مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد ایده تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری (Ld)

توسط Arul لوئیس
نیویورک جولای 30 : رئیس جمهور ایالات متحده دونالد در روز پنج شنبه مطرح شده ایده به تأخیر انداختن نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری تصریح می کند که پستی رای گیری توسط همه رای دهندگان به تصویب رسید که در برخی از کشورها به دلیل Covid-19 بحران می تواند منجر به تقلب.

او در یک صدای جیر جیر “تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

اما هر گونه تلاش تهمت بيهوده خواهد بود به عنوان رئیس جمهور ندارد قدرت به تاخیر انداختن انتخابات و قانون اساسی می دهد تنها کنگره این قدرت را تعیین روز انتخابات و دموکرات نگه داشتن اکثریت در مجلس نمایندگان.

این توییت به نظر می رسد تلاش در انحراف از بحران در آورده با Covid-19 بیماری همه گیر. اقتصاد که شده بود یکی از قوی سوئیت قبل از coronavirus بحران منقبض شده توسط 9.5 درصد در سه ماهه گذشته به عنوان اندازه گیری توسط تولید ناخالص داخلی.

این بیماری همه گیر است و همچنان به رشد در میان اتهامات سوء مدیریت با تهمت و او عقب مانده است خود را دموکراتیک حریف جو بایدن به اندازه 10 درصد در برخی از نظر سنجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ است. از آن خواهد شد یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا.”

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت آمریکا اعلام کرده قصد دارد به ارسال تمام رای دهندگان پستی آراء به دلیل Covid-19 همه گیر است که می تواند با قرار دادن برخی افراد در معرض خطر اگر آنها رفت و شخصا به مراکز رای دهی.

موضوع پستی رای گیری توسط همه ثبت نام رای دهندگان — به جای فقط کسانی که درخواست آن را برای دلایل تنظیم — ایجاد شکاف در امتداد خطوط حزب.

حزب دموکرات پشتیبانی از پستی جهانی رای گیری در حالی که جمهوری خواهان در حال شک و تردید در مورد آن.

امنیت پستی آرا به عنوان به خوبی به عنوان اثر خود را مورد سئوال است و حتی در خود محدود استفاده کنید. برای مثال در ایالت نیویورک پس از پستی رای رسید به دلیل Covid-19 pandemic هیئت مدیره از انتخابات شده است و قادر به اعلام بسیاری اولیه نتایج انتخابات حتی یک ماه پس از انتخابات.

نرخ رد شده است بسیار بالاتر — به اندازه 20 درصد در برخی از موارد است.

دموکرات ها نیز مطرح شده احتمال این که تهمت نمی خواهد ترک اگر او از دست می دهد و انتخابات.

هیلاری کلینتون گفت مصاحبه که ما باید آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن عدم پذیرش نتیجه انتخابات اگر او از دست می دهد و این که آیا “او را برای رفتن بی سر و صدا و یا نه”.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اضافه شده به بحث با امتناع در طول یک فاکس نیوز مصاحبه قاطعانه می گویند اگر او را قبول نتیجه انتخابات. “من باید برای دیدن” او گفت:.

(Arul لوئیس را می توان در رسید [email protected] و به دنبال در توییتر @arulouis)

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*