دهلی نو پایتخت مشتاق به میزبانی اردوگاه در شهر final تماس بعد از IPL GC دیدار

توسط Baidurjo Bhose
دهلی نو جولای 31 : با هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) در تاریخ 19 سپتامبر تا نوامبر 8 پنجره برای 13th edition of the Indian Premier League (IPL) دهلی نو پایتخت به دنبال میزبان یک اردوگاه برای آن هند بازیکنان از اوت 15 در سرمایه های ملی. اما نهایی تماس گرفته خواهد شد تنها پس از IPL شورای حکام جلسه در روز یکشنبه.

صحبت به سرپرستان DC رسمی گفت که از آن خواهد شد بیشتر در مورد گرفتن پسران با هم و کار به عنوان یک گروه برای کمک به اطفال بازگشت به شیار در حالی که حفظ فاصله اجتماعی و مقررات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“در حالی که BCCI است به اطلاع ما در مورد تاریخ این مسابقات ما در حال انتظار برای برخی از جزئیات ظریف از شورای حکام نشست. هنگامی که انجام شده نهایی تماس گرفته خواهد شد. همانطور که در حال حاضر ما به دنبال در یک اردوگاه از اوت 15, اما این موضوع به تغییر عنوان نتیجه GC. هنگامی که صاحبان با توجه به دستورات توسط BCCI ما آمار زمین در حال اجرا” این مقام گفت.

خواسته در مورد دقیقا چگونه نتیجه GC جلسه ممکن است تغییر برنامه رسمی گفت: “ببینید GC روشن خواهد شد بسیاری از شک و تردید با توجه به تدارکات وقتی که می آید به امارات متحده عربی. بنابراین پس از آن ما همچنین می توانید از فکر می کنم داشتن یک اردوگاه دیر در شهر و یا فقط جمع آوری در اینجا و سر به امارات متحده عربی در اولین. یک چیز روشن است این بازیکنان خارجی خواهد بود به طور مستقیم از آمدن به امارات متحده عربی.

“ما همچنین نیاز به وضوح با توجه به چگونه حباب کار می کنند, چگونه BCCI برنامه ریزی شده است نقشه راه و چگونگی این ادغام با طرح ایجاد شده توسط ما. اما همانطور که همه چیز ایستاده ما به دنبال در یک اردوگاه در شهر قبل از پرواز به امارات متحده عربی.

“بسیاری از اطفال قفل شده خود را در آپارتمان و ایده خواهد بود و به آرامی آنها را به شیار. همه آنها حرفه ای پس از آن بیشتر در مورد جنبه های روانی پس از اقامت در داخل خانه برای مدت طولانی. همچنین داشتن یک اردوگاه در پایگاه خود را نیز کمک می کند” او گفت:.

صحبت کردن از خود را پایه رسمی رفت و در را به نشان می دهد که از یک اردوگاه در ابتدا برنامه ریزی شده در JSW مرکز ورزشی در بلاری منطقه در کارناتاکا اما تا به حال به لغو با توجه به همه گیر.

“ورزشگاه در JSW مرکز ورزشی یکی از بهترین ها در این کشور و برخی از دهلی نو پایتخت بازیکنان باید با استفاده از امکانات در گذشته است. ما به دنبال در یک اردوگاه وجود دارد قبل از بخش جنوبی این کشور تبدیل به یک چشمه برای coronavirus موارد و که دیدم ما لغو اردوگاه” این مقام گفت.

هنگامی که تماس یک DDCA رسمی گفت که در حالی که شده است وجود دارد هیچ پیام از حق رای انجمن همیشه آماده است تا میزبان بازیکنان است. “ما نمی هر گونه پیغام به عنوان در حال حاضر از DC, اما آنها بیش از خوش آمد به کتلا. آن است که زمین خانه خود و آنها می توانند هر زمان که مایل به” این مقام گفت: سرپرستان.

IPL GC رود که با نهایی برنامه روز یکشنبه و پس از آن فرانشیز را مهر و موم مربوطه خود برنامه با توجه به آماده شدن برای 13th edition از لیگ و همچنین اینکه آیا این تیم می تواند خانواده های فوری خود را با آنها در فازهای در طول مسابقات.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*