“میراث” چه چیزی را دریافت می کند که AOC دریافت نمی کند؟

[ad_1]

این نوع نگرش تخیلی در کشوری با زیرساخت های در حال فروپاشی و شبکه ایمنی ناهموار است که به درخواست های اخیر مالیات بر ثروت و تمایل به یکسان دانستن ثروت زشت با ثروت زشت افزوده است. مهم نیست که آیا شما دارای املاک و مستغلات هستید، اگر پول دارید یا اگر مالک یک میلیارد سهام آمازون هستید. بله، جف بزوس، من مراقب شما هستم، “سناتور الیزابت وارن (D-Mass.) در ماه ژوئیه به CNBC گفت، با اشاره به پیشنهادی خود برای مالیات فوق میلیونر. مخاطبان هریتیج، یک درام تلویزیونی معتبر که شامل تقلیدی از فاکس نیوز به نام ATN است، احتمالاً تحصیل کرده و طرفدار دموکرات هستند، با پیشنهاد وارن موافق هستند، یا لری سامرز فکر می کند که به اندازه کافی مالیات نمی گیرد.

اما قانونگذاری جنگ طبقاتی همیشه دشوار بوده است. علیرغم نظرسنجی‌ها که اکثریت موافق را نشان می‌دهد، هیچ قانون‌گذاری نتوانسته ایده مالیات بر ثروت را به قانون تبدیل کند. در اوایل این ماه، سناتور اورگان، ران وایدن (D) آخرین کسی بود که وقتی مالیات میلیاردر را در بسته هزینه های جو بایدن وارد کرد، شکست خورد. این یک روز در لایحه ادامه داشت.

این تا حدی به دلیل بحث در مورد قانونی بودن و کارایی است. (خانواده رویس، با ارتش وکلای خود، مظهر این بحث هستند که افرادی که منابع لازم برای دریافت مالیات بر ثروت را دارند، منابع لازم برای اجتناب از آن را نیز خواهند داشت.) اما شاید تا حدی به این دلیل باشد که محبوبیت The Legacy نشان می دهد که آمریکایی‌ها می‌توانند سرنوشت سریع‌تر و رضایت‌بخش‌تری را برای ابرثروتمندان تصور کنند.

ازدحام ها ممکن است از نظر نزدیک بینی قوی باشند. در قسمت آخر، آنها دادگاه را در اتاق هتلی در یک اتاق محافظه کار برگزار می کنند و پیشنهاد می کنند نامزد بعدی جمهوری خواهان برای ریاست جمهوری انتخاب شود. اما هدف واقعی از نمایش این است که آنها بسیار ناراضی هستند. هر قسمت آنها را وادار می کند برای عشقی که نمی آید بجنگند، هر لحظه به یکدیگر طعنه بزنند، در مقابل افرادی که می خواهند شکست آنها را ببینند شرمنده شوند. این نمایش یک داستان هشدار دهنده – یا شاید یک افسانه خوشحال کننده برای بینندگان – در مورد اینکه چگونه ثروت بلیطی برای بدبختی است. در دنیایی که مذاکرات پول و سیاست تغییر نخواهد کرد، حداقل روی نوعی کاتارسیس ارائه می دهد. آنها هنوز هم سوار فیل هستند، و کسانی از ما که هرگز به این ارتفاعات نخواهیم رسید، مشتاقانه منتظر مبارزه هستیم – و آن را به لذیذ افتادن می دانیم.

تلویزیون آمریکا همیشه ارائه کرده است بیش از سهم خود از ثروت: سریال های تلویزیونی برای خانواده های ثروتمند، سریال های واقعیت در مورد سبک زندگی میلیونرها، سریال های کمدی با آپارتمان، بسیار فوق العاده برای طبقه متوسط. جیسون میتل، استاد مطالعات آمریکایی در کالج میدلبری و نویسنده کتاب آینده، می‌گوید: این تا حدی به این دلیل است که تلویزیون یک رسانه تجاری است و تبلیغ‌کنندگان به نشان دادن مصرف علاقه دارند. تلویزیون و فرهنگ آمریکایی. این تا حدودی به این دلیل است که ثروت جاه طلبانه است: چه کسی نمی خواهد خود را در بین لباس های بی عیب و نقص و دکوراسیون مجلل تصور کند؟ حتی برنامه‌های کودکانه در کانال دیزنی و نیکلودئون مدت‌هاست که رویای زندگی یک کودک ثروتمند را فروخته‌اند: نوجوانانی که در یک هتل مجلل، در یک قایق تفریحی یا پنت‌هاوس در نیویورک زندگی می‌کنند، جایی که هر خواسته مادی در اختیارشان است.

با این حال، نحوه ارائه ثروت در تلویزیون در طول زمان، مطابق با خلق و خوی کشور تغییر کرده است. “Dynasty” و “Dallas”، صابون های بسیار محبوب دهه 80 قرن گذشته، جشنی از مصرف قابل توجه بودند: لباس، جواهرات، پله های بزرگ. این نمایش‌ها بلندپروازانه بودند، اما در عین حال مرتبط بودند، میتل، نیمه شیرین و نیمه درام خانوادگی آشنا. حتی خانواده کارداشیان که از سال 2007 ثروت خود را در تلویزیون های واقعیت به رخ می کشند، دعواهای خانوادگی در انواع باغ ها دارند که به نظر می رسد همیشه با اعلام عشق متقابل پایان می یابد. آنها از همه راه های معمول ناراضی هستند: درست مثل ما، با بودجه های بزرگتر لباس.

اما افراد بسیار بسیار ثروتمند در سال 2021 از نظر عینی شبیه ما نیستند: آنها قوانین جامعه و تجارت را بازنویسی می کنند و به معنای واقعی کلمه در فضا منفجر می شوند. تفاوت بین زندگی بالا و پایین بسیار زیاد است. بنابراین جای تعجب نیست که تلویزیون محبوب امروزی دیدگاه تندتری نسبت به ثروت ارائه دهد. «بازی ماهی مرکب»، درام کره جنوبی که پاییز امسال نتفلیکس را برجسته کرد، توطئه ای بین المللی از سوی ثروتمندان بی رحمانه و تک بعدی را ارائه می دهد که به خود زحمت کشتن مردم برای ورزش را ندارند. در سمت آفتابی‌تر Schitt’s Creek است، یک کمدی کمدی کانادایی که جان تازه‌ای در نتفلیکس پیدا کرده است، برای خانواده‌ای ثروتمند که از فضل بیرون می‌روند، مجازات می‌شوند و رستگاری می‌یابند. نیلوفر آبی، سریال HBO در مورد تحقیر ورطه ثروت، این پیام را ارسال کرد که انتقام بی فایده است: وقتی شخصیت های کمتر ممتاز در یک استراحتگاه مجلل هاوایی سعی می کنند مهمانان به طرز نفرت انگیزی ثروتمند را تضعیف کنند، نقشه ها شکست می خورند و باد ثروتمند به شدت بلندتر می وزد.

ازدحام ها به بدی VIP های بی نام در بازی Squid Game نیستند، اما شامل تعدادی جنایات، از قتل بی پروا تا تجاوز جنسی هستند. (در یک قسمت اخیر، برادران و خواهران رومن و شیو در دفتری با دیوارهای شیشه ای نشسته اند و عاقلانه در مورد واکنش شرکت به اتهامات خشونت جنسی صحبت می کنند: “بله، بله، ما اکنون آن را درک کنید، از ناله کردن در مورد تجاوزها دست بردارید.» و برخلاف خانواده رز در شیتس کریک، به نظر نمی رسد روی برای تبدیل شدن به فرد بهتری باشد. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، با بسته شدن دیوارها بدتر شدند. در این فصل – یک هشدار جزئی برای یک اسپویلر – شیو مشتاقانه منتظر پیشنهاد شوهرش برای قبول مسئولیت جنایات شرکتی است. کندال برای بچه‌هایش یک خرگوش می‌خرد، سپس به طور مؤثر به پرستار بچه دستور می‌دهد تا با خوردن چوب شور او را بکشد. پسر عموی گرگ، یک فرد خارجی که تربیت او فقط طبقه متوسط ​​است، اکنون آنقدر در دنیای ثروت غوطه ور شده است که وقتی از برنامه های پدربزرگش برای واگذاری اموالش به خیریه مطلع می شود، به شکایت از صلح سبز برای ارث قانونی خود می اندیشد.

میتل گفت: «30 سال پیش، نمایشی مانند این باید حداقل یک یا دو شخصیت در خانواده داشته باشد که احساس می‌کردند شخصیت‌های خوبی هستند که سعی در تغییر اوضاع دارند. در مورد رویس، “آنها نه تنها افراد وحشتناکی هستند، بلکه حتی از پولی که دارند لذت نمی برند.”

این شاید بزرگ‌ترین تضاد بین هریتیج و دیگر نمایش‌های مربوط به ثروت باشد: هیچ چیز در ثروتمند بودن اینجا چندان سرگرم کننده به نظر نمی‌رسد. در مقاله‌ای اخیر در رینگر، گردانندگان و طراحان صحنه هدف خود را از نامطلوب ساختن هر محیطی توصیف کردند: بیرونی غم‌انگیز است، فضای داخلی یا کلاستروفوبیک است یا لبه‌های تیز، خالی و تنها. وقتی یک سرمایه گذار قدرتمند اصرار می کند که خانواده روی در جزیره خصوصی او قدم بزنند – “خیلی زیباست که منزجر کننده است”، او به طبیعت می بالد – در نهایت آنها را از میان بوته های نرم و غیرقابل توصیفی هدایت می کند که در تلاش برای یافتن راه خانه شما گم می شود. . هنگامی که کندال برنامه های خود را برای تولد 40 سالگی خود توضیح می دهد، به معنای واقعی کلمه مانند یک مهمانی از جهنم به نظر می رسد: “آخرین زمان: وایمار با کارتاژ ملاقات می کند، با دانته ملاقات می کند، با هوش مصنوعی و ابر میکروب های مقاوم به آنتی بیوتیک.” حتی لباس ها هم جاه طلب نیستند. شیو، تنها دختر لوگان، با درخشندگی خاصی لباس می پوشد، اما معمولاً در حوزه لباس های شرکتی در یک مربع است.

زیبایی شناسی تیره و تار در زمانی که بقیه جامعه برای متوقف کردن آنها ناتوان به نظر می رسد، اندکی بدبختی را به شخصیت ها اضافه می کند. لورا گریندستاف، استاد جامعه‌شناسی در دانشگاه کالیفرنیا-دیویس که مطالعه‌اش بر تلویزیون آمریکایی متمرکز است، می‌گوید: در اکثر موارد، خانواده‌هایی به ثروت و قدرتمندی روی، فضایی را اشغال می‌کنند که «بیش از کنترل، نظارت و پاسخگویی است». و فرهنگ عامه او می گوید که این به ویژه برای یک تجارت خانوادگی که کنترل مستقیمی بر افکار عمومی دارد صادق است. «این غول‌های رسانه‌ای می‌توانند واقعیت‌های خود را خلق کنند: جهان خود یا واقعیتی که در آن می‌توانند هر طور که می‌خواهند رفتار کنند و هرگز نسبت به آن احساس بدی نداشته باشند.

بنابراین Legacy برای اعمال مجازات عاطفی مداخله می کند. برای خانواده روی، پول نه تنها زمینه بدبختی است، بلکه دلیل آن نیز می باشد. ما همه راه‌هایی را می‌بینیم که رشد عاطفی و توانایی آن‌ها برای برقراری ارتباط با سایر نقاط جهان را کاهش داده است. کندال چنان غوطه ور در حباب بزرگ بینی است که از بیرون دیده نمی شود. او به دادگاه تحقیر ادامه می دهد، چه در حال ساختن رپ زشت برای مردان سفیدپوست در یک رویداد شرکتی باشد، چه با کارکنان در یک برنامه کمدی اواخر شب وقت می گذراند بدون اینکه متوجه شود وقتی چشمانشان می چرخند. شیو که ثبات محاسباتی پدرش را به ارث برده است، اصول سیاسی خود را رها می کند تا لطف پدرش را جلب کند و احترام دوستان چپ سابق خود را از دست می دهد. قسمت آخر اشاره می کند که او ممکن است در انتقال کشور به یک خودکامه دست راستی شریک جرم باشد. رومن ناتوان است – هم در تجارت خانوادگی و هم در اتاق خواب. کانر، پسر بزرگ لوگان، آنقدر فریب خورده است که فکر می کند بدون هیچ مهارت، تجربه یا کاریزمای آشکار می تواند رئیس جمهور شود. لوگان هنوز باور نمی کند که هرگز مجبور است قدرت مطلق خود را رها کند. با هر صحبتی به هم فحش و توهین می کنند. وقتی می بینید چاقو را در داخل می چرخانند، می لرزید.

موفقیت نمایشی که از غم و اندوه ثروتمند بودن لذت می برد، حتی ممکن است پیامی سیاسی به افرادی مانند وارن، سناتور برنی سندرز (I-Vt.) و الکساندریا اوکاسیو-کورتز (DN.Y.) بیاموزد. اگر “ارث” باعث می شود آمریکایی ها چنین احساسی داشته باشند انجام ندهید آنها می خواهند مانند ازدحام ها ثروتمند باشند – که بهتر است یک مکان راحت اما کمتر افراطی در طیف رفاه بگیرند – در این صورت ممکن است لفاظی “غوطه ور ثروتمندان” مناسب نباشد.

به نظر می رسد “میراث” نوید یک سقوط احتمالی برای روی را می دهد که از بیرون تحمیل شده است. وزارت دادگستری در حال گردش است. سهامداران کلیدی در آستانه شورش هستند. و ترس از سلامت همچنان بر لوگان خزیده است. در یکی از قسمت‌های اخیر، عفونت ادراری درمان‌نشده او باعث ایجاد توهم در او می‌شود و در زمانی که شرکت می‌تواند تمام توجه او را به کار گیرد، باعث غیبت همسر و یک گربه مرده می‌شود. نکاتی وجود دارد که نشان می‌دهد قدرت شرکتی موروثی روی، همزمانی بلندمدت با دیگر انواع قدرت نخواهد بود: قدرت سیاسی، قوه قضائیه، قدرت پول جدید، قدرت زمان، و مهم‌تر از همه، قدرت آنها. خود توهم خود

با این حال، تا زمانی که ویرانی رخ دهد، The Legacy به ما این امکان را می دهد که از بدبختی بدیع روی لذت ببریم، از هر توهین، سخنی و تحقیر خود به خود لذت ببریم. این فقیر نیستند که ثروتمندان را مجازات می کنند، یا کمتر ثروتمندان هستند که بسیار ثروتمندان را مجازات می کنند. ثروتمندان خود را مجازات می کنند. شاید مالیات آنها باشد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme