کتاب آنلاین

خرید کتاب آنلاین جشنواره فیلم برلین با همکاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت جشنواره ای را با نام The Berlinale Books جهت ارتباط ناشران و نویسندگان با کارگردانان برگزار می کند.
جشنواره کتاب مجازی برلیناله / همکاری در نمایشگاه کتاب فرانکفورت و جشنواره فیلم برلین
آژانس خبری کتاب ایران گزارش می دهد به نقل از انتشارات پرسپکتیو کتاب آنلاین، جشنواره بین المللی فیلم برلین ، معروف به برلیناله ، یکی از معتبرترین و قدیمی ترین جشنواره های فیلم در جهان است که هر ساله در فوریه به مدت 10 روز در برلین برگزار می شود ، آلمان جشنواره فیلم برلین به همراه جشنواره ونیز و جشنواره کن مهمترین رویداد سینمایی در اروپا است.

هر ساله این جشنواره خرس طلایی و خرس نقره ای را در بخش اصلی به برندگان اعطا می کند. خرس به عنوان نمادی از شهر برلین شناخته می شود. سالانه تقریباً 400 فیلم در بخشهای مختلف برلینال نمایش داده می شود. بیش از یک دهه است که این جشنواره با همکاری نمایشگاه کتاب فرانکفورت میزبان جشنواره کتاب برلیناله است که ناشران و نویسندگان را با مدیران ارتباط می دهد و امسال کتاب آنلاین طبق گفته مقامات آلمانی ، این جشنواره عملاً برگزار می شود.

در پانزدهمین جشنواره کتاب برلیناله ، 10 کتاب برای ارائه شرکت کنندگان اعلام شد که دانلود کتاب آشپزی خارجی به نوعی در لیست کتاب های برگزیده نمایشگاه کتاب فرانکفورت قرار گرفتند. مسئولان نمایشگاه کتاب آنلاین فرانکفورت گفتند که کتاب های منتخب امسال از بین 160 کتاب ثبت شده برای کتاب آنلاین برلیناله انتخاب شده اند:

آنت حماسه ای نوشت که انتشارات وبر / گنتور کارول
وطن توسط نینا بروجواک / انتشار کتاب در AM
نام من سلنا است از Selma Vnpyr / Beige Emissions Bzyk
هیچ رازی از الکساندرا لاپیر / منتشر شده Adyshnz Flamaryvn پیدا نخواهید کرد
مسیر هوایی انتشارات Kanfty انتشارات ماریا اتو / لسبوری
خاطرات وهم آور توسط سیلجه اولشتاین / آژانس ادبی اسلو
برف و خاکستر توسط پترا روتیانن / رایت و برندها
یادداشت های پله ها توسط Marlis Sladgers / انتشارات
از داستان شیر توسط مردی با چشمان پیچیده انتشار
رمز و راز مضاعف اثر هالی جین راولز / انتشارات Verlock Drawtarn

جشنواره کتاب مجازی امسال در برلیناله میزبان کانادا خواهد بود. امسال جشنواره فیلم برلین کتاب آنلاین به مدت پنج روز در برلین برگزار می شود که به دلیل فوران تاج از اول مارس موکول شده است.

دومین نشست تخصصی با عنوان “نمایشگاه کتاب مجازی؛ توزیع کنندگان و فروشندگان کتاب یکی از سلسله جلسات کتابناک آسیب شناسی در نمایشگاه مجازی کتاب در تهران ، با حضور کارشناسان و ناشران است.
نشست “نمایشگاه کتاب مجازی؛ “توزیع کنندگان و فروشندگان کتاب” برگزار می شود
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، با توجه به برگزاري نخستين کتاب آنلاین نمايشگاه مجازي كتاب در تهران ، با تكيه بر سنت انتقاد و بحث ، سلسله جلساتي براي بررسي ارائه و ارزيابي اين واقعه از ابعاد مختلف ، از جمله مجری ، فنی ، صنفی ، پشتیبانی و رسانه را با حضور متخصصان و افراد از صنعت نشر در زمینه های مختلف فراهم می کند.

دومین جلسه از مجموعه جلسات ، دوشنبه (25 مارس) با عنوان “نمایشگاه کتاب مجازی؛ توزیع کنندگان کتاب آنلاین و فروشندگان کتاب »ساعت 10 صبح در اتاق مصاحبه خبرگزاری ایران برای این کتاب برگزار می شود.

در این نشست ابراهیم کریمی ، رئیس مرکز پخش گازیده ، محسن بهشتیان ، مدیر کتابفروشی طاقچه لارستان (مهمان آنلاین) و علیرضا بهشتی ، مدیر انتشارات کتاب آنلاین روزنه به عنوان کارشناس حضور خواهند داشت.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*