Bluewater قادر به اینا نگه داری از هیمالیا به تنگه مالاکا

توسط Sumit Kumar Singh
دهلی نو Aug 1 : از یخی ارتفاعات لاداخ در هیمالیا تا اعماق آبهای تنگه مالاکا هند نیروی دریایی افزایش یافته است و پس از استقرار غرفه-با چین و مقامات با دانش توسعه گفت.

این دوربرد نیروی دریایی نظارت هوایی آمریکا ساخته شده P8i حفظ تقریبا ساعت تماشای بیش شمال لاداخ در حالی که کشتی های جنگی حفظ افروزی از whitewater حمل و نقل جنبش و از چین است.

در دهه گذشته نیروی دریایی تبدیل کرده است آن را از آب زمین نیروی دریایی به آب آبی اضافه کردن تدارکات تانکر که بیشتر از تقویت همکاری های منطقه ای برای حفظ استقرار و دور از سواحل دور سال.

استقرار کشتی های جنگی شده اند افزایش 25 درصد از مرز تنش آغاز شده است. “تقریبا تمام کشتی های جنگی هستند که از” دومین مقام ارشد که نمی خواهم نام برد و با استناد به قوانین برای صحبت با رسانه ها گفت.

علاوه بر این نیروی دریایی هند است عامل از لاداخ در شمال به موریس, 7,000 کیلومتر به سمت جنوب و از دریای سرخ در غرب به تنگه مالاکا در شرق فاصله نزدیک به 8000 کیلومتر.

نیروی دریایی هند اعزام کشتی ها در ماموریت بر اساس استقرار در مکان های کلیدی در اقیانوس هند منطقه به طوری که برای ساخت یک جامع دریایی عکس و پاسخ دادن به در حال توسعه شرایط.

در هر زمان وجود دارد در حال گشت زنی کشتی های جنگی به خلیج بنگال, تنگه مالاکا, Andaman Sea, جنوب اقیانوس هند منطقه مرکزی اقیانوس هند منطقه خلیج عدن و خلیج فارس.

علاوه بر این زیر دریایی امنیتی حوادث یک مبارزه آماده کشتی نیز مستقر شده اند در عملیات Sankalp از ژوئن 2019 برای حفاظت از هند merchantmen عبور از خليج فارس.

یک شبکه فعال نیروی دریایی حفظ کل آگاهی از اقیانوس هند به منطقه با استفاده از IFC-IOR (ادغام اطلاعات مرکز اقیانوس هند منطقه) کشتی در ماموریت مبتنی بر استقرار P-8I و ● نظارت هواپیما و دیگر بالا پایان ابزار نظارت.

در نزدیکی سواحل نظارت نیز با هماهنگی نیروی دریایی هند با هماهنگی منابع نزدیک به 20 سازمان های دولتی به قرعه کشی فنس الکترونیکی بیش از خط ساحلی ما برای جلوگیری از هر گونه 26/11 نوع حادثه است.

“خوب نیروی دریایی است که یک تحریک به جنگ. این است که به جای مطمئن ترین ضامن صلح” گفت: یک مقام ارشد هندی افسر نیروی دریایی.

این اصل در مورد نیروی دریایی درستی توصیف زمان معمای دو جبهه درگیری جنوبی و هند و حتی به عنوان کشور جنگ Coronavirus بیماری همه گیر.

رویکرد هماهنگ

به عنوان irredentist اقدامات حزب کمونیست چین ارتش افزایش یافته است در ماه مه و ژوئن منجر به شهادت 20 گالانت سربازان در ژوئن 15, گزارش ها نشان می دهد که خدمات و ستاد ارتش هند نیروی دریایی و نیروی هوایی شدند و جلسه به صورت روزانه برای هماهنگ کردن پاسخ مشترک.

P8I هواپیمای مفقود استقرار

در حالی که ارتش هند بسیج در جنگ-جای پا در Ladakh و مناطق دیگر در طول LAC, نیروی هوایی رو به جلو مستقر top-of-the-line هواپیما. نیروی دریایی هند مستقر P8I Poseidon هواپیما به لاداخ به ارائه اطلاعاتی ارزشمند در چین حزب کمونیست ارتش بسیج در سراسر خط کنترل واقعی.

به درستی پس از نام خدای یونانی از دریا P8I همه آب و هوایی با آخرین سنسورها و سلاح و دریایی سلطه پلت فرم.

برش لبه عملکرد این هواپیما در حال حاضر درخواست نیروی دریایی هند به جای سفارشات برای دیگری 10 از این هواپیما که به زودی افزایش موجودی خود را به 18.

MiG-29K القایی

نیروی دریایی هند در حال حاضر به induct حامل منتقله از حمله هواپیماهای MiG-29K به پرواز در مبارزه با هوا گشت همراه با جت نیروی هوایی در Ladakh – اعتباری به مفصل خلبان و برنامه های آموزشی از نیروهای مسلح.

استراتژیک درگیری

نیروی دریایی هند شد و در خط مقدم استراتژیک سیگنالینگ به حزب کمونیست چین در طول ماه گذشته است. امضای متقابل پشتیبانی لجستیک توافق در ماه ژوئن با استرالیا به هند نیروی دریایی دسترسی به استراتژیک واقع کوکوس جزایر بکر در جنوب اقیانوس هند که قادر خواهد ساخت کشتی ها و هواپیما به نگه داشتن سازمان دیده بان چینی حزب کمونیست نیروی دریایی کشتی ها و زیردریایی ها از ورود به اقیانوس هند منطقه است.

به طور مشابه, توافق فراهم می کند استرالیا کشتی ها و هواپیما دسترسی به, Andaman and Nicobar Islands برای گسترش رسیدن به خود را به دریای چین جنوبی است.

مانور مشترک

نیروی دریایی هند انجام شده چهار مانور مشترک با خارجی نیروی دریایی در طول Galwan بحران به سیگنال قصد به حزب کمونیست چین نیروی دریایی. هند و اندونزی هماهنگ گشت انجام شد در امتداد مرز دریایی خط در ژوئن 15 توسط کشتی ها و هواپیما هر دو کشور در حالی که ژاپنی ها و هندی کشتی های نیروی دریایی نیز به طور مشترک اعمال در اقیانوس هند در ژوئن 27. عبور تمرینات نیز انجام شده با نیروی دریایی کشتی ها در ماه ژوئن و بین نیروی دریایی هند شرقی ناوگان و Nimitz اعتصاب حامل گروه در ماه جولای.

این مانور مشترک شد با تاکید بر حل و فصل جهانی تعارف در برابر چین حزب کمونیست اخیر محیطی. ترکیبی از مشترک حل و فصل در لاک همراه با استراتژیک سیگنالینگ در دریا به نظر می رسد به اثر مورد نظر در حال حاضر.

با مشارکت در Ladakh کاهش هندی نیروهای مسلح آگاه هستند که این می تواند طولانی کشیده کردن امر. کافی عملیاتی-tempo خو با نگهداری از آمادگی مردان و materiel است که منظور از روز است.

دریایی ابعاد استراتژیک jousting توسط CCP نیز ممکن است به ارمغان بیاورد CCP نیروی دریایی سر به سر با نیروی دریایی هند یک واقعیت است که استراتژیست و برنامه ریزان در جنوب بلوک به خوبی آگاه است.

(Sumit Kumar Singh می توان در رسید [email protected])

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*