اسب نرخ های تجاری در دولت پس از جلسه اعلام کرد: Gehlot

جیپور جولای 31 : ساخت آخرین طعنه زدن در شورشی Sachin خلبان اردوگاه وزیر Ashok Gehlot گفت که اسب نرخ های تجاری در راجستان رفته بالاتر به عنوان نرخ های جدید اعلام شده است به زودی پس از جلسه مجمع تاریخ نهایی روز چهارشنبه

Gehlot در روز پنجشنبه ملاقات MLAs کمپینگ در Fairmont Hotel و گفت که آنها را مجبور به اقامت در هتل تا 14 اوت به عنوان فرماندار داده است او با سر اشاره به تماس ویژه مجمع جلسه از این تاریخ.

به زودی پس از آمدن از هتل Gehlot نگاه کرد در مجموع در خلق و خوی متفاوت و در حالی که صحبت کردن به رسانه ها گفت: “این نرخ از اسب معاملات افزایش یافته و پس از یک جدید جلسه مجلس اعلام شده است. در اوایل, اولین قسط بود 10 تومان کرور روپیه و دوم شد Rs 15 کرور برای MLAs. اما در حال حاضر آن را نامحدود و هر کس می داند که درگیر در انجام horse تجارت” و اضافه کرد که هیچ کس نمی داند که همه باید جمع آوری شده قسط اول به عنوان به خوبی.

او همچنین هدفمند Bahujan Samaj حزب رئیس Mayawati و متهم او را از گرفتن غرفه در دستور BJP.

راجستان سانتی متر نیز نامیده می شود کسانی که MLAs برای کف تست که ناراحت شد و گفت که آنها به عنوان برنده انتخابات در کنگره ثبت نام و نماد آن است که وظیفه خود را به اطمینان حاصل شود که آنها ایستاده با حزب در طبقه.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*