حقوق فلسطینیان و بشریت فلسطین و فلسطینیان به عنوان یک ملت – این برای امنیت و امنیت همه ضروری است».

نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز (DN.Y.)، یکی از متحدان نزدیک بومن، نیز در مورد حرکت DSA اظهار نظری نکرد، اما گفت که بومن “با توجه به جامعه ای که در آن قرار دارد، احتمالاً یک قهرمان باورنکردنی در این زمینه بود.” اشاره ای به رای دهندگان یهودی خود.

اوکاسیو کورتز در مصاحبه ای کوتاه گفت: کاری که او انجام می دهد این است که به تنهایی راهی بسیار دشوار را طی می کند. “من فکر می کنم هدف اینجا دفاع از حقوق بشر در فلسطینی ها است. بنابراین آنچه واقعا برای ما مهم است تغییر جوامع در حمایت از آن است.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma