مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد و دموکرات ها را رد ثابت برای 600 $بیکاری بهره مند

واشنگتن: با کمک انقضای کاخ سفید ارائه شده در کوتاه مدت فرمت شنبه از 600 هفتگی بیکاری کمک کرده است که حفظ خانواده و اقتصاد شناور در COVID-19 همه گیر اما دموکرات ها آن را رد کرد و گفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم موفق به درک شدت بحران است.

رهبران دموکرات panned این ایده در اواخر شب مذاکرات در کنگره امید بستن برای حفظ فشار بر تر جارو لایحه که ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی کمک برای فقرا و بودجه برای مدارس و کالج ها به آدرس این بیماری همه گیر.

بدون عمل به نفع اجرا می شود جمعه.

آنها می خواهند به انجام یک چیز کوچک است که نمی خواهد مشکل را حل کند گفت:” بالا سنا دموکرات چاک شومر پس از دیدار با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

ما باید به یک لایحه, اما آنها فقط نمی دانند چگونه آن را به” گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

جمهوری خواهان شده اند مبارزه برای بازگشت اصلاح 600 بیکاری بهره مند شوند در آینده coronavirus بسته اما خود را حل و فصل ضعیف با بلندی انقضا محبوب بهره مند شوند و به عنوان برگ برنده نشان داد که او از نگه داشتن کامل 600 سود برای شرکت.

ما می خواهیم تمدید موقت از افزایش مزایای بیکاری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید است.

این یک ارائه مهم پل برای آمریکایی که شغل خود را از دست به این بیماری همه گیر از طریق هیچ گسل از خود را. وی افزود: آن قابل توجه است.”

در طول نشست دو ساعته در کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ارائه weeklong فرمت.

اما دموکرات ها تا کنون رد یک رویکرد تدریجی و گفت: بعد از امداد لایحه نیاز به حرکت به عنوان یک بسته کامل است. دو طرف توافق کردند به صحبت دوباره جمعه و تعطیلات آخر هفته.

قبل از تهمت صحبت top جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل موکول مجلسی برای آخر هفته در حالی که گرفتن یک رویه گام است که می تواند اجازه می دهد رای گیری در یک پتانسیل سازش در هفته آینده. مذاکره کنندگان برای اولین بار در این هفته گزارش داد حداقل برخی از پیشرفت.

در برخی از مسائل ما در حال پیشرفت است. در برخی از مسائل ما هنوز بسیار دور از هم” Mnuchin گفت: پس از نشست دو ساعته در پلوسی ،

سخنران و بهداشت ، شومر گفت و ما احساس به همان شیوه آن است که هدف ما به تلاش برای رسیدن به یک توافق خوب است برای مردم آمریکا.”

وجود دارد همچنان به توافق میان واشنگتن بالا قدرت بازیکنان است که کنگره باید تصویب کمک های بیشتر در روزهای آینده و هفته.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای دور دیگری از امداد و همچنین یک اولویت برای عربستان و متحدان مانند مک کانل به عنوان به خوبی به عنوان پلوسی و شومر D-n. y. دموکرات نگه قوی مذاکره دست بهره برداری GOP بخش بیش از اینکه کمک های بیشتر است و حتی نیاز و انتظار می رود آنها را به ارائه یک لازم گنجینه ای از آرا.

بالا بردن سهام تلخ دولت گزارش منتشر شده در پنج شنبه گفت: رشد اقتصادی در 33 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه دوم سال استارک یادآوری از آسیب های اقتصادی دچار این کشور به عنوان قانونگذاران بحث اندازه و دامنه جدید امداد.

این نامطلوب اخبار باید وادار کردن کنگره به سرعت حرکت می کند به ارائه هدفمند و موقت کمک به بیکاران آمریکایی, کارفرمایان و دولت های ایالتی و محلی و مسئولیت حمایت از کسب و کار که به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل” گفت: Neal برادلی از ما اتاق بازرگانی و قدرتمند گروه کسب و کار.

اما دو حزبی مذاکرات هنوز برای رسیدن به یک جدی تولیدی فاز.

دموکرات ها در حال بازی بیس بال اصرار در یک بسته است که به مراتب بزرگتر از 1 تریلیون دلار به علاوه اندازه گیری پرده برداری توسط مک کانل در روز دوشنبه. پنج شنبه آورده بیشتر tit-for-tat.

آنها نمی خواهد بپردازد. دوره” مک کانل گفت: به عنوان او باز سنا.

دموکرات ها می گویند راه من یا بزرگراه. پلوسی و مک کانل یک تاریخ گسترده است. آنها اغلب پیدا کردن راه هایی برای رسیدن به معاملات هر چند این فرآیند شامل شدید مانور و مقدار زیادی از کلمات عبور.

مک کانل نشان داد تمایل در روزهای اخیر به نظر برخی دموکراتیک اولویت های اضافی مانند کمک های غذایی. او و مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند ساده آنها قصد گرفتن یک بیل.

شومر ادامه داد: روزانه خود را fusillade در برابر مک کانل و جمهوری خواهان کنترل مجلس سنا اشاره کرد که مک کانل حاضر به رفتن در اتاق” و پیوستن به مذاکرات در فرد به جای انتقال مالکیت از مذاکرات به مراتع همراه با Mnuchin است که یک کلید معمار قبلی پیمان.

منبع: AP

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*