داجرز آمار چهار خانه اجرا می شود به پوند دایاموند

هر چه چالش های سفر در میان یک بیماری همه گیر در حال حاضر ممکن است خارج از میدان داجرز داشتن هیچ مشکلی با آن در این زمینه است.

ادوین ریوس مت بیتی, A. J. پولاک و کریس تیلور هر ضربه از صفحه اصلی اجرا می شود به عنوان داجرز ضرب و شتم آریزونا دایاموند بکس 11-2 شنبه. برنده شد داجرز’ چهارم در پنج بازی این فصل طولانی نه بازی سفر.

با کودی Bellinger افتادن به شروع فصل (hitless در گذشته 16 در خفاش), داجرز مدیر دیو رابرتز به او در روز شنبه. پولاک آغاز شده و در مرکز میدان برای اولین بار پس از سپتامبر گذشته 1. بیتی خود را برای اولین بار شروع فصل و ریوس اول او در پایه سوم با جاستین ترنر گرفتن DH روز.

کسانی که سه پولاک ریوس و بیتی — همراه رانندگی در پنج اجرا می شود در نیمه پایین داجرز’ صف شنبه.

این آسیب شد و همه بسته بندی شده به چهارم و پنجم نوبت.

دایاموند استارت لوقا ویور راه می رفت Joc Pederson شروع به چهارم. دو مورد بعد ریوس راه اندازی یک 434-پا درایو کردن عرشه فوقانی در مرکز میدان — یک مطلب معمولی دو اجرا اجرای خانه نسبت به او ضربه منجر خاموش 13th زمین باز یافته در هوستون شنبه شب.

دو تا از ریوس’ سه بازدید در این فصل (در نه در خفاش) و شش نفر از اولین 16 در لیگ های بزرگ (در 56 در خفاش ها) شده اند خانه اجرا می شود.دو مورد بعد چهارم زمین باز یافته انفجار بیتی خود رسید, یک, تک, شات به داجرز’ اغل گاو یا حشم پایین سمت راست خط زمینه.

در پنجمین زمین باز یافته داجرز به ثمر رساند و پنج بار با دو اجرای سه گانه توسط ترنر و پولاک دو اجرای هومر انجام بسیاری از آسیب. پولاک است که به یک 9-برای-22 شروع این فصل است.

تیلور وارد این بازی به عنوان یک دفاعی جایگزینی در shortstop و آمار سه اجرا شروع اجرا در هشتم.

هشت-اجرای پشت سر هم در وسط نوبت به اندازه کافی به یک برنده خولیو Urias در دوم شروع فصل.

Urias خراشیده راه خود را از طریق اولین ورود اجازه می دهد یک اجرا در یک پیاده روی و دو تک آهنگ. پس از آن او داده بود تا 11 baserunners در شش نوبت در این فصل است. اما او در بر داشت خود را فرمان داد تا فقط سه بازدید در حالی که از طریق شش نوبت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*