Omicron Wave: چگونه می توان محدودیت های سفر را فقط این بار ایجاد کرد

[ad_1]

اقدامات احتمالی آتی که توسط کاخ سفید شناسایی شده است شامل آزمایش‌های تهاجمی‌تر قبل از ورود و سیستم قرنطینه شخصی برای مسافران بین‌المللی است. کارشناسان بهداشت می گویند اینها ابزارهایی هستند که می توانند به موثرتر کردن محدودیت های سفر در کاهش بالقوه شیوع ویروس از زمان ورود بین المللی کمک کنند. آنها همچنین استدلال می‌کنند که ممنوعیت‌های عمومی ملی ابزاری احمقانه است و گسترش گسترده‌تر واکسن‌ها در کشورهای کم‌درآمد و رعایت پوشیدن ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی در پاسخ به این ویروس مؤثرتر است.

اینگرید کاتز، پزشک بیماری‌های عفونی و معاون مؤسسه سلامت جهانی هاروارد، گفت: ممنوعیت سفر می‌تواند برای مهار ویروس‌هایی مانند ابولا، که در آن افراد آلوده علائم نشان می‌دهند، کار کند، اما نه ویروس کرونا، که معمولاً حامل‌های بدون علامت است.

کاتز ممنوعیت سفر بایدن را “تئاتر” نامید زیرا به شهروندان و ساکنان ایالات متحده و همچنین سایرین از کشورهایی که Omicron در آنها حضور دارد اجازه می دهد بدون نیاز به قرنطینه در هنگام ورود به کشور وارد شوند که می تواند این گزینه را گسترش دهد.

اما پیشنهادی که انتظار می‌رود کاخ سفید به زودی اعلام کند، باید محدودیت‌ها را جدی‌تر – و همسوتر با علم کند.

کاخ سفید اکنون می‌خواهد همه افرادی که وارد کشور می‌شوند به جای سه روز بر اساس قوانین فعلی، یک روز قبل از سفر آزمایش شوند. CDC توصیه می کند که همه مسافران 3 تا 5 روز پس از سفر آزمایش شوند و مسافران واکسینه نشده قرنطینه شوند.

روشل والنسکی، مدیر آن، روز سه‌شنبه به خبرنگاران گفت CDC در حال گسترش یک برنامه آزمایشی برای «ورودی‌های بین‌المللی خاص» در چهار مورد از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های بین‌المللی ایالات متحده – JFK، سانفرانسیسکو، نیوآرک و آتلانتا است.

این اقدامات در مقایسه با محدودیت‌های ورود و اقدامات قرنطینه برای هتل‌ها که توسط بسیاری از کشورها در طول همه‌گیری معرفی شده‌اند، سبک هستند.

کشورهایی از جمله تایوان، هنگ کنگ و نیوزلند همچنان قوانین سختگیرانه قرنطینه هتل ها را از هفت تا 21 روز حفظ می کنند که برای همه مسافران قابل اعمال است. هدف این است که همه موارد مثبت قبل از اینکه حاملان بتوانند آنها را بدون بستن کامل مرز به جامعه گسترش دهند، جداسازی کنیم.

از اولین هفته‌های شیوع این بیماری همه‌گیر، کارشناسان بهداشت هشدار داده‌اند که کلید کاهش سرعت شیوع کووید-19، رفتارهای ایمن جهانی مانند فاصله‌گذاری اجتماعی و پوشیدن ماسک در اماکن عمومی است. با این حال، دولت ترامپ – و بسیاری از دولت‌های دیگر – وسوسه شده‌اند که خواستار ممنوعیت ورود مسافران از چین و اروپا شوند تا نشان دهند که اقدامات قاطعی انجام می‌دهند.

در حالی که محدودیت‌ها به برخی کشورها کمک کرده است تا ویروس را کاهش دهند و گاهی اوقات آن را از بین ببرند، اما این موفقیت‌ها تنها زمانی ممکن شد که رژیم‌های قرنطینه سخت‌گیرانه معرفی شدند: گزینه‌ای که ایالات متحده هرگز دنبال نکرده است.

از آنجایی که واکسن‌های کووید در دسامبر 2020 در دسترس قرار گرفت، توصیه کارشناسان همه‌گیری واضح بود: هیچ‌کس ایمن نیست، در حالی که هیچ‌کس ایمن نیست.

دولت های کشورهای ثروتمند عمدتاً کارشناسان را نادیده گرفته اند. آنها اولویت را به خرید واکسن برای جمعیت ملی خود دادند – البته مسئولیت هر دولت – اما همچنین اکثر واکسن های موجود را در سال 2021 خریداری کردند. او گفت که این امر 55 عضو اتحادیه آفریقا را از فرصت خرید دوزهای خود محروم کرد. رئیس تیم ویژه برای دستیابی به واکسن در آفریقا به Streit Massive گفت. تأسیسات واکسن COVAX تحت حمایت سازمان ملل متحد نیز نتوانست به اهداف تحویل خود دست یابد.

اگرچه کارشناسان هشدار داده‌اند که گزینه‌های جدید همچنان ظاهر می‌شوند، دولت‌ها همچنان به محدودیت‌های سفر به عنوان روشی برای جلوگیری از انتشار ویروس در سراسر مرزها، از ممنوعیت مطلق برخی مسافران گرفته تا سقف‌های سنگین ورود و سیستم قرنطینه اجباری برای مسافران، ادامه داده‌اند. هتل ها – به جای پرداختن به مشکل اصلی: کمبود افراد واکسینه شده.

آفریقا همچنان کم‌کم‌ترین منطقه واکسینه‌شده جهان است و حدود 7 درصد از 1.3 میلیارد نفر آن کاملاً واکسینه شده‌اند، در حالی که آمریکای شمالی حدود 55 درصد از جمعیت خود را واکسینه کرده است.

در حالی که بیش از 50 کشور سفر از آفریقای جنوبی را ممنوع کرده اند، کارشناسان بیماری همه گیر فوراً از آن خارج شدند. آنها خاطرنشان می کنند که هیچ پاسخ قطعی در مورد کشور مبدا Omicron وجود ندارد و با توجه به اینکه ممنوعیت سفر معمولاً با استثنا برای اتباع همراه است، این خلاءها برای اطمینان از ورود این گزینه به هر کشور با استفاده از چنین سیستمی کافی است.

سیریل رامافوزا، رئیس جمهور آفریقای جنوبی، به جمع شکایات اضافه کرد و محدودیت ها را “از لحاظ علمی بی اساس” خواند و گفت که کشورش متهم به انجام کاری است که چین انجام نداده است: به اشتراک گذاری سریع و شفاف اطلاعات جدید در مورد ویروس.

محدودیت های رایج قبلی خانواده ها و روابط را از هم گسسته و کل صنعت گردشگری و آموزش را بسته است.

در ایالات متحده، که شامل مسافرانی از 26 کشور اروپایی است که به مدت 18 ماه مسدود شده اند. در ماه آوریل، کمیته حقوق بشر سازمان ملل متحد حکم داد که محدودیت شدیدی بر تعداد کل افرادی که به استرالیا می‌رسند – در مواقعی 1500 نفر در هفته – عملاً از بازگشت هزاران نفر از شهروندان این کشور به کشور جلوگیری می‌کند که طبق قوانین بین‌المللی غیرقانونی است.

به گفته کارشناسان بهداشت، ممنوعیت سفر در روزهای اخیر توسط بیش از 50 کشور علیه افرادی که از آفریقای جنوبی وارد می‌شوند، در واقع می‌تواند واکنش به شیوع Omicron در منطقه را دشوار کند.

مواد آزمایشی، داروها، واکسن ها و تجهیزات حفاظت فردی معمولاً در پروازهای مسافربری استفاده می شود که اکنون به شدت کاهش یافته است. «اگر هواپیماهای تجاری [are] اگر ما پرواز نکنیم، 75 درصد از محموله ما از بین می رود. تولیو د اولیویرا توییت می کند، مدیر مرکز واکنش و نوآوری اپیدمی در آفریقای جنوبی و یکی از بهترین کارشناسانی که روی گزینه ها کار می کند.

راه هایی برای موثرتر کردن محدودیت های سفر در تلاش برای کاهش سرعت گسترش Omicron وجود دارد.

سازمان جهانی بهداشت از اقدامات کاهشی – از جمله غربالگری دقیق مسافران – در روز سه‌شنبه حمایت کرد، اما تاکید کرد که “ممنوعیت‌های عمومی سفر مانع گسترش سلاح‌های بین‌المللی نمی‌شود”، در حالی که اشاره کرد که “بار سنگینی بر زندگی و معیشت وارد می‌کند”.

سازمان جهانی بهداشت در بیانیه ای اعلام کرد: هرگونه غربالگری باید متناسب با خطر، موقتی و «در مورد کرامت مسافر، حقوق بشر و آزادی های اساسی باشد».

البته صاحبان فرودگاه موافق هستند. لوئیس فیلیپه دی اولیویرا، رئیس شورای فرودگاه بین‌المللی، گفت: «ممنوعیت کامل سفر و بسته شدن مرزها راه‌حلی ادامه‌دار نیست زیرا گزینه‌ها پیش می‌آیند» و گفت که دولت‌ها باید در عوض برای اجرای «اقدامات علمی مبتنی بر ریسک و عمل‌گرایانه» هماهنگ شوند.

در حالی که صنعت گردشگری بر منافع تجاری مستقیم خود برای باز ماندن متمرکز است، کارشناسان سلامت به طور گسترده‌تری نگاه می‌کنند. جنیفر کیتس، معاون ارشد رئیس‌جمهور و مدیر سیاست‌های بهداشت جهانی و HIV در بنیاد خانواده کایزر، گفت: محدودیت‌های سفر باید در یک رویکرد جامع به سلامت عمومی گنجانده شود که شامل آزمایش‌های پیشرفته و قرنطینه می‌شود.

به عنوان مثال، انگلستان اکنون همه را ملزم می کند که در عرض دو روز پس از ورود به کشور آزمایش PCR را انجام دهند و تا زمانی که نتیجه منفی دریافت نکنند، خود را ایزوله کنند.

بلژیک – که اخیراً شاهد یک جهش چشمگیر در موارد کووید و شواهدی از گسترش نوع Omicron در جامعه بوده است – اکنون نیاز به آزمایش ورود برای شهروندان و بازدیدکنندگان از نقاط حساس دارد. هدف این است که مواردی را که در آن فرد ویروس را بین آزمایش و پرواز گرفتار یا جوجه‌کشی می‌کند، به حداقل برساند و امکان ردیابی مخاطبین همه مواردی را که در ابتدا مخفیانه از طریق شبکه او عبور می‌کنند، فراهم کند.

همه محدودیت‌های ایالات متحده در آینده باید برای همه افراد، از جمله شهروندان آمریکایی و ساکنانی که به این کشور بازگشته‌اند، اعمال شود. کیتس گفت، اگر این ممنوعیت ها اجرا نشوند، به مردم احساس امنیت کاذب می دهد. او اعتراف کرد: «البته این اقدامات دشواری است.

ایالات متحده هم با محدودیت ها و هم با تلاش های کاهشی دست و پنجه نرم می کند. این کشور هرگز مانند بسیاری از کشورها قرنطینه سختگیرانه اعمال نکرده است و برای افزایش آزمایشات سریع تلاش کرده است.

بر اساس گزارش KFF، چالش‌های نظارتی و فقدان سرمایه‌گذاری اولیه فدرال، و همچنین غیرقابل پیش‌بینی بودن تقاضا و ارتباطات مختلط، بخشی از دلایلی است که چرا ایالات متحده هنوز آزمایش‌های سریع ارزانی مانند بریتانیا و آلمان ندارد. دولت بایدن حداقل 3 میلیارد دلار در پاییز امسال برای افزایش عرضه آزمایش‌های سریع متعهد شده است، اما این جهش به موقع برای ورود Omicron نیست.

چارلز بی. هولمز، مدیر مرکز نوآوری بهداشت جهانی، گفت: ممنوعیت های سفر باید بسیار کم استفاده شود، با توجه به پتانسیل آنها برای جلوگیری از به اشتراک گذاری داده ها و همکاری، در صورت اعمال پروتکل های آزمایش قبل و بعد از سفر و استفاده از ماسک در حین سفر. در جورج تاون و یک افسر ارشد سابق پزشکی در وزارت امور خارجه در دوران دولت اوباما-بایدن.

در سطح جهانی، ما باید بتوانیم این پروتکل ها را در زندگی و جامعه خود بگنجانیم. او گفت: «این فقط برای سفر نیست، بلکه می تواند برای رویدادها و مناطق دیگر باشد.

“این مانند قیمت انجام تجارت در جامعه در سال 2021 است.

در نهایت، موثرترین سیاست برای به حداقل رساندن اثرات گزینه های جدید، واکسیناسیون گسترده باقی خواهد ماند. ریتو شارما، معاون CARE گفت: «اگر ما به سرمایه گذاری در تامین واکسن لحظه آخری در کشورهای کم درآمد ادامه دهیم، گزینه های جدید همچنان جهان را تهدید خواهند کرد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma