ماشین های دنبال شده توسط نمایندگان تصادفات در باغ بیشه; 2 کشته و 1 مجروح

یک ماشین دنبال شده توسط نمایندگان از استانتون به باغ بیشه سقوط یک شیر آتش نشانی پس از آن یک درخت پنج شنبه, جولای 31, خروج دو مرد مرده و سوم به طور جدی زخمی شدند.

نمایندگان در نزدیکی Katella خیابان و بلوار ساحل مشاهده تویوتا کمری تحمل پلاک ثبت شده به های مختلف سال-مدل ماشین همان نارنجی شهرستان کلانتر ستوان Nathan Wilson گفت. آنها اقدام به انجام یک ترافیک متوقف کند اما راننده با سرعت رو به مشرق در Katella سپس عازم جنوب در خیابان ماگنولیا.

هنگامی که وسیله نقلیه رسیده تقاطع ماگنولیا و چاپمن, راننده وسیله نقلیه را از دست داده کنترل و برخورد با یک درخت ویلسون گفت:.

وجود دارد سه نفر داخل ماشین. یکی از مسافران کشته در صحنه تصادف و درگذشت در بیمارستان کلانتر سخنگوی کری براون گفت. یک سوم سرنشینان خودرو باقی مانده در بیمارستان در وضعیت بحرانی پنج شنبه شب. اسامی اعلام کرد که نمی شد بلافاصله releaed.

بخشی از خیابان ماگنولیا در جنوب چپمن بود تعطیل پنج شنبه شب به عنوان مقامات انجام تحقیقات در این نزدیکی هست. یک شیر آتش نشانی نیز زدم شل در برخورد فرستادن آب به هوا و پایین بر روی جاده در نزدیکی Zeyen مدرسه ابتدایی و خرگوش دبیرستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*