ریاضی حرف آخر

تجربه نشان داده است که داوطلبان کنکور از سه منظر به ریاضیات نگاه می کنند.

1. آنها ریاضیات را یک غول بزرگ می دانند.

2- آنها ریاضی را دوست ندارند و فقط درصد نسبتاً خوبی را جستجو می کنند

3- آنها ریاضیات را دوست دارند و درصد بالایی را در این دوره انتظار دارند.

اما آنچه جالب است این است که هر سه مقوله بیشتر زیست شناسی و شیمی دارند و معتقدند این دو موضوع از ریاضیات اهمیت بیشتری دارند. خوب ، حق با شماست ، در مورد شانس درست هستید. اما این اصلاً مورد نیست.

چرا؟ بخوانید تا متوجه شوید.

این کار را می توانید خودتان با استفاده از برنامه رتبه بندی سازگار با کنکور 97 انجام دهید.

1- بیو خود را روی 100٪ و بقیه دروس را روی صفر تنظیم کنید:

رتبه شما در منطقه 1 بین 23000 تا 25000 است.

2. ریاضیات را روی 100 و بقیه دروس را روی صفر تنظیم کنید:

رتبه شما از 18000 تا 19000 منطقه خواهد بود.

ریاضیات با ضریب زیست شناسی پایین تر می تواند به طور قابل توجهی نمره شما را کاهش دهد.

در این مقاله ، ما بهترین منبع برای یادگیری احتمال را به شما ارائه خواهیم کرد تا به شما کمک کند در کمترین زمان 10٪ پاسخ سوالات احتمالی خود را در کنکور بدست آورید. دوستان اگه میخواید در کمتر از 100 روز پرونده درس ریاضیتون رو ببندید، ریاضی 6040 نظام جدید موسسه حرف آخر این کار رو برای شما انجام میدهد.

احتمال کنکور:

آزمایشگران داوطلب در پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم در تئوری احتمال آموزش می بینند. پیش نیاز فصل احتمال ، تجزیه و تحلیل مرکب یا شمارش بدون شمارش است و نگرانی اصلی ما در طرح سوال در مورد این موضوع تعیین احتمال وقوع یا عدم وقوع یک واقعه است. گفتن این ممکن است آسان باشد ، اما در پایان کنکور او متوجه می شود که پاسخ به سوالات احتمالی چقدر کار سخت و دشواری است و استفاده از روش های توصیفی در کتاب ها نوعی خودزنی است. چون در کنکور نه توانایی استفاده از روش تشریحی را دارید و نه جایی برای نوشتن …

اما بودجه بندی احتمالی:

بودجه احتمالی کنکور سراسری 3 آزمون از 30 آزمون ریاضی است ، اما در سال 1992 که واقعاً تعجب آور بود ، 5 سوال در مورد احتمال به جای 3 سوال مطرح شد.

اما یک نکته مهم: به یاد داشته باشید که در کنکور 97 فقط دو درصد از کل داوطلبان توانسته اند بیش از 50 درصد در ریاضیات را بدست آورند ، یعنی اگر در ریاضیات از 16 سوال به 16 سوال پاسخ دهید ، در 2 درصد برتر خواهید بود اعضای این گروه بود.

 ما در مورد اهمیت احتمالات آگاهی یافتیم ، و حال بیایید ببینیم که چگونه آن را بخوانیم و چگونه مطالعه کنیم.

معرفی کامل پکیج احتمال نامه آخر

حرف آخر پکیج احتمالی ، که با خیال راحت می توانیم در مورد آن بگوییم بعد از استفاده از این پکیج متوجه خواهید شد که همه روشهایی که برای حل سوالات احتمالی استفاده کرده اید چقدر بی فایده است. علاوه بر این ، در آخرین پکیج احتمالات ، مطالعه احتمال برای شما واقعاً خوشایند و لذت بخش می شود ، زیرا این مسئله یادگیری خشک و خسته کننده نیست ، بلکه یادگیری با استفاده از انیمیشن و شهود محتوایی است که فقط در حرف آخر وجود دارد و همچنین انرژی عظیم استاد منتظری. و مطالب برای شما بسیار آسان و لذت بخش خواهد بود.

ویژگی های تدریس استاد عبدالرضا منتظری در پکیج احتمال حرف آخر :

ابتدا می توانید آموزش بصری استاد منتظری در این زمینه را معرفی کنید تا دیگر نیازی به حفظ مطالب نباشد و هنگام استفاده از آن ، تمام مطالب به صورت مفهومی وارد حافظه دیداری یا نیمکره راست مغز شما می شوند. آنها چندین برابر بزرگتر از نیمکره راست مغز هستند. در قسمت دوم متوجه خواهید شد که دیگر از بسیاری فرمول ها و روش ها خبری نیست و این بی فایده است ، اما کل امکان فقط با چند الگو آموزش داده می شود ، با استفاده از این چند الگو ، دست شما برای انتخاب روش راه حل بازتر است و برای حل آن نیازی به زمان ندارید. سوال: به چگونگی حل این مسئله فکر کنید.

احتمال حرف آخر چقدر است؟

در پکیج احتمال موسسه حرف آخر ، تمام مطالبی که در طول سه سال دبیرستان آموخته اید یا قصد تدریس آنها را دارید با هم و فقط با سه مدل تدریس می شوند ، یعنی:

1- الگو تجزیه و تحلیل ترکیبی: کل این مبحث فقط با یک الگو به شما آموزش داده می شود ، که شما را با بحث جالبی به نام (2 منتظری) آشنا می کند و می توانید سخت ترین مسائل ترکیب و ترتیب را به صورت تصویری حل کنید.

2- نمونه تاس که برای سوالات مربوط به تاس ارائه می شود و در کمتر از 10 دقیقه با استفاده از کل الگوی آموزش آموزش داده می شود.

3. الگوی کودک و کودک: شما می توانید بیشتر سوالات احتمال را با یک روش سریع از منتظری به نام سکه و کودک حل کنید که این نیز روش بسیار جالبی است.

چه کسی احتمالاً حرف آخر را می زند؟

برای استفاده از این پکیج نیازی به پیش شرط خاصی ندارید و در هر سطح ، چه دانش آموز دبیرستان باشید ، چه داوطلب کنکور دانشگاه یا نه ، شما فردی هستید که حدود 10 سال قبل از کنکور باقی مانده است به دانشگاه از استاد منتظری استفاده کنید و درصد سوالات احتمالی را از خود بپرسید.

احتمال حرف آخر چگونه محاسبه می شود؟

برای استفاده هرچه بهتر با داشتن یک منبع خوب ، قطعاً به مشاوره و برنامه ریزی خوبی نیاز دارید و کسی نحوه استفاده از این پکیج را به شما آموزش می دهد. به همین دلیل آخرین حرف با مشاوران است و آنها از پرونده های شما و طیف وسیعی از روش ها برای بازیابی اطلاعات شخصی شما استفاده می کنند و سپس با توجه به استعداد تحصیلی شما و زمانی که برنامه ریزی زمان و حجم دارید. تنظیم می کنم

چرا پکیج بندی احتمالاً حرف آخر هنگام انتخاب رتبه های برتر است؟

همچنین ممکن است از خود بپرسید که آیا کسی تاکنون توانسته است با استفاده از آخرین پکیج مثلثات الفبایی نتیجه گیری کند؟ برای پاسخ به این سوال ، آمار زیر را بررسی کنید.

در سال 1997 ، وی با استفاده از ریاضیات ، آخرین نامه افرادی مانند محمدرضا خوشرو ، سروین سلیمان پور ، مهدی ایمانی ، میثم فرهمندپور یا مهراد زارع را نامید که تنها در 30 دقیقه در ریاضی به 7.94 درصد رسید.

مزایای پکیج کلمه آخر نسبت به سایر منابع آموزشی:

آموزش احتمال عمومی فقط در قالب 3 مدل ، آموزش این مبحث از صفر تا صد در 16 ساعت ، که 8 ساعت به آموزش و 8 ساعت به حل تست اختصاص دارد ، ایجاد یک دید کلی از داوطلب در آموزش ، و همچنین حرکت در چارچوب کنکور – این ویژگی های پکیج است. … احتمال حرف آخر است که این منبع را از سایر منابع آموزشی متمایز می کند. اگه تو زیست خیلی ضعیف هستید و میخواید به نقطه قوتتون تبدیل کنید، پکیج زیست حرف آخر نظام جدید بهترین گزینه هست.

چرا باید پکیج احتمالات حرف آخر ارائه شود؟

اگر می خواهید در 16 ساعت احتمال کامل را بدست آورید و همه تست ها را نیز حل کنید و همچنین در مورد تست های احتمالی کنکور تصمیم بگیرید ، بهتر است آخرین گزینه احتمال را انتخاب کنید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*