کرالا قطار مسافری آزمون COVID مثبت به بیمارستان فرستاده

تریواندروم: 29 سال در مسیر به شهر خانه خود را Kanyakumari از کالیکوت تا به حال برای پایان دادن به سفر خود را نیمه راه به عنوان مقامات بهداشتی او را در بر داشت coronavirus مثبت است.

این مرد با این نسخهها کار به عنوان یک قرارداد کارگر در کالیکوت. با توجه به وزارت بهداشت مقامات او ناخوش برای چند روز گذشته. پس از آن او با یک سواب نمونه برای یک Covid-19 آزمون گزارش شد که در انتظار.

در صبح روز جمعه بدون انتظار برای نتیجه تست او سوار Jan: Shatabdi قطار از کالیکوت.

پس از گرفتن نتیجه خود را و پیدا کردن او مثبت برای coronavirus بهداشت مقامات سعی کردم با او تماس بگیرید. اما زمانی که آنها متوجه شدند که این مرد در حال حاضر در سمت چپ برای Kanyakumari آنها بلافاصله به اطلاع مقامات بهداشتی در تریسور. در آن زمان قطار را ترک کرده بود پرور و بعد متوقف شد Ernakulam.

این مقامات بهداشت و پلیس رسیده وجود دارد قبل از آموزش و آگاهانه انسان در مورد وضعیت سلامت خود. او سپس با مراجعه به یک دولت-اجرای یک کالج پزشکی.

وجود دارد سه مسافر دیگر در محفظه است که در آن مرد رفت و آمد بود. راه آهن مقامات منتقل شده و آنها را به دیگر محفظه و مهر و موم شده ‘آلوده محفظه’.

با توجه به اطلاعاتی که این مرد باردار است و ممکن است برای تحویل در هر زمان. است که چرا او تصمیم گرفت برای رسیدن به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de