این همان چیزی است که لیبرال ها و محافظه کاران باید نگران آینده رو در مقابل وید باشند

[ad_1]

به جز یک شگفتی بزرگ، دابز احتمالاً قانون مورد سقط جنین را بررسی می کند، حقوق سقط جنین را کاهش می دهد و تصمیمی بعدی اتخاذ می کند که در آن اکثریت محافظه کار احتمالاً جرات بیشتری برای لغو آن داشته باشد. آهو سر راست. شش نفر از قضات تا حدودی به این دلیل انتخاب شدند که از محدود کردن سقط جنین حمایت می کنند. دلیلی وجود ندارد که باور کنیم اکثریت محافظه کار دادگاه موفق نخواهند شد. ناظران قضایی به‌ویژه مشتاق خواهند بود ببینند که آسیب برای کشوری که اکنون از انتخابات حمایت می‌کند چقدر خواهد بود و حقوق سقط جنین با چه سرعتی ممکن است به پایان برسد.

نتایج احتمالی چیست؟

می سی سی پی، همراه با گروه های ضد سقط جنین، امیدوارند دادگاه ظاهراً این کار را برکنار کند آهو و کیسی. این قطعا یک فرصت است. قضات اکنون نباید با مشکل سقط جنین روبرو می شدند، چه رسد به اینکه به پرونده ای رسیدگی می کردند که آنها را مجبور به تغییر یا رد کردن می کرد. آهو تمایل دادگاه به گرفتن دابز ممکن است نشان دهد که قضات آماده هستند تا به سرعت برچیده شوند آهو. اما به نظر می رسد برخی از قضات نگران هستند که اگر دادگاه خیلی سریع عمل کند، طرفدار تلقی خواهد شد، به ویژه پس از اینکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا وعده داد که نامزدهای وی تصمیم به لغو را خواهند گرفت. آهو. برخی از محافظه کاران در دادگاه ممکن است بخواهند در چند تصمیم از حق سقط جنین رمزگشایی کنند – و به نظر می رسد قبل از لغو کامل حقوق سقط جنین، موضوع را جدی می گیرند.

چند بریف ضد سقط جنین در پرونده دابز آنها از این هم فراتر رفتند و از دادگاه خواستند که جنین را به عنوان دارنده حق بر اساس اصلاحیه 14 شناسایی کند. این باعث می شود که سقط جنین در همه جا خلاف قانون اساسی باشد. بعید است قضات این کار را انجام دهند، حداقل در این مورد. اگر برخی از قضات نگران باشند که مغرضانه به نظر برسند، بعید به نظر می رسد که برای تصمیم گیری در مورد جرم انگاری سقط جنین در ایالت هایی مانند نیویورک یا کالیفرنیا، به ویژه بلافاصله، صبور باشند.

اگر داوران برگردند احتمالش بیشتر است آهو، می توان استدلال کرد که اهمیت عمومی اولیه اصلاحیه چهاردهم هیچ ارتباطی با سقط جنین نداشت، به ویژه از آنجایی که بسیاری از کشورها در اواخر قرن نوزدهم رویه را (تقریباً بدون استثناء) جرم انگاری کردند.

چه اتفاقی می افتد اگر دادگاه از بقای خود خلاص شود اما آن را روشن نکند آهو لغو شده است؟ هیچ راهی برای حفظ قانون می سی سی پی بدون لغو آن وجود ندارد بخش بر آهو، اما دادگاه ممکن است سعی کند با دقت بیشتری رای دهد. قابلیت حیات از سوی قضات قبلی دیوان عالی و متخصصان اخلاق زیستی مورد انتقاد قرار گرفته است. دادگاه ممکن است اعلام کند که زنده بودن بخشی از آن نیست آهویک شرکت هلدینگ بزرگ است. همه دادگاه‌ها با این فرض عمل کرده‌اند که ممنوعیت‌های مربوط به بقای قبلی همیشه خلاف قانون اساسی است. اگر دادگاه قوانین را تغییر دهد، قضات می‌توانند پرونده می‌سی‌سی‌پی را برای بررسی دوم به دادگاه بدوی بازگردانند.

دادگاه کمتر از قانون می سی سی پی حمایت می کند، زیرا این قانون به طور غیر ضروری سنگین نیست، استانداردی که در قوانین فعلی برای مقررات سقط جنین اعمال می شود. اکثریت ممکن است به این نکته اشاره کنند که سقط‌های اندکی پس از 15 هفته اتفاق می‌افتد، به‌ویژه به دلایلی که در استثنائات ایالتی پوشش داده نمی‌شود، و سازمان بهداشت زنان جکسون، تنها ارائه‌دهنده ایالت، در هر مورد تا 16 هفته سقط جنین را پیشنهاد می‌کند. به نظر می رسد این احتمال دورتر است، زیرا ممکن است دادگاه بخواهد آشکارا آن را رد کند آهو در مورد بعدی، حتی اگر در آن نباشد دابز. اکثریت محافظه‌کار دادگاه احتمالاً نمی‌خواهند ایده یک بار غیرضروری را روشن کنند و سهواً تقویت کنند، اگر برنامه خلاص شدن از شر آن در یک یا دو سال است.

لیبرال ها باید نگران چه چیزی باشند؟

هیچ نتیجه خوبی برای لیبرال ها وجود ندارد دابز مگر اینکه دادگاه ناظران را شوکه کند، قانون می سی سی پی را لغو کند و اصول اساسی را مجدداً تأیید کند. آهو و کیسی. این محتمل به نظر نمی رسد – قضات محافظه کار شش به سه از همتایان لیبرال خود بهتر عمل می کنند. دادگاه همچنین به قانون تگزاس اجازه داد که از نظر عملکردی سقط جنین شش هفته‌ای را ممنوع کند تا ماه‌ها باقی بماند و حداقل چهار قاضی خواستار آن شدند. دابز مورد، که به این معنی است که آنها می خواهند بازنویسی یا معکوس کنند آهو.

لیبرال ها سعی کرده اند استدلال کنند که دادگاه نمی تواند چیزی را نجات دهد آهو با حفظ قانون می سی سی پی. از نظر فنی این درست نیست. دادگاه می تواند سعی کند ایده حق سقط جنین را حفظ کند و در عین حال استاندارد زنده بودن را کاهش دهد. با این حال، لیبرال‌ها نمی‌خواهند چنین اتفاقی بیفتد، زیرا چنین تصمیمی حقوق سقط جنین را از بین می‌برد و درک عمومی از وضعیت حقوق سقط جنین را تار می‌کند. اگر آهو استفاده از این موضوع به عنوان محرکی برای دموکرات ها در سال های 2022 و 2024 دشوارتر است.

این بدان معناست که لیبرال‌ها ممکن است بیش از همه ناراحت شوند اگر دادگاه تلاش کند بدون اینکه درباره سرنوشت نهایی حقوق سقط جنین روشن باشد، قابلیت حیات را حذف کند. اگر جان رابرتز، قاضی ارشد، که با همتایان لیبرال تر خود در مورد یک پرونده سقط جنین اخیر رای داد، به نظر می رسد در مورد خط بقای آن تردید داشته باشد، لیبرال ها می دانند که بحث شفاهی به خوبی پیش نمی رود.

لیبرال ها همچنین باید قاضی برت کاوانو را زیر نظر داشته باشند. آیا کاوانو روی مسائل ادعایی زنده بودن تمرکز خواهد کرد یا به جای آن سؤالاتی در مورد تصمیم گیری خیره می پرسد، قوانینی که وقتی دادگاه یک سابقه قبلی را لغو می کند، حاکم است؟

اگر کاوانو بپرسد لیبرال ها باید نگران باشند آهو از نظر اجتماعی مخرب بود یا اینکه آیا کسی می تواند به طور منطقی حساب کند آهو در حالی که دولت ها مخالف هستند و قضات در این مورد ابراز تردید کرده اند. این کلمات می تواند رمز تمایل به بازنگری و در نهایت کنار گذاشتن ایده اصلی حق سقط جنین باشد. لیبرال ها باید به ویژه نگران باشند اگر او بپرسد که آیا آهو ناتوان است زیرا ناآرام است و نتوانسته است تعارض سقط جنین را حل کند – مبنایی بالقوه برای رد سابقه گذشته – و مبنایی که وکلای ضد سقط جنین بر آن تکیه کرده اند.

لیبرال‌ها همین سؤالات را در مورد امی کانی بارت خواهند پرسید. اگر بارت متقاعد شده بود که سرزندگی خط اشتباهی است برای آنها صبح بدی خواهد بود. و لیبرال ها ممکن است ناراحت باشند اگر یکی از قاضی ها نسبت به ایده یک فرد جنین اظهار نظر کند – که می تواند منجر به تصمیم بعدی شود که سقط جنین را در همه جا غیرقانونی می کند.

چه چیزی باید محافظه کاران را نگران کند

محافظه کاران نیز خواهان رد دادگاه هستند آهو مستقیم – و بلافاصله. نگرانی آنها این است که اگر دادگاه اساساً تظاهر به حفظ کند آهوبا حذف یک بخش کلیدی، اما به طور کلی با تأیید تصمیم، ترکیب دادگاه ممکن است دوباره تغییر کند و قضات آزادتر می توانند زامبی ها را احیا کنند. آهو لغو مقررات سقط جنین این بدان معناست که اگر دادگاه به نظر می‌رسد که مایل است قابلیت خود را از دست بدهد و در آنجا متوقف شود، محافظه‌کاران نگران خواهند شد.

محافظه کاران همچنین باید بر پاسخ قاضی بارت و کاوانا به سؤالات رئیس دادگاه نظارت کنند. در تصمیمات اخیر، رابرتز رای قاطع را نداد، اما گاهی اوقات توانست اکثریت را برای نتیجه مطلوب خود ایجاد کند. اگر کاوانو و بارت به نظر از رابرتز پیروی کنند، محافظه کاران خوشحال نخواهند شد، به خصوص اگر این به معنای ابراز نگرانی در مورد احترام به سابقه باشد.

محافظه کاران نباید زیاد نگران باشند که این گروه خاص از قضات حق سقط جنین را بپذیرند. در عوض، آنها باید نگران این باشند که آیا قضات – و به ویژه بارت و کاوانا – سؤالاتی می پرسند که نشان می دهد در هنگام اشتراک گذاری تصمیمات گذشته، فضای کمی برای حرکت ندارند. این دادگاه دارای اکثریت محافظه کار است، اما نگرانی در مورد تصویر و میراث دادگاه می تواند بر سه قاضی محافظه کار که اغلب نتیجه پرونده های اخیر را دیکته می کنند، سنگینی کند. محافظه کاران نباید خوشحال باشند اگر این قضات نگران ایجاد یک سابقه هستند آهو

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme