آنچه شما باید بدانید – سیاست

[ad_1]

وزرای اروپایی روز پنجشنبه نسخه‌های خود را از دو قانون جدید و عظیم اتحادیه اروپا برای مهار فناوری پیشرفته و مقابله با محتوای غیرقانونی آنلاین برجسته کردند.

وزرای اقتصاد از سراسر بلوک مواضع مشترک خود را در مورد قوانین رقابت دیجیتال و تعدیل محتوا، معروف به قانون بازارهای دیجیتال (DMA) و قانون خدمات دیجیتال (DSA) در نشست شورای رقابت در بروکسل بیان کردند. تصویب وزیر راه را برای شورای اتحادیه اروپا و پارلمان برای پیش نویس متون نهایی در سال آینده هموار می کند.

سرکوب نظارتی پس از سال‌ها افشاگری در مورد افراط و اعمال مضر در پلتفرم‌های آنلاین Big Tech، از فیلم‌های تروریستی که ویروسی شد تا اشتراک‌گذاری انبوه مواد سوء استفاده جنسی از کودکان و اقدامات ضدرقابتی در برخی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های جهان، صورت می‌گیرد.

قوانین جدید همچنین اولویت کلیدی برای سیاستمداران در پاریس است. دولت فرانسه در ماه ژانویه ریاست شورای اتحادیه اروپا را برعهده می گیرد و می خواهد پیش از انتخابات ریاست جمهوری این کشور در ماه آوریل به توافق نهایی درباره قوانین جدید دست یابد.

سدریک او، وزیر دیجیتال فرانسه، پیش از مناظره روز پنجشنبه، گفت: «امروز یک روز بسیار مهم و تقریباً تاریخی است. کشور. “

این متون قانونی که در دسامبر 2020 توسط کمیسیون ارائه شد، قوانینی را برای وادار کردن شرکت های فناوری به کنترل بهتر محتوای پلتفرم های خود و افزایش رقابت دیجیتال با محدود کردن قدرت پراکنده غول های فناوری مانند گوگل، اپل، آمازون، فیس بوک و مایکروسافت تعیین کردند.

شرکت هایی که قوانین جدید را نقض کنند ممکن است با جریمه هایی تا 10 درصد از درآمد جهانی خود مواجه شوند.

نسخه نهایی این دو متن می تواند در نیمه اول سال 2022 تصویب شود.

سیمون کولروپ، وزیر صنعت دانمارک، پیش از این نشست به پولیتیکو گفت: «ما به این مقررات نیاز داریم و سال‌هاست که به آن نیاز داریم. «یک سنگ بنای مهم دموکراسی این است که بتوانیم قدرت را برای آینده جوامعی که در آن زندگی می کنیم به دست آوریم.

POLITICO آنچه را که وزرا در روز پنجشنبه به توافق خواهند رسید، تجزیه و تحلیل می کند.

سرکوب محتوای غیرقانونی

قانون خدمات دیجیتال نسخه اصلاح شده قوانین تجارت الکترونیکی است که بیش از بیست سال پیش پیش نویس شده است. قوانینی را برای نحوه مدیریت محتوا توسط گیمرهای اینترنتی تعیین می کند – که همه را تحت تأثیر قرار می دهد – از ثبت کننده های کوچک که نام وب سایت ها را مدیریت می کنند تا شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و بازارهای آنلاین مانند آمازون.

هدف از بین بردن تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان، محتوای تروریستی و محصولات خطرناک است، اما همچنین مجبور کردن پلتفرم‌های آنلاین به باز کردن جعبه‌های سیاه برای عملکرد فناوری‌هایشان.

چه چیز جدیدی برای Big Tech وجود دارد؟

کشورهای اتحادیه اروپا از بسیاری از پیشنهادات اولیه کمیسیون حمایت کردند، اما برخی از قوانین، از جمله تعهد ویژه برای غول های اینترنتی برای افشای عمومی تعداد کارمندانی که محتوا را تعدیل می کنند و زبان هایی که به آنها صحبت می کنند را روشن کردند. افشاگری های اخیر توسط فردی که بی نظمی در فیس بوک را گزارش کرده است، فرانسیس هاگن، کمبود منابعی را که این شرکت رسانه های اجتماعی برای مقابله با محتوای مضر به زبان هایی غیر از انگلیسی اختصاص می دهد، برجسته می کند.

مقامات شورا نیز ایده های جدیدی را اضافه کردند. یکی این است که Big Tech را وادار کنیم تا اقداماتی را برای محافظت از کودکان از طریق بررسی سن و کنترل والدین انجام دهد. دیگری ممنوعیت استفاده از ترفندهای طراحی گمراه کننده یا دستکاری – معروف به الگوهای تاریک – برای تشویق کاربران به دادن رضایت خود برای ردیابی در پلتفرم‌ها به منظور دریافت توصیه‌های محتوای شخصی‌شده.

Capitals همچنین قانون را برای شرکت‌های فناوری تقویت کرده است تا مجریان قانون را در مورد سوء ظن خود نسبت به یک جرم کیفری مطلع کنند و این قانون را به شرکت‌های ابری که چندین تصویر را ذخیره می‌کنند نیز گسترش داده است.

چه سودی برای مصرف کنندگان دارد؟

کاربران پلت‌فرم‌های آنلاین حقوق جدیدی نیز دریافت خواهند کرد، از جمله اینکه این پلتفرم باید به آنها بگوید که دید برخی پست‌ها را محدود می‌کند یا پرداخت‌های نقدی را تعلیق می‌کند – این یک مزیت برای افراد با نفوذ و “سازندگان” آنلاین است که از پست‌های رسانه‌های اجتماعی در سایت‌ها امرار معاش می‌کنند. مانند TikTok و YouTube.

بازارهای آنلاین مانند آمازون، AliExpress و eBay نیز مجبور خواهند شد تلاش بیشتری برای بررسی اینکه چه کسانی کالاها را در پلتفرم های خود می فروشند، سرمایه گذاری کنند – راهی برای مبارزه با گسترش محصولات غیرقانونی و خطرناک آنلاین. خریداران آنلاین به غرامت دسترسی بهتری خواهند داشت.

چه کسی قوانین را وضع خواهد کرد؟

شدیدترین تغییر در متن کشورها این بود که به کمیسیون اروپا این حق داده شود که فناوری های بزرگ را مسئول بداند و نه مقامات ایرلند، کشور اتحادیه اروپا که اکثر شرکت های بزرگ فناوری در آن کارخانه های اروپایی دارند. بسیاری از کشورها، از جمله فرانسه و آلمان، از دوبلین به دلیل اجرای قانون حفظ حریم خصوصی این بلوک موسوم به GDPR علیه شرکت هایی مانند فیس بوک ناامید هستند.

این چه زمانی اعمال می شود؟

دولت‌های اتحادیه اروپا می‌خواهند یک سال و نیم قبل از اعمال قانون تعدیل محتوا، به‌جای سه ماه که در ابتدا پیشنهاد شده بود، به شرکت‌های فناوری فرصت دهند، به این معنی که DSA برای اولین بار در اولین زمان در سال 2024 اجرا می‌شود.

رقابت بیشتر لطفا

بخش دوم توافقنامه وزیران در مورد تلاش اتحادیه اروپا برای بازگرداندن تعادل اقتصاد دیجیتال و کاهش قدرت بازار غول‌های پلتفرم تحت قانون جدید بازارهای دیجیتال است.

این لایحه مجموعه‌ای از ممنوعیت‌ها و تعهدات را بر پلتفرم‌های به اصطلاح «در» تحمیل می‌کند – شرکت‌هایی که قدرت بازار زیادی در اقتصاد دیجیتال دارند مانند گوگل، آمازون، فیس‌بوک، اپل و مایکروسافت.

چگونه آنها “محور” خواهند شد؟

این غول های فناوری از ترکیب داده های شخصی از منابع مختلف و ترکیب خدمات دیجیتال منع خواهند شد. همچنین به کاربران این حق داده می شود که برنامه های از پیش نصب شده روی دستگاه های خود را حذف کنند.

چه چیزی واجد شرایط “بازگشته” است؟

یک مشکل عمده در مذاکرات آتی با نمایندگان پارلمان اروپا این خواهد بود که چه تعداد شرکت کوچکتر دیگر بر اساس جایی که اتحادیه اروپا آستانه نامیدن یک شرکت را “حافظ درب” تعیین می کند، در این محدوده قرار خواهند گرفت.

کمیسیون می‌خواهد قوانین شرکت‌هایی با گردش مالی سالانه حداقل 6.5 میلیارد یورو در سه سال گذشته در اروپا و ارزش بازار حداقل 65 میلیارد یورو در سال مالی گذشته را پوشش دهد. این شرکت همچنین باید بیش از 45 میلیون کاربر نهایی ماهانه در اتحادیه اروپا و بیش از 10000 کاربر فعال تجاری سالانه در اتحادیه اروپا داشته باشد تا به عنوان متولی در نظر گرفته شود.

دولت فرانسه که مذاکرات با پارلمان اروپا در مورد برنامه‌های سال 2022 را رهبری خواهد کرد، ترجیح می‌دهد این قوانین عمدتاً متوجه بزرگترین بازیگران باشد.

دولت آلمان این هفته همچنین در یادداشت دیپلماتیکی که توسط POLITICO دیده شد، از قانون بازارهای دیجیتال خواست تا بر “بزرگترین” دروازه بانان تمرکز کند و خواستار محدودتر شدن تعریف این لایحه شد.

در این میان، کمیسیون ده ها شرکت را در نظر دارد که تحت قوانین جدید قرار می گیرند.

یکی از دیپلمات های اتحادیه اروپا که در مذاکرات شرکت داشته است، گفت: «هر کشور عضو ایده خاص خود را از چند شرکت تحت پوشش دارد. ما بر این باوریم که 11 شرکت وجود خواهند داشت که طبق شرایط، به عنوان سکویی برای دروازه بانان واجد شرایط هستند.”

واشنگتن چه احساسی دارد؟

خیلی خوشحال نیست با این حال، چنین تعریف محدودی ممکن است دولت ایالات متحده را خشمگین کند، زیرا قوانین می تواند به طور نامتناسبی بر شرکت های آمریکایی در مقایسه با سایر مناطق تأثیر بگذارد.

فرانسه چه احساسی دارد؟

دولت فرانسه از یافتن زبان مشترک بین کشورهای اتحادیه اروپا مطمئن است.

سدریک او، وزیر دیجیتال فرانسه، روز پنجشنبه در حاشیه نشست شورای رقابت به پولیتیکو گفت: «هنوز باید برای شفاف‌سازی نام پلتفرم‌ها کار انجام شود».

او افزود: «با این حال، نوعی اجماع برای شناسایی دروازه بانان واقعی وجود دارد.

این مقاله بخشی از سیاستپوشش خط مشی فناورانه درجه یک: Pro Technology. روزنامه نگاری متخصص و مجموعه ابزارهای اطلاعاتی خط مشی ما به شما این امکان را می دهد که به طور یکپارچه به جستجو، ردیابی و درک تحولات و سهامدارانی بپردازید که خط مشی فناوری اتحادیه اروپا را شکل می دهند و تصمیمات مربوط به صنعت شما را هدایت می کنند. پست الکترونیک [email protected] با کد “TECH” برای یک آزمایش رایگان.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesmobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme