کالیفرنیا مالیات-بر-غنی حماقت

مجلس قانونگذاری کالیفرنیا است که بازگشت از آن تعطیلات تابستانی است و دیوانه وار از سر گرفته تلاش خود را برای درآمد از منابع.

یکی از آخرین ایده های مجلس لایحه 1253. این قانون پیشنهادی را اضافه کنید جدید مالیات بر درآمد براکت برای بالا بگیر بالا از آنهایی که موجود است.

درآمد بین $1 میلیون و 2 میلیون دلار دریافت یک درصد اضافه بها آوردن نرخ های حاشیه ای به 14.3 درصد است. کسانی که درآمد بین $2 میلیون و 5 میلیون دلار خواهد پرداخت سه درصد و کسانی که درآمد بیش از 5 میلیون دلار خواهد پرداخت 3.5 درصد آوردن خود را در حاشیه نرخ به 16.3 درصد و 16.8 درصد بود.

این طرح به منزله ادامه کالیفرنیا خیس-the-غنی رویکرد به بالا بردن درآمد.

در حالی که برخی از به نظر می رسد به این باور است که بالا بگیر می تواند در ارائه منابع نامحدود شواهد از قبل از مالیات افزایش نشان می دهد که مقدمه ای از این نرخ مالیات است و حتی به احتمال زیاد به افزایش درآمد برای دولت است. در همان زمان آن را چکش ایجاد شغل.

مشکل این است که بالا بگیر نه به سادگی نشستن وجود دارد و آن را در زمانی که دولت می رود پس از درآمد خود را.

در یک مطالعه دقیق از 2012 در کالیفرنیا رای گیری که مطرح شده این دولت رای دادن به 13.3 درصد رایان Shyu و من در بر داشت که فقط دو سال بعد دولت تنها جمع آوری 40 سنت از هر دلار که به آن امیدوار بود به منظور بالا بردن از مالیات افزایش دهد.

به چه دلیل ؟

درآمد بالا مالیات دهندگان تحت تاثیر 2012 افزایش مالیات به طور ناگهانی شروع به فرار دولت در نرخ های بالاتر به خصوص به صفر مالیاتی متحده از نوادا و تگزاس و فلوریدا.

حتی مهمتر برای بودجه دولت, کسانی که ماند آغاز شد اعلام بطور قابل توجهی کمتر از درآمد مشمول مالیات نسبت به آنها داشته باشد در غیر این صورت ظاهرا یا پوسته پوسته شدن پشت خود را در فعالیت های تولیدی و یا درگیر شدن در اجتناب از مالیات.

اقتصاددان Arthur Laffer به معروف استدلال کرد که وجود دارد این است که نرخ مالیات فراتر از آن است که دولت درآمد کاهش خواهد یافت اگر آن را افزایش می دهد مالیات بیشتر به دلیل اثرات بازدارنده از مالیات بالا است.

در حالی که دولت فدرال ممکن است کمک محدودیتی برای آنچه که شهروندان آمریکایی می توانید برای فرار از مالیات فدرال و ایالتی دولت آج در بسیار نازک یخ هنگامی که مواجه با توانایی مالیات دهندگان به حرکت خوابگاه خود را و درآمد خود را نسل به کشورهای دیگر.

در سال 2012 در ایالت کالیفرنیا بود حداقل هنوز در نقطه ای که بالا بردن نرخ مالیات بر درآمد منجر به افزایش در کوتاه مدت درآمد البته با قبر عواقب طولانی مدت است.

امروز دولت این است که با شروع از یک 13.3 درصد نرخ مالیات است که بالاترین در کشور است.

علاوه بر این کنگره به آنجا نقل مکان کرد برای محافظت از فدرال مالیات دهندگان در برابر پف کرده دولت صرف با قرار دادن $10,000 کلاه ایالتی و محلی کسر مالیات به عنوان بخشی از 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل می کنند.

بنابراین در حالی که ضربه ای از 3 درصد افزایش مالیات در سال 2012 به شدت محافظت شده توسط معافیت مالیاتی برابر بالا-براکت فدرال نرخ مالیات دهندگان کالیفرنیا امروز احساس نیروی کامل از این پیشنهاد دور را افزایش می دهد.

هنگامی که مالیات دهندگان پاسخ داده اند با رای دادن با پا کاهش فعالیت های کسب و کار و دوباره بردن با وکلای مالیاتی دولت خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن درآمد اگر آن را تلاش برای افزایش نرخ.

به مسائل بدتر ساکرامنتو را باریک تمرکز بر درآمدهای مالیاتی را نادیده می گیرد که واقعیت این است که این مالیات اجتناب از رفتار منجر به زیان کار است. این نرخ همچنین درخواست برای کسب و کار درآمد به غیر از اشخاص شرکت ها (مانند مشارکت و LLCs) که حساب برای بیش از نیمی از اشتغال در ایالات متحده است.

در مطالعه دیگری خاویر لیورپول و من در بر داشت که هر یک درصد افزایش در فرد نرخ مالیات است که به طور متوسط دولت پیاده سازی منجر به زیان تا 0.4 درصد از تمام مشاغل شرکت های بزرگ در دولت است.

با شروع از کالیفرنیا در حال حاضر فصل های بالا رای تاثیر خواهد بود و انتظار می رود حتی بزرگتر.

این کار ضرر و زیان خواهد شد و تاثیر منفی رفاه کالیفرنیا و کاهش بیشتر دولت درآمدهای مالیاتی.

کالیفرنیا با رویکرد تکیه بر مالیات از بالا بگیر تا به کشت دانه های تخریب خود. بالا 0.5 درصد از مالیات دهندگان پرداخت بیش از 40 درصد از درآمد مالیات در دولت است.

مقامات در حال سرزنش COVID-19 برای بودجه ویران اما این ساختار به این معنی است که در هر رکود کالیفرنیا درآمد خواهد تانک با توجه به اتکای بیش از حد بر روی هر دو عادی درآمد و سود سرمایه بالا بگیر.

اگر قوه مقننه است که علاقه مند در ترویج رشد اقتصادی و رفاه در کالیفرنیا و تامین امنیت خود دولت مالی آینده باید آن را رد بالا بیشتر نرخ مالیات بر درآمد را افزایش می دهد.

به جای این کار باید نسبت به قرار دادن دولت و برگشت در یک مسیر به سمت رقابتی محل برای افراد با درآمد بالا و کسب و کار برای قرار دادن فعالیت های اقتصادی خود را.

جاشوا Rauh است یک عضو ارشد در موسسه هوور و Ormond خانواده استاد امور مالی در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*