به نظر می رسد هیچ کس دیگر پروژه لینکلن را دوست ندارد

[ad_1]

پتکاناس افزود: «بسیار مهم است که همه ما با سطحی از فروتنی و نگاهی تازه به اینکه چشم انداز سیاسی چگونه خواهد بود، بر انتخابات آینده تمرکز کنیم. “این یک اشتباه خواهد بود که با اطمینان بدانیم چه کسی راحت تر از دیگری برنده می شود. همه ما قبلاً این فیلم را دیده‌ایم و گاهی اوقات پایان معکوس دارد.”

مقاماتی که روی پروژه لینکلن کار می کنند می گویند که آنها به سادگی عملی – حتی زیرک – در مورد فضای سیاسی جدید که در آن ترامپ احتمالاً توسط حزب جمهوری خواه نامزد می شود، عمل می کنند و تاکتیک های بند انگشتی اکنون عادی شده است.

به گفته یکی از آشنایان، رئیس جمهور جو بایدن پس از انتخابات 2020 حتی با یکی از بنیانگذاران پروژه لینکلن، استیو اشمیت، تماس گرفت تا از شما برای کار گروهی که به او در انتخاب شدن کمک کرد تشکر کند. کاخ سفید اظهار نظری نکرد.

اما یک سال پس از خوشحالی لیبرال‌ها با اصرارشان برای آوردن سلاح به تیراندازی، عوامل عملیاتی در سراسر طیف اکنون می‌گویند که این گروه در بهترین حالت ناکارآمد و فحشا و در بدترین حالت معکوس است. به‌ویژه، همکارانی که هرگز ترامپ‌گرا و جمهوری‌خواهان میانه‌رو نیستند، از تشویق اخیر ریک ویلسون، یکی از بنیانگذاران پروژه لینکلن برای نامزدی برای ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۲۴ دور شده‌اند.

چارلی سایکس، مفسر و منتقد محافظه‌کار ترامپ می‌گوید: «فکر می‌کنم این مادر ایده‌های بد است. “اما پدر، برادر، خواهر و پسر عموی یک ایده واقعا بد. [It] این واقعیت را نادیده بگیرید که ترامپ واقعاً ممکن است دوباره انتخاب شود، و فکر می‌کنید که همه ما از این فرصت درسی یاد گرفته‌ایم.

سارا لانگول، استراتژیست جمهوری خواه و منتقد ترامپ که دفاع از دموکراسی را با هم آغاز کردند، به گروهی از جمهوری خواهان دیگر علیه ترامپ پیوست که از استراتژی ویلسون متحیر شده بودند.

لانگ ول گفت: «اگر ترامپ دوباره انتخاب شود و شما بخواهید هر کاری که می توانید انجام دهید تا او را یک قدم جلوتر نگه دارید، رویدادی با تأثیر بزرگ بر دموکراسی ما خواهد بود. بهترین راه برای اطمینان از اینکه ترامپ در انتخابات 2024 پیروز نمی شود، اطمینان از نامزد نشدن اوست.

ویلسون در مصاحبه با پولیتیکو از موضع خود دفاع کرد و استدلال کرد که ترامپیسم اکنون مشکلی بزرگتر از خود ترامپ است. اشاره کرد پاسخ او در توییتر او افزود که این ایده که او در واقع می‌خواهد رئیس‌جمهور چهل و پنجمین بار دیگر نامزد شود، «معقول» است.

“اینطور نیست که من بخواهم [Trump] برای اینکه اینجا باشم، دوست دارم فردا توسط یک کوسه بخورم، “ویلسون گفت. من می‌خواهم ترامپ برای نابودی افرادی که پیچیده‌تر از ترامپ هستند، نامزد شود. من می خواهم از مشکلات روحی ترامپ برای تضعیف او استفاده کنم، زیرا فکر می کنم خطرناک ترین چیزی که با آن روبرو هستیم، ترامپ با دیپلم در لیگ آیوی است. تمام اقتدارگرایی و ناسیونالیسم ساینده و هیچ یک از کمبودهای آشکار.»

پروژه لینکلن در سال 2019 توسط تعدادی از فعالان برجسته جمهوری خواه که مخالف ریاست جمهوری ترامپ بودند و از مسیری که حزبشان در پیش گرفته می ترسیدند، راه اندازی شد. آنها با اتهامات خودزنی و ناکارآمدی روبرو شدند – که هر دو را صادقانه رد کردند. و در طول راه، این گروه ده‌ها میلیون دلار جمع آوری کرد، تا حد زیادی به لطف شبکه و تبلیغات تلویزیونی که پخش می‌شد و رئیس‌جمهور فعلی و خانواده‌اش را به شیوه‌ای شخصی و شخصی دنبال می‌کرد.

دوران ریاست جمهوری پس از ترامپ دوران سخت تری بود. این گروه با ادعاهایی مبنی بر اینکه یکی از بنیانگذاران جان ویور مردان جوان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و انگشت اتهام را به سمت عواقب آن برای ماه‌ها نشانه رفته بود، متزلزل شد. Paul Hastings LLP، که توسط پروژه لینکلن استخدام شده بود، دریافت که “هیچ مدرکی وجود ندارد که کسی در پروژه لینکلن از ارتباط نامناسب با خردسالان در هر زمان قبل از انتشار این گزارش های خبری اطلاع داشته باشد.” منتقدان استقلال این تحقیق را زیر سوال می برند.

سوالاتی در مورد اینکه چه کسی در گروه باقی می ماند و استراتژی روزانه را رهبری می کند وجود دارد. در مورد منابعی که مواردی مانند پخش آنلاین را هدف قرار می دهند، ناامیدی داخلی وجود داشت. پس از علنی شدن رسوایی ویور، یکی از بنیانگذاران، جنیفر هورن، و همچنین سایر کارمندان یا مشاوران کرت باردلا، ران استسلو، مایک مادرید و جورج کانوی، استعفا دادند و برخی علناً خواستار ماندگاری گروه شدند. با درب

وب سایت این گروه در حال حاضر ریک ویلسون و رید گالن، تارا ستمایر، استوارت استیونز و استیو اشمیت از بنیانگذاران این پروژه را به عنوان شرکت کنندگان در این پروژه فهرست می کند، هرچند مشخص نیست که چه تعداد از آنها باقی مانده اند. دو نفر از نزدیکان به این گروه گفتند که تنش‌ها و اختلافات داخلی با اشمید وجود داشته است که پس از افشای اتهامات سوء استفاده جنسی علیه ویور از هیئت مدیره پروژه لینکلن استعفا داد.

رایان ویگینز، سخنگوی پروژه لینکلن، گفت این نمایش استریم “هر هفته صدها هزار بیننده را جذب می کند و یک ارتباط منحصر به فرد و خلاقانه برای میلیون ها حامی ما فراهم می کند.” علاوه بر این، پادکست بیش از 1 میلیون بار در ماه دانلود می کند.

شکی نیست که چه کسی امور روزمره یا استراتژی را اجرا می کند. ریک ویلسون، رید جالین، [Stuart] استیونز و جو تریپی این استراتژی را مدیریت می کنند. زندگی روزمره توسط تیم شگفت انگیز ما مدیریت می شود. ویگینز گفت، هرکسی که این را نمی داند، برای تماشا کردن و/یا گوش دادن به ما وقت نمی گذارد.

اشمید ماه‌ها بعد دوباره ظاهر شد و به گروه قول داد که بجنگند. اما او همچنین سازمان را به دلیل “بی پروا احمق” و “بی صداقت” در شیرین کاری شامل بازیگرانی که خود را به عنوان ملی گرایان سفیدپوست معترض در شارلوتسویل در توقفی که توسط فرماندار جدید ویرجینیا، گلن یانگکین انجام شده بود، شکاند.

یکی از مشاوران مک‌آلیف اذعان کرد که تبلیغات پروژه لینکلن در رقابت فرمانداری قوی بود، اما ارزیابی اشمیت را تکرار کرد و گفت که آبشار شارلوتزویل آنقدر دیدنی بود – حداقل در اخبار کابلی و حباب رسانه‌های اجتماعی – که دخالت گروه کاملاً درمانده بود.

به طور گسترده‌تر، دموکرات‌ها که زمانی پروژه لینکلن را یک تعریف مفید برای تلاش‌هایشان برای شکست دادن ترامپ می‌دانستند، اکنون این گروه را عاملی برای حواس‌پرتی و تخلیه کمپین می‌دانند.

“وقتی برای اولین بار شروع کردم، به خودم گفتم: “این خیلی عالی است. من آن را دوست دارم، “تیم لیم، یک استراتژیست دیجیتال کهنه کار دموکرات گفت. لیم افزود: «اکثر چپ‌ها مطمئن نیستند که چرا هنوز در اطراف هستند. این پیش‌بینی داستان پشت داستان است و برای آنها وحشیانه بود.»

با وجود متحدان کمتر و ترامپ از صندوق رای، پروژه لینکلن از نظر مالی آسیب دید. در نیمه اول سال 2021، طبق آخرین داده‌های موجود، این گروه 4.8 میلیون دلار جمع‌آوری کرده و 8.7 میلیون دلار هزینه کرده است که نرخ سوخت بسیار بالایی است. اما استراتژیست‌های دیجیتال پیش‌بینی کرده‌اند که این سازمان، با فهرست ایمیل قوی‌اش، می‌تواند از رکود جان سالم به در ببرد. این ایده که تاکنون در برابر بسیاری از رسوایی ها و نزاع ها مقاومت کرده است، افراد آشنا با پویایی را شگفت زده کرده است، از جمله تعدادی که معتقدند پروژه لینکلن مدت هاست به پایان رسیده است.

با این حال، این گروه دارای فالوورهای آنلاین فوق العاده ای است و به عنوان مثال، به تعداد فالوورهای کمیته ملی جمهوری خواهان در توییتر با 2.7 میلیون دنبال کننده می بالد. و اعضای گروه می گویند که کار و مأموریت روزانه آنها بدون ترامپ در حال حاضر متفاوت است.

این گروه ارتباط خود را با شرکت در مسابقات رای پایین تایید کرد. تلاش ناموفق برای پیوند ینگین به ترامپ و آزار و اذیت قانونگذارانی که در مورد تقلب در انتخابات دروغ می گویند. اما آنها همچنین به آزار و اذیت چهل و پنجمین رئیس جمهور به عنوان بخشی از کمپینی که او اغلب آن را عملیات روانی سیاسی توصیف می کرد، ادامه دادند. این گروه همچنین تبلیغاتی در مورد فرارهای ترامپ به بدمینستر، نیوجرسی و پالم بیچ، فلوریدا پخش کردند و او را به سخره گرفتند و قصد دارند در انتخابات میان دوره ای آتی نقشی فعال داشته باشند.

اگرچه ترامپ رسماً هیچ برنامه‌ای برای ورود به رقابت در سال 2024 اعلام نکرده است، اما ویلسون گفت که این گروه همچنان مرتبط است زیرا آنها می‌دانند “چگونه به ساختار قدرت عمودی ترامپ در حزب جمهوری‌خواه حمله کنند.”

ویلسون گفت: “هیچ کس اینجا نیست زیرا راحت و سرگرم کننده است یا راهی عالی برای پیدا کردن دوستان جدید است، ما سخت در برابر بسیاری از افراد سرسخت و افراد بدی کار می کنیم که پول زیادی را برای حمله به ما و افراد در پروژه لینکلن خرج می کنند.” . “آیا ما کامل هستیم؟” البته ما این اشتباهات را نداریم، اما کاری که انجام می دهیم این است که شکاف جنبش دموکراسی خواهی را پر می کنیم و به مردم نشان می دهیم که چگونه مبارزه کنند.”

در مصاحبه‌ها، دو حامی اصلی جمهوری‌خواه برای این سازمان از کار آن دفاع کردند و هر دو استدلال کردند که خطر بازگشت ترامپ به صحنه ملی – و تأثیرات احتمالی آن بر خود دموکراسی آمریکایی – حمایت آنها را مفید ساخته است. یکی تاکید کرد که کار پروژه لینکلن بر روی رای دهندگان به اصطلاح سیار – افراد دارای تحصیلات عالی و زنان حومه شهر – بسیار فراتر از تلویزیون و تبلیغات دیجیتال است. اما دو عامل که ایده‌ای از عملیات او داشتند، گفتند که او بیشتر از طریق اهداکنندگان دلاری کوچک جان سالم به در می‌برد، به لطف این فهرست عظیم ایمیل‌ها و توانایی او در ایجاد نویز در اینترنت.

علیرغم تمرکز شدید بر عصبانیت ترامپ، افراد نزدیک به رئیس جمهور سابق می گویند که او تحت تأثیر حملات اخیر پروژه لینکلن قرار نگرفته است. اما او و متحدانش همچنان خوشحال هستند که در سازمان تحقیق می کنند.

سخنگوی ترامپ در بیانیه ای گفت که پروژه لینکلن یک “گروه غم انگیز” است. «دموکرات‌ها نه تنها به این دلیل که به طرز وحشتناکی ناکارآمد بوده‌اند، گروه را ترک می‌کنند، بلکه به این دلیل که نگران هستند که آخرین کفششان نیفتد. خوب! “

علاقه شخصی آشکار به شادی ترامپ برای پروژه لینکلن وجود دارد. اما انتقاد کلی – این که سازمان از مأموریت کلی خود منحرف شده و درگیر بحث و جدل است – در جاهای دیگر، از جمله توسط کسانی که زمانی درگیر بوده اند، مشترک است. اکنون برخی از آنها هرگز تعجب نمی‌کنند که تلاش‌های آن‌ها در حزب جمهوری‌خواه کجاست.

تا جایی که به ترامپی ها مربوط می شود، این یک مشکل است، افرادی مثل ما بی خانمان هستند، ما هیچ نفوذی در حزب نداریم و حتی بهترین افراد در سر کار نیز ریسک های سیاسی بزرگی را انجام می دهند، مانند لیز چنی که هرگز حتی ترامپ نبوده است. جورج لینوی، رهبر سابق پروژه لینکلن و منتقد صدای ترامپ، گفت تا 6 ژانویه. ایجاد کشور ثالث آغاز نیست، زیرا همه تحقیقات نشان می دهد که کشور ثالث به ترامپ کمک خواهد کرد. بنابراین این یک معماست و من نمی دانم چگونه توسعه خواهد یافت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme