کنسولگری هند در دبی زن کمک می کند تا پس از سوء استفاده تجدید نظر تصویری

دبی, جولای 31 : به کنسولگری هند در دبی ارائه پشتیبانی برای بازگرداندن یک زن هندی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) که شکایت از خشونت خانگی و به دنبال کمک در تصویری که نوشته شده بود در توییتر, رسانه ها گزارش شده است.

در این ویدئو این زن ادعا کرد که او در حال “مورد ضرب و شتم و ذهنی شکنجه” از زمانی که او ازدواج کردم در مارس 2018, Gulf News در گزارش روز پنج شنبه.

از 13 ماه دختر این زن ادعا کرد او رسیده امارات متحده عربی در ماه ژانویه و نمی تواند با پلیس تماس بگیرید, او به عنوان یک سیم کارت.

“من در خطر است. من درمانده هستم. من پول ندارم. من اصلا کارت تلفن برای تماس با خانواده من. من فقط نیاز به عدالت است. من درخواست شما لطفا به من کمک کند. کسی لطفا به من کمک کن” او گفت: در این ویدئو.

به کنسولگری هند که همچنین برچسب زده در این ویدئو در پاسخ گفت که این ماموریت در حال حاضر گسترش پشتیبانی می کند.

“ما یک شکایت…در تاریخ 27 ژوئیه است و ما تا به حال تماس او همان dày و مطمئن باشید او از همه کمک های ممکن. او در حال حاضر بخواهد به بازگشت به هند و ما را به مطمئن شوید که او می تواند برای هند در اولین” خلیج فارس نیوز به نقل از ماموریت عنوان کرد و گفت.

هنگامی که تماس Neeraj Agrawal, کنسول برای مطبوعات و اطلاعات و فرهنگ در کنسولگری گفت: “ما در ارتباط با زن و شوهرش. ما خواسته اند او را به بازگشت به پاسپورت و ما در حال آماده به منظور تسهیل در خود بازگشت.”

این اولین بار نیست که این ماموریت است و مداخله در اين مورد.

در سال گذشته کنسولگری کمک به بازگشت از زن دیگری بود که به دنبال کمک. شوهرش دستگیر شد و توسط پلیس شارجه پس از توییتر خود تصویری ویروسی رفت.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*