چگونه کریس کومو برای نجات برادر کشته شده خود مبارزه می کند

[ad_1]

کریس کومو

سوگندنامه ها و پیام های شخصی نشان می دهد که کریس کومو تا آنجا پیش رفت که از شبکه روزنامه نگاری خود برای جمع آوری اطلاعات درباره مقاله ای که رونان فارو برای نیویورکر گزارش کرده بود استفاده کرد. | ماریو تاما / گتی ایماژ

رونوشت‌ها و اسنادی که اخیراً در تحقیقات ایالتی توسط اندرو کومو، فرماندار سابق نیویورک منتشر شده است، نشان می‌دهد که برادر کوچکتر او، مجری CNN، کریس کومو، نقشی کلیدی در شکل‌دهی واکنش فرماندار حزب دموکرات به رسوایی آزار جنسی داشته است.

شهادت سوگند خورده و اظهارات شخصی که دوشنبه توسط دفتر دادستان کل تیش جیمز منتشر شد، نشان می دهد که کریس کومو از شبکه روزنامه نگاری خود برای جمع آوری اطلاعات درباره مقاله ای که رونان فارو در نیویورکر گزارش کرده است، استفاده کرده است.

کریس کومو به عنوان مشاور غیررسمی برادرش و چند تن از اعضای یک حلقه درونی در حالی که فرماندار به شدت تلاش می کرد تا از این اتهامات جان سالم به در ببرد. اسناد نشان می دهد که مجری تلویزیون بیش از آنچه قبلاً فاش شده بود در مشاوره به برادرش نقش داشت و تا آنجا پیش رفت که از بهترین دستیاران و مشاوران التماس کرد تا به او اجازه دهند تا در شکل دادن به استراتژی آنها کمک کند.

کومو کوچکتر اصرار داشت که این کار را به خاطر ارادت خانوادگی به برادر بزرگترش انجام داده و منتقدانی را که می‌گفتند برای انجام این کار از مرزهای اخلاقی عبور کرده و در عین حال به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین مجریان اخبار کابلی در کشور ادامه می‌دهد، رد کرد.

“چگونه می توانم از خانواده خود محافظت کنم؟” چگونه می توانم از او محافظت کنم؟» کریس کومو در 15 ژوئیه در سوگند به بازرسان ایالتی گفت.[I] احتمالاً باید بیشتر به این فکر می کردم که چگونه از خودم محافظت کنم، چیزی که هرگز به آن فکر نمی کردم.

مجری انتقادات از وی را “سر و صدای رسانه ای” خواند و گفت: سوالات مطرح شده درباره رفتار وی “قانونی نیست”.

در برخی مواقع، فارو به نظر می‌رسید که به افرادی در مدار فرماندار سابق وابسته باشد، و برخی نگران بودند که روزنامه‌نگار برنده جایزه پولیتزر، که داستان‌هایش ادعاهای آزار جنسی علیه شخصیت‌های عمومی بزرگ را آشکار می‌کند، از منابع دریافت کرده بود.

نگرانی این بود که رونان همیشه افراد بیشتری داشت. می دانید، منظورم این است که این بخشی از ارز او به عنوان یک روزنامه نگار است، این است که مردم برای گسترش درک خود به او مراجعه می کنند، “کریس کومو گفت.

کومو جوانتر به بازرسان گفت که او هرگز سعی نکرد مستقیماً با فارو تماس بگیرد، بلکه به شخص ثالثی مراجعه کرد تا جزئیات کاری را که روی آن کار می کرد، دریافت کند. او گفت که به طور مشخص CNN را از این تلاش مطلع نکرده است و شهادت می دهد که درخواست یک خبرنگار برای اطلاعات در مورد گزارش فعلی “کاملا عادی” بوده و او هیچ قصد یا تمایلی برای تشریح پوشش فرمانداری نداشته است.

او شهادت داد: «من سعی نمی کنم روی هیچ یک از داستان ها تأثیر بگذارم. “و ما می دانیم که این درست است، زیرا اگر من بودم در مورد آن می خواندید. این دقیقاً یک تجارت مبتنی بر وفاداری نیست.”

سخنگوی سی ان ان گفت اسناد منتشر شده توسط دادستان “شایسته بررسی و بررسی عمیق است.”

این شبکه در بیانیه‌ای گفت: «ما مذاکراتی را انجام خواهیم داد و به دنبال شفاف‌سازی بیشتر در مورد اهمیت آن‌ها در ارتباط با CNN در چند روز آینده خواهیم بود».

شهادتی که در اواسط ژوئیه به بازرسانی که در مورد کومو سالخورده تحقیق می کردند، نشان داد که کریس کومو با قابل اعتمادترین دستیاران فرماندار در تماس بود، زیرا آنها شدیدتر می شدند.

او به طور منظم با ملیسا دروسا، مدیر اجرایی اندرو کومو، در تماس بود و در تعدادی از کنفرانس‌ها و ایمیل‌های زنجیره‌ای شرکت کرد که در آن شرکت‌کنندگان بیانیه‌ها و استراتژی‌های رسمی را برای پاسخ به بحران وجودی منتشر می‌کردند.

کریس کومو به دروزا، وزیر وقت فرمانداری فرستاد: «لطفاً به من اجازه دهید در آماده سازی کمک کنم.

در یک تبادل، او حتی از DeRosa خواست تا تبادل متنی را که با او داشته است حذف کند. کریس کومو به بازرسان گفت که او این درخواست را مطرح کرده است زیرا می‌ترسید که پیام‌ها سوء تعبیر شود. او همچنین گفت که به طور مرتب متن ها و ایمیل هایی را که دریافت کرده بود از ترس هک شدن یا افشای منابع پاک می کرد.

کومو همچنین اطلاعات احتمالی در مورد هویت یک زن – آنا روچ – به تیم فرماندار ارائه کرد که اندرو کومو را متهم کرد که او را به‌طور نامناسبی گرفته و سعی کرده است او را در یک عروسی در سال 2019 ببوسد.

کومو کوچکتر به دروزا نوشت: “من در مورد دختر عروسی یک سرنخ دارم.”

مجری سی ان ان به بازرسان گفت که این اطلاعات از طرف یکی از دوستانش به دست آمده است که با نگرانی از اینکه ممکن است زن مجبور شده باشد به فرماندار آسیب برساند، با او تماس گرفته است.

کریس کومو در ابتدا از گفتن به بازرسانی که این اطلاعات را ارائه می‌کردند خودداری کرد و بعد از اینکه اعتراف کرد که منبع روزنامه‌نگاری نیست، او را “منبع” خطاب کرد. (نام از رونوشت منتشر شده ویرایش شده است.)

وی همچنین خاطرنشان کرد که یکی از کارکنان فرمانداری که در مراسم عروسی حضور داشت از حساب روچ حمایت کرده است.

گاهی اوقات، به نظر می رسد کریس کومو دخالت خود در واکنش برادرش به این رسوایی را کم اهمیت جلوه می دهد و شهادت می دهد که به برخی از بحث هایی که از او کپی شده بود توجه زیادی نکرده است، یا اینکه در برخی دیگر شرکت نکرده است.

او گفت: «بیشتر اوقات من یک شخصیت حاشیه ای بودم. “من برادرم. بله، من رسانه‌ها را درک می‌کنم، اما واضح است که همه در این اتاق رسانه‌ها را درک می‌کنند.»

اما دیگرانی که در این تلاش دخیل بودند، از جمله دروزا و لیس اسمیت، عامل دموکرات، در شهادت خود به بازرسان گفتند که کریس کومو نقش مهمی در نحوه مدیریت بحران داشته است.

کوموی جوانتر همچنین از هرگونه تلقین مبنی بر کمک به “تحقیق مخالفان” یا تلاش برای بدنام کردن متهمان فرماندار فاصله گرفت، اگرچه او سعی کرد چنین تاکتیک ناخوشایندی را از انقضای پرونده شخصی یک کارمند سابق متمایز کند. او گفت که بخشی از آن را بازی نمی کند.

با این حال، کریس کومو شهادت داد که «در هر نقطه عطفی» با برادرش ارتباط برقرار کرده و نقشی در تهیه پیش‌نویس بیانیه‌های عمومی حساس صادر شده توسط فرماندار یا دفتر وی خواهد داشت. او همچنین از مشاوران ارشد دیگر درباره انتخاب زبان یا حذف عباراتی که فکر می‌کرد برای برادرش مفید است، سوال کرد.

او شهادت داد: “محدوده علاقه من به برادرم است، سعی می کنم تا آنجا که می توانم با سر و دل به او کمک کنم و سعی می کنم خانواده ام را از نظر آنیموس و سمی بودن آن منزوی کنم.”

مواقع دیگری نیز وجود داشت که کریس کومو گفت نمی‌تواند جزئیات خاصی را به خاطر بیاورد، که بخشی از آن را به اثرات ماندگار یک برخورد جدی با کووید-19 در سال گذشته و فعالیت آشفته در آن زمان نسبت داد.

او با توجه به نزدیکی به برادرش و تجربه اش در رسانه ملی، اغلب خود را به عنوان دیدگاهی منحصر به فرد معرفی می کرد. او شهادت داد که از اندرو کومو و مشاوران فرماندار خواسته است به جای مراجعه به دادستان، حقیقت را علنی کنند و اجازه دهند محاکمه برگزار شود.

با این حال، هم در شهادت خود و هم در تبادل کتبی خود، کومو جوانتر آنچه را که شبح فاجعه بار “فرهنگ لغو” در بازی می‌دانست، دریافت کرد.

کریس کومو گفت: “من فکر می کنم فرهنگ لغو واقعی است.” “برادرم هم همینطور. و به او نصیحت کردم که نمی توانی آنها را نادیده بگیری که ناپدید نمی شود. نه در جامعه ما، نه در فرهنگ رسانه ای ما، نه در حزب شما.»

او شهادت داد که فرماندار سابق تا حد زیادی با توصیف او از پدیده ها موافق بود، اما اندرو کومو نیز به دلایل دیگری احساس جدایی می کرد.

کریس کومو گفت: «این مخصوص او و سیاست است، و این یک نظریه کامل است درباره رشته‌هایی از افرادی که برای گرفتن او بیرون می‌آیند، از سر تا پا، سوپ تا آجیل.

بحث در مورد فرهنگ ابطال همچنین به مماس عجیبی در مورد الک بالدوین تبدیل شد، پس از اینکه محققان از کریس کومو پرسیدند که دروسا مقاله ای را در دیلی میل در مورد نظر بازیگر در مورد این موضوع به اشتراک گذاشته است.

کومو جوانتر گفت که یک دوست مشترک داشت که از بالدوین دعوت کرد تا در مورد فرهنگ الغا صحبت کند و در مورد آن به او گفت، اگرچه روزنامه نگار فکر نمی کرد که برای برادرش مفید باشد.

او شهادت داد: «من طرفدار این نبودم زیرا فکر نمی‌کردم که الک بالدوین، که به هر طریقی مداخله می‌کرد، لزوماً کمک کننده بود یا به موقعیت احترام می‌گذاشت. من هم سعی می‌کردم به برادرم کمک کنم و آنقدر مفید ندیدم.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme