یک نوجوان پاپ احساس می شود یک سرباز ارتش اسرائیل تلاش می کند برای مقابله

عکس توسط Eran لوی

اسرائیل ستاره پاپ گلسرخ Kirel, 19 اخیرا پیش نویس به ارتش به عنوان بخشی از این کشور جهانی در خدمت قانون است.

RAANANA اسرائیل — به عنوان یکی از اسرائیل بزرگترین ستاره های پاپ گلسرخ Kirel را چهره درخشان زینت تابلوهای تبلیغاتی و او به نظر می رسد روزانه در آرایه ای از آگهی های بازرگانی تلویزیون واقعیت نشان می دهد و درام. معروف پس از 14 او یوتیوب را به دست آورد میلیون ها نفر از بینندگان و ماه گذشته او اولین اسرائیل به امضای چند میلیون دلاری موسیقی معامله با اطلس سوابق.

اما برای آینده قابل پیش بینی هر رسانه ای مصاحبه عمومی هر ظاهر و هر تلویزیونی مداخله و عکس باید به شدت هماهنگ با ارتش اسرائیل.

http://www.washingtonpost.com/video/world/one-of-israels-biggest-pop-stars-is-now-serving-in-the-army/2020/07/22/46232983-dd40-456c-b900-dd9744efdda0_video.html

Kirel 19 ساله را به ارتش فراخوانده شد شش ماه پیش تحت اسرائیل اجباری سربازی قانون است. و به عنوان نوجوانان پاپ سوپر استار شدن برخوردهای نظامی انطباق آن است که اثبات می شود یک چالش برای wildly محبوب خواننده — که نمی تواند راه رفتن در خیابان بدون mobbed توسط طرفداران — و همچنین برای ارتش برنج.

“این آسان نیست اما چیزی است که وجود دارد بسیار معتبر در مورد آن” Kirel گفت: در طی یک مصاحبه در خانه و خانواده.

هنگامی که او می خواهم وارد به اتاق بلند, براق, مو, روشن, چشم های آبی و یک چهره بی عیب و نقص او فورا کاریزماتیک و بلافاصله fussed توسط او مدیر روزنامه نگار و مادر است. دو سرباز نیز در حال حاضر اختصاص داده شده برای مانیتور و روشن نظرات خود را.

در زمان کوتاه او در خدمت گلسرخ به او محبت شناخته شده توسط طرفداران خود را در حال حاضر هم زده یک تعداد انگشت شماری از مجادلات. در ماه فوریه در روز, پیش نویس یک nerve-racking امر در آن استخدام بخشی از پدر و مادر خود را از paparazzi وجود دارد در نیروی کامل رقابت برای اولین بار عکسی از او در لباس.

حسن نیت ارائه میدهد از ارتش اسرائیل

اسرائیل ستاره پاپ گلسرخ Kirel در ارتش اسرائیل ،

پس از یک ماه از آموزش های پایه که Kirel گفت که او لذت می برد چرا که او بود که دستور داد در اطراف مانند هر دیگر جذب و مجبور به انجام “عادی” کارهای روزمره مانند تمیز کردن توالت او قرار داده شده در “استعداد آهنگ” مجاز به فرم خود موسیقی عمل می کنند و اعزام به انجام برای سربازان. در هیچ زمان یک کلیپ ویدئویی کوتاه از آواز او با دو مرد رقصنده پشتیبان چادری در نظامی خستگی و سنگین مبارزه با چکمه رفت, ویروسی, نقشه کشی تمسخر و انتقاد در رسانه های اجتماعی. واکنش باعث ارتش به لغو همه نظامی, رقص نقش.

اخیرا تجاری برای تلویزیون کابلی شرکت شامل Kirel در ارتش ایالات متحده و خستگی آواز “بگذار آفتاب” از موسیقی “مو” در سمت چپ برخی در ارتش بالا پله ناراحت کننده در نزد یک فعال وظیفه سرباز خارجی در مدرسه انجام در یک ویدیو با الهام از دهه 1960 جنبش ضد جنگ.

“ارتش اسرائیل همواره سربازان داوطلب خدمت سربازی از همه در زمینه های مختلف و با انواع نیازها و استعدادها از جمله معروف آنهایی که گفت:” یک افسر ارشد در ارتش و نیروی انسانی اداره که نمی تواند نام با توجه به پروتکل. “این یک چالش داشتن گلسرخ اما هدف این ارتش است که به پیش نویس هر کس و پیدا کردن آنها را در یک محل که در آن آنها می تواند در خدمت اسرائیل در راه خود را.”

اکثر اسرائیلی ها پیش نویس به ارتش در 18 به استثنای ترین و فوق العاده ارتدکس یهودی شهروندان و در حالی که ارتش جذب افراد به صفوف قبل از فکر می کنم “Wonder Woman” بازیگر Gal Gadot بود که در حال حاضر تاج گذاری دوشیزه اسرائیل قبل از خدمات خود را — آن است و نه برخورد با هر کسی که کاملا در این مقیاس است.

مقاله اخیر در مجله بیلبورد تشبیه Kirel وضعیت به الویس پریسلی بود که به نام خدمت در ارتش ایالات متحده همچنین زمانی که او در اوج موفقیت خود را در سال 1958.

[چرا تعداد فزاینده ای از زنان مذهبی می خواهید به خدمت در ارتش اسرائیل]

برای Kirel که تا به حال به اطلاع Atlantic Records در طول مذاکرات قرارداد که او را از رفتن به ارتش برای دو سال گذراندن خدمت سربازی بود که هرگز یک سوال — اگر او می تواند دریافت معافیت دلایل پزشکی از آنجا که او تنها یک کلیه.

“من احساس کردم که چون من معروف بودم به خدمت به عنوان مثال به دیگران” Kirel گفت. “من می دانم که مردم در خارج از کشور و احتمالا این را درک نمی فهمم که چرا من باید همه چیز را در خود نگه دارد اما آن را برای من روشن بود که من تا به حال به انجام این کار است.”

روبرتو بن Shoshan Noa مدیر گفت: تقسیم زمان بین کار و وظایف ارتش است که با داشتن یک تاثیر در زندگی حرفه ای اش “اما او در حال انجام چیزی که بسیار مهم است برای او.”

عکس توسط Eran لوی

Kirel شده است یک احساس موسیقی پاپ پس از او midteens.

عکس توسط Eran لوی

“من احساس کردم که چون من معروف بودم به خدمت به عنوان مثال به دیگران” Kirel گفت: از پیوستن به ارتش.

دن Arav دین مطالعات رسانه در دانشکده مدیریت مطالعات علمی در Rishon LeZion گفت: آن است که دو طرف سودمند هنگامی که یک ستاره بزرگ enlists در ارتش. “ارتش همواره در تلاش است تا پروژه یک تصویر مثبت. این بخشی از تاکتیک های بازاریابی خود را و برای کسانی که در حال پیوستن به ارتش, آنها می خواهم بگویم که خود آنها انجام می دهند چیزی از اهمیت” او گفت:.

در طول اسرائیل در اوایل سال ارتش “پلت فرم اصلی برای افزایش مشاغل جوان افزایش ستاره” گفت: Raz Shechnik که می نویسد: در مورد فرهنگ و رسانه برای اسرائیل روزنامه Yedioth آن بود. او گفت: تقریبا همه از اسرائیل یاد نوازندگان خود را شروع کردم در یکی از ارتش و گروههای موسیقی است. اما در پایان دهه 1970 ارتش تلقی گروه های موسیقی غیر ضروری و اما ارکستر منحل شد.

برخی از جوان اسرائیلی مشاهیر شروع به دنبال راه هایی برای خروج از ارتش به دلیل آن دخالت با حرفه خود مهمترین سوپر Bar Refaeli و بسیاری مواجه تیز انتقاد را برای طفره رفتن از وظیفه اکثر اسرائیلی ها را به عنوان یک مسئولیت مهم.

اخیرا ارتش به دنبال راه هایی برای جای مشاهیر Shechnik گفت: به عنوان مثال با ارائه Kirel و ستاره پاپ دوست پسر يونتان Margi یک راه برای حفظ شهرت خود را حفظ حریم خصوصی خود و خدمت به مانند دیگران ،

ارتش هنوز برای پیدا کردن یک راه حل برای رشد تعدادی از نوجوانان است که باید تبدیل به ستاره در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Instagram و Infinite. آنا Zak, یک مدل با بیش از 1 میلیون followers on Instagram و گال Gvarm با بیش از 350 ، 000 followers on Instagram و 60 ، 000 طرفداران در Infinite هستند نمونه خوب است.

هر دو خدمت هستند اما نه در استعداد پیگیری است. به جای Zak تلقی می شد یک “فعال هنرمند” و به کار در ارتش را القایی, مرکز, مشهور, چهره, به طور منظم استفاده می شود برای خدمات عمومی پیام و Gvarm قرار داده شد در یک موقعیت اداری در ستاد و ارتش اجازه می دهد وقت خود را برای ارسال به پیروان خود.

“مردم نمی پذیرفته استعداد آهنگ فقط به خاطر اینکه آنها محبوب در رسانه های اجتماعی” گفت: مقامات ارشد ارتش و نیروی انسانی افسر مصاحبه توسط پست. “اما ما نسبت به حرفه خود را در حالی که آنها در ارتش.”

برای Kirel حتی با چالش های او استقبال او نقش جدید.

“بدیهی است که من انجام در اندازه کوچکتر سالن و در مقابل کوچکتر از حد مخاطبان از من استفاده می شود به, اما من در آنجا با سربازان و ما همه با پوشیدن همان لباس. آن است که بسیار معنی دار برای من,” او گفت:.

زن سرباز اسرائیلی با استفاده از حرکت نینجا در تهدید جمعیت فوق العاده ارتدکس معترضان

اسرائیل ultra-Orthodox رهبری به ارتش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*