ادی هاو مراحل پایین به عنوان بورنموث مدیر

Dorset: Bournemouth روز شنبه اعلام کرد که مدیر ادی هاو ترک کرده است این باشگاه با رضایت متقابل است.

“کنفدراسیون فوتبال آسیا بورنموث می تواند تایید کند که ادی هاو ترک کرده است این باشگاه با رضایت متقابل است. 42 ساله که موفق گیلاس در بیش از 450 بازی در سراسر دو جادوها در نشاط ورزشگاه پوشا بیش از یک دهه ساخته شده است این تصمیم با مقامات باشگاه در روز شنبه” باشگاه در بیانیه ای گفت.

هاو گذراند نامه ای سرگشاده به هواداران است که در آن او نوشت که آن را ” یکی از سخت ترین تصمیمات او تا به حال به.

“صرف داشتن یک مجموع از 25 سال با این باشگاه به عنوان یک بازیکن و یک مدیر این تصمیم ساخته شده همراه با باشگاه – یکی از سخت ترین من تا به حال به” باشگاه وب سایت رسمی نقل هاو عنوان کرد و گفت در این نامه است.

“اگر چه محبت و عشق من برای این باشگاه فوتبال همیشه باقی می ماند و ما در مجموع احساس می کنم که اکنون زمان مناسب برای باشگاه به رفتن در یک مسیر جدید است. بورنموث همیشه در قلب من است بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اکنون زمان مناسبی برای این باشگاه به تغییر,” او اضافه شده است.

این باشگاه به پایان رسید و در 18 نقطه در به تازگی به این نتیجه رسیدند 2019-2020 فصل از لیگ برتر است.

Bournemouth, مدیر اجرایی, Neill بلیک گفت هاو است “به سادگی یک ملت بورنموث افسانه”
“ادی هاو مترادف است با این فوتبال باشگاه, هر دو به عنوان یک بازیکن و یک مدیر و هرگز تغییر نخواهد کرد. او کاملا به سادگی یک ملت Bournemouth, افسانه, داشتن کمک کرد تا تبدیل به هویت و تاریخ باشگاه” بلیک گفت.

“من خودم را مالک ما ماکسیم Demin و هیئت مدیره مراتب سپاس و قدردانی ادی دستاوردهای نمی باشد و هرگز نمی توان دست کم گرفت. تصمیم شبیه به این را نمی توان به آرامی گرفته شده است که چرا این مورد بحث شده است در طول بیش از چند روز گذشته. آن است که حتی سخت تر داده شده نزدیک ما دوستی شخصی. ما مایل ادی خوبی برای هر آنچه که در آینده نگه می دارد و امیدوارم که او لذت می برد بسیار سزاوار و خوبی به دست آورده با خانواده اش,” او اضافه شده است.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*