رویکرد بایدن علیه ترامپ در قبال عدالت نژادی یک لحظه آتشین است

[ad_1]

قبل از صدور حکم رایتنهاوس، رئیس جمهور با فرماندار ویسکانسین تونی اورز تماس گرفت تا درباره اقدامات امنیتی در کنوشا صحبت کند. به گفته فردی که مستقیماً از گفتگوها مطلع است، او در ماه‌های اخیر با گروه‌های مجری قانون تماس گرفته است تا ناامیدی خود را ارزیابی کنند. و هفته گذشته، همانطور که هیئت منصفه Rittenhouse بحث کرد، او سه لایحه را امضا کرد که مزایا را برای سازمان‌های مجری قانون محلی و فدرال افزایش می‌داد، در حالی که وزارت دادگستری او 139 میلیون دلار برای تأمین مالی بیشتر افسران پلیس در سراسر کشور آزاد کرد. در همان زمان، یک بخش در وزارت دادگستری با گروه‌هایی از جوامع محلی برای آموزش رهبران در مورد تکنیک‌های کاهش تنش همکاری می‌کند.

این یک تضاد کامل با آغوش روشن Rittenhouse در سمت راست است که با مصاحبه طولانی این جوان 18 ساله با مجری فاکس نیوز تاکر کارلسون و دیدار او از ترامپ در مار-آلاگو برجسته شده است. اما برای بایدن، تلاش برای کاهش دما مجموعه ای از خطرات خود را به همراه دارد، یعنی رها کردن رأی دهندگان در هر دو سر طیف سیاسی که بیشتر از آن بخواهند.

او باید مواضع خود را طوری تنظیم می کرد که باورها، آرزوها و امیدهای عمیق همه افراد چپ، راست و مرکز را منعکس کند. جیم پاسکو، مدیرعامل، می‌گوید و اغلب وقتی این کار را انجام می‌دهید، افراد دیگر در سمت چپ، راست یا وسط – گاهی اوقات همه – احساس می‌کنند که رئیس‌جمهور هر آنچه را که نیاز داریم یا هر چیزی که برای آن کار می‌کنیم به ما نمی‌دهد. از فرمان پلیس برادر ملی. کاری که او می‌کوشد انجام دهد این است که به همه بهترین‌هایی را که می‌توانند در یک کشور متحد به دست آورند، بدهد».

بایدن مدت‌ها درخواست‌های جناح چپ حزب خود مبنی بر «آزاد کردن بودجه پلیس» را رد کرده و در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ وعده داده است که در عوض پول بیشتری در ادارات پلیس سرمایه‌گذاری خواهد کرد. در میان افزایش جرایم خشونت‌آمیز در شهرهای بزرگ سراسر کشور طی سال گذشته، او به مجریان قانون اعلام کرده است که از آنها محافظت می‌کند. در همان زمان، او به مدافعان حقوق مدنی و دیگر مترقیان وعده داد که اصلاحات اساسی پلیس را دنبال خواهد کرد. او همچنین علیه عدالت هوشیارانه سخن گفت، زیرا اقدامات ریتنهاوس زمانی که سه نفر را به قتل رساند، در میان درگیری‌های خشونت‌آمیز پس از اعتراضات عدالت نژادی سال گذشته در کنوشا مشخص شد.

اما هیئت منصفه ای که پرونده او را بررسی می کرد متوجه شد که Rittenhouse در دفاع از خود عمل می کند. و دولت بایدن تاکنون نتوانسته اصلاحات پلیس را از طریق کنگره که در آن قوانین گسترده دو حزبی متوقف شده است، پیش ببرد.

چپ روز به روز بی صبرتر می شود. فروپاشی مذاکرات در کنگره تنها به ناامیدی آنها از انفعال کمک کرد و درخواست ها برای جایگزینی فیلیباستر را افزایش داد. به گفته پاسکو، در حالی که کاخ سفید گفت که رئیس جمهور قصد دارد دستورات اجرایی را با هدف اجرای بیش از حد قانون امضا کند، اما آنها فقط برای اجرای قانون فدرال اعمال می شوند که تقریباً 5 درصد از کل نیروی کار پلیس کشور را تشکیل می دهند.

کلیف آلبرایت، یکی از بنیانگذاران Black Voters Matter، گفت که بایدن “به طور قطع به اندازه کافی سریع حرکت نمی کند. نه تنها از نظر قانون، بلکه از نظر اقدامات اجرایی که می تواند انجام دهد.”

اگرچه آلبرایت در نهایت گفت که حزب جمهوری خواه مقصر است زیرا “آنها هرگز در مورد تصویب چنین قانونی جدی نبوده اند”، او گفت که اصلاحات پلیس “قطعاً به پس زمینه می رود.” [Biden’s] دستور کار اقتصادی».

مدافعان حقوق شهروندی می گویند که آنها همچنان از دولت می خواهند که بر اقدامات اصلاحی اجرای قانون متمرکز بماند و به اتهامات مداوم در مورد زور بیش از حد علیه پلیس اشاره می کنند.

“ما بر حمایت از ادارات حقوق شهروندی وزارت دادگستری متمرکز هستیم – اقدامات به علاوه کلمات برای این موضوعات مهم است و ما شاهد یک وزارت دادگستری فوری هستیم که نقش خود را جدی می گیرد – برخلاف سوء استفاده و غفلت وزارت قبلی. مارک موریال، رئیس لیگ شهر ملی، گفت: عدالت.

احساس فوریت آنها در واکنش های چپ به احکام Rittenhouse و Arbery منعکس شد.

الکساندریا اوکاسیو-کورتز (DN.Y.) پس از تبرئه شدن ریتن هاوس از تمامی اتهامات، در توییتی نوشت: «آنچه ما شاهد آن هستیم سیستمی است که همانطور که طراحی شده است کار می کند و از کسانی که برای آنها ساخته شده است محافظت می کند.

«قوه قضاییه ما خراب است. او از برتری سفید دفاع می کند.” نماینده رشیده طلیب پس از حکم ریتنهاوس به توییتر اضافه شد. دو نفری که کشته شدند مستحق عدالت بودند، همانطور که جوامع ما همچنان هدف خشونت‌هایی مانند این هستند.»

از سوی دیگر، بایدن برای خبر تبرئه شدن ریتنهاوس از قتل دو نفر رویکردی ساده را انتخاب کرد و گفت که حکم هیئت منصفه را پذیرفته است. با این حال، بعداً همان روز، او در بیانیه‌ای اضافه کرد که جمله کنوشا «بسیاری از آمریکایی‌ها از جمله من را عصبانی و نگران می‌کند». اما او تکرار کرد: باید بپذیریم که هیئت منصفه صحبت کرده است.

پس از صدور حکم برای سه مرد متهم به قتل آربری، بایدن چنین بیانیه ای آرام، هرچند تلخ، صادر کرد و این قتل را “یادآوری ویرانگر از اینکه تا چه حد باید در مبارزه برای عدالت نژادی در این کشور پیش برویم”، صادر کرد. او تنها اشاره ای گذرا به نحوه مدیریت دولتش با اصلاحات در سیستم عدالت کیفری کرد و گفت که «به کار سخت خود ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که عدالت برابر در برابر قانون فقط عبارتی نیست که بر روی دیوان عالی نوشته شده است. یک واقعیت برای همه آمریکایی ها.»

وزارت دادگستری بایدن چنین رویکرد محتاطانه ای را اتخاذ کرده است. او نتیجه گرفت که علیه پلیس دخیل در تیراندازی سال 2020 به جیکوب بلیک، مرد سیاهپوستی که پس از شلیک یک افسر سفیدپوست به او هنگام فرار بلیک، فلج شده بود، اقدام نخواهد کرد و اعتراضاتی را در کنوشا برانگیخت که ریتن هاوس و سایرین در شهر را به خود جلب کرد. این تیراندازی اندکی پس از قتل جورج فلوید، یک مرد سیاهپوست غیرمسلح، توسط یک افسر پلیس سفیدپوست در مینیاپولیس، مینه سوتا رخ داد. در طول مبارزات انتخاباتی، بایدن اعلام کرد که کارمندان «حداقل» باید سرزنش شوند. او همچنین Rittenhouse را به برتری طلبان سفیدپوست در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مرتبط دانست.

ترکیبی از خشونت و تنش نژادی سرانجام در بیشتر تابستان به کانون رقابت های ریاست جمهوری 2020 تبدیل شد و ترامپ و بایدن پس از تیراندازی به بلیک و تظاهرات مرگباری که در آن ریتن هاوس دو نفر را کشت، از ویسکانسین بازدید کردند.

اما از آن زمان همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است. هفته گذشته، پس از حکم ریتنهاوس، کنوشا سکوت کرد. در حالی که برخی از تظاهرکنندگان روی پله‌های دادگاه ایستاده بودند و علائمی در دست داشتند و در ادامه دادگاه هوشیار بودند، اعتراضات آنها به خشونت تبدیل نشد.

مایک گوین، سخنگوی کاخ سفید گفت: “پرزیدنت بایدن با وعده کاهش درجه حرارت در سیاست ما و متحد کردن آمریکایی ها در انتخابات شرکت می کند.” ما می دانیم که هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، اما از جنبه های کوچک و بزرگ، رئیس جمهور به ما کمک کرد تا صفحه لفاظی های نفرت انگیز و تفرقه افکنانه ای را که از کاخ سفید قبلی شاهد بودیم و کشورمان را مسموم کرد، بازگردانیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme