دهلی نو Aug 2 : شورای توسعه صادرات پوشاک (AEPC) از دولت خواست برای افزایش حد غرامت برجسته برای MSMEs برای availing وام های تحت اورژانس خط اعتباری تضمین طرح (ECLGS) به 100 تومان کرور.

ضمن تشکر از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برای افزایش وام برجسته محدود به 50 تومان کرور روپیه AEPC رئیس A. Sakthivel گفت: باید آن را بیشتر توسعه یافته به عنوان کمک مالی به صنعت گسترده تر نهفته این بیماری همه گیر.

“من صمیمانه تشکر می کنم وزیر دارایی برای همه حمایت به موقع. ما ضمن استقبال از تصمیم دولت برای افزایش وام برجسته حد از 25 کرور تومان به 50 تومان کرور روپیه و برای بالا بردن گردش معیارهای از 100 تومان کرور روپیه به تومان 250 کرور برای availing ECLGS,” Sakthivel گفت.

این ECLGS اعلام شد در ماه مه با یک ارائه به طور کامل تضمین اضافی بودجه به Rs 3 لاخ کرور به واجد شرایط وام گیرندگان.

“در حالی که بیش از نیمی از هدفمند بودجه اضافی است و در عین حال به تحریم وجود دارد بسیاری از مقیاس متوسط صنعتگران که بیبهره از ویژه کمک های مالی. نیاز ساعت است که به گسترش وام برجسته محدود به 100 تومان کرور روپیه و باید وجود داشته باشد هیچ گردش مالی معیار برای صادر کنندگان” در AEPC گفت.

او اشاره کرد که در حالی که گردش مالی صادرکنندگان ممکن است به نظر می رسد با توجه به نوسانات نرخ ارز نازک حاشیه که در آن صادرکنندگان پوشاک کار و فاسد شدنی طبیعت از محصولات خود را در معرض هر گونه تغییر در سفارشات صادرات و تاخیر در حمل و نقل است که به وضوح مشهود در طول بحران.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de