جرقه’ comeback تلاش می افتد کوتاه در از دست دادن به طوفان

لس آنجلس اسپارکس جنگیده بودند بسیاری از راه برگشت از 17-نقطه کسری در برابر طوفان سیاتل در شب شنبه. یک Nneka Ogwumike لیآپ آورده جرقه ظرف سه با 4:50 به بازی.

اما سیاتل گارد Jordin کانادا اجازه نمی دهد باز گشت. سابق UCLA standout ساخته شده لیآپ در اختیار سپس Jewell Loyd برای 3-اشاره گر به بازسازی منجر به هشت.

سپس کانادا آمار دو پرتاب آزاد با 35.5 ثانیه به سمت چپ و جرقه دچار دفاعی سقوط در مرزهای بازی با در اختیار داشتن بعد به سقوط به طوفان 81-75 در IMG آکادمی در فلوریدا.

یک چلسی گری putback تا به حال جرقه با چهار با 25.8 به بازی. سیاتل به نام فاصله برای پیشبرد توپ و جرقه از دست پیگیری از سیاتل به جلو Eziyoda Magbegor در زیر سبد و Alysha کلارک در بر داشت او را برای عقد سبد خرید.

Candace پارکر رهبری جرقه (2-2) با 19 امتیاز و 12 ریباند. کانادا شروع در محل استراحت سو پرنده به پایان رسید و با 16 امتیاز برای سیاتل (3-1).

جرقه کاهش یافت و به اوایل 9-0 سوراخ چرخش توپ بیش از سه بار قبل از به ثمر رساندن اولین امتیاز. طوفان ساخته شده است تا 14-1 منجر قبل از Candace پارکر آمار 3-اشاره گر برای پایان دادن به خونریزی.

اما تنها به طور موقت. با کسری بودجه هنوز در دو چهره میدوی را از طریق سه ماهه اول سر مربی Derek Fisher درج Seimone آگوستوس زمین به سعی کنید به تکرار steadying حضور او به ارمغان آورد در دوشنبه پیروزی کانکتیکات است.

طوفان اگر چه نمی خرد شدن مصرف 45-29 منجر به حاصل کار دو تیم. جرقه شات 11 36 از میدان در این نیمه در حالی که از دست رفته هشت نفر از 10 بار تلاش از 3 نقطه محدوده.

لس آنجلس سوار توسط بسیاری به عنوان 17 با دو دقیقه باقی مانده در سه ماهه سوم. اما جرقه بسته سه ماهه در یک 8-1 اجرا آغاز شده توسط یک Riquna ویلیامز بلوز و دربسته در محیط با یک غیبت از پارکر به عقب بر گردیم در 10.

وقتی سه ماهه چهارم آغاز شده که زمانی که فیشر کردم اثر مورد نظر از Augustus. کهنه به جلو رفت و در خود 8-0 اجرا برای کاهش این طوفان منجر به سه. او میخ چرخش بلوز در بلوک سمت چپ و سپس یک جفت از 3-اشاره گر دوم که مجبور سیاتل به تماس با یک فاصله.

اما در پایان این جرقه نمی تواند پیدا کردن یک راه را به طور کامل فرار از زود وضع آنها تا به حال برای خود ایجاد کرده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*