سابق آمریکا نامزد ریاست جمهوری می میرد و پس از نبرد با کروناویروس

واشنگتن جولای 31 : هرمان قابیل سابق آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری نامزد درگذشت, در سن 74 پس از مبارزه با کروناویروس یا COVID-19 یک سخنگوی گفت.

“ما می دانستیم که او برای اولین بار در بیمارستان بستری با COVID-19 که این رفتن به یک مبارزه” قابیل سایت ویرایشگر دن Calabrese نوشت: در یک پست در روز پنج شنبه, Xinhua news agency گزارش.

Calabrese کرد که امیدوار شاخص با اشاره به این که پزشکان گفت: کمتر از یک هفته پیش که “آنها فکر می کردند او در نهایت بهبود می یابند.”

“ما رها شدند گفته می شود که در گذشته این خبر را از طریق هرمان رسانه های اجتماعی,” ویرایشگر توضیح داد. “و در عین حال ما نیز احساس نگرانی واقعی در مورد این واقعیت است که او هرگز کاملا به نظر می رسید برای رسیدن به نقطه ای که در آن پزشکان می تواند به پیشرفت او را به مرحله بازیابی.”

قابیل مرحله 4 سرطان بازمانده تشخیص داده شد با کروناویروس در ماه گذشته و بستری در بیمارستان در آتلانتا جنوب شرقی ایالت جورجیا در اوایل این ماه.

“اگر چه او در واقع بسیار سالم در سال های اخیر, او هنوز هم در معرض خطر به دلیل سابقه با سرطان” Calabrese گفت.

یک تاجر سابق و رئیس بانک فدرال رزرو کانزاس سیتی میسوری قابیل ناموفق زد برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2012 است.

ماه گذشته قابیل بود که مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یک عکس از خودش را در Tulsa, اوکلاهما, رالی, نشان دادن او احاطه شده توسط سایر شرکت کنندگان هیچ کدام از آنها عینک ماسک.

چند نفر از کارکنان کمک کرد که آماده مغلوب ساختن پیشی جستن رالی اولین از نوع خود در بیش از سه ماه طول همه گیر آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که یک سخنگو گفت: هیچ راهی برای دانستن اینکه برای مطمئن شوید که چگونه و یا جایی که قابیل قرارداد این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی تسلیت خود را برای قابیل و خانواده اش در روز پنج شنبه.

“هرمان تا به حال باور نکردنی حرفه ای و ستایش هر کس که تا کنون او را ملاقات نمود به خصوص من” به رئیس جمهور نوشت. “او یک مرد بسیار ویژه آمریکایی پاتریوت و دوست بزرگ.”

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*