دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه خارجی در نگاه اول همه ما به موضوع پایان نامه یا مقاله توجه می کنیم و اگر موضوع جالب و جدید باشد ، ما را به خواندن آن ترغیب می کنیم. بنابراین ، انتخاب یک موضوع خوب مهمترین و اولین وظیفه یک محقق موفق است. بنابراین ، قبل از شروع تحقیق ، محققان باید رساله های قبلی ایرانی و خارجی را بررسی و بارگیری کنند تا از ایده ها و روش های آنها الهام بگیرند و یک موضوع کاربردی ، جدید و جالب را پیدا کنند.

چرا خواندن پایان نامه بهتر از مقاله و کتاب است؟
بهترین و راهنمای عملی و راهنمای هر محقق برای نوشتن یک پایان نامه جامع یا مقاله با کیفیت خوب ، مطالعه تعدادی از منابع علمی معتبر و غنی است. مانند کتاب ، مجله ، مقاله و رساله. اما در میان این منابع خواندن برخی پایان نامه های عالی و جدید مفیدتر است ، زیرا محتوای پایان نامه ها از جزئیات و کاملتری برخوردار است و نویسندگان آنها اغلب از منابع جدیدتر کتاب استفاده کرده اند. از طرف دیگر دانلود پایان نامه خارجی، بخشی از پایان نامه کاملاً به نتیجه گیری اختصاص یافته و نتایج تحقیق با جزئیات بیشتری در مقاله توضیح داده شده و مورد بحث مراحل نوشتن مقاله قرار گرفته است.

نیاز به دانلود پایان نامه های خارجی
جامع بودن و گسترش دیدگاه محقق یکی از اصول نگارش یک رساله جامع و با کیفیت است. این کشور ایران کتاب باید از جدیدترین اطلاعات جهان استفاده کند و از تمام داده های علمی منتشر شده در پایگاه های علمی در سراسر جهان استفاده کند. در واقع ساده ترین و منطقی ترین روش برای انجام این کار مطالعه کار سایر محققان برجسته این حوزه است. بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم که پایان نامه های خارجی را به دقت بررسی کرده و بهترین ها را انتخاب کرده و سپس با بارگیری پایان نامه های خارجی با کیفیت و جدید در وقت صرفه جویی کنید.

همچنین ، فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد به تجربه تحقیق اختصاص یافته است و نویسنده باید متناسب با موضوع پایان نامه خود و روش ها و نتایج آنها ، همچنین نقاط قوت و ضعف آنها در مورد تحقیق بنویسد و تفاوت دیدگاه را توضیح دهد دانلود پایان نامه خارجی از محققان دیگر بنابراین ، دانلود پایان نامه خارجی و مطالعه آن کمک زیادی به نوشتن مبانی نظری تحقیق و سوابق تحقیقات خارجی می کند.

البته برای مطالعه و بارگیری پایان نامه های خارجی ، باید معتبرترین و مهمترین پایگاه های علمی دنیا را بشناسید ، اگرچه فقط 30 تا 40٪ پایان نامه های این وب سایت ها به صورت رایگان قابل بارگیری هستند و بقیه دسترسی محدود به یک دوره زمانی خاص ، یا نیاز به هزینه اشتراک دارید. این مواردی است که بعضی اوقات هزینه های زیادی دارد ، اما در مرحله اول با بارگیری پایان نامه پایان نامه شخص دیگری شروع کنید و فرصت را از دست ندهید.

دانلود رایگان پایان نامه شخص دیگری
همانطور که گفتیم ، بارگیری و مطالعه پایان نامه خارجی شرط لازم برای شروع پایان نامه موفقیت آمیز است ، اما دانلود رایگان پایان نامه خارجی در اولویت دانشجویان و محققان است. برای دانلود رایگان پایان نامه های خارجی می توانید به سایت های دانلود پایان نامه خارجی بروید و از خدمات آنها به صورت رایگان استفاده کنید.

1. http://freefullpdf.com

یکی از بزرگترین سایتها برای دانلود پایان نامه های خارجی با دسترسی به بیش از 80 میلیون مقاله و پایان نامه رایگان ، سایت فوق است که کاربران زیادی را به خود جلب می کند.

2. http://www.dart-europe.eu/basic-search.php

دانلود پایان نامه های رایگان اروپا در این سایت معتبر امکان پذیر است؛ بیش از 800000 پایان نامه مربوط به 619 موسسه تحقیقاتی دانلود پایان نامه خارجی و دانشگاه از 28 کشور اروپایی پروپوزال نویسی.

3. http://www.collectionscanada.gc.ca/thesescanada/index-e.html

این سایت به شما امکان می دهد پایان نامه های دانشگاه کانادا را به صورت رایگان بارگیری کنید.

4. http://www.ndltd.org/resources

سایت NDLDT راهی عالی برای دریافت مقالات و پایان نامه های رایگان لاتین برای دانشجویانی است که کتابراه می خواهند پایان نامه خارجی را به صورت رایگان بارگیری کنند.

5. http://amicus.collectionscanada.gc.ca/thesescanada-bin/Main/AdvSearch؟coll=18&l=0&v=1

با استفاده از این سایت می توانید به پایان نامه های دانشگاه کانادا دسترسی رایگان داشته باشید.

6. http://pqdtopen.proquest.com/search.html

سایت Proquest یکی از مشهورترین و معروف ترین پایگاه های علمی در جهان برای بارگیری پایان نامه های خارجی به صورت رایگان است.

7. http://oatd.org

برای دسترسی رایگان به بیش از دو میلیون رساله از 80 دانشگاه معتبر دنیا می توانید از این سایت بزرگ دانلود پایان نامه خارجی و جامع استفاده کنید.

8. http://www.openthesis.org

بانک اطلاعاتی علمی و باز همچنین به شما امکان می دهد پایان نامه های خارجی را از بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان به راحتی بارگیری کنید.

9. http://dspace.mit.edu/ad Advanced-search

وب سایت انستیتوی فناوری ماساچوست (MIT) نیز دسترسی رایگان به پایان نامه های وی را فراهم می کند.

10. http://www.diva-portal.org/smash/search.jsf

34 دانشگاه و کالج در شمال اروپا متن کامل پایان نامه های دانشگاهی خود را از طریق این وب سایت علمی در دسترس عموم قرار داده اند.

11. http://oaktrust.library.tamu.edu/discover

برای دانلود رایگان خارجی امیدواریم با مراجعه به سایت ها و پایگاه های علمی معرفی شده در این مقاله بتوانید در اسرع وقت به نتایج مطلوب رسیده و پایان نامه های با کیفیت و جذاب را با کمترین هزینه بنویسید. توصیه می کنیم برای نوشتن یک پایان نامه جامع و خوب ، بقیه سایت ما را بخوانید و در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با مشاوران موسسه تهران امروز تماس بگیرید تا از خدمات کارشناسان و اساتید مجرب و مجرب ما به صورت تخصصی و ویژه استفاده کنید.

ایندکسر