کارت های بد FCC می تواند هجوم طلای بایدن برای پهنای باند را تغییر دهد

[ad_1]

رهبران اکنون با توجه به 2.4 میلیارد دلاری که ایالت دریافت کرده است، این سرمایه گذاری های اولیه را تصادفی می دانند در اولین بخش از پول خود برای کاهش همه گیری – 300 میلیون دلار از آن به زیرساخت های پهنای باند اختصاص خواهد یافت.

مایک کورتیس، مدیر برنامه ریزی و استراتژی در اداره فناوری جورجیا گفت: “ما در موقعیت هستیم و آماده ایم.” “ما همه چیز را در محل داریم – ما تامین کنندگان در سایت داریم، ما داده ها را در سایت داریم، ما تامین کنندگان را در محل داریم. و ما پول داریم.»

وی افزود: ما در مقطع فوق لیسانس هستیم. برخی از این حالات ابتدایی هستند، شاید قبل از K.

اما عدم آمادگی سایر کشورها، سیاستمدارانی را نگران می کند که امیدوارند ببینند که این پول عاقلانه خرج می شود. هیچ الزام سخت گیرانه ای بر داده هایی که ایالت ها می توانند برای هدف قرار دادن دلارهای خود برای کاهش همه گیری استفاده کنند، تعیین نمی کند.

مایک اوریلی، کمیسر سابق FCC، یک جمهوری خواه که سال گذشته آژانس را ترک کرد، گفت: «من نگران هستم که استانداردهای متفاوتی در ایالت های مختلف وجود داشته باشد. او پیش بینی کرد که جمع آوری داده های بهتر می تواند دو سال طول بکشد، اما گفت کارمندان دولت برای شروع هزینه صبر نمی کنند. اگر فرصت داشته باشند، سعی می کنند این کار را انجام دهند».

در منطقه اوهایو اوهایو، ایشروود دانش خود را با داده های تست سرعت از شرکتی به نام Ookla تکمیل کرد – که نشان می دهد حداقل 340000 خانوار در شرق اوهایو اتصال پهن باند خانگی ندارند. (برخلاف FCC، تخمین می‌زند که حداکثر 328000 خانوار در سراسر ایالت دارای اتصالاتی هستند که برای برآورده کردن تعریف آن از پهنای باند بسیار کند است.) اما داده‌های Ookla نیز از معتبر بودن دور هستند و ایشروود گفت که این بار نباید بر دوش آن باشد. جوامع برای محاسبه خارج از محدوده مشکل.

حدود 200 نفر از ساکنان یک روستای روستایی در شهرستان آمسویل در حال مبارزه با سرویس DSL از Frontier Communications هستند، که شهردار گری گوزمن گفت که این سرویس بسیار کمتر از آستانه پهنای باند فدرال است. شهردار به یاد می آورد زمانی که کتابخانه آمزویل یک نقطه اتصال وای فای در مرکز شهر راه اندازی کرد، مردم در ماشین های خود می نشستند، تکالیف خود را انجام می دادند و درخواست بیکاری می کردند.

ارین کورز، سخنگوی فرانتیر گفت که ISP که در ماه آوریل ورشکسته شد، “سرمایه گذاری هنگفتی در ساخت فیبر و ارائه پهنای باند برق آسا برای جوامع سراسر کشور، که بسیاری از آنها در مناطق محروم هستند، انجام می دهد.”

اما در حال حاضر، شهردار گفت، تنها جایگزین است اینترنت ماهواره ای گران است – برای بسیاری در مناطق با فقر بالا دشوار است. او افزود که برآوردهای پوشش “اشتباه” او را از دریافت بودجه فدرال در سال های اخیر باز داشته است.

گوزمان گفت: “ما همیشه می دانستیم که از منحنی سرعت و در دسترس بودن عقب هستیم، اما در سال گذشته واقعاً جهش کرد.” تلفن های همراه در آمزویل کار نمی کنند.

و سپس سال 2021 فرا رسید و دلارهای بلند مدت خود را آویزان کرد. بیش از 56 درصد از حوزه انتخابیه آتن به بایدن رای دادند، که دسترسی به پهنای باند را به یک مشکل در میز آشپزخانه تبدیل کرده است و امسال بارها اهمیت آن را ذکر کرده است.

“این جنگ مجموعه داده ها”

حتی صنعت مخابرات که قرار است بخشی از این یارانه ها را دریافت کند، بیم آن دارد که بدون اطلاعات کافی پیش پرداخت کند. یکی از ترس‌های اصلی آن «ساخت بیش از حد» است – این خطر که داده‌های پوشش نادرست می‌تواند دولت را به سوبسید دادن به ISP‌های جدیدی که با اپراتورهای معتبر رقابت می‌کنند، سوق دهد.

پاتریک هالی، که نماینده ISPهایی مانند AT&T و Verizon به عنوان مشاور ارشد USTelecom است، گفت: “با وجود میلیاردها دلار پول قبل از تکمیل مجموعه پهنای باند FCC، بله، نگرانی هایی وجود دارد که دلارها به دست افراد واقعاً استفاده نشده نرود.” گروه تجاری شکی نیست که هزینه ها در حال حاضر بر اساس داده های ناقص است و این ایده آل نیست.

با این حال، با توجه به احتیاط ISP ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود، صنعت ارتباطات دلیل اصلی مخدوش شدن داده های موجود است.

مخزن نقشه پهنای باند مرکزی کشور از سال 2018 توسط FCC، یک تنظیم کننده ارتباطات راه دور که قدرت محدودی بر روی اینترنت دارد، میزبانی می شود. روش استفاده شده توسط FCC برای این کارت ها انتقادات گسترده ای را برای برآورد بیش از حد پوشش برانگیخته است: طبق فرم هایی که اپراتورها به آژانس ارسال می کنند، اگر خانواده ای اینترنت داشته باشد، کل واحد شمارش آن تحت پوشش در نظر گرفته می شود.

در سطح ملی، این بدان معناست که ما هنوز نمی دانیم چه تعداد از مردم به کمک نیاز دارند، بیش از یک دهه پس از اینکه دولت فدرال شروع به صدور کارت های پهنای باند ملی کرد.

ارقام رسمی FCC می گوید که بیش از 14 میلیون خانوار در سراسر کشور متصل نیستند و فاقد سرعت پهنای باند خانگی حداقل 25 مگابیت در ثانیه برای دانلود و 3 مگابیت در ثانیه برای آپلود هستند. (رهبری دموکراتیک فعلی FCC می گوید که این تعریف سرعت باید بسیار بالاتر باشد).

اما بر اساس BroadbandNow، یک وب‌سایت مصرف‌گرا که در سال 2014 راه‌اندازی شد، رقم واقعی نزدیک‌تر به 42 میلیون خانوار است.

دیگران نیز برای تکمیل کارت های FCC پیوستند. مایکروسافت، Ookla و M-Lab با استفاده از تست‌های سرعت و روش‌های دیگر، تخمین‌های پوشش را انجام داده‌اند. داده‌های سرشماری نیز مانند تجزیه و تحلیل مرکز تحقیقات پیو، منطقی بود.

دولت بایدن این مجموعه داده‌های مختلف را در یک نقشه تعاملی در تابستان امسال جمع‌آوری کرد، در حالی که طرح زیرساختی خود را ارائه کرد و به مردم اجازه داد اطلاعات پوشش را با عوامل دیگری مانند سطح فقر مقایسه کنند. اما این ابزار حاوی داده‌های معتبر جدیدی نیست، حتی اگر نشان دهد که برآوردهای موجود چقدر متفاوت است.

وزارت دارایی گفت که به عمد به جوامع اجازه می دهد تا در مورد چگونگی تجزیه و تحلیل پول تصمیم بگیرند.

بسیاری از ایالت‌ها به‌رغم مشکلات شناخته‌شده‌شان، از کارت‌های قدیمی FCC به‌عنوان خط پایه استفاده می‌کنند، شهر‌های قرن بعدی در ماه می از آن حمایت کردند. در حالی که برخی از طرفداران از آزادی عمل استقبال می کنند – می گویند رهبران محلی بهترین موقعیت را برای شناسایی کمبود پهنای باند دارند – برخی دیگر نگران خطرات سیاسی ناشی از هزینه های سهل انگارانه هستند.

جاشوا ادموندز، مدیر گنجاندن دیجیتال دیترویت، در تابستان امسال در یکی از رویدادهای بنیاد شوالیه گفت: “من واقعاً می ترسم که جوامع خاصی وجود داشته باشند که با توصیه های آزمایش نشده برای چیزهایی پول خرج کنند.”

او در مصاحبه ای از جوامع خواست تا داده های غنی تری برای پر کردن شکاف ایجاد کنند. «اجتماعات محلی باید فعال شوند. … این اتفاق نمی افتد. در عوض، چیزی که ما به دست می آوریم این جنگ مجموعه داده ها است، و شما می دانید – چه کسی بهترین مجموعه داده ها را دارد تصمیم می گیرد.

واشنگتن، برای نجات دیر شده است

یک حقیقت دشوار این است که واشنگتن عمدتاً موفق به ایجاد طرحی برای اصلاح مشکلات نقشه برداری خود شده است – اما برای هدایت جریان پول در سال 2021 خیلی دیر انجام شد.

پس از سال‌ها ناامیدی، کنگره در فوریه 2020 قانون دو حزبی را تصویب کرد که در آن FCC باید داده‌های دقیق‌تری را جمع‌آوری کند که عمدتاً توسط نقشه‌بردار خلبان در سال 2019 از USTelecom الگوبرداری شده بود.

اجرای این قانون طی دو سال گذشته با سرعت پایینی صورت گرفته است.

FCC سرانجام در دسامبر گذشته 98 میلیون دلار برای این تلاش دریافت کرد. یک ماه بعد، Rosenworcel سرپرست هیئت مدیره شد و وظیفه جمع آوری یک گروه داده، استخدام یک ارائه دهنده فناوری اطلاعات، پرسش از مصرف کنندگان و صنعت بازخورد، و ارائه نقشه اولیه پوشش داده های بی سیم از بزرگترین ارائه دهندگان را بر عهده گرفت.

اما بسیاری از مردم هنوز منتظر کارت های معتبر تا سال 2022 نیستند، چیزی که Rosenworcel آن را عامل کند روند خرید می داند.

کارشناسان می گویند دریافت داده های پوشش دقیق می تواند پیش نیازی برای شکستن شکاف دیجیتال باشد – و داده های بهتر، مانند گرجستان، می تواند به معنای لابی موثرتر برای کمک باشد.

اریک فرانک، مدیر عامل شرکتی به نام لایت باکس، که در حال تغییر تجربه خود در جمع آوری انبوهی از داده های املاک و مستغلات است، گفت: «هر ایالتی می خواهد موقعیت خود را طوری قرار دهد که بتواند مقدار دلاری را که می تواند به دست آورد به حداکثر برساند. نقشه های اینترنتی دقیق گرجستان.

فرانک اصرار دارد که نقشه برداری در سراسر کشور باید از نظر فنی آسان باشد – صرفاً کارهایی را که شرکت قبلاً انجام داده است افزایش دهد – و به مقامات دولتی اجازه دهد تا به راحتی نسخه های سفارشی شده با “لایه های داده” را برای بهبود تجزیه و تحلیل ارائه دهند.

LightBox می‌خواهد نقش بزرگ‌تری در این تلاش داشته باشد: در این ماه، این شرکت تصمیم FCC برای اعطای یک قرارداد نقشه‌برداری تقریباً 45 میلیون دلاری به یک شرکت رقیب را به چالش کشید، اختلافی که می‌تواند به معنای ماه‌ها تاخیر باشد. روزنورسل پیشنهاد می کند که کنگره ممکن است نیاز به مداخله برای تسریع این روند داشته باشد.

دارم سعی میکنم کنار بیام

در مناطق تقسیم شده مانند آمزویل و جوامع اطراف، احساس فوریت بر هر نزاع بر سر سرمایه گذاری غالب است.

لیز شاو که درست خارج از آمسویل زندگی می کند، چهار سال پیش زمانی به نقطه اوج خود رسید که یک سرویس اینترنتی کند و نامطمئن تلاش او را برای سفارش دادن وسایل کودک برای اولین نوه اش ناکام گذاشت. او گفت: «صفحه فقط به چرخش ادامه داد. من مدام چرخ آبی مرگ را بدست می آورم.

“من فقط کف آشپزخانه افتادم. شاو به یاد می آورد که من آنجا نشستم و شاید 15 تا 20 دقیقه گریه کردم. «این موضوع برای من اتفاق افتاد. و وقتی شروع به فحش دادن کردم حالم بهتر شد. گفتم باشه همینه من اینجا قربانی نمیشم.

این به معنای سازماندهی بود. در عرض چند هفته، او ریاست یک نشست منطقه‌ای را در نزدیکی ماریتا، اوهایو بر عهده داشت که در آن، میگنون کلیبرن، کمیسر FCC در آن زمان حضور داشت. حاضران داستان های ناراحت کننده ای را تعریف کردند، مانند مربی فوتبال که در زمین زمین سقوط کرد و به دلیل ناتوانی در رسیدن به موقع به عدد 911 جان باخت. پوشش سلولی ضعیف

این اجلاس موفقیت آمیز بود و سازمان های منطقه ای را کاتالیزور کرد – اما حتی سال ها بعد، مشکلات اتصال همچنان باقی است. این نمایش موسیقی را آموزش می دهد و تنها راهی که می تواند یک سرویس اینترنتی برای برگزاری کلاس های خصوصی مجازی خود دریافت کند، از طریق یک هات اسپات وای فای گران قیمت است. حتی این خیلی کند است تا در پایان ماه، زمانی که داده‌های پرسرعت او تمام می‌شود، عملی شود.

او گفت: “من نمی توانم اطلاعات بیشتری بخرم.” “فقط باید در یک نقطه متوقف شوید.”

شاو همچنین سریعاً به نقشه برداری “بروهاها” به عنوان “BS” اشاره می کند. وی اضافه کرد که پوشش «تا حد زیادی یک مسئله ریاضی است. کجا است – از طرف تامین کنندگان، زیرا آنها تنها کسانی هستند که آن را ارائه می دهند – و کجا نه. بینگو. و من جایی هستم که نیست.

منطقه شاهد پیشرفت های کوچکی بوده است. کارول کرک که در سه مایلی مرکز شهر آمسویل زندگی می کند، بر خلاف سه سال پیش، سرانجام می تواند پیام های متنی را در خانه دریافت کند. گری هیلفرتی، که یک شرکت طراحی را در منطقه آتن اداره می‌کند که با موزه‌ها کار می‌کند، گفت که اینترنت نوری سرانجام مزرعه ویندی هیلز را که در آن شرکت فعالیت می‌کند، متصل کرده است.

با این حال، کرک شکایت دارد که زیرساخت اینترنت DSL در سایر نقاط منطقه در حال فروپاشی و از کار افتادن در هنگام باران های شدید است. او گفت که موش ها تجهیزات فضای باز را می جوند. اینترنت او در طول روز به طور پراکنده قطع می شود. او نمی تواند برنامه ها را در خانه دانلود کند و برای انجام این کار باید به Amesville برود. گاهی اوقات وقتی در آنجا است، یک یادداشت شکایت در دفتر ISP محلی می گذارد.

کرک می‌گوید: «وقتی برق قطع می‌شود یا اینترنت قطع می‌شود، من باید تا خط الراس بالا بروم و در ماشینم بنشینم و این کار را در دفترم انجام دهم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme