Seimone آگوستوس بزرگ در سه ماهه سوم آسانسور جرقه بیش خورشید

این همه به نظر می رسد به تلنگر برای لس آنجلس اسپارکس.

خود را در پنج نقطه حاصل کار دو تیم منجر به حال تبخیر و تبدیل به پنج نقطه کانکتیکات خورشید مزیت در نیمه راه از طریق سه ماهه سوم پنج شنبه شب. لس آنجلس ظاهر شد و به نشان دادن نشانه هایی از همان خستگی و همه ستاره جلو Nneka Ogwumike تا به حال فقط روی نیمکت نشسته بودند با چهارم ناپاک.

اما پس از آن یکی از جرقه’ offseason خریداری او را نجات داد تیم جدید از سقوط بیش از حد ، Seimone آگوستوس به ثمر رساند نه سوم-چهارم امتیاز به کمک جرقه (2-1) حق کشتی و یک 81-76 برنده شوید.

“من فقط می خواستم به یک جرقه” آگوستوس گفت: حرکت در دوربین او به عنوان عینک ماسک صورت برای او postgame مصاحبه. “به هر حال که من می تواند فقط در تلاش برای پیدا کردن نقاط موثر باشد در دادگاه بازیکنان دیگر رفتن است.”

آگوستوس 15 سال کهنه که موفق به کسب چهار قهرمانی با مینه سوتا سیاهگوش قبل از امضای قرارداد با جرقه این زمستان گذشته, شات 4 5 از کف در سه ماهه سوم. نقاط در آمد یک درایو به لبه دو mid-range جامپر و 3-اشاره گر.

او در پایان بازی با 13 امتیاز زمین در 6-برای-12 تیر اندازی در 20 دقیقه خاموش روی نیمکت.

او در سه ماهه سوم افزایش چیزی بود که تیم نیاز از صمیم قلب. در علاوه بر این به 10 p. m. شروع در فلوریدا جرقه بودند sidetracked قبل از بازی زمانی که گارد Riquna ویلیامز خودش را قفل شده است و در حمام.

سر مربی Derek Fisher احساس آگوستوس کمک کرد تا این تیم غلبه بر حواس پرتی.

“این بود که یک شخصیت برنده برای تیم ما” فیشر گفت. “گاهی اوقات با تیم ما به دلیل چگونه هوشمند ما چگونه بالا ما IQ است که ما فکر می کنم کمی بیشتر از ما به رقابت بپردازند. و Seimone بیرون رفت وجود دارد و فقط شروع به رقابت. و این چیزی است که واقعا تغییر حرکت از این بازی است.”

“ما نیاز است که بالابر” اضافه شده گارد چلسی خاکستری که به ثمر رساند تیم بالا 15 امتیاز برای جرقه. “او به ارمغان می آورد که تجربه است که نقش رهبری که او را در حال بازی کردن نیمکت بوده است. و گفتن ما چیزی است که ما نیاز به شنیدن نه همیشه آنچه را که ما دوست داریم به شنیدن.”

جرقه نگهداری خورشید (0-3) در طول بازو در سه ماهه چهارم. کانکتیکات به جلو DeWanna بونر که رهبری همه گلزنان با 34 امتیاز برش لس آنجلس منجر به شش با 1:36 به به.

اما Ogwumike برداشت خود را از دست گذاشته و آن را به عقب و سپس پرتاب یک پاس به ته قم کوپر برای انتقال لیآپ برای قرار دادن بازی دور.

در ابتدا جرقه نشان داد برخی از این روست که منجر به کج دست دادن به شیکاگو در روز سه شنبه. خورشید شروع به بازی با یک 6-0 اجرا در حالی که جرقه متعهد سه گردش در اولین پنج اموال.

اما یک سبد از Ogwumike آغاز شده و کشش که در آن جرقه ساخته شده و هفت نفر از 11 تلاش از کف. بنابراین با وجود 10 نیمه اول گردش لس آنجلس رهبری در نیم.

“آنها سزاوار اعتبار برای فقط حلق آویز در آن وجود دارد و اعتقاد به هر یک از دیگر” فیشر گفت. “راه کارهای نیمه منجر به شروع این بازی ما تا به حال به خودمان متمرکز شده دوباره. انرژی ما در شروع شد خیلی بهتر از این بود که سه شنبه شب ما فقط نبودند اجرای به شدت.”

آن را متعادل تلاش از جرقه که تا به حال چهار بازیکن نمره دو رقمی. Candace پارکر اضافه شده 10 امتیاز و 11 ریباند در حالی که Ogwumike به پایان رسید و با 14 و پنج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*