دشمنی تکنولوژیکی در تپه شعله ور می شود که نیروی ستاره ای هاوگن کم رنگ می شود

[ad_1]

و بر خلاف ظاهر رسانه ای هاوگن در کاپیتول در اوایل اکتبر، زمانی که او به تنهایی در مقابل یک کمیته فرعی تجارت سنا شهادت داد، او مجبور شد روز چهارشنبه در کانون توجه قرار گیرد. جمهوری خواهان از کارمند سابق فیس بوک خود خواستند تا با او شهادت دهد: محافظه کاری که استدلال های خود را برای سانسور تکرار کرد.

قانونگذاران همچنین در مورد موضوع اصلی جلسه بسیار از هم فاصله گرفتند: نحوه بازنویسی بخش 230 قانون نجابت در ارتباطات، قانونی که چندین دهه حمایت گسترده ای از مسئولیت در قبال محتوای آنلاین منتشر شده توسط کاربران را فراهم می کند.

هاوگن حتی روز چهارشنبه – برای اولین بار – با سؤالات شدید عمومی توسط قانونگذاران جمهوری خواه روبرو شد.

در اینجا نتایج اصلی POLITICO از جلسه استماع است:

این بار جمهوری خواهان هاوگن را زدند

استقبال گرم و تمجید هاوگن در طول حضورهای قبلی‌اش در مجلس سنا و سیاستمداران اروپا در روز چهارشنبه کمتر آشکار بود، زیرا برخی از جمهوری‌خواهان لحن خصمانه‌ای نسبت به مدیر محصول سابق فیس‌بوک داشتند.

چندین قانون‌گذار، به‌ویژه دموکرات‌ها، همچنان او را به خاطر افشای هزاران سند داخلی که جزئیات تحقیقات فیس‌بوک را در مورد آسیب‌هایی که محصولاتش به جمعیت‌های آسیب‌پذیر یا گفتمان سیاسی وارد می‌کند، ستایش کردند. اما بازجویی‌های شدید برخی از اعضای جمهوری‌خواه، همراه با حضور کم شخصی در جلسه، نشان می‌دهد که قدرت نجومی او ممکن است در حال کاهش باشد – و ممکن است اعتماد او در میان قانون‌گذاران جمهوری‌خواه شروع به کاهش کند.

نماینده کیتی مک موریس راجرز (واشنگتن)، بهترین جمهوری‌خواه در کمیته انرژی و تجارت مجلس و نمایندگان، بیل جانسون جمهوری‌خواه (اوهایو) و نماینده دن کرنشاو (تگزاس) از جمله نمایندگانی بودند که هاگن را به‌گونه‌ای نادیده گرفته، نادیده گرفتند یا قطع کردند. در جلسه استماع سنا در ماه اکتبر، زمانی که اعضای حزب آنها به دموکرات ها پیوستند و از قدرت و شجاعت هاوگن برای حرکت به جلو استقبال کردند.

مک موریس راجرز بر شکایات جمهوری خواهان مبنی بر اینکه شرکت های رسانه های اجتماعی آرای محافظه کاران را سانسور می کنند تمرکز کرد – و بنابراین به نظر می رسد که هاگن به عنوان یک لیبرال تسخیر می شود، اگرچه او در دیدگاه های سیاسی خود صریح نبود.

مک موریس راجرز گفت: «آیا شما از سانسور فناوری بزرگ در مورد سخنرانی محافظت شده توسط قانون اساسی در پلتفرم‌های آن‌ها حمایت می‌کنید؟» و خواستار پاسخ «بله» یا «نه» شد.

وقتی هاگن نتوانست یک کلمه پاسخ دهد، مک موریس راجرز حرفش را قطع کرد و گفت: “من قبول دارم که نه.”

در یک نادیده گرفتن آشکار دیگر، جانسون از هاوگن سؤال کرد، اما سپس از شاهد کارا فردریک، محقق سیاست فناوری در بنیاد محافظه‌کار هریتیج، خواست تا پاسخ دهد. جانسون نسبت به شهادت اخیر هاوگن در پارلمان بریتانیا ابراز نگرانی کرد که در آن او از قانونگذاران خواست تا در عملیات تعدیل محتوای پلتفرم های فناوری مداخله کنند. جانسون استدلال می کند که دخالت دولت در تعدیل محتوای تجارت خصوصی تهدیدی برای متمم اول است.

جانسون در سطر سوالات خود از هاوگن گفت: «این غیر آمریکایی است.

این منجر به نگرش سردتر از Haugen از زمان عمومی شدن به عنوان یک خبرچین فیس بوک در ماه اکتبر شده است، از جمله ظاهر بسیار تحسین شده “60 Minutes” و نمایه اخیر Vogue.

محافظه کاران اکانت سابق فیسبوک خود را اداره می کنند

فردریک، یکی از شاهدان کلیدی جمهوریخواه در روز چهارشنبه، تضاد کاملی با لحظات با هاوگن ارائه می دهد، به ویژه در مورد ادعاهایی که فیس بوک دیدگاه های محافظه کارانه را در مورد موضوعاتی مانند منشاء همه گیری کووید سانسور می کند.

فردریک که از سال 2016 تا 2017 در فیس بوک کار می کرد و به توسعه برنامه تجزیه و تحلیل امنیتی ضد تروریسم جهانی کمک کرد، گفت که به دلیل آنچه به عنوان ماموریتش – دموکراتیک کردن اطلاعات – می بیند، به این شرکت پیوست.

او گفت: “اما من اشتباه کردم، سال 2021 است و حکم این است: فناوری عالی دشمن مردم است.” «زمان آن فرا رسیده است که همه شهروندان مستقل این را بپذیرند. استدلال های او توسط بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه حمایت شد، حتی زمانی که آنها با ایده ایجاد آژانسی برای تنظیم مقررات غول های فناوری مخالفت کردند.

او افزود که شرکت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک قانونگذاران جمهوری خواه را بیش از دموکرات ها “سانسور” می کنند. هر دو شرکت قبلا این اتهامات را رد کرده‌اند و برخی تحلیل‌ها نشان می‌دهند که تأثیرگذاران راست‌گرای رسانه‌های اجتماعی، رسانه‌های محافظه‌کار و سایر حامیان GOP بر بحث‌های آنلاین درباره موضوعات داغ سیاسی تسلط دارند.

فردریک گفت: “مسئولیت فناوری بزرگ باید منجر به سانسور کمتر شود، نه بیشتر.”

هاوگن در عین حال خواستار نظارت شدیدتر دولت بر شرکت های رسانه های اجتماعی از جمله الگوریتم های آنها شده است.

اما دو شاهد در مورد یک چیز توافق داشتند: الگوریتم های فیس بوک محتوای افراطی را در این پلتفرم تقویت می کند.

هاگن گفت: “من به شدت نگران نقش فیس بوک در مواردی مانند مبارزه با تروریسم یا بازیگران ضد دولتی هستم که این پلتفرم را مسلح می کنند.” فیس‌بوک به‌طور مزمن روی این فرصت‌ها سرمایه‌گذاری کمتری می‌کند، و اگر اندازه تیم مبارزه با تروریسم برای تهدیدات تحقیقاتی را می‌دانستید، شوکه می‌شدید.

فیس‌بوک که اخیراً خود را متا نامگذاری کرد، این ادعا را رد کرد. به گفته سخنگوی این شرکت بیش از 350 کارمند دارد که علیه سازمان هایی که خشونت را اعلام می کنند یا درگیر آن هستند کار می کنند و امسال بیش از 5 میلیارد دلار برای ایمنی و امنیت هزینه خواهد کرد. (هوگن اشاره کرد که این درصد کمی از درآمد شرکت است.) بر اساس مرکز شفافیت خود، این شرکت 9.8 میلیون قطعه محتوای تروریستی را بین ژوئیه و سپتامبر حذف کرده است.

فردریک که سه بار برای وزارت دفاع به افغانستان فرستاده شده است، گفت که برای کار در فیس بوک رفته است زیرا “به خطر تروریسم اسلامی خارجی اعتقاد دارد.” من رفتم تا مطمئن شوم که این پلتفرم با این بازیگران بد، بازیگران غیرقانونی خصومت می‌کند. او گفت، در عوض، قاچاقچیان انسان، تروریست‌های اسلام‌گرا و کارتل‌های مواد مخدر از این پلتفرم استفاده می‌کنند، حتی اگر مخالف سیاست‌های فیس‌بوک هستند.

احزاب هنوز در سرتاسر جهان در مورد اینکه چه باید بکنند متفاوت هستند

دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان توافق کردند که کنگره باید روی الگوریتم‌هایی تمرکز کند که شرکت‌ها استفاده می‌کنند تا مشخص کنند کاربرانشان چه محتوایی را می‌بینند – از جمله در بحث در مورد حمایت‌های گسترده از مسئولیت که توسط پلتفرم‌های بخش 230 استفاده می‌شود.

از آنجا اما به شدت منحرف شدند.

دموکرات‌ها اغلب استدلال می‌کنند که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای اجتناب از مسئولیت در قبال اطلاعات نادرست، سخنان نفرت‌انگیز و سایر مطالب مضر در وب‌سایت‌هایشان به قانون 1996 تکیه می‌کنند، در حالی که بسیاری از جمهوری‌خواهان می‌گویند که این قانون به شرکت‌های فناوری اجازه می‌دهد تا آرای محافظه‌کاران را بدون مجازات سانسور کنند.

هیچ یک از لوایح تحت رهبری دموکرات ها که برای جلسه استماع روز چهارشنبه برنامه ریزی شده بود، از حمایت جمهوری خواهان برخوردار نبود، که بازتابی از دو حزب است که در طول موج های بسیار متفاوتی در تغییرات بخش 230 وجود دارد.

کرنشاو تاکید کرد که حتی خشم دو حزبی علیه فیس بوک و دیگر بازیگران بزرگ فناوری نمی تواند احزاب را در مورد این موضوع دور هم جمع کند.

او در این جلسه گفت: “من می خواهم واضح بگویم… جمهوری خواهان و دموکرات ها در این مورد اختلاف نظر دارند.” “من یک استراتژی هوشمندانه از رسانه ها و برخی از همکارانم دیده ام که نشان می دهند همه ما موافق هستیم که همه در یک جهت حرکت می کنیم: همه ما از فناوری بزرگ عصبانی هستیم. این واقعاً درست نیست، ما بسیار داریم. دیدگاه های مختلف؛ برای مشکل.»

علیرغم برخی ویژگی‌های مشترک در پیشنهادهای مربوطه کشورها، کشورها از مرتب کردن جزئیات دقیق‌تر دور هستند – مانند خطوط مطالبی که باید در بخش 230 پوشش داده شود.

برخی از جمهوری خواهان خواستار لغو کامل این قانون شده اند. یکی از چهار لایحه دموکراتیک مورد بحث در این جلسه – قانون تکنیک های ایمن (HR 3421 (117)) – رویکرد محدودتری خواهد داشت و حفاظت از مسئولیت را در مورد محتوای افراطی و تروریستی حذف می کند.

برای جلسات بیشتر آماده شوید

گروه جداگانه‌ای از قانون‌گذاران در زمینه انرژی و تجارت – کمیته فرعی حمایت از مصرف‌کننده، به ریاست رئیس Jan Shakowski (D-Ill.) – جلسه استماع مرتبطی را در 9 دسامبر در مورد قوانینی با هدف ایجاد شفافیت و پاسخگویی به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تشکیل داد. الگوریتم های آنها آدام موزری، رئیس اینستاگرام، یک روز قبل در کمیته تجارت سنا در مورد حمایت از مصرف کننده سخنرانی کرد، البته در مورد یک موضوع دو حزبی تر: حفظ حریم خصوصی کودکان در فضای آنلاین.

اما برخی ناهماهنگی بین خطوط حزب تحت بند 230 را تهدیدی برای هرگونه تلاش گسترده تر برای کنترل شرکت های فناوری می دانند.

آدام کینزینگر (R-Ill.) سخنگوی، گفت: “ایده هایی از هر دو طرف تریبون وجود دارد که ارزش بحث را دارد.” «شیطان در جزئیات است، اما حتی اگر تلاش نکنیم در یک فرآیند دوجانبه شرکت کنیم، هرگز به یک مجموعه سیاست‌های قوی و پایدار نخواهیم رسید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma