گلف هیولا شناخته شده به عنوان بالدار پا تا به حال برخی از شگفتی های تند و زننده برای همه در این دوره در روز جمعه دور دوم از ایالات متحده باز است. ریکی Castillo فقط جاروب در گرداب.

کاستیلو گلف نابغه از یوربا لیندا که برنده NCAA را مایکلسون جایزه در بهار گذشته به عنوان برتر کشور دانشجوی سال اول برای همه گیر و کوتاه فصل در فلوریدا واجد شرایط برای باز کردن با فضیلت بودن شماره 2 بازیکن در جهان تازه گلف رتبه بندی است. در یک فصل است که در آن coronavirus نگرانی مانع طبیعی مجموعه ای از مقدماتی مسابقات به صورت عمده بود که با تاخیر سه ماه به هر حال کستیللو و شش دیگر آماتور رو در بر معافیت.

و آن را یک تجربه بود. Castillo شات 73 روز شنبه, نه بزرگ اما در قطع خط, اما جمعه دمای هوا در ممرنکک, n. y., کاهش یافته است, یک بیت و باد لگد کردن زیادی. Castillo شات 79 بود 12-و از دست رفته قطع شش عکس در یک روز زمانی که فقط در مورد هر کسی در این دوره تلاش برخی از.

Castillo خود را آغاز جمعه دور دیو سه گانه دیو (پس از ضربه خود توپ را روی گوه شات خارج از محدوده) دیو پر دیو بیش از پنج سوراخ. او مبارزه با یک زن و شوهر از birdies در 7 و 9 اما bogeyed 10 و 11 و بسیار در معرض خطر بود بقیه راه است.

“این بود که خیلی محکم تر از امروز وجود دارد,” Castillo گفت: پس از دور فیلدینگ سوالات رله از طریق روابط عمومی نماینده. “باد قطعا ساخته شده آن را بسیار سخت تر است. البته بازی من می گویند, چهار, پنج, سکته مغزی سخت تر فقط به دلیل وزش باد چقدر باد تحت تاثیر قرار بود و البته چقدر محکم تر کردم. بدیهی است که با این نمرات آره خیلی متفاوت و خیلی بیشتر دشوار است و آن را نشان داد نمرات امروز.”

ارزیابی او از این دوره نیست تفاوت بسیار است که از حرفه ای ها در این زمینه تنها شش نفر از آنها تحت همتراز از طریق 36 سوراخ. پاتریک رید بود 4-تحت یک شات جلوتر از Bryson DeChambeau. اسپانیا رافائل Cabrera Bello, Harris, زبان انگلیسی و جاستین Thomas شد و در 2-در زیر و جیسون Kokrak در 1-تحت.

اما این خواهد بود یک تجربه است که به احتمال زیاد ماندن در کستیللو حافظه و باید او را در بالای عمده مدیران در سال های آینده او قادر خواهید بود به نگاه و خندیدن حداقل.

“این واقعا سرد بود فقط به خاطر اینکه شما را به بازی در یک دوره مانند بالدار پا بود که فقط تا سطح بالا و بسیار چالش برانگیز است.” “من فقط رفتن را که دور کار بر روی بازی من و امیدوارم من دوباره در اینجا دوباره و قادر به بازی بهتر است.

“من بازی نمی کند من بهترین این هفته بود اما به تجربه کردن در اینجا.”

گلف می تواند یک بازی شکست – شما می توانید بپرسید هر کسی که تا کنون برداشت از یک باشگاه – اما در بیشتر قسمت ها خوب بوده است به کاستیلو که به بازی در سن 5 به نگه دارید تا با پدر و برادر بزرگتر خود را درک. با برادران سه سال از هم جدا رقابت خواهر و برادر سوار هر دو از آنها آمده است: خواهر و برادر همکاری بیش از حد.

ریکی مربی در فلوریدا, J. C. شماس قبلا در UNLV, جایی که او استخدام Derek – و شرح آن است و سپس 11 ساله ریکی برچسب گذاشته شده توسط همراه در درک استخدام مراجعه کنید. با توجه به داستان G. آلن تیلور در ورزشی شماس خواسته پدر خود را اگر در جوانی ایفا کرده است. مارک گفت نه تنها ریکی بازی اما او از رفتن به بهتر از برادر خود که به شماس پاسخ داد: نیمه kiddingly “خب پس میخوای بازی برای من یک روز.”

حق با او بود. او فقط نمی گویند که در آن. شماس شد فلوریدا مربی در سال 2014 زمانی که کاستیلو در کلاس هشتم. و قبل از Castillo حتی خود را آغاز کرد سال اول در والنسیا او می خواهم شفاهی متعهد به Gators.

ریکی در ثبت نام را همه اورنج کانتی تیم به عنوان یک دانشجوی سال دوم شماره 1 کاربر گلف باز در کشور به عنوان یک والنسیا بالا junior عضو 2018 تاریخ جام رایدر تیم دو بار AJGA اولین تیم آمریکایی و نهایی 16 دان در 2019 آماتور ایالات متحده قهرمانی.

در سال اول خود را در فلوریدا او در یک مدرسه رکورد برای یک فصل به ثمر رساند متوسط (70.08) موفق به کسب عنوان فردی در فلوریدا دو بهار مسابقات شد و در 25 صفحه در تمام هفت وقایع که او در آن به رقابت پرداختند. او علاوه بر اینکه کشور را بالا دانشجوی سال اول پینگ همه آمریکایی و یک فینالیست برای بن هوگان جایزه به عنوان کشور بهترین کالج گلف باز. او سوم شد و در غرب در اواخر ماه جولای بیرون کشیده و از این سال ایالات متحده تازه در ماه گذشته به دلیل خستگی شدید.

بالدار و مسابقات با انجام حرفه ای بود و یک تجربه مفید برای یک گلف باز جوان یادآور چقدر سخت این بازی را می توان به ویژه هنگامی که USGA toughens تا این دوره. (و اگر شما فکر آن را دشوار است جمعه فقط صبر کنید).

باید آن را با ارائه برخی از انگیزه برای بهبود Castillo خواهد شد که بازگشت به بازی برای فلوریدا – همه گیر اجازه.

“سه مسابقات در پاییز است که ما در حال بازی من بازی بنابراین من بسیار هیجان زده هستم که در مورد” او گفت:. “باید آن را چند ماه به بازی یک زن و شوهر از مسابقات که خوب است پس ما انتظار نیست به بازی در وهله اول است.”

همانطور که با هر گونه انجام, کالج گلف باز سوال این است که زمانی که او به نوبه خود نرم افزار. اگر Castillo شد توجه زمانی که Collin Morikawa غرور لا کانادا فلینتریج برنده PGA قهرمانی ماه گذشته در سان فرانسیسکو او را به یاد داشته باشید که Morikawa بازی در تمام چهار سال در کال.

سپس دوباره Morikawa از دست رفته برش جمعه هم با یک شات.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de