مدیرعامل توییتر می رود. طوفانی که شرکت او را فرا گرفت پایان نخواهد یافت.

[ad_1]

دورسی در واشنگتن موجی به راه انداخت که شرکت را در مرکز خصومت های چریکی هدایت کرد، از جمله تصمیمات توییتر برای ممنوعیت تبلیغات سیاسی قبل از انتخابات 2020، انجام یک بررسی تهاجمی اطلاعات نادرست، و سپس توقف یکبار برای همیشه ترامپ پس از حمله 6 ژانویه. کاپیتول. .

او همچنین قانونگذاران را با ترول کردن آنها در توییتر و افزایش رقابت دیرینه شرکتش با رقیب بزرگتر و ثروتمندترش، فیس بوک، تشدید کرد.

توییتر هیچ نشانه فوری نشان نداده است که قصد دارد از مسیر تعیین شده توسط دورسی منحرف شود، زیرا در سال‌های اخیر یک ستوان سیاسی را استخدام کرده و تیم‌های اخلاق محور را در شرکت راه‌اندازی کرده است تا این نوع تصمیم‌ها را رهبری کنند. اما هر انتقال در رأس شرکت حداقل چشم انداز یک شروع تازه را با منتقدان توییتر در واشنگتن ارائه می دهد.

آدام شارپ که تیم سیاسی توییتر را تاسیس کرد و در سال 2016 شرکت را ترک کرد، گفت: “تعدادی از زمینه‌ها وجود دارد که شرکت احتمالاً می‌خواهد یک گام به عقب بردارد و بازنشانی کند.” سخنرانی، از جمله اینکه آیا مقامات منتخب باید با “هر گونه حمایت یا محدودیت خاصی که برای شهروندان خصوصی سنتی اعمال نمی شود” و نحوه برخورد با اطلاعات نادرست مواجه شوند.

اوری رینات، که بین سال‌های 2017 تا 2020 مدیر ارشد دیجیتال کاخ سفید بود، گفت که معتقد است توییتر در سیاست و حمایت از اهمیت «کاهش یافته است»، به‌ویژه پس از ممنوعیت تبلیغات سیاسی. او گفت که این چیزی است که مدیر اجرایی جدید آن باید با آن مبارزه کند.

رینات، مدیر عامل کنونی پلتفرم بازاریابی فناوری‌های بازاریابی تأثیرگذار Urban Legend، گفت: «برای مصرف‌کنندگان، توییتر به پلتفرمی برای روزنامه‌نگاران در واشنگتن دی سی تبدیل شده است و کمترین استفاده را در میان پلتفرم‌های رایج در میان عموم مردم دارد. به نظر می رسد نوآوری در توییتر راکد است.

آگراوال، متخصص یادگیری ماشینی که از سال 2017 مدیر ارشد فناوری توییتر بوده است. او هیچ نشانه روشنی نشان نداد که تمایل به تغییر مسیر دارد.

آگراوال مانند خود دورسی در سطح جهانی صحبت می کند سخنرانی سیاسی در راستای منافع عمومی به عنوان بخش مهمی از گفتمان در توییتر. او اندکی پیش از انتخابات 2020 گفت که “محتوای خاصی از مقامات منتخب وجود دارد که دیدن و شنیدن آن برای عموم مهم است.” اما او در آن زمان به MIT Technology Review گفت که توضیح اینکه “مکالمه عمومی سالم” چیست، دشوار است و افزود که تعریف اطلاعات نادرست “مسئله وجودی زمان ما” است.

برخی از محافظه‌کاران گفته‌اند که چشم‌انداز کمی برای تغییر در توییتر، با یا بدون دورسی، مشاهده می‌کنند، به‌ویژه در مبارزه برای آنچه سانسور جامع حق دره سیلیکون می‌خوانند. “کمونیست ها به زودی توییتر را راه اندازی خواهند کرد” توییت ها مفسر جناح راست Candice Owens پس از خبر جدایی دورسی منفجر شد.

اما جمهوری‌خواه ارشد کمیته تجارت سنا، که سال گذشته دورسی را برای شهادت فریب داد، گفت که آماده است به رهبری جدید توییتر فرصتی برای تغییر راه بدهد.

سناتور راجر ویکر (R-Miss.) در ایمیلی گفت: تحت رهبری دورسی، ما همچنان شاهد بودیم که توییتر به طور غیرمنصفانه دسترسی به محتوا را مسدود کرده و کاربران را از بیان نظرات خود باز می دارد. “امیدوارم که مدیرعامل بعدی توییتر واقعاً تغییرات مهمی ایجاد کند که از آزادی بیان استقبال می کند و دیدگاه های محافظه کارانه را سانسور نمی کند.

جیم بنکس، سخنگوی کمیته تحقیقات جمهوری‌خواه محافظه‌کار، گفت که این تغییر به تاخیر افتاده است. بایدن که ترنسکشوال است.

بنکس گفت: “این واقعیت که تغییر در رهبری در یک شرکت فناوری به درستی به عنوان یک رویداد سیاسی با پیامدهای جدی برای آزادی بیان تلقی می شود، همه چیزهایی را که باید بدانید را به شما می گوید.” توییتر نمی تواند قدرتمندتر از نمایندگان منتخب باشد.

برخی از چهره‌های GOP قبلاً بررسی توئیت‌های مهمات قدیمی Agrawal و بیانیه‌های عمومی درباره این جنگ‌ها را آغاز کرده‌اند. آنها شامل یکی هستند یک توییت 11 ساله که در آن آگراوال – که هنوز به توییتر نپیوسته – نوشت که “اگر آنها بین مسلمانان و افراط گرایان تفاوت قائل نمی شوند، پس چرا بین سفیدپوستان و نژادپرست ها تفاوت قائل می شوند.”

آگراوال به سرعت به این موضوع اشاره کرد او به نقل از یک خبرنگار از دیلی شو، اما توییت اصلی روز دوشنبه هزاران بازتوییت و نقل قول توییت را به همراه داشت.

در مصاحبه ای در سال 2020 با MIT Technology Review، آگراوال به سوالی در مورد متعادل کردن حفاظت از متمم اول و مبارزه با اطلاعات نادرست پاسخ داد و گفت: “نقش ما این نیست که به اصلاحیه اول متعهد باشیم، بلکه نقش ما ارائه یک گفتگوی عمومی سالم است. .” و به گفته او، این سؤالاتی را در مورد تصمیمات توییتر برای تبلیغ انواع خاصی از محتوا نسبت به سایرین ایجاد می کند.

دادگاه‌ها بارها حکم داده‌اند که برخلاف دولت، شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر توسط متمم اول از محدود کردن گفتار مصرف‌کننده منع نشده‌اند.

جیم جردن، نماینده ایالت اوهایو، یکی از جمهوری خواهان برجسته در کمیته قضایی مجلس نمایندگان گفت: «به نظر می رسد ممکن است از بد به بدتر رفته باشیم. برخی از نظرات پاراگ نگرانی هایی را در مورد احترام او به آزادی بیان افزایش می دهد.

در همین حال، دموکرات‌ها اطلاعات غلط و محتوای افراطی را مسائل مبرم‌تری می‌دانند که آگراوال باید به آنها رسیدگی کند.

سناتور کریس کونز (D-Del.)، رئیس کمیته فرعی حریم خصوصی و فناوری، گفت: «تویتر هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن روی مسائل نگران‌کننده این پلتفرم، از جمله گسترش سخنان نفرت‌انگیز، اطلاعات نادرست و تحریک به خشونت دارد. مجلس سنای قوه قضائیه. ، در یک ایمیل در روز دوشنبه.

یان انرژی شاکووسکی، رئیس بخش انرژی و تجارت برای حمایت از مصرف‌کننده، که پنلش در اوایل سال جاری برای شهادت به دورسی بازگردانده شد، گفت: توییتر “به یک نگهبان اصولی نیاز دارد که از سیاست‌هایش حمایت کند و آماده اقدامات جسورانه برای محافظت از دموکراسی‌ها باشد.” او نیز شکایت کرد که توییتر “به آزار و اذیت تبلیغات نظارتی تهاجمی ادامه می دهد و تسلیم وال استریت می شود.”

توییتر تاکید کرد که تصمیمات این شرکت برای تعدیل محتوا از تیم اعتماد و امنیت آن گرفته شده است، نه مدیرعامل. کتی رزبورو، سخنگوی توییتر گفت: «ما سال‌ها روشن بودیم که تصمیم‌های خط‌مشی توسط تیم اعتماد و امنیت ما گرفته می‌شود که به رئیس بخش حقوقی، سیاست عمومی و اعتماد و امنیت ما، ویجایا گید گزارش می‌دهد. جک از این تصمیمات مطلع شده است.

رازبورو به سوالاتی درباره اینکه آیا توییتر قصد دارد ممنوعیت تبلیغات سیاسی را لغو کند یا ترامپ را تعلیق کند، پاسخی نداد.

گید در قلب تصمیم برای ممنوعیت ترامپ از سکو در ژانویه بود. نیویورک تایمز گزارش داد که دورسی، که در آن زمان در پلی‌نزی فرانسه بود، علی‌رغم نگرانی‌های خود درباره این انتقال، گید را به تعویق انداخت.

گاد یکی از رویدادهای مهم دوران تصدی دورسی است که فعلا پابرجاست. که در توییت در روز دوشنبهاو به نقل از نویسنده سلمان رشدی می گوید: “هر داستانی که ارزش نمک را داشته باشد، می تواند کمی تکان بخورد.”

دورسی که آخرین دوره تصدی او به عنوان مدیرعامل در سال 2015 آغاز شد، تا اواسط سال 2022 در هیئت مدیره توییتر خدمت خواهد کرد. او همچنان مدیرعامل شرکت پرداخت اسکوئر است.

به عنوان مدیرعامل، آگراوال مجبور خواهد شد مسیر خود را بسازد زیرا واشنگتن به رهبری دموکرات ها در حال بررسی بازنگری بخش 230 قانون نجابت ارتباطات است، قانونی که به پلتفرم های رسانه های اجتماعی اجازه می دهد از طرح دعوی قضایی در مورد نحوه برخورد با سخنرانی آنلاین اجتناب کنند. صنعت رسانه‌های اجتماعی همچنین با کنترل قانون‌گذاران بر استفاده از الگوریتم‌ها مواجه است، مشکلی که توسط فردی که بی‌نظمی‌ها را در فیس‌بوک گزارش کرده، فرانسیس هاگن، برجسته شده است.

تنها اختلاف فناوری که توییتر از آن فرار کرد، تهدید تحقیقات ضدتراست فدرال و شکایت های حقوقی است که غول های صنعت فیس بوک، گوگل، اپل و آمازون را تحت تاثیر قرار می دهد.

آگراوال همچنین باید تصمیم بگیرد که آیا ترامپ را به حالت تعلیق درآورد – به ویژه پس از اینکه رئیس جمهور سابق در حال بررسی نامزدی دیگری در سال 2024 است.

ترامپ یکی از پرکارترین کاربران توییتر بود که جریانی بی‌امان از توییت‌ها را راه‌اندازی کرد که چرخه‌های خبری را دیکته می‌کرد و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را مجبور می‌کرد تا در حال حرکت سیاست‌هایی درباره آنچه سیاستمداران می‌توانند و نمی‌توانند بگویند، ایجاد کنند. بایدن، در عین حال، حضور خود را در پلتفرم رسانه های اجتماعی حفظ می کند – اگرچه توییتر همچنان بر سرفصل های سیاسی تسلط دارد زیرا مقامات منتخب را به نقض سیاست های خود متهم می کند.

علاوه بر وزن کردن بعضی از این تصمیمات سیاسی، دورسی همچنین امضا کرد که در حال سرمایه گذاری منابع قابل توجهی برای بازسازی تیم اخلاق و یادگیری ماشین در توییتر است.،، که وظیفه آن کمک به ایجاد فناوری های مسئولیت پذیر اجتماعی است. و او پروژه Bluesky را اعلام کرد، تلاش های توییتر برای ایجاد یک “استاندارد رسانه اجتماعی که به کنترل بهتر اطلاعات سوء استفاده و گمراه کننده در پلت فرم خود کمک می کند.” – اساساً یک پلت فرم غیرمتمرکز که توییتر و شبکه های اجتماعی رقیب می توانند بسازند.

آگراوال یک بار Project Bluesky را اجرا کرد. ارتقاء او به مدیرعاملی می تواند به این معنا باشد که این پروژه و هوش مصنوعی در خط مقدم استراتژی توییتر قرار خواهند گرفت.

خروج دورسی با شادی و نگرانی از سوی MAGA-world مورد استقبال قرار گرفت که پس از راه‌اندازی این پلتفرم ترامپ در ژانویه، نبرد خود را با توییتر تشدید کرد. “خدا حافظ!” برد پارسکیل، مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ و استراتژیست دیجیتالی، در متنی به پولیتیکو گفت. «این یک فاجعه کامل بود. هیچ کس بیشتر از این برای از بین بردن اصلاحیه اول در این کشور انجام نداده است.”

جیسون میلر، سخنگوی سابق ترامپ و مدیر عامل پلتفرم جدید رسانه های اجتماعی راستگرای GETTR، از خروج دورسی برای تبلیغ پلتفرم رسانه اجتماعی خود استفاده کرد. میلر گفت: “خفه کردن دورسی در بیان آزاد دلیل وجود GETTR است، و من حدس می‌زنم که همه ما باید برای آن قدردان باشیم.” برخلاف دورسی، GETTR اینجاست که بماند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme