بایدن و کسب و کار بر روی یک چیز اتفاق نظر دارند: ایالات متحده به کارگران مهاجر نیاز دارد

[ad_1]

فشار بر نیروی کار خارجی در حالی است که جمعیت در سن کار کشور کاهش می یابد و مشاغل می گویند نمی توانند به اندازه کافی کارگر برای استخدام کارمندان برای همه گیری پیدا کنند. بر اساس گزارش وزارت کار، در پایان سپتامبر 10.4 میلیون شغل در ایالات متحده خالی بود.

جان باسلیس، معاون سیاست مهاجرت در اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت: «مشکلات پردازش بسیار زیاد است. این مخرب ترین چیزی است که من به طور منظم از شرکت ها می شنوم.

تأخیر در پردازش تمام کارهای دیگری که یک شرکت باید انجام دهد را کند می کند. بنابراین وقتی آنها نمی توانند به موقع کارها را انجام دهند، به این معنی است که افراد باید از حقوق خود حذف شوند.

خارجی هایی که قبلاً در ایالات متحده هستند ماه ها – و در برخی موارد بیش از یک سال – منتظر تأیید یا تمدید مجوز کار خود به دلیل تعلیق پردازش در مراکز صحرایی USCIS بوده اند که تا حدی به دلیل همه گیری ویروس کرونا ایجاد شده است. . این امر برخی از افراد از جمله پناهجویان را مجبور به ترک ایالات متحده پس از پایان مجوز کار خود کرده است.

اما وینگر، وکیل کارمند شورای مهاجرت آمریکا، گفت: «اینها افرادی هستند که کار می کنند و کسانی هستند که برای تأمین هزینه زندگی خود و خانواده خود شغلی را انتخاب کرده اند». «اکنون به دلیل این تاخیر، شغل خود را از دست می دهند. و بسیاری از این افراد به اقتصاد کمک کرده اند و مشاغلی را پر کرده اند که ایالات متحده واقعاً به آنها نیاز دارد.

وینگر یک گروه پناهندگی است که در یک دعوی قضایی برای به تأخیر انداختن پردازش USCIS، بر کارکنان مراقبت های بهداشتی، یک راننده کامیون، یک مدیر فست فود و دیگران تأثیر می گذارد.

تأخیر در آژانس همچنین مانع از صدور گرین کارت USCIS شد که به خارجی ها فرصت کار دائمی در ایالات متحده را می داد و هزاران نفر را در سال جاری منقضی می کند.

این نبرد اکنون در مناظره 1.7 تریلیون دلاری دموکرات ها در مورد قانون ساخت جریان دارد.

نسخه مجلس نمایندگان این لایحه ویزای مهاجرتی استفاده نشده را از سال 1992 بازیابی می کند و به گفته دموکرات ها، 157000 ویزای کار را آزاد می کند، علاوه بر این حدود 262000 ویزای خانوادگی و تنوع، که همچنین به متقاضیان اجازه کار می دهد.

این امر به حدود 7 میلیون مهاجر غیرقانونی – از جمله رویاپردازان و کشاورزان – که در حال حاضر در ایالات متحده هستند و به گفته دموکرات‌ها بهبود اقتصادی را “سرعت بخش” می‌کند، حمایت موقت و مجوزهای کار ارائه می‌کند. نسخه مجلس از قانون همچنین 2.8 میلیارد دلار برای کمک به USCIS در رسیدگی به این موارد جدید و اصلاح تاخیرهای پردازش ارائه می دهد.

برخی از گروه های تجاری موافق هستند و می گویند که مقررات مهاجرت در این لایحه برای مقابله با کمبود نیروی کار، که به افزایش تورم کمک می کند، مورد نیاز است.

ائتلاف آمریکایی برای مهاجرت تجاری در نامه‌ای به رئیس‌جمهور و رهبری دموکرات‌ها در این هفته نوشت: «کارگران مهاجر مؤلفه‌ای حیاتی در آرام کردن تورم فعلی هستند». «کمبود نیروی کار منجر به تاخیر در ساخت و ساز، افزایش هزینه های تولید و سطح پایین تر موجودی و منجر به تورم می شود.

اما گروه‌های ضد مهاجرت مقررات دموکرات‌ها را عفو میلیون‌ها نفر خواندند و هشدار دادند که این تغییرات واقعاً می‌تواند تأثیر منفی بر اقتصاد بگذارد.

فدراسیون اصلاحات مهاجرتی ایالات متحده، که بر کاهش نرخ های مهاجرت فشار می آورد، در تحلیلی از قانون ساختن بازگشت بهتر گفت که «افزایش ناگهانی در عرضه نیروی کار قانونی که توسط عفو عمومی ایجاد می شود، احتمالاً به رکود دستمزدها کمک می کند و حتی باعث می شود کارفرمایان انگیزه کمتری برای افزایش دستمزد دارند.”

رابرت لو، مدیر تنظیم مقررات و سیاست در مرکز مطالعات مهاجرت، گفت که پول گنجانده شده در این قانون برای حل مشکلات USCIS کافی نیست.

لو گفت: «مشکلات ساختاری زیادی در USCIS وجود دارد که صادقانه بگویم، من فکر نمی‌کنم که پول در مورد کاهش بخشی از زمان پردازش تفاوت زیادی ایجاد کند. “حجم بسیار زیاد است، موانع دیگر بسیار زیاد است.”

دموکرات‌ها در حال حاضر با نبرد سختی برای دریافت بسته گسترده هزینه‌های اجتماعی خود از طریق سنا روبرو هستند، جایی که بخش‌هایی از لایحه اصلاحات مهاجرت هنوز توسط نمایندگان پارلمان که قبلاً تلاش‌ها برای الحاق اصلاحات مهاجرت را مسدود کرده بودند، تصویب نشده است.

کارشناسان می گویند که این مشکل دو جانبه است و آنچه را که آنها محدودیت های خودسرانه برای مهاجرت مبتنی بر اشتغال می دانند، همراه با تاخیر در پردازش اسناد مهاجرت در سراسر آژانس می دانند.

ویزاهای کاری هر سال به 140000 محدود می شود و در صورت عدم استفاده معمولاً در پایان سال منقضی می شود. طبق قوانین فعلی، افراد از هر کشوری می توانند تنها ۷ درصد از اشتغال سالانه و گرین کارت برای خانواده دریافت کنند. مهاجران از کشورهایی مانند هند، چین، مکزیک و فیلیپین ممکن است سال ها منتظر دریافت گرین کارت باشند.

کریستی دی پنا، معاون سیاستگذاری و مدیر مهاجرت در مرکز نیسکانن، یک اندیشکده آزادیخواه، گفت: «ما فقط تعداد ویزاهایی را که هر سال ارائه می شود صادر نمی کنیم. «ناکارآمدی بوروکراتیک زیادی در این فرآیند وجود دارد. و وقتی آن را با محدودیت‌های برخی کشورها و تعداد افرادی که هنوز در تلاش هستند همیشه از آن کشورها بیایند ترکیب کنید، در نهایت به گذشته نگاه می‌کنید که در برخی موارد یک دهه عقب‌تر است.

به گفته دیوید بیر، محقق موسسه کاتو، در حال حاضر 1551864 درخواست گرین کارت مبتنی بر اشتغال باقی مانده است. تقریباً 850000 نفر از این کارگران صرفاً در صف انتظار هستند تا وضعیت خود را تنظیم کنند، به این معنی که آنها در حال حاضر با ویزای دیگری در ایالات متحده کار می کنند – که معمولاً محدودیت هایی در مورد اینکه خارجی ها می توانند برای چه کسانی و برای چه مدت کار کنند، وجود دارد.

دولت بایدن تا حدودی دولت ترامپ را مسئول این تاخیرها می داند.

«در این مسائل عقب ماندگی زیادی وجود دارد [work permit] یکی از مقامات USCIS که برای بحث در مورد دولت قبلی خواست نامش فاش نشود، گفت: برنامه های کاربردی، و همچنین بسیاری از برنامه های دیگر که ما به ارث برده ایم و سخت روی آنها کار می کنیم. «بنابراین ما از هزینه‌های اقتصادی و انسانی که افراد توانایی کار خود را بدون هیچ دلیلی جز تاخیرهای اداری از دست می‌دهند بسیار آگاه هستیم. ما می دانیم که این اتفاق می افتد. ما می دانیم که این هنوز هم در حال وقوع است. و ما مصمم هستیم تا در اسرع وقت از وقوع این اتفاق برای هر کسی که در این موقعیت قرار دارد جلوگیری کنیم.

این آژانس گفت که تلاش کرده تا با تعلیق موقت برخی الزامات بیومتریک برای برخی گروه ها و اعطای تمدید مجوزهای کار، از جمله اقدامات دیگر، برخی از عقب ماندگی ها را کاهش دهد.

کارشناسان مهاجرت و همچنین دولت بایدن می گویند که این مشکل با بسته شدن کنسولگری ها و آژانس ها به دلیل بیماری همه گیر و همچنین تغییرات سیاستی انجام شده در دوران دولت ترامپ که موانعی را برای ورود پناهجویان و مهاجران ایجاد کرده است، تشدید کرده است. ایالات متحده و مجوز کار دریافت کرد.

بر اساس گزارش گروه اصلاحات مهاجرتی اقتصاد جدید آمریکا، دولت ترامپ “منابع USCIS را که از قبل بودجه کافی نداشت، کاهش داد و با ایجاد موانع بوروکراتیک تنگناهایی ایجاد کرد.” این امر منجر به تأخیر بی‌سابقه‌ای در رسیدگی به درخواست‌های مهاجرت و نرخ رد بالاتر برای ویزای کار موقت شده است.

دن والاس، معاون مدیر عامل این سازمان، گفت که از سال 2015 تا 2019، تقریباً 40 درصد کاهش مهاجرت به ایالات متحده داشته است.

محققان JPMorgan در گزارشی در ماه نوامبر نوشتند که جمعیت ایالات متحده حدود 3 میلیون مهاجر است، که اگر پیش از سال 2017 با روندهای مشابه ادامه دهد، “اکثر آنها در سن کار خواهند بود.”

به گفته محققان، این کاهش مهاجرت با بازنشستگی 1.7 میلیون نفر دیگر در طول همه‌گیری تشدید می‌شود، که می‌تواند رشد نیروی کار و بهره‌وری کلی اقتصادی را کاهش دهد.

آنها گفتند: “نرخ مهاجرت ممکن است در نهایت بهبود یابد، اما ما گمان می کنیم که این روند کند خواهد بود.” در همین حال، جمعیت محلی به پیر شدن ادامه خواهند داد.

به گفته محققان جی پی مورگان، اداره سرشماری تخمین می زند که مهاجران در سال 2016 جمعیت ایالات متحده را بیش از 1 میلیون نفر افزایش دادند، قبل از اینکه تا سال 2020 به طور پیوسته به حدود 480000 نفر کاهش یابد.

والاس گفت: «این بدترین لحظه ممکن برای ما برای کاهش مهاجرت است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme