“همه به من التماس می کنند”: محاکمه های ترامپ در سال 2024 آغاز می شود

[ad_1]

«بسیار اوقات یک نامزد ریاست جمهوری نامزدی را برای ایجاد تعادل بین جناح های حزب انتخاب می کند. اما موضوع ترامپ این نیست. در اصل او حزب است. جان مک‌لافلین، یکی از جامعه‌شناسان ترامپ، می‌گوید: «این خیلی در پشت آن متحد است. بنابراین، انتخاب او، اگر نامزد شود، به چیزی که می‌خواهد خواهد رسید. این بار این یک تصمیم بسیار شخصی تر خواهد بود.”

ترامپ به طور رسمی نامزدی خود را برای سال 2024 اعلام نکرده است. انتظار می رود که او پس از دوره موقت در سال 2022 تصمیم بگیرد. اما او در حال ایجاد یک کمپین معلق است که در حال آماده سازی زمینه ها است و موضوع نامزدی برای کاپیتان بیشتر مطرح می شود. بیشتر اوقات

او هست نام حذف شده ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا به عنوان نامزد احتمالی. گمانه زنی های Veepstakes در میان خودی ها ظاهر شده است که او اخیرا با تیم اسکات سناتور کارولینای جنوبی و مایک پمپئو وزیر امور خارجه سابق در باشگاه Mar-a-Lago خود در تعامل بوده اند.

«همه به من التماس می کنند. همه به اینجا می‌آیند، «ترامپ به مشاوری که به‌طور ناشناس حساب کاربری را با پولیتیکو به اشتراک گذاشته، به خود می‌بالید.

مشاوران و متحدان می گویند که موضوع دستیاران ابعاد جدیدی در ذهن ترامپ پیدا کرده است زیرا او تصمیم خود برای انتخاب پنس در سال 2016 را خفه می کند، فقط برای تماشای کمک معاون رئیس جمهور در راستی آزمایی انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور در ژانویه. اگرچه این مسئولیت قانونی پنس بود، اما ترامپ او را بی وفا دانست و اخیراً تا آنجا پیش رفت که گفت «عقل سلیم» است که شورشیان کنگره در 6 ژانویه شعار «مایک پنس را آویزان کن» سر دادند.

مشاوران ترامپ می گویند ملاحظاتی که باعث شد ترامپ در سال 2016 از پنس به عنوان شریک خود نام ببرد – محافظه کار انجیلی، پنس در زمان انتخابش فرماندار کمربند زنگ بود – دیگر چندان مرتبط نیست. آنها می گویند دفعه بعد ترامپ به احتمال زیاد به غرایز خود پایبند است. ترامپ در مرحله نهایی انتخاب تا حدی به دختر و دامادش ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر متکی است، اما انتظار نمی رود که در صورت نامزدی در سال 2024، این دو نقش یکسان را ایفا کنند.

تونی فابریزیو، جامعه‌شناس برجسته ترامپ در سال‌های 2016 و 2020 گفت: «پس از پشت سر گذاشتن این دو موضوع – وفاداری و درون‌گرا بودن ترامپ – ترامپ در انتخاب چه کسی آزادی عمل زیادی دارد.

فابریتزیو، که به سوپر PAC مرتبط با ترامپ رای داد، گفت: «او لزوماً نمی‌خواهد تعادل جغرافیایی را برقرار کند، اما کاری که می‌تواند انجام دهد این است که بین جنسیت، نژاد، قومیت – مسیرهای متفاوت زیادی در آنجا تعادل برقرار کند. این می تواند هر چیزی باشد، از تیم اسکات در کارولینای جنوبی گرفته تا یک آمریکایی آسیایی در کالیفرنیا، یک اسپانیایی در تگزاس. انتخاب ها و راه های زیادی وجود دارد. و هنوز زمان زیادی هست.”

کسانی که با تفکر ترامپ آشنا هستند می گویند انتخاب او به عنوان معاون رئیس جمهور آینده احتمالا بر اساس سه خط اصلی نامزدها است: زنان، محافظه کاران رنگین پوست، یا یک مشاور مورد اعتماد – یا “مشاور”، همانطور که یکی از مشاوران او را توصیف کرد.

اسکات، اولین سناتور منتخب سیاه پوست از جنوب از زمان بازسازی، اخیراً با ترامپ در پالم بیچ دیدار کرد.

یکی از ناظران جمهوری خواه در اتاق گفت: «این یک تعامل واقعاً گرم بود. “اسکات به اندازه ای محترمانه رفتار می کرد، نه بی ادب، مانند برخی افراد. آنچه او گفت مورد توجه و قدردانی رئیس جمهور قرار گرفت. قطعاً شیمی آنجا بود.”

اسکات، که برای انتخابات مجدد در سال 2022 نامزد می شود، همچنین ثابت کرد که یک جمع آوری کمک مالی باورنکردنی است و در سه ماهه گذشته 8.4 میلیون دلار جذب کرده است. او علاقه خود به نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 را انکار نکرد، اما گفت اگر ترامپ نامزد شود، نامزد نخواهد شد. سناتور کارولینای جنوبی پیش از این دیدار از دیگر نامزدهای ریاست جمهوری مانند آیووا و نیوهمپشایر را آغاز کرده است.

راجر استون، مشاور دیرینه ترامپ، گفت که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سایه اسکات و بسیاری دیگر به عنوان نوعی آزمون معاونت ریاست جمهوری برای ترامپ دو چندان می شود.

“این یک آزمایش است. استون گفت و ترامپ توجه دارد. «شکی نیست که افرادی که برای ریاست جمهوری نامزد می شوند، واقعاً همیشه برای معاونت رئیس جمهور نامزد می شوند. نکته کلیدی این است که به نظر برسید نه برای معاونت رئیس جمهور نامزد می شود.»

در مدار ترامپ، این باور وجود دارد که نامزد سیاهپوست می‌تواند حاشیه‌های دموکراتیک را در نوسان‌های کلیدی ایالت از بین ببرد، و رای‌دهندگان اسپانیایی زبان نشانه‌های بیشتری از آمادگی برای چنگ انداختن را نشان می‌دهند – به‌ویژه در میدان‌های جنگی مهم مانند آریزونا، نوادا، فلوریدا و تگزاس. .

در میان برخی از مشاوران ترامپ، جانت نونز، ستوان فرماندار فلوریدا به عنوان ستاره آینده دار دیده می شود. آنها می گویند ترامپ او را دوست دارد و نقش سخنرانی او را در نامزدهای کنگره در تابستان گذشته تحسین می کنند. اما ردپای اجتماعی و سیاسی او به دیسانتیس محدود می شود که به طور گسترده جانشین ترامپ در نظر گرفته می شود. این دو مرد روابط عمومی صمیمانه و محترمانه ای دارند، اما ترامپ شخصاً DeSantis جوان را به عنوان یک رقیب بالقوه می بیند.

زمانی که ترامپ اخیراً به چگونگی انتخاب دیسانتیس به عنوان نامزد فکر کرد، بسیاری از محافل ترامپ گفتند که او فرماندار را به جای خود می‌گذارد، نه اینکه او را به عنوان یک نام جدی بگیرد.

«ترامپ احساس می‌کند که دسانتیس را انجام داده است. ترامپ او را به عنوان یک رقیب می بیند. مشاور ترامپ گفت و او کسی با اعداد بهتر نخواهد داشت.

با این حال یک چروک وجود دارد که به طور بالقوه می تواند مانع از کسب تاییدیه یک سیاستمدار فلوریدا شود: عجیب بودن قانون اساسی که نشان می دهد یک نامزد ریاست جمهوری با یک نامزد از همان ایالت با یک مانع منحصر به فرد روبرو خواهد شد.

رئیس جمهور سابق همچنین کمتر نگران فلوریدا است زیرا پس از پیروزی سه امتیازی در سال گذشته در ایالت جدید خود، آن را کشور ترامپ می داند. و او به اندازه سال 2016 نگران افزایش حضور محافظه کاران نیست، با توجه به موقعیت قوی خود در پایگاه حزب.

با این حال، ترامپ به خوبی می‌داند که با رای‌دهندگان زن مشکل داشته است، که این احتمال را افزایش می‌دهد که او به دنبال تعادل جنسیتی در بلیط خود باشد. یکی از مشاوران ترامپ گفت، کیم رینولدز، فرماندار آیووا و مارشا بلکبرن، سناتور تنسی، در مذاکرات اولیه برای دریافت جوایز بالا رفتند، زیرا آنها هر دو “محافظه کار و جهنمی” هستند.

این منبع افزود: “رینولدز و بلکبرن قطعا در حال شکار هستند.”

به نظر می رسد یکی از افراد مورد علاقه اولیه معاون رئیس جمهور – نیکی هیلی، سفیر سابق ترامپ در سازمان ملل متحد و فرماندار سابق کارولینای جنوبی – پس از انتقاد از او به خاطر قیام 6 ژانویه، منجمد شده است. آنها همچنین می گویند که شور و اشتیاق نسبتاً کمی در میان خودی های ترامپ برای کریستی نوم فرماندار داکوتای جنوبی وجود دارد که توسط کوری لواندوفسکی مدیر سابق ستاد انتخاباتی ترامپ تا زمانی که در میان رسوایی آزار و اذیت از چشمان عمومی خارج شد به او مشاوره می داد.

اگر ترامپ یک مرد سفیدپوست دیگر را به عنوان نامزد انتخاب کند، کسانی که تفکر او را می شناسند می گویند که این مرد احتمالاً نقش یک مشاور نزدیک را بازی می کند، چیزی شبیه به یک ابر رئیس ستاد. یکی از جمهوری خواهان که اخیراً موضوع معاون رئیس جمهور را با ترامپ به طور گذراً مورد بحث قرار داده است، گفت: این می تواند حتی مارک میدوز، آخرین رئیس کابینه ترامپ در کاخ سفید را نیز شامل شود.

این منبع گفت: «خیابان معاون رئیس جمهور از نوع Meadows را رد نکنید. زمانی بود که پنس آن نقش را بر عهده گرفت. الان هیچ کس نمی‌خواهد اعتراف کند. اما من او را تماشا کردم. اما ظاهراً 6 ژانویه همه چیز را در این زمینه تغییر داد.”

ریک گرنل، مدیر سابق امنیت ملی ترامپ نیز در رتبه بندی افراد داخلی ترامپ و همچنین مایک پمپئو، نامزد احتمالی ریاست جمهوری، که وزیر امور خارجه ترامپ و مدیر آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا بود، افزایش یافت.

“روی ریک نخواب. ترامپ او را دوست دارد و برخلاف پمپئو یا هر کس دیگری، علاقه ای به نامزدی برای ریاست جمهوری ندارد. این یک مشکل بزرگ برای ترامپ است.

مایکل کاپوتو، یکی از مقامات سابق ستاد انتخاباتی ترامپ که در دولت او کار می‌کرد، گفت پیش‌بینی اینکه ترامپ می‌تواند چه کسی را انتخاب کند دشوار است، زیرا او زمان زیادی دارد. هر کسی که انتخاب شود “باید وفادار باشد و آنچه در سال 2020 اتفاق افتاده را افشا کند. اگر این کار را نکند، رد صلاحیت خواهد شد.”

کلیان کانوی، مشاور ارشد ترامپ، کاپوتو را تکرار کرد.

“او چه کسی را باید انتخاب کند؟” او پرسید. “هر که بخواهد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme