حراجدار میسوری برای حمایت از ترامپ پیشنهاد می دهد

[ad_1]

سه ماه بعد، لانگ همچنان به دنبال حمایت رئیس جمهور سابق است. قبل از تعطیلات شکرگزاری کنگره، لانگ بار دیگر به دیدار ترامپ رفت، این بار در مارآ لاگو. ترامپ به مرد شگفت انگیز 66 ساله گفت که او برای تایید طولانی مدت باز است، اما عجله ای ندارد.

اگر او از این مسابقه حمایت می کند، برای من مهم نیست که از چه کسی حمایت می کند. تمام شد. … و چیزی که من سعی می کنم او را تحت تاثیر قرار دهم این است که، می دانید، “شما باید در این مسابقه شرکت کنید و به آن پایان دهید.” لانگ در یک مصاحبه 40 دقیقه ای گفت. شما به مردی که از روز اول با شما بود نگاه می کنید. او هرگز ترک نکرد. یعنی به این کراوات نگاه کن

کراواتی بلند اتفاقاً کراواتی داشت که ترامپ نامزد آن زمان پنج سال پیش پس از سخنرانی یکی از نمایندگان کنگره میسوری از طرف او در نوادا، زمانی که ترامپ در انتخابات عمومی یک بازنده مطمئن به نظر می رسید، امضا کرد. این فقط یک نکته دیگر از داده‌های فروش لانگ است: او در میان دریایی از جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان که در رقابت با ترامپ به‌عنوان یک مؤمن قبل از اینکه یک حزب ارتدوکس باشد، برجسته است.

رویکرد ترامپ و لانگ در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان، نمادی از نفوذ بی‌نظیر رئیس‌جمهور سابق در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان است، جایی که کل مبارزات انتخاباتی مبتنی بر تایید یک نفر است. این یک پویایی جدید در سیاست آمریکاست که در آن فردی که در جایگاه ترامپ قرار دارد معمولاً سرش را پایین نگه می‌دارد و اجازه می‌دهد اوضاع در حزبش پیشرفت کند.

لانگ که به عنوان یک حاکم خلق شده است، در حکایات طولانی میسوری خود درباره همه چیز از پرداخت 37 دلار برای این کراوات در نوادا گرفته تا توزیع اسکناس های 45 دلاری چاپ شده خانگی به رئیس جمهور برزیل، ژایر بولسونارو، به یاد می آورد. به عنوان یک پسر کوچک، لانگ به سگش یاد داد پس از اینکه از او پرسیدند “ترجیح می دهی دموکرات باشی یا سگ مرده” بغلتد و تظاهر به مرده کند؟

این روزها، او با چیزی که «اتوبوس بیلی» می‌خواند، به ایالت یورش می‌برد که با تصویری از لانگ با کلاه گاوچرانی مزین شده است. او یک بار در یک جلسه استماع کمیته یک حراج کامل یک فعال تخریبی را راه اندازی کرد.

“هیچ تظاهر کننده ای وجود ندارد. او در جمع مرد نیست، در خلوت مرد است. سناتور جاش هاولی (R-Mo.) از لانگ گفت: شیوه ای که او اکنون خودش را نشان می دهد، همیشه همان گونه است که من او را می شناسم.

لانگ با کلیان کانوی، مشاور قدیمی ترامپ همکاری نزدیکی دارد، هم به این دلیل که او «باهوش» است و هم به این دلیل که وقتی می‌خواهد با ترامپ صحبت کند، مایل است با لانگ همراه شود: «امیدوارم اگر کلیان او در تیم من باشد، کمی به من کمک کند. او گفت که کانوی نتوانست تأیید او را جلب کند، اما این راه دیگری است که لانگ به آنچه اغلب افکار ترامپ را هدایت می کند: وفاداری است.

«او در جلسات بود که ما در اتاق‌های بسیار کوچک در باشگاه کاپیتول هیل با هم ملاقات کردیم. یکی دیگر از حامیان اولیه ترامپ، سناتور کوین کرامر (RN.D.)، یکی از اعضای سابق مجلس که در سال 2018 از سالن خارج شد، گفت: او آنجا بود.

و رقابت جمهوری خواهان در سنا در میسوری تلاشی کاملا دیوانه وار برای جلب نظر ترامپ است. لانگ به تایید شکست ترامپ در 6 ژانویه رای منفی داد، اما ویکی هارتزلر، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا که اکنون یکی از اصلی‌ترین مخالفان او در سنا است، رای منفی داد. کمپین هارتزلر به 538 رقم اشاره می کند که نشان می دهد او با ترامپ کمی بیشتر از لانگ رای داده است.

سپس اریک گریتنز است که در میان رگبار مسائل اخلاقی از سمت فرمانداری استعفا داد و اکنون به عنوان مردی برای برکناری میچ مک کانل از اولین کرسی حزب جمهوری خواه در سنا نامزد می شود. هماهنگی مستقیم مستقیماً با حملات مکرر ترامپ به مک کانل. یکی دیگر از نامزدهای جمهوری خواه، دادستان کل اریک اشمیت، به تازگی به مرز مکزیک سفر کرده است. ناگفته نماند مارک مک‌کلاسکی، که متعاقباً با رفتن به کنوشا، ویسکانسین برای شرکت در محاکمه کایل ریتونهاوس، به اتهام زدن سلاح علیه معترضان در میسوری اعتراف کرد.

با مهلت ارسال در ماه مارس، نماینده جیسون اسمیت (R-Mo.) نیز ممکن است وارد مسابقه شود. او مانند لانگ رابطه نزدیکی با ترامپ دارد.

«هر جمهوری خواه در انتخابات مجلس سنای میسوری معتقد است راهی وجود دارد [former] تایید رئیس جمهور ترامپ گرگ کلر، یک استراتژیست جمهوری خواه در ایالت، گفت و تعدادی از آنها واقعاً این کار را انجام می دهند. کلر معتقد است که اشمیت، لانگ و اسمیت بیشترین شانس را دارند.

در حالی که بیش از هشت ماه از انتخابات مقدماتی در ماه اوت باقی مانده است، اوضاع بدتر می شود. در جمع بندی این منطقه، لانگ می گوید که مخالفان او باید «کتاب های درسی تاریخ تجدیدنظرطلبانه بنویسند، زیرا همگی در حال بررسی تاریخ خود با ترامپ هستند». او هارتزلر را غیر معتبر و به اندازه کافی محافظه کار می داند. مدیر کمپین او با اشاره به هزینه‌های لانگ در کمپین پاسخ داد: «بیلی روی جنگیدن برای میسوری متمرکز نیست، او فقط به دنبال غذای بزرگ بعدی خود است.

لانگ گریتنز را “نامزد چاک شومر” نامید و اشاره ای به جمهوری خواهان داشت که می ترسد رسوایی جنسی او مسئول انتخابات عمومی باشد. یکی از سخنگویان گریتنز گفت: “بیلی لانگ کمدین بسیار بهتری از یک نامزد سنا است.”

با این حال، لانگ در حالی که برای نفع ترامپ رقابت می کند، در جایی خط می کشد. او خواستار برکناری مک کانل از رهبری نخواهد شد و اصرار گریتنز را “نشت اطلاعات” خواند و بایدن به این نتیجه رسید که “او رئیس جمهور است”.

لانگ، مجری سابق رادیو، در هر فرصتی در فاکس نیوز حضور ندارد و از تاکتیک های رایج جمهوری خواهانی که با ترامپ در خطوط هوایی صحبت می کنند اجتناب می کند. بدهی تخمین می زند که او تنها حدود سه بار در کار خود در اخبار تلویزیون کابلی بوده است. اگر چه او با افتخار در مورد مذاکرات یک دهه پیش با ترامپ صحبت می کند، زمانی که در دوره اول عضو کنگره بود، لانگ نیز از استشمام بوی ناامیدی می ترسد.

من افرادی را دارم که می‌گویند، به او زنگ بزن، هر روز با او تماس بگیر. لانگ گفت: “در مار-آ-لاگو بنشین و به او بگو تا زمانی که او تایید نکند آنجا را ترک نمی کنی.” من آنقدر باهوش هستم که بدانم این امر باعث جلب نظر دونالد ترامپ نخواهد شد.

لانگ می‌توانست با خیال راحت بازی کند و در صندلی خود در جنوب غربی میزوری، جایی که به تازگی با کسب 69 درصد آرا دوباره انتخاب شده بود، بماند. اما یک کرسی باز در سنا در قلمرو متمایل به جمهوری‌خواه، فرصتی نادر برای هر جمهوری‌خواه است که می‌خواهد بالا بیاید، همانطور که مبارزه برای جایگزینی سناتور راب پورتمن (راب پورتمن) از اوهایو نشان می‌دهد.

لانگ حتی زمانی که پیش‌بینی می‌کند ترامپ انتخابات مقدماتی پرجمعیت میسوری را با تایید رقیق می‌کند، می‌گوید در صورتی که رئیس‌جمهور سابق شخص دیگری را انتخاب کند، از انتخابات کنار نمی‌رود. اگر او تصمیم بگیرد در برابر ترامپ حامی مانند اشمیت یا گریتنز که هر دو در رقابت‌های سراسر ایالت پیروز شده‌اند، پیش برود، این می‌تواند دشوار باشد. با این حال، اکثر جمهوری خواهان در میسوری معتقد نیستند که ترامپ از گریتنز حمایت خواهد کرد.

در مقابل، منطقه کنگره لانگ تنها یک هشتم ایالت را تشکیل می دهد و در بازارهای رسانه ای عمده ایالت متمرکز نیست. او در میان نامزدهای مقدماتی جمهوری خواهان برای جمع آوری کمک های مالی چهارمین است. از این گذشته، او به یک خارجی بودن عادت کرده است.

بلانت، رئیس جمهور فعلی که بازنشستگی او راه را باز کرد، گفت: «زمانی که او برای اولین بار در کنگره نامزد شد، مردم معمولاً فکر نمی کردند که او نامزد شود و او کاملاً راحت نامزد شد. او در ابتدا مدافع ترامپ بود و فکر می‌کنم آنها روابط شخصی خوبی دارند. تایید ترامپ مهم خواهد بود.»

با این حال، ارزش بالا پیروزی را تضمین نمی کند. چندین نامزد مورد تایید ترامپ در انتخابات مقدماتی شکست خوردند و تد باد (RN.C.) نماینده مجلس سنا علیرغم حمایت ترامپ در نبرد سختی برای نامزدی سنا است.

مهم نیست که گیرنده یا تأثیر بی‌نظیر ترامپ در میسوری چیست، فقط انتظار نداشته باشید که بیلی لانگ در تلاش برای برنده شدن آن آهنگ خود را تغییر دهد.

لانگ گفت: “من نمی توانم قلابی باشم.” “منظورم این است که من ممکن است در مسابقه پیروز نشوم. و ممکن است تاییدی دریافت نکنم. اما من این کار را به روش خودم انجام خواهم داد.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme